Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
a takie małe dzieci mogą oglądać tv? to im nie szkodzi?

no szkodzi szkodzi male nie male zawsze szkodzi
ale moje ostatnioo np tez zapatrzyla sie na kubusia puchatka i ogladala jak by ją wciagnelo hehe


moje dziecie juz wykąpusiałam zatankowałam i bedzie lulać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
a takie małe dzieci mogą oglądać tv? to im nie szkodzi?

no szkodzi szkodzi male nie male zawsze szkodzi
ale moje ostatnioo np tez zapatrzyla sie na kubusia puchatka i ogladala jak by ją wciagnelo hehe


moje dziecie juz wykąpusiałam zatankowałam i bedzie lulać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolinecka831 napisał(a):
Cześc... dawno mnie nie było ale znowu jestem ...
Zostaliśmy z Wojciechem sami ... ciężko bardzo powiem Wam ...
Wiecie co mały kochał się kąpac a od 4 dni jest taka płacz w wodzie że aż uszy bolą ... i może mi ktoś powie czemu tak

u mnie to jest placz, ze jest wyciagana z wody. ba- jest ryk! najchetniej caly czas by tam siedziala. moze w innym miejscu kapiesz? lub czegos innego zaaczelac uzywac do mycia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
Jak tam Mikołajki ? był u Was z dłuuuuuuuugim nosem 🤪 ☺️ u mnie miał być ale z racji tego że pokraka się ze mnie zrobiła przez to zapalenie rwy odpuściłam sobie fikołajki z świętym 😉 🥴 jedyne co mi pozostało to popatrzeć na jego worek 🤪 😁 😁 😁 😁'

a tak na serio to czuję się jakby ktoś mnie rozjechał 🥴 wsio boli , noga wręcz napierd*** 😮 dobrze że Tymon jakiś spokojniejszy .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
karolinecka831 napisał(a):
Cześc... dawno mnie nie było ale znowu jestem ...
Zostaliśmy z Wojciechem sami ... ciężko bardzo powiem Wam ...
Wiecie co mały kochał się kąpac a od 4 dni jest taka płacz w wodzie że aż uszy bolą ... i może mi ktoś powie czemu tak

u mnie to jest placz, ze jest wyciagana z wody. ba- jest ryk! najchetniej caly czas by tam siedziala. moze w innym miejscu kapiesz? lub czegos innego zaaczelac uzywac do mycia?


spróbuj ją opatulić całą zaraz po wyciągnięciu z wody 🙂 u mnie to pomaga jak go owinę ręcznikiem całego ( łącznie z łebkiem 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
hej
Jak tam Mikołajki ? był u Was z dłuuuuuuuugim nosem 🤪 ☺️ u mnie miał być ale z racji tego że pokraka się ze mnie zrobiła przez to zapalenie rwy odpuściłam sobie fikołajki z świętym 😉 🥴 jedyne co mi pozostało to popatrzeć na jego worek 🤪 😁 😁 😁 😁'

a tak na serio to czuję się jakby ktoś mnie rozjechał 🥴 wsio boli , noga wręcz napierd*** 😮 dobrze że Tymon jakiś spokojniejszy .

biedna!!!
nadrobisz te mikolajki fikołajki !!!!!!!!!
dobrze ze Tymus lepiej !!

Worek buahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej
Jak tam Mikołajki ? był u Was z dłuuuuuuuugim nosem 🤪 ☺️ u mnie miał być ale z racji tego że pokraka się ze mnie zrobiła przez to zapalenie rwy odpuściłam sobie fikołajki z świętym 😉 🥴 jedyne co mi pozostało to popatrzeć na jego worek 🤪 😁 😁 😁 😁'

a tak na serio to czuję się jakby ktoś mnie rozjechał 🥴 wsio boli , noga wręcz napierd*** 😮 dobrze że Tymon jakiś spokojniejszy .

biedna!!!
nadrobisz te mikolajki fikołajki !!!!!!!!!
dobrze ze Tymus lepiej !!

Worek buahahah


Kochana WÓR 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...