ja tam quźwa nie wiem o czym piszecie 🤔 ja miałam zzo i mialam cewnik do moczu ale nicmmnie nie bolało 🙂 za to jak pusciło znieczulenie to z bólu brzucha myślalam ze po scianach będe chodziła i pamietam jak bluźniłam na prawo i lewo i powtarzalam jak mantre ze NIGDY ale to NIGDY więcej porodów!!!!!!!!
Ja do teraz to powtarzam!! Moje hasło przewodnie heeheheeh
moje tez tylko maz sie krzywo patrzy jak to mowie 😠
ja tam quźwa nie wiem o czym piszecie 🤔 ja miałam zzo i mialam cewnik do moczu ale nicmmnie nie bolało 🙂 za to jak pusciło znieczulenie to z bólu brzucha myślalam ze po scianach będe chodziła i pamietam jak bluźniłam na prawo i lewo i powtarzalam jak mantre ze NIGDY ale to NIGDY więcej porodów!!!!!!!!
Ja do teraz to powtarzam!! Moje hasło przewodnie heeheheeh
moje tez tylko maz sie krzywo patrzy jak to mowie 😠
ta mój to już by chciał majstrować JULcie 🤪
o masz, az mnie ciary przeszly na sama mysl 🤢
Mój nA SZCĘŚCIE PO TYM CO WIDZIAŁ PODCZAS PORODU POWIEDZIAŁ, ŻE ON TEŻ CHCE TYLKO JEDNO,ŻEBYM NIE MUSIAŁA PRZEZ TO PRZECHODZIĆ PONOWNIE 🤢 A W RAZIE w ZAPŁACĘ ZA CC....INNEJ OPCJI NIE WIDZĘ 🙂
To przedszkole rzeczywiście wygląda na miejsce, w którym dużą wagę przykłada się do podejścia pełnego szacunku i uważności wobec dzieci. Oparcie się na NVC i inspiracje pedagogiką Jespera Juula mogą sprzyjać budowaniu dobrej atmosfery. Ważne jest też to, że wspierają nie tylko dzieci, ale i rodziców poprzez warsztaty. To może być ciekawa opcja dla rodzin szukających spokojnego i świadomego podejścia do wychowania.
Zobacz sobie na przedszkole Pluszowy Miś pod Piasecznem w Staraej Iwicznej - https://www.przedszkole-pluszowymis.pl/. To miejsce, które podchodzi do dzieci z szacunkiem i uważnością – opierają się na podejściu NVC (Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga) oraz inspiracjach pedagogiką Jespera Juula. Atmosfera jest spokojna, bezpieczna, z ogromnym wsparciem także dla rodziców (prowadzą warsztaty rodzicielskie!).
Rekomendowane odpowiedzi
Anulcia_m
heheheh 🤪 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
agamu_m
Mój nA SZCĘŚCIE PO TYM CO WIDZIAŁ PODCZAS PORODU POWIEDZIAŁ, ŻE ON TEŻ CHCE TYLKO JEDNO,ŻEBYM NIE MUSIAŁA PRZEZ TO PRZECHODZIĆ PONOWNIE 🤢
A W RAZIE w ZAPŁACĘ ZA CC....INNEJ OPCJI NIE WIDZĘ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach