Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

czarna79 napisał(a):
aSIK a co bedziesz dobreo na chcrzicny robiła i ile osob
Ja jutro to kurweskie szczepienie mam takiego stracha ze szok


Ja dzisiaj mialam bałam sie tak samo az sie spocilam jak szczur .... ale dominik nawet nie plakał bardzo tylko jak mu wkuła igły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a jak dzieci maja bardzo duzo goraczke i leki nie zbijaja to sie je całe wkada to letniej wody
ja tak kiedys Kami kapiel robilam...wtedy to plakalam roztrzesiona pamietam..mieszkalam u tesciowej,tam libacja trwala ,a dziecko mi 41 prawie stopni mialo..a tesciowa baaalll! 😠


ehh 😠 😠 to moj mial tylko 38,6 teraz trohe spadlo..


juz teraz bedzie spadąc Antoś trzym się 🙂 😘 😘


dokładnie
a na co szczepiłaś ?


my? na pneumo dodatkowo- dr polecila zamiast rota 🙂


u nas tez tak samo .. pow ze lepiej te piniadze wydać na pneumokoki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hello !!
[color=black] Moja krusdzyna spała od 20 obudzila sioe ok 23 i o 24 zasnela do rana 🙂) wogole nie karmie jej w nocy i jest super a w dzien co 2 h , teraz zjada ok 140 ml

Najlepszego dla Emilki z okazji małych urodzinek!!

Aga no my dostalissmy szczeniaczka uczniaczka i zabawiamy sie z nim, wg mnie jest super!!
[/color]Magda ja nie karmie juz od pazdziernika a tez nadal mleko mam jak scisne sutka, rzesy bede miec uzupelnione w piatek bo juz wygladam troche jak chora z takimi przestrzałami hehe
Agatka ja mam ciary z toba rownoczesnie na slowo POROD 🤢 🤢 🤢
Co do porodu jak zwykle zgadzam sie z tymi co są zdecydowanie na NIE , ale juz nie ze wzgl nawet na moją traume i ból ale nigdy wiecej nie zaryzykuje zdrowiem zdrowego dziecka....
Kasia, ale odjechany Avatar z chłopakami!!!!

Asik czyliu wynki krewki i moczu Olenski sa ok czyli moze po prostu slabiej przybiera i juz a to nic niepokojacego nie jest.... moja tez malo w dolnej granicy na centylach jest
Maga hahaha czyli ty tyle uprawiasz sexu ile ja pisze postów? 😁 😁 😁 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Hello !!
[color=black] Moja krusdzyna spała od 20 obudzila sioe ok 23 i o 24 zasnela do rana 🙂) wogole nie karmie jej w nocy i jest super a w dzien co 2 h , teraz zjada ok 140 ml

Najlepszego dla Emilki z okazji małych urodzinek!!

Aga no my dostalissmy szczeniaczka uczniaczka i zabawiamy sie z nim, wg mnie jest super!!
[/color]Magda ja nie karmie juz od pazdziernika a tez nadal mleko mam jak scisne sutka, rzesy bede miec uzupelnione w piatek bo juz wygladam troche jak chora z takimi przestrzałami hehe
Agatka ja mam ciary z toba rownoczesnie na slowo POROD 🤢 🤢 🤢
Co do porodu jak zwykle zgadzam sie z tymi co są zdecydowanie na NIE , ale juz nie ze wzgl nawet na moją traume i ból ale nigdy wiecej nie zaryzykuje zdrowiem zdrowego dziecka....
Kasia, ale odjechany Avatar z chłopakami!!!!

Asik czyliu wynki krewki i moczu Olenski sa ok czyli moze po prostu slabiej przybiera i juz a to nic niepokojacego nie jest.... moja tez malo w dolnej granicy na centylach jest
Maga hahaha czyli ty tyle uprawiasz sexu ile ja pisze postów? 😁 😁 😁 😁




heee zostawie to dla siebie 🤪 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
hej nie mam czasu tak pisac bo niunia ciagle coś chce 🙂 marudna jest troche 🙂 dzisiaj dalam jej do posmakowania jabłuszko pół łyżeczki zjadła w trzech podejściach 🙂 a jaka zolciutka kupke dzieki temu zrobila 🙂 jutro ziemniaczka sprobuje 🙂 dadalam fotki 🙂


yyyy że już można ?? 🤔

mi sie wydaje ze nie..... za mala jest od 4 miecha mozna


kazdy robi jak uwaza 🙂 tesciowa juz dawala mojemu mezowi od 2miesiaca i jaki chlop teraz duzy 🙂

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
hej nie mam czasu tak pisac bo niunia ciagle coś chce 🙂 marudna jest troche 🙂 dzisiaj dalam jej do posmakowania jabłuszko pół łyżeczki zjadła w trzech podejściach 🙂 a jaka zolciutka kupke dzieki temu zrobila 🙂 jutro ziemniaczka sprobuje 🙂 dadalam fotki 🙂


yyyy że już można ?? 🤔

mi sie wydaje ze nie..... za mala jest od 4 miecha mozna
nie za bardzo na ale jak kto uważa ja narazie tylko do polizania daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
aSIK a co bedziesz dobreo na chcrzicny robiła i ile osob
Ja jutro to kurweskie szczepienie mam takiego stracha ze szok


pieczeń z surówką pekińską i do tego albo ziemniaki albo dulfinki , krokiety z serem i pieczarkami z barszczem i strogonov ( czy jak to się tam piszę 😉 )
sałatki : kebabowa , jarzynowa i chyba śledziowa pod pierzynką ... chleby musimy upiec a tak to wiadomo wędlliny , śledziki na stoł i te inne zakąski . Właśnie macie może jakieś przepisy na jakieś zakąski >????
robimy na 38 z dzieciakami 😮 bez Tymonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
sorka Laurka za słwoa ale atwoja teściowa nie była zbyt madra a Ty wstrzymaj sie kobieto z tym ziemniakiem jeszcze troche bo naprawde mozesz sobie dziecko uszkodzic i wtedy dopiero bedzie rozpacz!!!!!!!!!!!!

ja tez bym sie nie słuchała tesciowej tym bardziej ze podobno mojemu G podali kilka kropli spirytusu jak plakał a miał 2tyg 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
aSIK a co bedziesz dobreo na chcrzicny robiła i ile osob
Ja jutro to kurweskie szczepienie mam takiego stracha ze szok


pieczeń z surówką pekińską i do tego albo ziemniaki albo dulfinki , krokiety z serem i pieczarkami z barszczem i strogonov ( czy jak to się tam piszę 😉 )
sałatki : kebabowa , jarzynowa i chyba śledziowa pod pierzynką ... chleby musimy upiec a tak to wiadomo wędlliny , śledziki na stoł i te inne zakąski . Właśnie macie może jakieś przepisy na jakieś zakąski >????
robimy na 38 z dzieciakami 😮 bez Tymonka


jajeczka faszerowane , roladki z szynki z chrzanem albo serem i czochem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
sorka Laurka za słwoa ale atwoja teściowa nie była zbyt madra a Ty wstrzymaj sie kobieto z tym ziemniakiem jeszcze troche bo naprawde mozesz sobie dziecko uszkodzic i wtedy dopiero bedzie rozpacz!!!!!!!!!!!!

ja tez bym sie nie słuchała tesciowej tym bardziej ze podobno mojemu G podali kilka kropli spirytusu jak plakał a miał 2tyg 😮



😮na co ten spiryt ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jezu ze wam sie chce tyle gotowac...


nie chce mi sie 🤪 😁 😁 😁 😁 ale jak mus to mus

ja robilam na 16 i bylam umeczona jak pies a co dopiero na 38 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
aSIK a co bedziesz dobreo na chcrzicny robiła i ile osob
Ja jutro to kurweskie szczepienie mam takiego stracha ze szok


pieczeń z surówką pekińską i do tego albo ziemniaki albo dulfinki , krokiety z serem i pieczarkami z barszczem i strogonov ( czy jak to się tam piszę 😉 )
sałatki : kebabowa , jarzynowa i chyba śledziowa pod pierzynką ... chleby musimy upiec a tak to wiadomo wędlliny , śledziki na stoł i te inne zakąski . Właśnie macie może jakieś przepisy na jakieś zakąski >????
robimy na 38 z dzieciakami 😮 bez Tymonka


jajeczka faszerowane , roladki z szynki z chrzanem albo serem i czochem



oooo !
a przepisy sa u nas ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia19874 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
aSIK a co bedziesz dobreo na chcrzicny robiła i ile osob
Ja jutro to kurweskie szczepienie mam takiego stracha ze szok


pieczeń z surówką pekińską i do tego albo ziemniaki albo dulfinki , krokiety z serem i pieczarkami z barszczem i strogonov ( czy jak to się tam piszę 😉 )
sałatki : kebabowa , jarzynowa i chyba śledziowa pod pierzynką ... chleby musimy upiec a tak to wiadomo wędlliny , śledziki na stoł i te inne zakąski . Właśnie macie może jakieś przepisy na jakieś zakąski >????
robimy na 38 z dzieciakami 😮 bez Tymonka


jajeczka faszerowane , roladki z szynki z chrzanem albo serem i czochem



oooo !
a przepisy sa u nas ??

nie ale zaraz napisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jezu ze wam sie chce tyle gotowac...


nie chce mi sie 🤪 😁 😁 😁 😁 ale jak mus to mus

ja robilam na 16 i bylam umeczona jak pies a co dopiero na 38 🤪


ja nawet nie chcę sobie myśleć o piątku bo sie na pewno zajadę w kuchni 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Jezu ze wam sie chce tyle gotowac...


nie chce mi sie 🤪 😁 😁 😁 😁 ale jak mus to mus

fcajne są roladki z szynki konserwowej takie z serkiem chrzanowym srodku na wierzchu czarne oliwki, połóweczki i zalane galaretką z rosołu jak takim żelem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
aSIK a co bedziesz dobreo na chcrzicny robiła i ile osob
Ja jutro to kurweskie szczepienie mam takiego stracha ze szok


pieczeń z surówką pekińską i do tego albo ziemniaki albo dulfinki , krokiety z serem i pieczarkami z barszczem i strogonov ( czy jak to się tam piszę 😉 )
sałatki : kebabowa , jarzynowa i chyba śledziowa pod pierzynką ... chleby musimy upiec a tak to wiadomo wędlliny , śledziki na stoł i te inne zakąski . Właśnie macie może jakieś przepisy na jakieś zakąski >????
robimy na 38 z dzieciakami 😮 bez Tymonka


jajeczka faszerowane , roladki z szynki z chrzanem albo serem i czochem



oooo !
a przepisy sa u nas ??

nie ale zaraz napisze


😘 😘 😘 😘 😘 dziękuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...