Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Achm daj znacpo wizycie u Neurologa..




nie nawidze tego tematu rozwoju dzieciaczków 🥴
ale zdecydowanie dziecko obracac z brzuszkla na plecki powinno zaczac nieswiadomie w ok 5 mcu
dzis rozmawialam z pania od reh, poi co cwiczenie obrotu na brzuszek z pleckow, to jest piewszy jaki ma zaczac wykonywac prawidlowo
a generalnie tak naprawde ze dziecko sie prawidlowo rozwija i ze jest ok mozna stwierdzic dopiero jak stanie na nogi , natomiast dowiedzialam sie wkoncu jakie moga byc konsekwencje nieprawidlowego rozwoju np pominięcia etepu raczkowania itp...

A wogole moje dziecie dzis fatalnie znioslo cwuiczenia caly czas plakala krzyczala kurde....... ale musze meic nerwy ze stali na to wszystko 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Louisedg napisał(a):
Achm daj znacpo wizycie u Neurologa..




nie nawidze tego tematu rozwoju dzieciaczków 🥴
ale zdecydowanie dziecko obracac z brzuszkla na plecki powinno zaczac nieswiadomie w ok 5 mcu
dzis rozmawialam z pania od reh, poi co cwiczenie obrotu na brzuszek z pleckow, to jest piewszy jaki ma zaczac wykonywac prawidlowo
a generalnie tak naprawde ze dziecko sie prawidlowo rozwija i ze jest ok mozna stwierdzic dopiero jak stanie na nogi , natomiast dowiedzialam sie wkoncu jakie moga byc konsekwencje nieprawidlowego rozwoju np pominięcia etepu raczkowania itp...

A wogole moje dziecie dzis fatalnie znioslo cwuiczenia caly czas plakala krzyczala kurde....... ale musze meic nerwy ze stali na to wszystko 🤢


raz są gorsze raz lepsze dni dzieczyny musicie być silne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
aga Lui o co chodzi z tym rafałem 🤪 🤪 🤪 bo nie zasne

ty nie zaniesz?
ja nie zasne
dlaczego Aga uciekła nie wyjasniwszy mi tu prędko 😁

hehe pewnie pichci dla męzulką bo dzis ma urodziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
to może na raz napiszecie? 🙂
A MY WSBIBSKIE CZEKAMY 🤪 🤪 🤪

😁 😁
ja bardziej czekam moze jak sie nawali Aga urodzinowo to bedzie bardziej wylewnaa?
no wlasnie Aga mow nam tu czy podrywalas meza Luiiii?????? 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
achm napisał(a):
kurcze moje dziecku już zaraz będzie miało 3 miesiące a ruchowy nie robi praktycznie nic tak jak w opisie dla tego wieku;jedyne co to wodzi wzrokiem ale aninie podnosi sie na ramionach ani nic nie lapie a juz o przewracaniu nie wspomne, jakos sie zaczynam martwic 😞


spokojnie mój tez kazde dziecko jest inne jedno zaczyna wsxzystko szybciej drugie potrzebuje czasu


mój też nic, żadnego przewracania, nawet nie chce mu się głowy trzymać podniesionej jak na brzuszku leży.

Dziewczyny, muszę się pochwalić - mam pewne już miejsce w żłobku dla Michała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
achm napisał(a):
kurcze moje dziecku już zaraz będzie miało 3 miesiące a ruchowy nie robi praktycznie nic tak jak w opisie dla tego wieku;jedyne co to wodzi wzrokiem ale aninie podnosi sie na ramionach ani nic nie lapie a juz o przewracaniu nie wspomne, jakos sie zaczynam martwic 😞


spokojnie mój tez kazde dziecko jest inne jedno zaczyna wsxzystko szybciej drugie potrzebuje czasu


mój też nic, żadnego przewracania, nawet nie chce mu się głowy trzymać podniesionej jak na brzuszku leży.

Dziewczyny, muszę się pochwalić - mam pewne już miejsce w żłobku dla Michała 😁
fajnie..czyli mamusia niebawem wraca do pracy 🤪 a ja bede kwitla ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...