Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Kasia dużo siły!!!

My wczoraj byliśmy u pediatry z zamiarem szczepienia, ale nici z tego wyszły, Małemu wrastają paznokcie i się tam zrobił stan zapalny, więc teraz leczymy i idziemy na szczepienia za tydzień.

Tadzio waży już 4840 g JESTEM W SZOKU 😮 😮 😮 choć jak się go nosi to w rękach czuć ten słodki ciężar 🤪 🤪 Cieszę się, bo to znaczy, że mam dobre mleko i że mu wystarcza, choć czasem mi się wydaje, że cycki puste.
Urósł 2 cm, czyli ma 58 cm 🤪 🤪

A wczoraj uśmiechnął się do mnie W PEŁNI ŚWIADOMIE 5 RAZY, mój kochany szkrabik 🤪 🤪 🤪 🤪

Na bóle brzucha mamy nowy sposób - leżakowanie w pozycji brzuch do brzucha na mamusi po każdym odbiciu. Bąki odchodzą jak złoto! Ja myślę, że gazy nie tylko z jedzenia się biorą, jak dziecko więcej połknie powietrza co wybeka to ono potem przechodzi do jelit i tam się magazynuje.

Co do ukulturalniania się - ja czytam Ewangelię według Jezusa Chrystusa Jose Saramago, nie polecam zagorzałym katolikom 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
a my się karminy, za chwilkę się ubierzemy ( czyli będzie ryk ) i smigamy na spacerek 🙂

u mnie strasznie piździ wiec chyba odpuszcze sobie spacerek


Ja na razie też jeszcze w domu, Mała dziś je i śpi (jak anioł)....żebym nie zapeszyła 🤢 🤢
Nawet nie mam kiedy jej ubrać na spacer, bo wiem, że będzie płakała strasznie, a nie mam serca jej budzić 🙂
Ja mam już posprzątane, obiad gotowy 🙂- oby więcej takich dni w repertuarze Gabryni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
hej. Co tam słychac u mamusiek? mam pytanie co to jest za szczepienie 6 w 1? czy to te skojarzone zamiast tych 3 zastrzykow na raz? juz kiedys pytalam ale nikt mi nie odp. 😞


to ja Ci odpowiem
6 w 1 szczepionka skojarzona przeciwko:
- blonnicy
- tężcowi
- krztuścowi
- polio
- wzw B
- hib
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
hej. Co tam słychac u mamusiek? mam pytanie co to jest za szczepienie 6 w 1? czy to te skojarzone zamiast tych 3 zastrzykow na raz? juz kiedys pytalam ale nikt mi nie odp. 😞


to ja Ci odpowiem
6 w 1 szczepionka skojarzona przeciwko:
- blonnicy
- tężcowi
- krztuścowi
- polio
- wzw B
- hib


czyli za nia place prawie 200 zl a dziecko bedzie klute tylko raz zamiast 3?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
hej. Co tam słychac u mamusiek? mam pytanie co to jest za szczepienie 6 w 1? czy to te skojarzone zamiast tych 3 zastrzykow na raz? juz kiedys pytalam ale nikt mi nie odp. 😞

tak to własnie to. tylko zamiast 3 dostanie jedną. nadi dostanie dwie bo jeszcze pneumokoki.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Landusia napisał(a):
kurcze laski od wczorajszego sciagania tak bola mnie brodawki i sutki piekna jak cholera 😞 nawet karmic malej nie moge tak mi trudno i co ja mam teraz zrobic.. 😞

bepanthen pomaga szybko na bolące suty
mi pomaga jak mala mi zmasakruje, ostatnio wykręciła mi w bok razem z głową nie dalo sie wyjąc nawet za pomoca palca , to bolało 😮 😮

maść medeli purelan 100 polecam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
hej. Co tam słychac u mamusiek? mam pytanie co to jest za szczepienie 6 w 1? czy to te skojarzone zamiast tych 3 zastrzykow na raz? juz kiedys pytalam ale nikt mi nie odp. 😞


to ja Ci odpowiem
6 w 1 szczepionka skojarzona przeciwko:
- blonnicy
- tężcowi
- krztuścowi
- polio
- wzw B
- hib


czyli za nia place prawie 200 zl a dziecko bedzie klute tylko raz zamiast 3?

dokladnie tak i pamietaj ze pozniej nie mozna sie wycofac z tego cały czas bedziesz musiala juz placic na kazdym szczepieniu. bynajmniej u nas nie mozna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Drogi ADMINIE!!!!!
ZAREJESTROWAŁAM SIĘ DZIŚ NA FORUM W TRYBE AWARYJNYM(wczoraj o tym pisałeś na Brzuszku) I MOJE POSTY WYSKAKUJĄ Z KONTA ASI Z KRAKOWA A NIE Agaty82 o co tu chodzi????


ale jaja !!!!!!!!!!!!!w pierwszym momencie pomyslałam ze chyba zwariowałlam bo Asia sama na swoje posty odpisuje a tera zjuż wiadomo cos sie popiermandoliło

kochana ja to samo ,mysle poszła do lekarza z małym i pisze cały czas o co kaman ....


haahahahahahaha no nieżle się tu porobiło 🙂 🙂 🙂 Agatka czyli Ty występujesz dziś jako Asia ?? 🤪 🤪 🤪


Proszę o info na maila z konkretną nazwą użytkownika, który POWINIEN pojawiać się oraz z nazwą użytkownika który pojawia się obecnie w postach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
czesc mamuski,
domis dzisiaj cwiczy jobla caly czas przy cycku masakra, do tego wali ciagle kupska , nadodatek ma jakies krosty na buzi , i pupie , ehh umylam mu rumiankiem moze to pomoze ,
a ogolnie noc ok, nie moge sie dobudzic w nocy masakra,
i boli mnie bania juz 2 dzien
mnie bania tez naparza..czesto gesto..po porodzie tak..
rumianek polecany,zalecany na tego typu wykwinty 🙂 na potowki tez lekarka dzis zalecala przemywanie buzi rumiankiem-takze Agatka1982miala racje 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
asia19874 napisał(a):
niw wiem o co chodzi ale moje posty wyskakuja z konta Aai z kRAKOWA?????????? 😮 😮 😮 😮 😮


A kim Ty jesteś??
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁kulam sie normalnie!!! 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
hej. Co tam słychac u mamusiek? mam pytanie co to jest za szczepienie 6 w 1? czy to te skojarzone zamiast tych 3 zastrzykow na raz? juz kiedys pytalam ale nikt mi nie odp. 😞

tak to własnie to. tylko zamiast 3 dostanie jedną. nadi dostanie dwie bo jeszcze pneumokoki.,


na pneumokoki tez bede szczepic ale troszke pozniej bo to mozna do 2 lat. No i te meningokoki tez. Teraz rotawirusy, na szczęscie tj. doustne 🙂 no to tez kupie te 6 w 1, nie chce zeby go za duzo kuli 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Laski, masakra!!Mam takie parcie na słodycze (czekoladki), że masakra normalnie!!!!
Mała już mojego mleka nie je, więc jem bez skrupułów 🤨 🤨 🤨
Konkretnego prawie nic nie jem, a słodycze jak opętana!!! A najlepsze jest to, że ja nigdy słodkiego nie jadłam-zaczęło się pod koniec ciąży i przybrało na sile teraz 🙂
Jak dalej tak pójdzie,to się w drzwi nie zmieszczę niedługo!!!!!!!!!!!!!
CZAS SIĘ OPANOWAĆ 🤢 😮 🤢 😮

A szczepić też będziemy tymi 6 w 1 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
hej. Co tam słychac u mamusiek? mam pytanie co to jest za szczepienie 6 w 1? czy to te skojarzone zamiast tych 3 zastrzykow na raz? juz kiedys pytalam ale nikt mi nie odp. 😞


to ja Ci odpowiem
6 w 1 szczepionka skojarzona przeciwko:
- blonnicy
- tężcowi
- krztuścowi
- polio
- wzw B
- hib


czyli za nia place prawie 200 zl a dziecko bedzie klute tylko raz zamiast 3?

dokladnie tak i pamietaj ze pozniej nie mozna sie wycofac z tego cały czas bedziesz musiala juz placic na kazdym szczepieniu. bynajmniej u nas nie mozna.


wiem wiem. Ale i tak wole placic! mysle ze jakos zawsze wyskrobie sie te pieniadze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
asia19874 napisał(a):
niw wiem o co chodzi ale moje posty wyskakuja z konta Aai z kRAKOWA?????????? 😮 😮 😮 😮 😮


A kim Ty jesteś??
😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁kulam sie normalnie!!! 🙃 🙃 🙃 🙃


Kuźwa ja nie wiedziałam o co chodzi 🙂 🙂 🙂 🙂 A Asia z Kr jak się zdziwi 🙂 że jej nie było, a pisała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Laski, masakra!!Mam takie parcie na słodycze (czekoladki), że masakra normalnie!!!!
Mała już mojego mleka nie je, więc jem bez skrupułów 🤨 🤨 🤨
Konkretnego prawie nic nie jem, a słodycze jak opętana!!! A najlepsze jest to, że ja nigdy słodkiego nie jadłam-zaczęło się pod koniec ciąży i przybrało na sile teraz 🙂
Jak dalej tak pójdzie,to się w drzwi nie zmieszczę niedługo!!!!!!!!!!!!!
CZAS SIĘ OPANOWAĆ 🤢 😮 🤢 😮

A szczepić też będziemy tymi 6 w 1 🙂


też tak mam!!! nie wiem czemu. Ja czekolady jem malo bo maly byl po niej marudny, ale serce az mnie boli. Slodycze jem ciagle a jak nie ma w domu to bym sie poryczala. Na szczescie karmie i malutki pomaga mi schudnac. Dzis po raz pierwszy ubralam jeansy z przed ciazy 😲 wreszcie!!! jeszcze tydzien temu podejmujac probe nie wyszlo. Mialam strasznego dola. 😞 Moj D mnie wspieral, bo nawet w osrodku pielegniarki byly zdziwione ze 3 tyg po porodzie mam taka figure. No wiec w nocy jadlam slodycze w dzien ryczalam ze nie mam co ubrac 😠 wtedy moj D przypominal mi o nocnej przekasce i ☺️ ☺️ bylo mi glupio... 😠 😠 no ale juz sa postepy. Nie miescilam sie w nic juz w polowe ciuchow wchodze. 😉 a powiedzcie mi czy wam sie miednica rozszerzyla, bo u mnie tj. najwiekszy problem.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski, masakra!!Mam takie parcie na słodycze (czekoladki), że masakra normalnie!!!!
Mała już mojego mleka nie je, więc jem bez skrupułów 🤨 🤨 🤨
Konkretnego prawie nic nie jem, a słodycze jak opętana!!! A najlepsze jest to, że ja nigdy słodkiego nie jadłam-zaczęło się pod koniec ciąży i przybrało na sile teraz 🙂
Jak dalej tak pójdzie,to się w drzwi nie zmieszczę niedługo!!!!!!!!!!!!!
CZAS SIĘ OPANOWAĆ 🤢 😮 🤢 😮

A szczepić też będziemy tymi 6 w 1 🙂


też tak mam!!! nie wiem czemu. Ja czekolady jem malo bo maly byl po niej marudny, ale serce az mnie boli. Slodycze jem ciagle a jak nie ma w domu to bym sie poryczala. Na szczescie karmie i malutki pomaga mi schudnac. Dzis po raz pierwszy ubralam jeansy z przed ciazy 😲 wreszcie!!! jeszcze tydzien temu podejmujac probe nie wyszlo. Mialam strasznego dola. 😞 Moj D mnie wspieral, bo nawet w osrodku pielegniarki byly zdziwione ze 3 tyg po porodzie mam taka figure. No wiec w nocy jadlam slodycze w dzien ryczalam ze nie mam co ubrac 😠 wtedy moj D przypominal mi o nocnej przekasce i ☺️ ☺️ bylo mi glupio... 😠 😠 no ale juz sa postepy. Nie miescilam sie w nic juz w polowe ciuchow wchodze. 😉 a powiedzcie mi czy wam sie miednica rozszerzyla, bo u mnie tj. najwiekszy problem.. 😮

już myślałam< że tylko ja mam taką fazę na słodycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja wchodzę we wszystko sprzed ciaży ( nawet spodnie są mi za luźne)...ale jak dalej będę tak chłonąć te słodycze to może się szybko zmienić.
a CO DO MIEDNICY TO NIE ZAUWAŻYŁAM, ŻEBY MI SIĘ TAM COŚ ZMIENIŁO 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Niestety musiałem usunąć 3 ostatnio zarejestrowane w trybie awaryjnym konta - wysłałem do tych osób powiadomienie mailem. Wystąpił problem i konta zdublowały się - dlatego ich posty na forum były przypisane do innych użytkowników.

Przepraszam za zamieszanie.
Zablokowałem rejestrację z trybu awaryjnego - odblokuję ją, gdy będzie pracować poprawnie.
Dam znać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
czesc mamuski,
domis dzisiaj cwiczy jobla caly czas przy cycku masakra, do tego wali ciagle kupska , nadodatek ma jakies krosty na buzi , i pupie , ehh umylam mu rumiankiem moze to pomoze ,
a ogolnie noc ok, nie moge sie dobudzic w nocy masakra,
i boli mnie bania juz 2 dzien
mnie bania tez naparza..czesto gesto..po porodzie tak..
rumianek polecany,zalecany na tego typu wykwinty 🙂 na potowki tez lekarka dzis zalecala przemywanie buzi rumiankiem-takze Agatka1982miala racje 😎 😉


rzeczywiscie zbladły 😁 kurde a ten pępol sie trzyma u nas i trzyma juz mam go dosyć!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uuu to sie nie dowiemy co u tymonka;/ a ja mam chwilke dla siebie bo tesc zabral mala na spacer troche mi to nie odpowida bo maz dzisiaj konczyl predzej i sami chcemy jechac do sklepu i na spacer a jest za zimno na dwa spacery i nie wiem co teraz.. glupio mi dzwonic do tescia zeby wracał juz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...