Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
agata82 napisał(a):
agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Hej. Podałam wczoraj małej ten bobotic ale nie wiem czy to zbieg okolicznosci po wojowalismy z kolka o godzine dluzej i Hania bardziej sie prezyła 🤢 jak usnela nam o 24 to spala do 6 bez wstawania na karmienie,w dzien widze ze tez ma silniejsze te skurcze. Zobaczymy jak sytuacja bedzie wygladala do wieczora,jesli bedzie gorzej niz po sabie to wracamy do simplexu. To nie ma sensu takie eksperymentowanie,ona musi z tego po prostu wyrosnac 😞
Wczoraj juz wymiekłam,mam juz dosc tych je.banych kolek !!! w dzien nic nie moge w domu i wokol siebie zrobic,bo spi jak zajac pod miedza przez te pier.dolone skurcze,dopiero pod wieczor jak maz wraca z pracy zaczynam ogarniac dom wtedy juz jestem padnieta a tu jeszcze trzeba nosic do 23 na rekach bo tylko wtedy Hania jest w miare spokojna,jak ja odloze to sie rzuca na łózku i steka z bolu 😞
Boze niech ten czas szybciej leci zeby ona juz byla wieksza,potrafila sie sama zabawic,zeby to gó.wno nam dalo spokoj 😠 nie wspomne pozniej o zabkowaniu 😞


Iza wspołczuję.....ale już niedługo! Ze też nikt nie może nic wymyślić na te kolki, tylko dziecko musi się bierdne męczyć...a rodzice razem z nim...


nikt nie wymyslił sposobu 🤢 ba!- nawet nie wymyślili od czego one są 🤔 🤔 🤔

z moiuch obsrewacji i dociekań jestem za tezą ze zdecydowanie na tle nerowym w połączeniu z niesprawnym jeszcze pokarmowym daje wlasnie taki efekt masakry
ale zdecydowanie od nerwowego sie wywodzi

polozna polecila nam herbatke uspokajajaca,albo melise wiec znajac zycie polece jeszcze dzisiaj do apteki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
a u nas tragedia laktacja mi siadla m=nie mam pokarmu sciagam ile mam daje malemu

dziewczyny jakie mm polecacie??tak na wszelki wypadek

Hipp Bio combiotic


i jak sprawdza sie?jak z kolkami i kupkami?to mleko za rada pediatry??

sama zamienilam z bebika bo ciezko z kupami bylo i bolesnie
a to ma blonnik prebiotki i probiotyki
duzo dziewczyn zastosowalo za moja rada i zadowolone
kazdemu wiadomo co innego podejdzie ale akurat u nas super
lekka kupka bez bolesnie
bo po odstawieniu cycca to bebiko myslalam ze go zabije takie ciezkie bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
a u nas tragedia laktacja mi siadla m=nie mam pokarmu sciagam ile mam daje malemu

dziewczyny jakie mm polecacie??tak na wszelki wypadek

Hipp Bio combiotic


i jak sprawdza sie?jak z kolkami i kupkami?to mleko za rada pediatry??

sama zamienilam z bebika bo ciezko z kupami bylo i bolesnie
a to ma blonnik prebiotki i probiotyki
duzo dziewczyn zastosowalo za moja rada i zadowolone
kazdemu wiadomo co innego podejdzie ale akurat u nas super
lekka kupka bez bolesnie
bo po odstawieniu cycca to bebiko myslalam ze go zabije takie ciezkie bylo



no jak mnie nie zabije brak mleka w piersiach to zawalcze o laktacje ale dobrze wiedziec dzięki Lui bede miala na uwadze hipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Hej. Podałam wczoraj małej ten bobotic ale nie wiem czy to zbieg okolicznosci po wojowalismy z kolka o godzine dluzej i Hania bardziej sie prezyła 🤢 jak usnela nam o 24 to spala do 6 bez wstawania na karmienie,w dzien widze ze tez ma silniejsze te skurcze. Zobaczymy jak sytuacja bedzie wygladala do wieczora,jesli bedzie gorzej niz po sabie to wracamy do simplexu. To nie ma sensu takie eksperymentowanie,ona musi z tego po prostu wyrosnac 😞
Wczoraj juz wymiekłam,mam juz dosc tych je.banych kolek !!! w dzien nic nie moge w domu i wokol siebie zrobic,bo spi jak zajac pod miedza przez te pier.dolone skurcze,dopiero pod wieczor jak maz wraca z pracy zaczynam ogarniac dom wtedy juz jestem padnieta a tu jeszcze trzeba nosic do 23 na rekach bo tylko wtedy Hania jest w miare spokojna,jak ja odloze to sie rzuca na łózku i steka z bolu 😞
Boze niech ten czas szybciej leci zeby ona juz byla wieksza,potrafila sie sama zabawic,zeby to gó.wno nam dalo spokoj 😠 nie wspomne pozniej o zabkowaniu 😞

Izuś spróbuj bez symeticonu
zaryzykuj
my odstawilismy do zera i 3 noce z rzedu przespane ten okropny stan niepokoju prężenia odszedl w niepamiec jak reka odjal sprobuj nic nie podawac
ja daje tylko rumianek raz dziennie ok 50 ml

u nas sie udalo
i to dzieki dziewczynom ktore zasugerowaly ze u nich bylo gorzej po podaniu symeticonu

Hania nam pieknie przesypia noce,tylko te nieszczęsne wieczory. Moze faktycznie odstawie jej te wszystkie wynalazki i zobaczymy,jesli to nie pomoze to bedziemy leciec na boboticu nic innego nie wymysle. herbatke rumiankowa podaje jej teraz rzadziej bo mi po niej zaczela kupki robic zielonkawe,wiecej jej teraz daje wody

ale bobotic to jest dokladnie to samo co sab tylko mniejsza dawka symeticonu
ja ci doradzam 1 dzien bez niczego jak bedzie kolka to mozesz podac bobotic tak czy siak za pol godz zadziala
ale sproboj odstawic u nas jak reka odjal w dzin dziecko samo sie bawi po poludniu pod wieczor w towarzystwie a noc przespana cala!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
BOZE NIE WYTRZYMAM JUZ DZIS CHYBA!!!ale Paweł jest marudny!!! zaraz wezmą mnie do koka 😲 😲

u mnie cisza jakby dziecka nie bylo.... od rana w lozeczku kima bawi sie kima... itp


moj spi caly dzien i w ogole jesc nie chce kurcze zaczynam sie martwic 😞 ale podejrzewam ze mial ostre bole(strasznie plakal w nocy)i teraz przeszlo i moze apetytu nie ma chwilowo 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Hej. Podałam wczoraj małej ten bobotic ale nie wiem czy to zbieg okolicznosci po wojowalismy z kolka o godzine dluzej i Hania bardziej sie prezyła 🤢 jak usnela nam o 24 to spala do 6 bez wstawania na karmienie,w dzien widze ze tez ma silniejsze te skurcze. Zobaczymy jak sytuacja bedzie wygladala do wieczora,jesli bedzie gorzej niz po sabie to wracamy do simplexu. To nie ma sensu takie eksperymentowanie,ona musi z tego po prostu wyrosnac 😞
Wczoraj juz wymiekłam,mam juz dosc tych je.banych kolek !!! w dzien nic nie moge w domu i wokol siebie zrobic,bo spi jak zajac pod miedza przez te pier.dolone skurcze,dopiero pod wieczor jak maz wraca z pracy zaczynam ogarniac dom wtedy juz jestem padnieta a tu jeszcze trzeba nosic do 23 na rekach bo tylko wtedy Hania jest w miare spokojna,jak ja odloze to sie rzuca na łózku i steka z bolu 😞
Boze niech ten czas szybciej leci zeby ona juz byla wieksza,potrafila sie sama zabawic,zeby to gó.wno nam dalo spokoj 😠 nie wspomne pozniej o zabkowaniu 😞

Izuś spróbuj bez symeticonu
zaryzykuj
my odstawilismy do zera i 3 noce z rzedu przespane ten okropny stan niepokoju prężenia odszedl w niepamiec jak reka odjal sprobuj nic nie podawac
ja daje tylko rumianek raz dziennie ok 50 ml

u nas sie udalo
i to dzieki dziewczynom ktore zasugerowaly ze u nich bylo gorzej po podaniu symeticonu

Hania nam pieknie przesypia noce,tylko te nieszczęsne wieczory. Moze faktycznie odstawie jej te wszystkie wynalazki i zobaczymy,jesli to nie pomoze to bedziemy leciec na boboticu nic innego nie wymysle. herbatke rumiankowa podaje jej teraz rzadziej bo mi po niej zaczela kupki robic zielonkawe,wiecej jej teraz daje wody

ale bobotic to jest dokladnie to samo co sab tylko mniejsza dawka symeticonu
ja ci doradzam 1 dzien bez niczego jak bedzie kolka to mozesz podac bobotic tak czy siak za pol godz zadziala
ale sproboj odstawic u nas jak reka odjal w dzin dziecko samo sie bawi po poludniu pod wieczor w towarzystwie a noc przespana cala!

wiem,ale po co mam sprowadzac sab jak bobotic jest jego odpowiednikiem,wiem po stosowaniu SS tylko kilka razy dziennie a nie do kazdego karmienia ze te kolki sie nasilaja,jak stosuje do kazdego karmienia sa lzejsze ale sa !! boje sie ze jak odstawie to znowu bedzie armagedon i walczenie do 3 nad ranem !
to wczoraj znalazłam:
"Witam. Sprowadziłem z Niemiec krople na wzdęcia Sap Simplex, z uwagi na kolki mojego 1 miesięcznego synka. Rzeczywiście krople znacznie złagodziły przebieg kolki i teraz mój synek między godz. 18.00 a 20.00 tylko troszkę marudzi. Na efekt czekałem 4 dni. Lek naprawdę się sprawdza, ale chciałem się podzielić z Wami innym spostrzeżeniem. Sprowadziłem 1 buteleczkę leku z Niemiec Sab, który kosztował 9euro za buteleczkę 30ml + koszty przesyłki. Gdy zobaczyłem, że lek działa poprosiłem, aby moja znajoma przesłała mi z Niemiec kolejne butelki leku. Mogła mi przesłać jednorazowo tylko 2 buteleczki, bo jest zakaz przesyłania leków z Niemiec, dlatego większe paczki są sprawdzane. Zanim doszły do mnie te 2 buteleczki Sapu minęło 6 dni. Wtedy aby pomóc synkowi w kolce postanowiłem kupić jakiś zamiennik. W pierwszej kolejności kupiłem z żoną Espumisan w kroplach 24zł za 30ml, jednak nie zdziałał za wiele. Następnie kupiłem Bobotic, za który zapłaciłem w aptece 13zł za 30ml. Moja żona jest farmaceutką i przestudiowaliśmy składy tych leków. Sab Simplex 69,19 mg/ml Simeticonu, Espumisan 40 mg/ml Simeticonu oraz Bobotic 66,66 mg/ml Simeticonu. W moim mniemaniu i mojej żony lek Sab Simplex jest tak skuteczny ponieważ jego dawkowanie jest bardzo wysokie, w porównaniu z pozostałymi lekami, bo aż po 15 kropelek przed każdym karmieniem ( mój synek ssie mleko z piersi około 7-8 razy na dobę więc podaję mu 105 - 120 kropli na dobę Sab Simplex), gdzie np Espumisan w początkowych miesiącach życia podaje się 4 razy na dobę po 10 kropelek, a Bobotic 4 razy na dobę po 8 kropelek. Moj syZ tego wynika, że dawka Simeticonu podawana w polskich odpowiednikach jest kilkukrotnie mniejsza niż przy Sap Simplex. Idąc tym tropem i w porozumieniu z żoną ( farmaceutką ) wiedząc, że substancja czynna w 3 w/w lekach jest całkowicie wydalana z organizmu, postanowiłem lek Bobotic o podobnym stężeniu substancji czynnej takiej jak w Sap Simplex podawać też w takiej dawce. czyli podaję do chwili obecnej lek Bobotic też po 15 kropelek przed każdym karmieniem.... Efekt taki sam jak przy Sap Simplex, mam z głowy kolki, a przynajmniej mają bardzo łagodny przebieg 🙂))))). Myślę, że Espumisan też by działał, ale żeby Simeticonu było tyle w dawce co w Sap Simplex, czy Boboticu trzeba by było podawać go w ilości około 25 kropli przed każdym posiłkiem. Wybrałem Bobotic, który mogę kupić w każdej aptece i kosztuje zaledwie 13 zł. Może skorzystacie z tego co napisałem, bo jak w przypadku mojego synka jesteśmy bardzo zadowoleni i przy okazji możemy znacznie zaoszczędzić na lekach dla małego. Oczywiście jeżeli Sap Simplex byłby lepszy od Boboticu, to bym się nawet nie zastanawiał i dalej go sprowadzał z Niemiec, ale nie ma takiej konieczności bo Bobotic ma podobne działanie, oczywiście jeżeli podaje się go w zbliżonej dawce do Sap Simplex. Pozdrawiam"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja daje tylko krople jak sie prezy i placze a tak to jak widze ze cos nie tak to klade go na brzuszek , wczoraj jadlam kfc znowu i nic mu nie było 🙂 nawet nie zakwiczał , tylko ten cholerny katarek i stan podgoraczkowy ale dalam mu ibufenu mililitr i odrazu mu spadlo do 36.6 narazie zjadł i przymula troszku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
agata82 napisał(a):
a ta w ogóle to dzień dobry 🙂
doczytała troszkę i nawet piszę 😁 dziecie śpi puki co 🙂
my mamy nocki zazwyczaj od 20.30 do 4-5 🙂 raz nawet się zdarzyło do 6 🙂


🤪 🤪 🤪jestem w szoku!


mój też ostatnio tak śpiocha 😎 i wszyscy happy 😁
moja zawsze tak spiocha,a ok 7-8 sie obudzi pogaworzy z pol do 1h i znowu spi do 11 ,a nawet dluzej 🙂 🤪 po mamusi spioch 🙂
ale dzis od rana daje mi czadu za wsze czasy..teraz spi w wozku po spacerku,nie tykam ,nie ruszam lwicy ...
job twoja mac -dzis przeszla sama siebie -kij wie o co chodzilo dziecku..wkoncu wytargalam Ja na spacer ,bo nie szlo wyrobic ,ani jesc,ani nic -tylko na raczkach chciala byc...cyca nie -jak zawsze na wszystkie bolaczki koil bole i troski -tak dzis nic ...Boze byl czad ~! 😮 😮 😮 na szybkiego robie obiad zaraz dojdzie 😉Poki co dziecie spi dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Witamy
Noc spoko....
Dorcia ...jak tam Wasze ciche dni .....juz po .....
Asik z K.....kochana to moze odstaw rumianek , bo za duzo tego wszytskiego .....moja połozna zawsze mowiła ze rumianek to tylko od czasu do czasu .....nie codziennie ....
Jak zwykle nie pamietam co miałam napisc
Karolcia ....a co Ty juz wracasz do pracy ....ze z nianą zostawiasz wOJTKA ????
ANIA....A tY spac nie mozesz o 2.43 i o 6 juz na nagach
Ania od Pawełka....ja nic nie czuje po tej cc ...mi to chyba po tym pobycie w szpitalu tak ładnie zrobili ta operacje , ja juz pisałam ze przez 2dni mnie ciagneło do dołu , ale jak zrobiłam sisiu było wszystko ok .....jedyne co mnie denerwuje przez ta cc, to to ze moj M wyniosł mi rowerek stacjonarny do piwnicy i nie moge na nim jezdzic ....a tak zawsze 15 min przed ciąża dla relaksu , a tu dupa teraz



od wczoraj sie jako tako odzywamy do siebie ,ale ja tym razem nie popuszcze musi zrozumiec pewne rzeczy oczywiscie poszło w sumie o głupote i nie powinnismy sie poróznic o takie cos bo życie jest zbyt krótkie ale czasami nerwy biora góra i robi sie mało fajnie
a co z chlopem???skad ja to znam...ale wydaje mi sie ze to standard,,,wiecej obowiazkow,malo czasu dla siebie,stres..nerwy musza znalesc ujscie ,bo inaczej by czlowiek eksplodowal 🙂 bedzie dobrze:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mphz napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
czarna79 napisał(a):
ja nie miałam zadnego drena, lodu , piasku nic a nic , kazali tylko wietrzyc, wiec wywaliłam swoj zgrabny brzuch i wietrzyłam
ide na spacer bo sie tylko wkur****

no to masz dobre ciało w takim ukladzie i zdolniacha cię operował pewnie bliznę masz malenką a ja taką prechistoryczną 😮


no ja się nie chce chwalić, ale mnie też operował najlepszy lekarz w szpitalu, w dodatku mój prowadzący. I chyba rzeczywiście tak było, bo jak położna ściągała mi szwy, mówiła, że mam pięknie zszyte. A blizne też mam małą. A tak z ciekawości ile mieliście szwów i czy jeszcze widac miejsce gdzie były?

ania to moze w tym tkwi sekret- ja mialam 1 szew - szycie na okretke. wyjecie polegalo na ucieciu supelka nitki i bezbolesnym pociagnieciu. ty mialas szwy?tzn kilka? 😮 😲


O to faktycznie inaczej . Ja mialam tak : ( mam nadzieje ze zdjecie sie wkleilo )

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/100/ciecie1.jpg/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/6686/ciecie1.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
dzwoniłam do lekarki żeby wystawiła mi receptę na mleko i poleciła bobotic (dobrze że zakupiliśmy ) a jak nie podziała to delicol , także zobaczymy . Fakt jeszcze jest taki że on w tych gipsach ma ograniczone ruchy i jak mu ściągną to może jak będzie bardziej uciskał sobie brzuszek zginając nóżki coś sie poprawi 🤨 🤔 ehhh byle do czwartku !

no zdecydowanie, my tak cwiczymy i baczki idą takze to mzoe porzez to byc ten problem fakt ze sobie nie ulatawia w tymm odchodzeniu gazow przez gipsiory
ale super ze juz ich nie bedzie...

a jakie mleko bedziecie pic? nutramigen czy pepti?


my praktycznie od poczatku mamy pepti bo bebiko sie nie sprawdziło 🤢 może by mi zmieniła na to twoje 🤔 kurcze musze z nia pogadać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
a u nas tragedia laktacja mi siadla m=nie mam pokarmu sciagam ile mam daje malemu

dziewczyny jakie mm polecacie??tak na wszelki wypadek

Hipp Bio combiotic


i jak sprawdza sie?jak z kolkami i kupkami?to mleko za rada pediatry??

sama zamienilam z bebika bo ciezko z kupami bylo i bolesnie
a to ma blonnik prebiotki i probiotyki
duzo dziewczyn zastosowalo za moja rada i zadowolone
kazdemu wiadomo co innego podejdzie ale akurat u nas super
lekka kupka bez bolesnie
bo po odstawieniu cycca to bebiko myslalam ze go zabije takie ciezkie bylo



no jak mnie nie zabije brak mleka w piersiach to zawalcze o laktacje ale dobrze wiedziec dzięki Lui bede miala na uwadze hipp


U nas też kupy w końcu poszły, max co drugi dzień pielucha pęka w szwach 🙂 A wcześniej to i przez tydzień nie mógł zrobić, a stękał i prężył się ciągle 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Hej. Podałam wczoraj małej ten bobotic ale nie wiem czy to zbieg okolicznosci po wojowalismy z kolka o godzine dluzej i Hania bardziej sie prezyła 🤢 jak usnela nam o 24 to spala do 6 bez wstawania na karmienie,w dzien widze ze tez ma silniejsze te skurcze. Zobaczymy jak sytuacja bedzie wygladala do wieczora,jesli bedzie gorzej niz po sabie to wracamy do simplexu. To nie ma sensu takie eksperymentowanie,ona musi z tego po prostu wyrosnac 😞
Wczoraj juz wymiekłam,mam juz dosc tych je.banych kolek !!! w dzien nic nie moge w domu i wokol siebie zrobic,bo spi jak zajac pod miedza przez te pier.dolone skurcze,dopiero pod wieczor jak maz wraca z pracy zaczynam ogarniac dom wtedy juz jestem padnieta a tu jeszcze trzeba nosic do 23 na rekach bo tylko wtedy Hania jest w miare spokojna,jak ja odloze to sie rzuca na łózku i steka z bolu 😞
Boze niech ten czas szybciej leci zeby ona juz byla wieksza,potrafila sie sama zabawic,zeby to gó.wno nam dalo spokoj 😠 nie wspomne pozniej o zabkowaniu 😞
ojojoj..to sie masz Kochana.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
smerfetka napisał(a):
agata82 napisał(a):
a ta w ogóle to dzień dobry 🙂
doczytała troszkę i nawet piszę 😁 dziecie śpi puki co 🙂
my mamy nocki zazwyczaj od 20.30 do 4-5 🙂 raz nawet się zdarzyło do 6 🙂


🤪 🤪 🤪jestem w szoku!


mój też ostatnio tak śpiocha 😎 i wszyscy happy 😁
moja zawsze tak spiocha,a ok 7-8 sie obudzi pogaworzy z pol do 1h i znowu spi do 11 ,a nawet dluzej 🙂 🤪 po mamusi spioch 🙂
ale dzis od rana daje mi czadu za wsze czasy..teraz spi w wozku po spacerku,nie tykam ,nie ruszam lwicy ...
job twoja mac -dzis przeszla sama siebie -kij wie o co chodzilo dziecku..wkoncu wytargalam Ja na spacer ,bo nie szlo wyrobic ,ani jesc,ani nic -tylko na raczkach chciala byc...cyca nie -jak zawsze na wszystkie bolaczki koil bole i troski -tak dzis nic ...Boze byl czad ~! 😮 😮 😮 na szybkiego robie obiad zaraz dojdzie 😉Poki co dziecie spi dalej 🙂


mój nie zapeszyć od kilku dni 🙂 żyć nie umierać tylko ten zagazowany brzunio 🤢 a tak dziecię złoto 🙂
mój miał wczoraj taki zły dzień dziś dość znośny .. nie tykaj jak śpiocha spokojnie heh najwidoczniej miała ochote pomarudzić 🙂 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
a u nas tragedia laktacja mi siadla m=nie mam pokarmu sciagam ile mam daje malemu

dziewczyny jakie mm polecacie??tak na wszelki wypadek

Hipp Bio combiotic


i jak sprawdza sie?jak z kolkami i kupkami?to mleko za rada pediatry??

sama zamienilam z bebika bo ciezko z kupami bylo i bolesnie
a to ma blonnik prebiotki i probiotyki
duzo dziewczyn zastosowalo za moja rada i zadowolone
kazdemu wiadomo co innego podejdzie ale akurat u nas super
lekka kupka bez bolesnie
bo po odstawieniu cycca to bebiko myslalam ze go zabije takie ciezkie bylo



no jak mnie nie zabije brak mleka w piersiach to zawalcze o laktacje ale dobrze wiedziec dzięki Lui bede miala na uwadze hipp


U nas też kupy w końcu poszły, max co drugi dzień pielucha pęka w szwach 🙂 A wcześniej to i przez tydzień nie mógł zrobić, a stękał i prężył się ciągle 🤢


to na recepte jest ?? ile kosztuje pucha i jaka duża ???
sory za byki ale jedna reka dzialam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
a u nas tragedia laktacja mi siadla m=nie mam pokarmu sciagam ile mam daje malemu

dziewczyny jakie mm polecacie??tak na wszelki wypadek

Hipp Bio combiotic


i jak sprawdza sie?jak z kolkami i kupkami?to mleko za rada pediatry??

sama zamienilam z bebika bo ciezko z kupami bylo i bolesnie
a to ma blonnik prebiotki i probiotyki
duzo dziewczyn zastosowalo za moja rada i zadowolone
kazdemu wiadomo co innego podejdzie ale akurat u nas super
lekka kupka bez bolesnie
bo po odstawieniu cycca to bebiko myslalam ze go zabije takie ciezkie bylo



no jak mnie nie zabije brak mleka w piersiach to zawalcze o laktacje ale dobrze wiedziec dzięki Lui bede miala na uwadze hipp


U nas też kupy w końcu poszły, max co drugi dzień pielucha pęka w szwach 🙂 A wcześniej to i przez tydzień nie mógł zrobić, a stękał i prężył się ciągle 🤢


to na recepte jest ?? ile kosztuje pucha i jaka duża ???
sory za byki ale jedna reka dzialam 😉


Na żadną receptę, dostępne od ręki, tylko że nie w każdym sklepie.

http://dodomku.pl/salon_hipp/produkt/32487/9062300122883/Hipp_Bio_Combiotik_1_ekologiczne_mleko_poczatkowe.html
Jak zamówisz za więcej niż 100zł to dostawę masz gratis. Zdarza się kupić taniej, np. w Rossmanie, ale niewiele, poza tym ja lubię jak mi przynoszą zakupy, bo na 3 piętrze mieszkam 😉 😜
Ja ostatnio zakupiłam 5 wielkich puszek+ 2 x płyn do płukania Jelp, bo jak produktami Hippa przekroczysz 100zł to możesz sobie dobrać inne rzeczy i dostawa też jest gratis.

A stronę wynalazła Lui 😘 😘 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...