Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
hej mamuski
noc ok
wczoraj zauwazylam ze maly ma katarek , podaje mu cebion i sola morska psikam i smaruje mascia majerankowa , mierzylam temp to wczoraj mial 37.4 a dzisiaj 37 ale to ejszcze nie temperatura co nie?
no temperatura ,temperatura ..ino podwyzszona nieco 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😜 😜

,a goraczka jest od 38.5,wtedy zaczynamy zbijac (ja zbijam juz od 38kresek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kamiska napisał(a):
a u nas tragedia laktacja mi siadla m=nie mam pokarmu sciagam ile mam daje malemu

dziewczyny jakie mm polecacie??tak na wszelki wypadek

Hipp Bio combiotic


i jak sprawdza sie?jak z kolkami i kupkami?to mleko za rada pediatry??

sama zamienilam z bebika bo ciezko z kupami bylo i bolesnie
a to ma blonnik prebiotki i probiotyki
duzo dziewczyn zastosowalo za moja rada i zadowolone
kazdemu wiadomo co innego podejdzie ale akurat u nas super
lekka kupka bez bolesnie
bo po odstawieniu cycca to bebiko myslalam ze go zabije takie ciezkie bylo



no jak mnie nie zabije brak mleka w piersiach to zawalcze o laktacje ale dobrze wiedziec dzięki Lui bede miala na uwadze hipp


U nas też kupy w końcu poszły, max co drugi dzień pielucha pęka w szwach 🙂 A wcześniej to i przez tydzień nie mógł zrobić, a stękał i prężył się ciągle 🤢


to na recepte jest ?? ile kosztuje pucha i jaka duża ???
sory za byki ale jedna reka dzialam 😉


Na żadną receptę, dostępne od ręki, tylko że nie w każdym sklepie.

http://dodomku.pl/salon_hipp/produkt/32487/9062300122883/Hipp_Bio_Combiotik_1_ekologiczne_mleko_poczatkowe.html
Jak zamówisz za więcej niż 100zł to dostawę masz gratis. Zdarza się kupić taniej, np. w Rossmanie, ale niewiele, poza tym ja lubię jak mi przynoszą zakupy, bo na 3 piętrze mieszkam 😉 😜
Ja ostatnio zakupiłam 5 wielkich puszek+ 2 x płyn do płukania Jelp, bo jak produktami Hippa przekroczysz 100zł to możesz sobie dobrać inne rzeczy i dostawa też jest gratis.

A stronę wynalazła Lui 😘 😘 😉 🙂


podziękować 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia tj. ta stronka od zdjec. Sciagasz program i w nim robisz i wysylasz. Latwe.

http://allegro.pl/500-odbitek-10x15-kodak-fuji-po-0-18-i1881687271.html



ale to strona do allegro i ja chyba za tempa jestem bo nie wiem o co kamon ☺️


no tak. Na aukcji kupujesz, on ci wysyla na e - maila program , sciagasz go i dzialasz na nim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
http://nasygnale.pl/kat,1025343,title,Makabryczna-zbrodnia-w-zlobku-opiekunka-zabila-dziecko,wid,14004791,wiadomosc.html?ticaid=6d6d3
jesli kogos zszokowal pies pobity to poczytajcie



czytalam to wczoraj! jak zobaczylam zdjecie tego baczka i doszlam do miejsca o kocyku to sie poryczalam. Moj babel tez ma ulubiony kocyk..... 😞zajebalabym suke 😠w tej sytuacji nie idzie przebierac w slowach!


Też doszłam do kocyka i JAPIERDOLE!!! Zrobiłabym z nią to samo co ona temu biednemu dziecku tylko 100000000 razy mocniej!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 Kurwa, no ryczeć mi się chce, i jak tu komuś zaufać??

ja nie czytam , bo juz sie wkurwiłam tym psem , a co mowic dzieckiem ....nie ma słow zeby okreslic to co robia ludzie ....jak np ta matka co utopiła dziecko na molo....
chcialam Andrzejowi poczytac ale nie moglam... 😞glos mi sie złamal...straszne 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asia19874 napisał(a):
może warto spróbować inne mleko 🤔 już mam dość brak kup 😠
Tadzio codziennie trzaska ?? jak pomogło Wam to i my może spróbujemy


Zazwyczaj codziennie, ale czasem nie zdąży 😜 😜 Ale i wtedy dramatu nie ma, bo rano lub w nocy nadrabia bez bólu 😉 Kup sobie opakowanie 350g i przetestuj, czasem trzeba dłużej poczekać aż sprawa się wyreguluje, np. 2-3 dni, ale u nas już po połowie dnia na tym mleku była wieeelka kupa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia tj. ta stronka od zdjec. Sciagasz program i w nim robisz i wysylasz. Latwe.

http://allegro.pl/500-odbitek-10x15-kodak-fuji-po-0-18-i1881687271.html



ale to strona do allegro i ja chyba za tempa jestem bo nie wiem o co kamon ☺️


no tak. Na aukcji kupujesz, on ci wysyla na e - maila program , sciagasz go i dzialasz na nim



aaaaaaaaaaaaa łapie 🙂tyle ze drogi ten program 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
dORCIA....ZAJEBAŁABYM TEGO CHUJA , JAK MOZNA TAK POSTAPIC Z PSEM ....POWIESIC ZA JAJA 😞 😞 😞 😞
KAROLINA ...podziwiam Cie, ja nie zostawiłabym tak małego dziecka z jakąś obcą kobieta.....
Marta....dodaj przepis na pieguski
Asik z K ....Szykujcie na czwartek dla Tymonka szampana i duża wanne . 🤪 🤪w koncu kochany sie doczekał


godziny liczę tak się nie mogę doczekać 🙂 a on pewnie będzie w szoku że jest bez pancerza 😉 na pewno bardziej mu spasuje bez niż z tym kurestwem 😠 autentycznie nie mogę już patrzeć na te gipsy 🤢
wierze Ci Asiu,a Tymonek to zlote dziecko itakl na to wszystko..inne by sie darlo 24h na dobe ..qrwa czlowiek dorosly by sie wqrwial,a co dop taki maluch...
to bedzie swieto!!!!! 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dorota ...ja Ci nakopie w ta chuda dupe ....jak Ty zajebiscie wygladasz z MAtim .....co Ty od siebie chcesz ....
Kamisia ...my na poczatku Nan , ale po nim strasznie ulewała wiec przechodzimy na bebiko , jak dla mnie rewelka .....
Lui ....nie chce sie chwalic ale to byłam ja z tym jebanym boboticem ......
Agata ...jestes zajebista .......najlepsza ....KROPKA ......... 🙂 🙂 🤪 🤪 😜
Asik z K....to musisz Tymkowi jakies jakuzi ( hi hi hi ) zamowic na czarwtek hi hi , albo sam sobie zrobi jak bąki zaczna leciec hi hi ....Wiesz jak sie ciesze kochana ze juz nie bedzie miał tych gipsów....
Leer....nie wiem czy sie obrazisz czy nie ....ale wydaje mi sie ze traktujesz swoja mamę jak sprzataczke ....wiecznie cos przychodzi i Ci robi .....tyle ludzi ma dzieci i sobie daje rade same....
Sorki laski musiałam to napisac.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Asia tj. ta stronka od zdjec. Sciagasz program i w nim robisz i wysylasz. Latwe.

http://allegro.pl/500-odbitek-10x15-kodak-fuji-po-0-18-i1881687271.html



ale to strona do allegro i ja chyba za tempa jestem bo nie wiem o co kamon ☺️


no tak. Na aukcji kupujesz, on ci wysyla na e - maila program , sciagasz go i dzialasz na nim



aaaaaaaaaaaaa łapie 🙂tyle ze drogi ten program 🤔


nie to nie tak. Placisz 90 zl za 500 zdjec. To wychodzi jedno po 18 gr. Mozna poszukac u niego mniejszej ilosci szt na innej aukcji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Dorota ...ja Ci nakopie w ta chuda dupe ....jak Ty zajebiscie wygladasz z MAtim .....co Ty od siebie chcesz ....
Kamisia ...my na poczatku Nan , ale po nim strasznie ulewała wiec przechodzimy na bebiko , jak dla mnie rewelka .....
Lui ....nie chce sie chwalic ale to byłam ja z tym jebanym boboticem ......
Agata ...jestes zajebista .......najlepsza ....KROPKA ......... 🙂 🙂 🤪 🤪 😜
Asik z K....to musisz Tymkowi jakies jakuzi ( hi hi hi ) zamowic na czarwtek hi hi , albo sam sobie zrobi jak bąki zaczna leciec hi hi ....Wiesz jak sie ciesze kochana ze juz nie bedzie miał tych gipsów....
Leer....nie wiem czy sie obrazisz czy nie ....ale wydaje mi sie ze traktujesz swoja mamę jak sprzataczke ....wiecznie cos przychodzi i Ci robi .....tyle ludzi ma dzieci i sobie daje rade same....
Sorki laski musiałam to napisac.....



mówiłam Ci juz ze CIE UWIELBIAM 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Dorota ...ja Ci nakopie w ta chuda dupe ....jak Ty zajebiscie wygladasz z MAtim .....co Ty od siebie chcesz ....
Kamisia ...my na poczatku Nan , ale po nim strasznie ulewała wiec przechodzimy na bebiko , jak dla mnie rewelka .....
Lui ....nie chce sie chwalic ale to byłam ja z tym jebanym boboticem ......
Agata ...jestes zajebista .......najlepsza ....KROPKA ......... 🙂 🙂 🤪 🤪 😜
Asik z K....to musisz Tymkowi jakies jakuzi ( hi hi hi ) zamowic na czarwtek hi hi , albo sam sobie zrobi jak bąki zaczna leciec hi hi ....Wiesz jak sie ciesze kochana ze juz nie bedzie miał tych gipsów....
Leer....nie wiem czy sie obrazisz czy nie ....ale wydaje mi sie ze traktujesz swoja mamę jak sprzataczke ....wiecznie cos przychodzi i Ci robi .....tyle ludzi ma dzieci i sobie daje rade same....
Sorki laski musiałam to napisac.....


wow!!! OSTRO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Dorcia kochana nasz ....na tej akcji co Ci Anka wysłała masz program w ktorym mozesz sobie dostosowac zdjecia jakie chcesz , masz sciagnac go do siebie za darmo i to jest od nich ....i wtedy wysyłasz im te zdjecia ktore chcesz i płacisz jak na allegro ....


ale gdzie ten program u nich jest??? ☺️ ☺️
czy najpierw wygrywam aukcje z odbitkami a oni poźzniej mi wysyłaja ten program ?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia kochana nasz ....na tej akcji co Ci Anka wysłała masz program w ktorym mozesz sobie dostosowac zdjecia jakie chcesz , masz sciagnac go do siebie za darmo i to jest od nich ....i wtedy wysyłasz im te zdjecia ktore chcesz i płacisz jak na allegro ....


ale gdzie ten program u nich jest??? ☺️ ☺️
czy najpierw wygrywam aukcje z odbitkami a oni poźzniej mi wysyłaja ten program ?????



DOKLADNIE TAK. Najpierw musisz kupic aukcje, a program przysylaja ci na e - mail. Musisz go sciagnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia kochana nasz ....na tej akcji co Ci Anka wysłała masz program w ktorym mozesz sobie dostosowac zdjecia jakie chcesz , masz sciagnac go do siebie za darmo i to jest od nich ....i wtedy wysyłasz im te zdjecia ktore chcesz i płacisz jak na allegro ....


ale gdzie ten program u nich jest??? ☺️ ☺️
czy najpierw wygrywam aukcje z odbitkami a oni poźzniej mi wysyłaja ten program ?????



DOKLADNIE TAK. Najpierw musisz kupic aukcje, a program przysylaja ci na e - mail. Musisz go sciagnac


he he dzieki ja tempa blondi wkoncu załapałam 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorota ...ja Ci nakopie w ta chuda dupe ....jak Ty zajebiscie wygladasz z MAtim .....co Ty od siebie chcesz ....
Kamisia ...my na poczatku Nan , ale po nim strasznie ulewała wiec przechodzimy na bebiko , jak dla mnie rewelka .....
Lui ....nie chce sie chwalic ale to byłam ja z tym jebanym boboticem ......
Agata ...jestes zajebista .......najlepsza ....KROPKA ......... 🙂 🙂 🤪 🤪 😜
Asik z K....to musisz Tymkowi jakies jakuzi ( hi hi hi ) zamowic na czarwtek hi hi , albo sam sobie zrobi jak bąki zaczna leciec hi hi ....Wiesz jak sie ciesze kochana ze juz nie bedzie miał tych gipsów....
Leer....nie wiem czy sie obrazisz czy nie ....ale wydaje mi sie ze traktujesz swoja mamę jak sprzataczke ....wiecznie cos przychodzi i Ci robi .....tyle ludzi ma dzieci i sobie daje rade same....
Sorki laski musiałam to napisac.....


wow!!! OSTRO!


dziwi mnie ze uwazasz ze tak ja traktuje kierujac sie jedynie kilkoma zdaniami napisanymi na forum, nie wiesz jak jest wiec nie masz prawa a bynajmniej nie powinnas pisac takich bzdur na forum ze sobie nie radze sama bo jest zupelnie inaczej. to ze moja mama przyjezdza sama z siebie do nas tak czesto to tylko i wylacznie jej sprawa ja jej do niczego nie zmuszam a ze zawsze cos przy okazji tego zrobi np włozy talerz do zmywarki a ja napisze tutaj w skrocie ze sprzata to chyba zupelnie co innego niz wykorzystywanie. 😮
nie ukrywam wkurzyłas mnie teraz. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...