Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
izarybka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
spoko ta strona trza wywołac a co .....i tanio ....ale Ania jak bedzie lipa ja mam niedaleko do Ciebie hi hi ....


nie martw sie! jak klikniesz zdjecie to pisze czy jest ok czy nie bardzo. Dodatkowo mozesz stawic biale ramki, lub wybrac czarno- biale albo sepia. U mnie naprawde bylo ok. I bardzo szybko przyszly. Ja se chwale 🙃

Dziewczyny pochwalilam sie na zdjeciu moimi szewkami i nikt ich nawet nie zauwazyl!!!
TAK TO BYLY MOJE Z PRYWATNEJ KOLEKCJI!!!! 😁 😁
JA WIDZIALAM ..NO PAMIATKA JAK TRZA... 🤪 WYBACZ ALE SWOICH SZWÓW POPORODOWYCH NIE BEDE EKSPONOWAC NA FORUMEEE ☺️ 😉 😜



rozumiem..... ☺️ ☺️a co zapanowal tam nielad>?? 😁 😁

hehehe Ty się śmiej ja swoich też bym nie pokazala ☺️ ☺️ mialam niebieskie ale dużo gorzej wyglądało u Ciebie równy fałd skóry sciągniety u mnie było z jednej str grubszy z drugiej chudszy 😮



bo mialam fajnego lekarza , ktoremy teraz na wizycie ladnie podziekowalam ze mnie ciol! wiedzial ze zalezy mi tylko na nim.... ( tylko bez aluzji prosze) 🤪

mojemu tez bym musiala podziekowac
tysiakiem...
a ze żydziłam i pojechalam gdzie indziej to i teraz mam co mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
a ja widzialam
i miALAM FOTE HA!
8 niebieskich
ochydne


ile? az 8?



Ooooo szit! Lui miała na Katarzynie uśmiech Jockera 😮 😮
my mother miala 21szwow to jest cos..ale co sie dziwic ja taki kloc okazaly 😮

moja kolezanka miala 63
19 h porod
wiec chyba bawila sie tam lepiej niz ja i Agatka

matko to jak oni ja zszyli ....

ona tak pekla jak rozwiazda
nie chce sobie nawet wyobrazac jak mnie moja raptem kreseczka naku,wiala tyle tygodni

o ja pier******
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Ja miałam jeden zewnetrzny szew niebieski na okretke i jak go zobaczyłam to myślałamz emnie zszyli po ch*****u ale mam malo czerwona szrame 🙂


to chyba nie ma znaczenia jak szyja mojej juz prawie nie widac, to zgrubienie sie cale wciagnelo jest tylko czerwonawa kreska

tak tylko kropki zostaja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Landusia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Landusia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorota ...ja Ci nakopie w ta chuda dupe ....jak Ty zajebiscie wygladasz z MAtim .....co Ty od siebie chcesz ....
Kamisia ...my na poczatku Nan , ale po nim strasznie ulewała wiec przechodzimy na bebiko , jak dla mnie rewelka .....
Lui ....nie chce sie chwalic ale to byłam ja z tym jebanym boboticem ......
Agata ...jestes zajebista .......najlepsza ....KROPKA ......... 🙂 🙂 🤪 🤪 😜
Asik z K....to musisz Tymkowi jakies jakuzi ( hi hi hi ) zamowic na czarwtek hi hi , albo sam sobie zrobi jak bąki zaczna leciec hi hi ....Wiesz jak sie ciesze kochana ze juz nie bedzie miał tych gipsów....
Leer....nie wiem czy sie obrazisz czy nie ....ale wydaje mi sie ze traktujesz swoja mamę jak sprzataczke ....wiecznie cos przychodzi i Ci robi .....tyle ludzi ma dzieci i sobie daje rade same....
Sorki laski musiałam to napisac.....


wow!!! OSTRO!


dziwi mnie ze uwazasz ze tak ja traktuje kierujac sie jedynie kilkoma zdaniami napisanymi na forum, nie wiesz jak jest wiec nie masz prawa a bynajmniej nie powinnas pisac takich bzdur na forum ze sobie nie radze sama bo jest zupelnie inaczej. to ze moja mama przyjezdza sama z siebie do nas tak czesto to tylko i wylacznie jej sprawa ja jej do niczego nie zmuszam a ze zawsze cos przy okazji tego zrobi np włozy talerz do zmywarki a ja napisze tutaj w skrocie ze sprzata to chyba zupelnie co innego niz wykorzystywanie. 😮
nie ukrywam wkurzyłas mnie teraz. 😠

Magda zawsze piszesz ze cos Ci robi, nie przychodzi do Ciebie na kawe , ploty tylko jak ci nie sprzata , to myje lodówke to chyba przesada moim zdaniem , ja wstydziłbym sie zeby ktos u mnie sprzatał....a poza tym nie piszesz ze włozyła ci talerz do zmywarki tylko ze przychodzi sprzatac ....szkoda mi ludzi ktorzy sa wykorzystywani przez innych....a mam takie wrazenie ze tak jest.....nie chciałam Cię urazic ....

sugerujesz ze mam taki syf w domu czy jak?. skoro twierdzisz ze tyle mi sprzata ?
bo ja nie wiem o ci ci chodzi konkretnie? o to ze mi pomaga czy o to ze za duzo.
ja nie wstydze sie ze mama mi pomaga w niektorych rzeczach w domu a jej nie wyrwe z reki scierki jak ja złapie. noż ludzie..
skonczmy ta dyskusje lepiej bo zrobi sie jeszcze bardziej niemiło. 🤔


ej no co wy to ja jestem od zadymiania na forum!!!

wezcie sie ogarnicjcie
przywoluje was do prozadku ktokolwiek ten porxądek robi u Magdy porzadek na forum ma byc:P



nie przejmuj sie. Kto sie czubi, ten sie lubi!!! Dogadaja sie!!!Jestem pewna!!!

☺️ ☺️
bo bo ja chcialam tylko powiedziec ze ja od zadymiania...
albo ja i Leginsik 😁 😁 😁My sie daly tu gorzej we znaki ...a propos Leginsiku -teraz musimy sie pilnowac z niewyparzona twarza,nowe forume ,czyste konto 😁 😁 😁

to nie za mojej kadencji? bo nie zakodowalam
zostalysmy ukarane i zablokowane 😉 nie ma sie czym chwalic ☺️
łał fajnie
pokazcie heee
albo stresccie 😎
nie pamietam juz ..o co tam poszlo ..hormony nami kierowaly 😁 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Asik przypomnialam sobie o te numerowanie stron ... hi hi wtedy cie zablokowali ....
ALe wy jestescie niemiłe tak potraktowac przedstawicieli hi hi .....ja ładnie przeprosiłam i powiedziałam ze prosze do mnie juz nie dzownic hi hi bo tez do mnie dzwonili....
a no a potem pyskowka od slowa do slowa i "blokersa" nam zaserwowano 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Asik przypomnialam sobie o te numerowanie stron ... hi hi wtedy cie zablokowali ....
ALe wy jestescie niemiłe tak potraktowac przedstawicieli hi hi .....ja ładnie przeprosiłam i powiedziałam ze prosze do mnie juz nie dzownic hi hi bo tez do mnie dzwonili....
a no a potem pyskowka od slowa do slowa i "blokersa" nam zaserwowano 😁


z tymi stronami to i ja pyskowałam ☺️ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny te co karmia mm od kiedy podajemy jabłuszko , marchewke , banana.....ja chyba zaczynam po 3 m-c .....co wy na to


marchewke i jablko po 4 m-cu mozna a banana chyba po 10 m-cu

no co ty na słoiczkach jest ze banan z jabłkiem po 4,wiesz ja to cwana chodze i czytam co tam na słoiczkach i bede robiła....
Dorcia ja chyba juz zaczne 3.5 podawac tak na swieta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja pozwole sobie swoje zdanie wyrazić ja swojego burdelo nie pozwoliła bym mamie sprzątać co najwyżej bylabym jej wdzieczna za przypilnowanie małego mimo że wiem że mamie by nie przeszkadzało pomóc córce chciala zebym u niej zamieszkała ale nie chce wykorzystywać 🥴
z doświadczenia wiem jak było z starszą siostrą najpierw pilnowanie dziecka a teraz ma małą na głowie 24h i zero wdzieczności ze str siostry jeszcze jest źle bo małą rozpieściła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny te co karmia mm od kiedy podajemy jabłuszko , marchewke , banana.....ja chyba zaczynam po 3 m-c .....co wy na to


marchewke i jablko po 4 m-cu mozna a banana chyba po 10 m-cu

no co ty na słoiczkach jest ze banan z jabłkiem po 4,wiesz ja to cwana chodze i czytam co tam na słoiczkach i bede robiła....
Dorcia ja chyba juz zaczne 3.5 podawac tak na swieta...


sprawdz dobrze btego banana bo z tego co wiem w słoiczkach po 7 m-cu a surowy po 10 m-cu bo jest uczulajacy i trzeba z nimi bardzo uwazac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Ja miałam jeden zewnetrzny szew niebieski na okretke i jak go zobaczyłam to myślałamz emnie zszyli po ch*****u ale mam malo czerwona szrame 🙂


to chyba nie ma znaczenia jak szyja mojej juz prawie nie widac, to zgrubienie sie cale wciagnelo jest tylko czerwonawa kreska

tak tylko kropki zostaja 😞


jakie kropki? nie kumam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny te co karmia mm od kiedy podajemy jabłuszko , marchewke , banana.....ja chyba zaczynam po 3 m-c .....co wy na to


marchewke i jablko po 4 m-cu mozna a banana chyba po 10 m-cu

no co ty na słoiczkach jest ze banan z jabłkiem po 4,wiesz ja to cwana chodze i czytam co tam na słoiczkach i bede robiła....
Dorcia ja chyba juz zaczne 3.5 podawac tak na swieta...

A to nie jest w te mankę że jak dziecko skończy 4??? tak mi się zdaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dziewczyny te co karmia mm od kiedy podajemy jabłuszko , marchewke , banana.....ja chyba zaczynam po 3 m-c .....co wy na to


marchewke i jablko po 4 m-cu mozna a banana chyba po 10 m-cu

no co ty na słoiczkach jest ze banan z jabłkiem po 4,wiesz ja to cwana chodze i czytam co tam na słoiczkach i bede robiła....
Dorcia ja chyba juz zaczne 3.5 podawac tak na swieta...


sprawdz dobrze btego banana bo z tego co wiem w słoiczkach po 7 m-cu a surowy po 10 m-cu bo jest uczulajacy i trzeba z nimi bardzo uwazac

moze i mi sie jeb****moze to jabłko i marchewka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...