Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
chce malej mate kupic i tesco jest za 188zl z tym ze jak dzisiaj lub jutro ja kupie w nocy to 50% wartosci tej maty dostane w bonach ktore bede mogla wykozystac od 1 do 31 grudnia uwazam ze to super oferta co sadzicie?


no pewnie że tak 🙂


jak maz z pracy przyjdzie musze go namowic heh gadal ze droga ta mata ale mam nadzieje ze jak powwiem mu ze 50%zwroca to sie zgodzi 🙂 i prezent dla niuni na swieta super bedzie 🙂
super,ze tez moj musi miec nocki teraz... 😞 pognalabym go do Tesco...a tu doopa!

Wczoraj ogladalam fotki ...Boze laski jakie my mamy cudaczne te dzieciaczki ,kazde inne kazde najpiekniejsze na swoj sposob...,a mamuski to juz nie wspomne 🤪 Karolajna -jaka szczuplutka-swietnie ,Mariolka jakby nie rodzila tez -rewelka ,a Lui to mnie powalila!Zajebiscie sie prezentuje dziewczyna,kwitnie w oczetach ten nasz Sprite -no dla mnie bomba(a wiecznie narzeka ...dobrze Aga mowi -trza Jej polac !)


Tylko ja spasiona haha 😁 ale spoko od 3 dni jestem na diecie ☺️ może coś da 🤨
😁 😁 😁 😁 😁 Ty to pikna jak zawsze nawet nie mowie ,bo kazdy to wie ! 🤪 😘 😘 😘 😘 buzeńka jak aniolek 😘 a ze gdzies tam cos widzisz wiecej niz bys chciala ,to na fotach nie widac hihi 😜 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Maga napisał(a):
izarybka napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Izarybka jestem pełna podziwu dla Ciebie kochana , ze sobie tak swietnie radzisz z małym ja tez całe dnie jestem sama z małą ale na noc zawsze M wraca, usypia Julkę , wstanie w nocy mleko zrobic, nakarmi , czy nawet przytuli .....wielki szacun kobieto dla Ciebie 😘 🙂 🙂


ja tez, naprawde- nie zazdroszcze. moj maz zawsze wraca wczesniej, jesli ylko moze a jak potrzebuje go to wolne bierze.. w nocy karmi Antosia.. szkoda, ze Twoj nie rozumie, ze nie trzeba zalowac, zeby byc po prostu wyczerpanym 🤢 moze go ustaw jakos? 🥴

dzieki Kochana 😘 ja bym chetnie wziela go w obroty ale musi tak pracowac narzaie zeby wyrobic na rodzine 😞 moglby tylko wykazac odrobine wyrozumialosci 🥴


no wlasnie o te wyrozumialosc mi chodzi, bo wiadomo, ze praca jaka jes6t to trudno..

ehhh to juz taki typ nic nie pomoze nie chce mi sie z nim dyskutowac dzien jest dobrze a potem to samo 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
chce malej mate kupic i tesco jest za 188zl z tym ze jak dzisiaj lub jutro ja kupie w nocy to 50% wartosci tej maty dostane w bonach ktore bede mogla wykozystac od 1 do 31 grudnia uwazam ze to super oferta co sadzicie?


no pewnie że tak 🙂


jak maz z pracy przyjdzie musze go namowic heh gadal ze droga ta mata ale mam nadzieje ze jak powwiem mu ze 50%zwroca to sie zgodzi 🙂 i prezent dla niuni na swieta super bedzie 🙂
super,ze tez moj musi miec nocki teraz... 😞 pognalabym go do Tesco...a tu doopa!

Wczoraj ogladalam fotki ...Boze laski jakie my mamy cudaczne te dzieciaczki ,kazde inne kazde najpiekniejsze na swoj sposob...,a mamuski to juz nie wspomne 🤪 Karolajna -jaka szczuplutka-swietnie ,Mariolka jakby nie rodzila tez -rewelka ,a Lui to mnie powalila!Zajebiscie sie prezentuje dziewczyna,kwitnie w oczetach ten nasz Sprite -no dla mnie bomba(a wiecznie narzeka ...dobrze Aga mowi -trza Jej polac !)


Tylko ja spasiona haha 😁 ale spoko od 3 dni jestem na diecie ☺️ może coś da 🤨
😁 😁 😁 😁 😁 Ty to pikna jak zawsze nawet nie mowie ,bo kazdy to wie ! 🤪 😘 😘 😘 😘 buzeńka jak aniolek 😘 a ze gdzies tam cos widzisz wiecej niz bys chciala ,to na fotach nie widac hihi 😜 😘


trutu tu tu majtki z drutu 🤪 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ogladajcie tvn mowia o spaniu z dzieckiem w lozku, ze mozna je udusic
przestan no... 😠

ale Anka ma racje ja sie boje jak maz spi z nami 🥴
ja sie nie boje ,ale zaraz zaczne... 😮 moj spi jak myszor pod mieeetło ,czujny i nie rusza sie chlop,zawsze na krawedzi ,nie ma miejsca,a my jak damy 😁 😁 😁 ja tez ostatnio nie dospana jakas,bo czuwam w nocy bardziej niz spie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
to taka mata http://www.promobaby.pl/promocja-5034.html
ja teraz na Mikolajazamowilam taka mala..pewnie gowno warta za te cene ,ale zobacze czy wogole warto Oli kupic Fishera ,czy Ja ta zainteresuje ...
a taka o http://allegro.pl/edukacyjna-mata-zwierzeta-farma-dzwiek-i1936390367.html a na Gwiazdora zastanawiam sie nad mata...
wkurzylam sie wczoraj bo przegapilam aukcje.. 😞 taka sliczna sukienusia przeszla mi kolo nosa.. o taka http://allegro.pl/sliczna-sukieneczka-na-swieta-i1942590113.html


super ta mata 🙂 też sie nad nią zastanawiałam 🙂 a sukieneczka boska..ja też cały czas szperam i wyszukuje sukieneczek 😁 i wygrywam aukcje ale i też przegrywam 😠 dla mnei nie ma złej pory do licytowania może być 2-3 w nocy hahaha 🤪 😁 😁
😁 😁 😁 😁 wczoraj bylo o uzaleznieniu od neta...i sobie pomyslalam o Was kochane i o Allegro!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 uwielbiam kupowac i licytowac 😁 😎 a wczoraj prasowalam i tak mi jakos zeszlo ,nim sie obejrzalam juz bylo po ptokach 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
chce malej mate kupic i tesco jest za 188zl z tym ze jak dzisiaj lub jutro ja kupie w nocy to 50% wartosci tej maty dostane w bonach ktore bede mogla wykozystac od 1 do 31 grudnia uwazam ze to super oferta co sadzicie?


no pewnie że tak 🙂


jak maz z pracy przyjdzie musze go namowic heh gadal ze droga ta mata ale mam nadzieje ze jak powwiem mu ze 50%zwroca to sie zgodzi 🙂 i prezent dla niuni na swieta super bedzie 🙂
super,ze tez moj musi miec nocki teraz... 😞 pognalabym go do Tesco...a tu doopa!

Wczoraj ogladalam fotki ...Boze laski jakie my mamy cudaczne te dzieciaczki ,kazde inne kazde najpiekniejsze na swoj sposob...,a mamuski to juz nie wspomne 🤪 Karolajna -jaka szczuplutka-swietnie ,Mariolka jakby nie rodzila tez -rewelka ,a Lui to mnie powalila!Zajebiscie sie prezentuje dziewczyna,kwitnie w oczetach ten nasz Sprite -no dla mnie bomba(a wiecznie narzeka ...dobrze Aga mowi -trza Jej polac !)


Tylko ja spasiona haha 😁 ale spoko od 3 dni jestem na diecie ☺️ może coś da 🤨
😁 😁 😁 😁 😁 Ty to pikna jak zawsze nawet nie mowie ,bo kazdy to wie ! 🤪 😘 😘 😘 😘 buzeńka jak aniolek 😘 a ze gdzies tam cos widzisz wiecej niz bys chciala ,to na fotach nie widac hihi 😜 😘


trutu tu tu majtki z drutu 🤪 😁 😁 🙃
z drutu nie z drutu wazne ze gacie sa ! 🤪 bo z golo dupo jakos tak by golo bylo 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ogladajcie tvn mowia o spaniu z dzieckiem w lozku, ze mozna je udusic
przestan no... 😠

ale Anka ma racje ja sie boje jak maz spi z nami 🥴
ja sie nie boje ,ale zaraz zaczne... 😮 moj spi jak myszor pod mieeetło ,czujny i nie rusza sie chlop,zawsze na krawedzi ,nie ma miejsca,a my jak damy 😁 😁 😁 ja tez ostatnio nie dospana jakas,bo czuwam w nocy bardziej niz spie...

mój to spi jak zabity wiec sie dygam
a co do spania nic mi nie mów od 23 do 24 spał o 1 w koncu ze smoczkiem usnal do 3 potem co godz pobudka na chwile chociaz popic cyca 😮
ja musze ten nawilzacz kupic 😲 😲 maz mowi pomyslimy ale ja mam w dupie co on musli za sucho jest i sie budzi w nosku mu zasycha 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja ostatnio zakupiłam sukieneczke o taką:

http://allegro.pl/sliczna-bordowa-sukienka-polecam-i1943615686.html

do tego opaske białą z bordowym kwiatuszkiem:
http://allegro.pl/piekne-opaski-z-kwiatem-opaska-szydelkowa-chrzest-i1941058275.html

i buciorki białe z kwiatuszkiem bordo:
http://allegro.pl/cudo-buciki-szydelkowe-niemowlece-prezent-chrzest-i1944434522.html

aaa i dzisiaj wygrałam aukcje...
http://allegro.pl/sliczny-komplet-ocieplana-spodniczka-3-cz-nowy-i1943640272.html


🤪 😁 😁 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A to na wszystkie zabawki czy jak 🙃

wlazłam na strone tesco i szperam w gazetkach 😎
kup mi tam cos 😁 😁 😁 😁


ja kupie Tobie a Ty kupisz miiii ☺️ 🤪 😁 😁
😲 😮 😮 😮 😮 kupie Ci kochana ! ale co??? 🥴 🤨
szykuje sie bo niebawem idziemy na spacerek i oplaty porobic i po coreczke do szkoly predziorkiem 😉
milego dnia ! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
A ja ostatnio zakupiłam sukieneczke o taką:

http://allegro.pl/sliczna-bordowa-sukienka-polecam-i1943615686.html

do tego opaske białą z bordowym kwiatuszkiem:
http://allegro.pl/piekne-opaski-z-kwiatem-opaska-szydelkowa-chrzest-i1941058275.html

i buciorki białe z kwiatuszkiem bordo:
http://allegro.pl/cudo-buciki-szydelkowe-niemowlece-prezent-chrzest-i1944434522.html

aaa i dzisiaj wygrałam aukcje...
http://allegro.pl/sliczny-komplet-ocieplana-spodniczka-3-cz-nowy-i1943640272.html


🤪 😁 😁 🙃 🙃 🙃

szalejesz kochana 🙂 super rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A to na wszystkie zabawki czy jak 🙃

wlazłam na strone tesco i szperam w gazetkach 😎
kup mi tam cos 😁 😁 😁 😁


ja kupie Tobie a Ty kupisz miiii ☺️ 🤪 😁 😁
😲 😮 😮 😮 😮 kupie Ci kochana ! ale co??? 🥴 🤨
szykuje sie bo niebawem idziemy na spacerek i oplaty porobic i po coreczke do szkoly predziorkiem 😉
milego dnia ! 😘 😘 😘


ja tez zmykam:d do biedry po głośniki do laptopa,bo słyszałam że za taką cene są mega wypaśne 🤪 a ja ostatnio z mordą do mojego skoczyłam,że pewnie lipne i mu nie potrzebne..szkoda mi sie chłopiny zrobiło 🤢 to idziemy z Emilką zrobić prezenta Tatusiowi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
A ja ostatnio zakupiłam sukieneczke o taką:

http://allegro.pl/sliczna-bordowa-sukienka-polecam-i1943615686.html

do tego opaske białą z bordowym kwiatuszkiem:
http://allegro.pl/piekne-opaski-z-kwiatem-opaska-szydelkowa-chrzest-i1941058275.html

i buciorki białe z kwiatuszkiem bordo:
http://allegro.pl/cudo-buciki-szydelkowe-niemowlece-prezent-chrzest-i1944434522.html

aaa i dzisiaj wygrałam aukcje...
http://allegro.pl/sliczny-komplet-ocieplana-spodniczka-3-cz-nowy-i1943640272.html


🤪 😁 😁 🙃 🙃 🙃
no Ty to masz farta 🙂 ten komplet z jeansowa sukienusia -jak za darmo 🤪 a te butki cudenko !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
A to na wszystkie zabawki czy jak 🙃

wlazłam na strone tesco i szperam w gazetkach 😎
kup mi tam cos 😁 😁 😁 😁


ja kupie Tobie a Ty kupisz miiii ☺️ 🤪 😁 😁
😲 😮 😮 😮 😮 kupie Ci kochana ! ale co??? 🥴 🤨
szykuje sie bo niebawem idziemy na spacerek i oplaty porobic i po coreczke do szkoly predziorkiem 😉
milego dnia ! 😘 😘 😘


ja tez zmykam:d do biedry po głośniki do laptopa,bo słyszałam że za taką cene są mega wypaśne 🤪 a ja ostatnio z mordą do mojego skoczyłam,że pewnie lipne i mu nie potrzebne..szkoda mi sie chłopiny zrobiło 🤢 to idziemy z Emilką zrobić prezenta Tatusiowi 🙂
ja mam takie kwadratowe-u nas sa ok 🙂 chyba z biedry tez ... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki 😞 skusiłam sie i przeczytałam to... 😞 jeżeli któraś jest wrażliwa niech nie wchodzi.. płakać mi sie chce 😞


http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1653150,1,niech-plonie-ci-swiatelko-niech-szumi-ci-las,index.html



czytam i nie mogę powstrzymać się od płaczu 😞 , dużo widziałam takich scen leżąc na ginekologii z Pawełkiem. Boże jak ja go kocham!!!Patrzę teraz na niego jak słodko śpi...on też był taki malutki.... i też bałam się o jego życie jak pierwszy raz wylądowałam w szpitalu...
przepraszam,że tak smutuję, ale musiałam to napisać i wylać z siebie te łzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
izarybka napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
ogladajcie tvn mowia o spaniu z dzieckiem w lozku, ze mozna je udusic
przestan no... 😠

ale Anka ma racje ja sie boje jak maz spi z nami 🥴
ja sie nie boje ,ale zaraz zaczne... 😮 moj spi jak myszor pod mieeetło ,czujny i nie rusza sie chlop,zawsze na krawedzi ,nie ma miejsca,a my jak damy 😁 😁 😁 ja tez ostatnio nie dospana jakas,bo czuwam w nocy bardziej niz spie...

mój to spi jak zabity wiec sie dygam
a co do spania nic mi nie mów od 23 do 24 spał o 1 w koncu ze smoczkiem usnal do 3 potem co godz pobudka na chwile chociaz popic cyca 😮
ja musze ten nawilzacz kupic 😲 😲 maz mowi pomyslimy ale ja mam w dupie co on musli za sucho jest i sie budzi w nosku mu zasycha 😮

Ja kupiłam, wczoraj przyszedł i od wczoraj w końcu normalnie oddychamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
dramat , dramat i jeszcze raz dramat 😞 😞 😞 😞
jutro jedziemy prywatnie do naszego lekarza , dzwoniłam i mówiłam że jest problem ....
ehh pierwszy dzień a ja siadam , trzęsę sie głowa mnie boli i jakieś dziwne duszności , te buty do dupy nie podobne non stop nóżki wychodzą gdzie muszą być teraz stabilne... boję się że zrobimy z niego kalekę 😞 😞 😞 teraz śpi a tak z żałością płaczę lub patrzy na mnie a ja jestem bezsilna ... dobrze że doktor przyjmie

brak słów ... najgorszemu wrogowi nie życzę
miało być już dobrze a jest gorzej ... niestety


ja chyba oszaleję!!!same złe, bardzo złe wieści. Nie mam siły tego czytać... biedactwo, tak mi was żal... pamiętaj każdy ma swój krzyż.... 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...