Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
MamaNataszy napisał(a):
Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki 😞 skusiłam sie i przeczytałam to... 😞 jeżeli któraś jest wrażliwa niech nie wchodzi.. płakać mi sie chce 😞


http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1653150,1,niech-plonie-ci-swiatelko-niech-szumi-ci-las,index.html


Japier*** dobrze, że nie przeczytałam czegoś takiego jak byłam w ciąży, też mam PCO... Nieźle bym się zeshizowała 😞 😞 😞


hee ja tez bym zeschizowala 🤢 🤢 dotarlam tyko do 'Antoś tam byl' i wylaczylam 🤢 🤢

Przepraszam, że4 się wtrącam ale nie mam czasu nadrobić. Coś się dzieję? z dzieciaczkami?: Chodzi mi o Lui..(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
MamaNataszy napisał(a):
MamaNataszy napisał(a):
Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki 😞 skusiłam sie i przeczytałam to... 😞 jeżeli któraś jest wrażliwa niech nie wchodzi.. płakać mi sie chce 😞


http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1653150,1,niech-plonie-ci-swiatelko-niech-szumi-ci-las,index.html


Japier*** dobrze, że nie przeczytałam czegoś takiego jak byłam w ciąży, też mam PCO... Nieźle bym się zeshizowała 😞 😞 😞


hee ja tez bym zeschizowala 🤢 🤢 dotarlam tyko do 'Antoś tam byl' i wylaczylam 🤢 🤢

Przepraszam, że4 się wtrącam ale nie mam czasu nadrobić. Coś się dzieję? z dzieciaczkami?: Chodzi mi o Lui..(


Laura ma wzmozone napiecie miesniowe.. a Luiza jest matka, wiec wiadomo, ze sie martwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
dzieki za zyczonka jeszcze raz! 😘
ja po zabiegu na rozstepy ale bolało oż kurw..... gdybyscie widzialy teraz moj brzuch.. jakby mnie pejczem ktos walił... ale zabieg mialam za darmo 🤪 z racji urodzinek 😁 jutro ide kupic karnet i pierwszy raz na platforme odchudzajaca pokazywala mi babka dzis i zajebioza 7kg w dwa tyg przy mojej diecie i tylko 160zł na 20 wejsc po 20minut 🤪 lubie zycie..
aaa i boli mnie zab dzisiaj wymieniala mi plabe i cholera tak rypie ze tableta nie pomaga;/ noz kurw;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hejka
dzieki za zyczonka jeszcze raz! 😘
ja po zabiegu na rozstepy ale bolało oż kurw..... gdybyscie widzialy teraz moj brzuch.. jakby mnie pejczem ktos walił... ale zabieg mialam za darmo 🤪 z racji urodzinek 😁 jutro ide kupic karnet i pierwszy raz na platforme odchudzajaca pokazywala mi babka dzis i zajebioza 7kg w dwa tyg przy mojej diecie i tylko 160zł na 20 wejsc po 20minut 🤪 lubie zycie..
aaa i boli mnie zab dzisiaj wymieniala mi plabe i cholera tak rypie ze tableta nie pomaga;/ noz kurw;/


a dieta, jak? dziala? 🙂
fajnie, ze masz Nadie z kim zostawic za dnia, jak chodzisz na te zabiegi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 🙂
wpadłam na chwilkę. Niestety nie dam wa\rady Was podczytać, ale zobaczyłam, że Luiza dzielnie rehabilituje Laurkę, trzymam kciuki za Was 😘

a ja walcze z odparzeniem tyłka Michała, w sumie nie samego tyłka co fałdek po bokach i skóry pod jajcami ;/ eh, takich czerwonych krostek dostał że szok ;/ zmieniłam mu chusteczki z pampers na cleanic i w tym czasie 2 razy miał to, ale teraz to b.silnie. No więc odstawiłam te chusteczki ( eh, jeszcze 2 opakowania mi zostały bo hurtowo kupiłam ), zaczęłam mu przemywać pupę wodą z szarym mydłem. Zobaczymy czxy to cos pomoże.

No a u mnie okres 🤢 🤢 w sumie plamienie, traktuje to jako objaw niepożądany przy braniu tych tabletek cerazette. Po za plamieniem żadnych innych objawów nie mam ( odziwo 😮 myślałam, że standardowo ból głowy będzi e).

buziaczki dla Was i dzieci, trzymajcie się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
MamaNataszy napisał(a):
MamaNataszy napisał(a):
Maga napisał(a):
kahlanik napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczynki 😞 skusiłam sie i przeczytałam to... 😞 jeżeli któraś jest wrażliwa niech nie wchodzi.. płakać mi sie chce 😞


http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1653150,1,niech-plonie-ci-swiatelko-niech-szumi-ci-las,index.html


Japier*** dobrze, że nie przeczytałam czegoś takiego jak byłam w ciąży, też mam PCO... Nieźle bym się zeshizowała 😞 😞 😞


hee ja tez bym zeschizowala 🤢 🤢 dotarlam tyko do 'Antoś tam byl' i wylaczylam 🤢 🤢

Przepraszam, że4 się wtrącam ale nie mam czasu nadrobić. Coś się dzieję? z dzieciaczkami?: Chodzi mi o Lui..(


Laura ma wzmozone napiecie miesniowe.. a Luiza jest matka, wiec wiadomo, ze sie martwi
O mój boże.!! Nie wiem co napisać. Bo i tak wiem, że w takich momentach będzie ciężko. Luiza trzymaj się, pokaż małej, że masz siłę i ją wspieraj. Ona to wyczuje. Chociaż wiem, że Ci jest bardzo teraz ciężko ale uśmiechaj się dużo do malutkiej, ona złapie od Ciebie dużo energii pozytywnej. Trzymaj się. I nie załamuj. Ty jako matka powinnaś być teraz najbardziej wierzącą osobą w to, że to kiedyś minie, i tą całą przykrość zostawicie z uśmiechem na twarzy za sobą. Ucałuj małą od nas. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu napisał(a):
Laski, jak długo śpią Wasze dzieci w ciągu dnia??? Bo moja śpi po 15-20 minut 🤢 🤢 🤢....czy to jest normalne???


a moj KARMIENIE 2-3 karmienie i kima 2-3 h i tAK W KÓŁKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski, jak długo śpią Wasze dzieci w ciągu dnia??? Bo moja śpi po 15-20 minut 🤢 🤢 🤢....czy to jest normalne???
moja od 12tej do teraz spala 🤪

moja nadii spi zawsze od 19 do 6-7 rano, pozniej zje zasypia o 9 ale to spi po 20minut pozniej posiedzi trochew w bujaku zje idziemy na spacer spi 2-3 godziny pozniej zje nie spi z godzine dwie i znowu drzemie po 15-20minut pozniej jest marudna az do samej kapieli trzeba ja nosic na rekach i wtedy uspypia i ja budzimy do mycia 😁 inaczej sie nie da 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski, jak długo śpią Wasze dzieci w ciągu dnia??? Bo moja śpi po 15-20 minut 🤢 🤢 🤢....czy to jest normalne???
moja od 12tej do teraz spala 🤪

moja nadii spi zawsze od 19 do 6-7 rano, pozniej zje zasypia o 9 ale to spi po 20minut pozniej posiedzi trochew w bujaku zje idziemy na spacer spi 2-3 godziny pozniej zje nie spi z godzine dwie i znowu drzemie po 15-20minut pozniej jest marudna az do samej kapieli trzeba ja nosic na rekach i wtedy uspypia i ja budzimy do mycia 😁 inaczej sie nie da 🙃


Widać każde dziecko inaczej ma 🙂 najważniejsze , że Gabi śpi ładnie w nocy,a w dzień niech sobie marudzi nawet skoro musi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski, jak długo śpią Wasze dzieci w ciągu dnia??? Bo moja śpi po 15-20 minut 🤢 🤢 🤢....czy to jest normalne???
moja od 12tej do teraz spala 🤪

moja nadii spi zawsze od 19 do 6-7 rano, pozniej zje zasypia o 9 ale to spi po 20minut pozniej posiedzi trochew w bujaku zje idziemy na spacer spi 2-3 godziny pozniej zje nie spi z godzine dwie i znowu drzemie po 15-20minut pozniej jest marudna az do samej kapieli trzeba ja nosic na rekach i wtedy uspypia i ja budzimy do mycia 😁 inaczej sie nie da 🙃
😁 to Ci Nadinka 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Landusia napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski, jak długo śpią Wasze dzieci w ciągu dnia??? Bo moja śpi po 15-20 minut 🤢 🤢 🤢....czy to jest normalne???
moja od 12tej do teraz spala 🤪

moja nadii spi zawsze od 19 do 6-7 rano, pozniej zje zasypia o 9 ale to spi po 20minut pozniej posiedzi trochew w bujaku zje idziemy na spacer spi 2-3 godziny pozniej zje nie spi z godzine dwie i znowu drzemie po 15-20minut pozniej jest marudna az do samej kapieli trzeba ja nosic na rekach i wtedy uspypia i ja budzimy do mycia 😁 inaczej sie nie da 🙃


Widać każde dziecko inaczej ma 🙂 najważniejsze , że Gabi śpi ładnie w nocy,a w dzień niech sobie marudzi nawet skoro musi 🙂
pewnie ,kazde dziecie inaczej..moja Kamila w zerowce jeszcze potrafila sie polozyc do maluchow 😁 Mowila Pani,ze spiaca jest i kimala z maluszkami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hehe no zobacz szakirke umie sobie poradzic od malego cwana 😁
a ja czekam na tesciow i meza maja przyjechac na kawke i maz sie wtgadal ze dostane torebke moja wymarzona od tygodnia 🤪 juz widze jak lezy na mojej rece .. 🤪 😁 jutro z nadina pojde specjalnie na spacer 🤪 😁
no Szakira jak nie pospala w zerowce ,to w szkole sie najadla w swietlicy do syta 😁 😁 😁
a torebeczka pokaaa jaka????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hehe no zobacz szakirke umie sobie poradzic od malego cwana 😁
a ja czekam na tesciow i meza maja przyjechac na kawke i maz sie wtgadal ze dostane torebke moja wymarzona od tygodnia 🤪 juz widze jak lezy na mojej rece .. 🤪 😁 jutro z nadina pojde specjalnie na spacer 🤪 😁


jutro bedzie szpan 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Landusia napisał(a):
hehe no zobacz szakirke umie sobie poradzic od malego cwana 😁
a ja czekam na tesciow i meza maja przyjechac na kawke i maz sie wtgadal ze dostane torebke moja wymarzona od tygodnia 🤪 juz widze jak lezy na mojej rece .. 🤪 😁 jutro z nadina pojde specjalnie na spacer 🤪 😁
no Szakira jak nie pospala w zerowce ,to w szkole sie najadla w swietlicy do syta 😁 😁 😁
a torebeczka pokaaa jaka????
nie moge znalezc w necie ale cos na zasadzie tej
http://www.we-dwoje.pl/files/Image/galerie/20530/galeria_we_dwoje_22.jpg

jak dostane to pokaze 🤪 tzn mam nadzieje ze dostane ta o ktorej mysle... maz doskonale wiedzial jak wyglada i nawet gdzie ja kupic 😁 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...