Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej DZIĘKUJE DZIEWCZYNY ZA TROSKĘ 😘 😘 😘 NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY JAK DUŻO TO DLA MNIE ZNACZY . 😘 😘 😘 😘 😘
Jesteśmy po wizycie .. lekarz uspokoił troszkę i podniósł mnie na duchu choć szczerze upadłam solidnie psychicznie , musimy wymienić butki bo niestety Tymon je zsuwa a nie może , musi je mieć żeby wada nie powróciła , jest strasznie absorbujący ... poświęcamy mu się w 1000% nie śpi w nocy (a tak super już było) okropnie rzuca nogami i nie może ewidentnie odnaleźć się w sytuacji . Wstrząsnęła trochę mną mama bo muszę się wyzbierać z tego cholernego dołka dla Tymonka .
Do tego moja chrzestna mama wymacała sobie guza i już jest po USG .. niestety nie jest dobrze , w poniedziałek ma się wstawić do szpitala ... wszystko się wali ... idzie zwariować eh ...
Jedyny plus że po boboticu skończyły się wzdęcia i ból brzuszka , nawet dziś odwiedziła nas kupa .(bez czopka)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
hej DZIĘKUJE DZIEWCZYNY ZA TROSKĘ 😘 😘 😘 NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY JAK DUŻO TO DLA MNIE ZNACZY . 😘 😘 😘 😘 😘
Jesteśmy po wizycie .. lekarz uspokoił troszkę i podniósł mnie na duchu choć szczerze upadłam solidnie psychicznie , musimy wymienić butki bo niestety Tymon je zsuwa a nie może , musi je mieć żeby wada nie powróciła , jest strasznie absorbujący ... poświęcamy mu się w 1000% nie śpi w nocy (a tak super już było) okropnie rzuca nogami i nie może ewidentnie odnaleźć się w sytuacji . Wstrząsnęła trochę mną mama bo muszę się wyzbierać z tego cholernego dołka dla Tymonka .
Do tego moja chrzestna mama wymacała sobie guza i już jest po USG .. niestety nie jest dobrze , w poniedziałek ma się wstawić do szpitala ... wszystko się wali ... idzie zwariować eh ...
Jedyny plus że po boboticu skończyły się wzdęcia i ból brzuszka , nawet dziś odwiedziła nas kupa .

oo i jest Asiula 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
hej DZIĘKUJE DZIEWCZYNY ZA TROSKĘ 😘 😘 😘 NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY JAK DUŻO TO DLA MNIE ZNACZY . 😘 😘 😘 😘 😘
Jesteśmy po wizycie .. lekarz uspokoił troszkę i podniósł mnie na duchu choć szczerze upadłam solidnie psychicznie , musimy wymienić butki bo niestety Tymon je zsuwa a nie może , musi je mieć żeby wada nie powróciła , jest strasznie absorbujący ... poświęcamy mu się w 1000% nie śpi w nocy (a tak super już było) okropnie rzuca nogami i nie może ewidentnie odnaleźć się w sytuacji . Wstrząsnęła trochę mną mama bo muszę się wyzbierać z tego cholernego dołka dla Tymonka .
Do tego moja chrzestna mama wymacała sobie guza i już jest po USG .. niestety nie jest dobrze , w poniedziałek ma się wstawić do szpitala ... wszystko się wali ... idzie zwariować eh ...
Jedyny plus że po boboticu skończyły się wzdęcia i ból brzuszka , nawet dziś odwiedziła nas kupa .

wlasnie musimy byc dzielne i przekazywac nasza dobra energie maluchom bo jak one maja walczyc i sie starac jak my sie poddamy...
jestesmy dzielne i silne i damy rade 😘 😘 😘 no bo kto jak nie my
przutulamy was mocno
(póki Olenka nie widzi 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej DZIĘKUJE DZIEWCZYNY ZA TROSKĘ 😘 😘 😘 NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY JAK DUŻO TO DLA MNIE ZNACZY . 😘 😘 😘 😘 😘
Jesteśmy po wizycie .. lekarz uspokoił troszkę i podniósł mnie na duchu choć szczerze upadłam solidnie psychicznie , musimy wymienić butki bo niestety Tymon je zsuwa a nie może , musi je mieć żeby wada nie powróciła , jest strasznie absorbujący ... poświęcamy mu się w 1000% nie śpi w nocy (a tak super już było) okropnie rzuca nogami i nie może ewidentnie odnaleźć się w sytuacji . Wstrząsnęła trochę mną mama bo muszę się wyzbierać z tego cholernego dołka dla Tymonka .
Do tego moja chrzestna mama wymacała sobie guza i już jest po USG .. niestety nie jest dobrze , w poniedziałek ma się wstawić do szpitala ... wszystko się wali ... idzie zwariować eh ...
Jedyny plus że po boboticu skończyły się wzdęcia i ból brzuszka , nawet dziś odwiedziła nas kupa .

wlasnie musimy byc dzielne i przekazywac nasza dobra energie maluchom bo jak one maja walczyc i sie starac jak my sie poddamy...
jestesmy dzielne i silne i damy rade 😘 😘 😘 no bo kto jak nie my
przutulamy was mocno
(póki Olenka nie widzi 😜)


tylko gdzie tej siły szukać ;/ ?
Nie mam czasu na nic ... dobrze że jest Marco i rodzina wokoło bo sama bym nie wydoliła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej DZIĘKUJE DZIEWCZYNY ZA TROSKĘ 😘 😘 😘 NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY JAK DUŻO TO DLA MNIE ZNACZY . 😘 😘 😘 😘 😘
Jesteśmy po wizycie .. lekarz uspokoił troszkę i podniósł mnie na duchu choć szczerze upadłam solidnie psychicznie , musimy wymienić butki bo niestety Tymon je zsuwa a nie może , musi je mieć żeby wada nie powróciła , jest strasznie absorbujący ... poświęcamy mu się w 1000% nie śpi w nocy (a tak super już było) okropnie rzuca nogami i nie może ewidentnie odnaleźć się w sytuacji . Wstrząsnęła trochę mną mama bo muszę się wyzbierać z tego cholernego dołka dla Tymonka .
Do tego moja chrzestna mama wymacała sobie guza i już jest po USG .. niestety nie jest dobrze , w poniedziałek ma się wstawić do szpitala ... wszystko się wali ... idzie zwariować eh ...
Jedyny plus że po boboticu skończyły się wzdęcia i ból brzuszka , nawet dziś odwiedziła nas kupa .

wlasnie musimy byc dzielne i przekazywac nasza dobra energie maluchom bo jak one maja walczyc i sie starac jak my sie poddamy...
jestesmy dzielne i silne i damy rade 😘 😘 😘 no bo kto jak nie my
przutulamy was mocno
(póki Olenka nie widzi 😜)


tylko gdzie tej siły szukać ;/ ?
Nie mam czasu na nic ... dobrze że jest Marco i rodzina wokoło bo sama bym nie wydoliła

.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 😘

podczytałam Was od ostatniej mojej wizyty.

Asiu , jestem z Tobą i Tymonkiem całym sercem, wierzę, że mały wyjdzie z tego i będzie miał zdrowe nóżki.


Asia2011 - doczytałam, że u Twojego dzidziusia wykryto jakis guzek w główce - mam nadzieję, że to nic powaznego i że to wchłonie się i że nie będzie po tym sladu!

Luiza - jak idzie u Was rehabilitacja?

Podziwiam Was za siłę jaką w sobie macie, za to że się nie poddajecie i wytrwale walczycie o zdrówko Waszych dzieci!


dobranoc Laski 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Weszłam jeszcze na forum majac nadzieje ze Asia sie odezwie i sie doczekałam 🙂
Asiu z całego mojego serudcha jestem myślami przy Was a w szczególnosci przy Tymonku naszej kochanej ślicznej kluseczce będzie dobrze tylko trezba czasu żeby wszytko wróciło na swoje miejsce !!!pamietaj po burzy zawsze wychodzi tecza i ta tecza wyjdzie i dla Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Weszłam jeszcze na forum majac nadzieje ze Asia sie odezwie i sie doczekałam 🙂
Asiu z całego mojego serudcha jestem myślami przy Was a w szczególnosci przy Tymonku naszej kochanej ślicznej kluseczce będzie dobrze tylko trezba czasu żeby wszytko wróciło na swoje miejsce !!!pamietaj po burzy zawsze wychodzi tecza i ta tecza wyjdzie i dla Was 🙂



Dorotko pięknie to napisałaś!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja kończyłam i ja zaczynam dzień 🙂
Nocka super 🙂Emilka budziła sie na jedznko,a po jedzonku odrazu zasypiała sama 😎 teraz sie edukujemy na macie 🙂zawsze tak sie na niej wybawi ,że sama zasypia 🙂 A później szykujemy sie do Kościółka na 11:15 na Msze dla Dzieci 😎 🤪 😁 😁 a i później jedziemy do sklepu,pierwszy raz będe jechała wóżkiem a w środku będzie mpja mała Emili w siedzonku AAALLLEEEE PRZEŻYYCIE już nie moge sie doczekać te spojrzenia zazdrości ahhhhh 😎 🤪 😁 😁
Miłej niedzieli Kochane!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
ja kończyłam i ja zaczynam dzień 🙂
Nocka super 🙂Emilka budziła sie na jedznko,a po jedzonku odrazu zasypiała sama 😎 teraz sie edukujemy na macie 🙂zawsze tak sie na niej wybawi ,że sama zasypia 🙂 A później szykujemy sie do Kościółka na 11:15 na Msze dla Dzieci 😎 🤪 😁 😁 a i później jedziemy do sklepu,pierwszy raz będe jechała wóżkiem a w środku będzie mpja mała Emili w siedzonku AAALLLEEEE PRZEŻYYCIE już nie moge sie doczekać te spojrzenia zazdrości ahhhhh 😎 🤪 😁 😁
Miłej niedzieli Kochane!!! 😘 😘
😮 😮 😮w siedzonkuZ?to Emili juz siedzi? 😮 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej

to i ja porubikujem z rańca

dzis mpoje słoneczko spało od 20tej do 8 rano z przerwa na karmienie o 3 toz to szok

pobawilysmy sie pocwiczylysmy zacięcie i znow drzemeczka
a mamusia ogarnieta posprzatane, wyprasowane pranko zalaczone
tatus szykuje sniadanko
ahh cudna ta niedziela...
jeszcze milusi spacerek planuje do pelni szczescia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia2011 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Witajcie.

My po usg brzuszka i mała na małą torbiel na jajniku 😞, za 3 mc na kontrolę ma się ponoć wchłonąć bo to jeszcze uroki po ciąży, ponoć 90 % dzwiewczynek tak ma i się wszystko wchłania. Pozostałe narządy super.
Odrazu zrobiłyśmy też usg główki ,wszystkie przepływy ok.
A mała była niegrzeczna zawsze u lekarzy jest grzeczniutka a dziś krzyk.
na poczekalni byla mama z dwutygodniowym maluszkiem, jejku ja juz zapomnialam jak emi byla taka malutka, przy tej dziewczynce to moja to kolos.


Aniu Twoja mała ma torbiel na jajniku a mój mały w główce 😞( Przedłużała nam sie żółtaczka pediatra skierował do szpitala na badania zrobili nam USG przez ciemiączko i brzuszka, i dowiedzieliśmy się ze ma torbiel. Zła byłam ze w szpitalu w którym rodziłam nie zrobili USG po porodzie, robią tylko wczesniakom albo jak były jakies komplikacje a u nas było wszystko ok wieć nas olali. W szpitalu dziecięcym na Krysiewicza uświadomili mnie że w większości szpitali takie USG robi się kazdemu dziecku ale ja trafiłam do tego zacofanego szpitala gdzie jeszcze nie jest to tak praktykowane 😞 gdyby człowiek wiedział o takich rzeczach przed porodem to bym na pewno wybrała inny szpital;/


Asiu wszysko będzie ok, torbiele u naszych maluszków się wchłoną. A to masz rację u mnie jak przyjechała lekarka do domu do małej to chciała wydruki z usg ze szpitala których u mnie brak i co dziwne ja rodzilam chyba w najlepszym szpitalu i bylo ciecie bo malej grozilo niedotlenienie i nie zrobili nam usg, a jest tak jak piszesz powinni robić każdemu dziecku, niestety nie wiedziałam.........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny! slyszalyscie o porwaniach dzieciach w galeriach i hipermarketach potem porywacze biora ich do lazienki gola na lyso przebieraja robia to wszystko zeby a granica organy sprzedawac masakra...jestem w szoku od znajomej slyszalam ze teraz ta mafia na pomorzu dzieci porywa..szok takich to bym zabila!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
hej dziewczyny! slyszalyscie o porwaniach dzieciach w galeriach i hipermarketach potem porywacze biora ich do lazienki gola na lyso przebieraja robia to wszystko zeby a granica organy sprzedawac masakra...jestem w szoku od znajomej slyszalam ze teraz ta mafia na pomorzu dzieci porywa..szok takich to bym zabila!!!!!!!
😲straszne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...