Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
cześć dziewczyny u nas noc masakra ale nie to ze mały tylko wiatr!! boze nie spalam cala noc tak piździało, balam sie że dach nam zerwie... a mały spał aż mu w tyłku grało od 21 do 5 rano bez wstawania , moze dlatego ze ciemno bylo bo lampka nie świeciła bo prądu nie bylo cala noc dop o 5 nad ranem i dop się obudził a ja lezałam i myślałam : boże jak ja do niego wstane po ciemku.
jezcze mialam dziwne sny matko ta noc była dla mnie straszna ,


u nas tez wichura była, sąsiadowi dach ze szklarni zmiotło 😮 ja tez miałam okropne sny, śniło mi się ze byliśmy z mężem w grupie innych rodziców z dziećmi i jakiś facet obserwował dzieci, zaczęliśmy go gonić, na końcu okazało się że to pedofil i skrzywdził wcześniej jakiegos dzieciaczka 😮 😮 masakra!skąd się biorą takie sny 🤨 🤨 chyba od tych opowieści o porwaniach dzieci w galeriach 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
heloł 🙂
u nas nocka super, Malutka spała od 21 do 6 rano 😁 😁 😁 ostatnio przesypia ciągiem po 9h w nocy 🙂 🙂 🙂 a ja jestem wyspana choc w między czasie wstaję na sciąganie. niech ten stan trwa jak najdłużej 😁 😁 😁 😁
Asia moze lepiej idźcie do lekarza... i dawaj jej duuużo do picia, biedulka 🤨 jak żółć idzie to juz nieciekawie 🤢
Jedna zielona kupa nie oznacza jeszcze nic złego, chyba, ze robiłaby cały czas zielone wtedy trzeba sie skonsultować z pediatra.
smecty brak ,a nie mam jak sie wynurzyc..nie zostawie Jej samej..a Andru w pracy..ale szpyram w necie i znalazlam cos takiego..
dzisiaj się dowiedziałam że najlepszym lekarstwem na wymioty jest mąka ziemniaczana - wiem to od lekarza
dla dzieci łyżeczkę mąki rozpuścić w wodzie i podać
dla dorosłych dużą łyżkę
podobno działa niezawodnie
słyszałyście o czymś takim??
sprobuje bo co..poszkodzic pewno nie poszkodzi... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
a teraz mialam isc z nim do lidla i dupa zasnoł musze czekać az sie obudzi


moja też przycieła komara niepostrzeżenie 😉 a juz butle szykowałam 😜 jak sie obudzi to bedzie jedzonko i spacer, dwa dni nie byłam 🤔 🤔 ☺️


kurde a u Nas lipna pogoda 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
agata82 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
a teraz mialam isc z nim do lidla i dupa zasnoł musze czekać az sie obudzi


moja też przycieła komara niepostrzeżenie 😉 a juz butle szykowałam 😜 jak sie obudzi to bedzie jedzonko i spacer, dwa dni nie byłam 🤔 🤔 ☺️


kurde a u Nas lipna pogoda 😠


u nas sloneczki wczoraj za to strasznie wialo i na spacerku nie bylismy ale dzisiaj pojdziemy 🙂 wczoraj porzadek z ciuchami zrobilam cala torbe ciuchow odlozylam bo za male juz sa szok niektore raz ubrane miala na przyszlosc wiem zeby za duzo nie kupowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
agata82 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
a teraz mialam isc z nim do lidla i dupa zasnoł musze czekać az sie obudzi


moja też przycieła komara niepostrzeżenie 😉 a juz butle szykowałam 😜 jak sie obudzi to bedzie jedzonko i spacer, dwa dni nie byłam 🤔 🤔 ☺️


kurde a u Nas lipna pogoda 😠


u nas sloneczki wczoraj za to strasznie wialo i na spacerku nie bylismy ale dzisiaj pojdziemy 🙂 wczoraj porzadek z ciuchami zrobilam cala torbe ciuchow odlozylam bo za male juz sa szok niektore raz ubrane miala na przyszlosc wiem zeby za duzo nie kupowac


ja tak samo....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
agata82 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
a teraz mialam isc z nim do lidla i dupa zasnoł musze czekać az sie obudzi


moja też przycieła komara niepostrzeżenie 😉 a juz butle szykowałam 😜 jak sie obudzi to bedzie jedzonko i spacer, dwa dni nie byłam 🤔 🤔 ☺️


kurde a u Nas lipna pogoda 😠


u nas sloneczki wczoraj za to strasznie wialo i na spacerku nie bylismy ale dzisiaj pojdziemy 🙂 wczoraj porzadek z ciuchami zrobilam cala torbe ciuchow odlozylam bo za male juz sa szok niektore raz ubrane miala na przyszlosc wiem zeby za duzo nie kupowac


oj rosną te nasze Gwiazdy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
agata82 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
a teraz mialam isc z nim do lidla i dupa zasnoł musze czekać az sie obudzi


moja też przycieła komara niepostrzeżenie 😉 a juz butle szykowałam 😜 jak sie obudzi to bedzie jedzonko i spacer, dwa dni nie byłam 🤔 🤔 ☺️


kurde a u Nas lipna pogoda 😠


u nas sloneczki wczoraj za to strasznie wialo i na spacerku nie bylismy ale dzisiaj pojdziemy 🙂 wczoraj porzadek z ciuchami zrobilam cala torbe ciuchow odlozylam bo za male juz sa szok niektore raz ubrane miala na przyszlosc wiem zeby za duzo nie kupowac


ja tak samo....


ja juz wyjełam na 68 🤪, my tez dwa dni nie bylismy na spacerze wolalam zostac w domu bo mial tą trzydniówke ale juz jest ok i mozemy smigac no i mam nadzieje ze juz nic nie stanie nam na przeszkodzie zeby się zaszczepic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata82 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
cześć dziewczyny u nas noc masakra ale nie to ze mały tylko wiatr!! boze nie spalam cala noc tak piździało, balam sie że dach nam zerwie... a mały spał aż mu w tyłku grało od 21 do 5 rano bez wstawania , moze dlatego ze ciemno bylo bo lampka nie świeciła bo prądu nie bylo cala noc dop o 5 nad ranem i dop się obudził a ja lezałam i myślałam : boże jak ja do niego wstane po ciemku.
jezcze mialam dziwne sny matko ta noc była dla mnie straszna ,


u nas tez wichura była, sąsiadowi dach ze szklarni zmiotło 😮 ja tez miałam okropne sny, śniło mi się ze byliśmy z mężem w grupie innych rodziców z dziećmi i jakiś facet obserwował dzieci, zaczęliśmy go gonić, na końcu okazało się że to pedofil i skrzywdził wcześniej jakiegos dzieciaczka 😮 😮 masakra!skąd się biorą takie sny 🤨 🤨 chyba od tych opowieści o porwaniach dzieci w galeriach 🤨


mi sie snily jakies mgiczne kamienie... i morderstwa ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
a wogule to wczoraj ledwo wyciągnełam 150 z dwóch cycków na wieczorne karmienie 😞 mam nadzieje ze mi nie zanika pokarm


nie martw się na wieczór zawsze jest mniej. ja wyciągam czasami 120 z dwóch a w nocy jest więcej-dziś 260ml. dbaj, zeby ściągac regularnie i dużo pić w pokarm będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agata82 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
a wogule to wczoraj ledwo wyciągnełam 150 z dwóch cycków na wieczorne karmienie 😞 mam nadzieje ze mi nie zanika pokarm


nie martw się na wieczór zawsze jest mniej. ja wyciągam czasami 120 z dwóch a w nocy jest więcej-dziś 260ml. dbaj, zeby ściągac regularnie i dużo pić w pokarm będzie 🙂


u mnie to jest tak że w dzien i w nocy mały je z piersi ,ale na wiezór nawet nie ma mowy i musze mu sciagać butle fakt chyba musze zaczac wiecej pic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariola-s napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
a wogule to wczoraj ledwo wyciągnełam 150 z dwóch cycków na wieczorne karmienie 😞 mam nadzieje ze mi nie zanika pokarm

150 to chyba nie tak źle, teraz jedzą chyba 100-120 ml, ja nie wiem ile mam, ale wydaje mi się że mniej


u mnie to raz z jedej 120 sciagam a raz 40 🤢 i z drugiej docgam reszte . mój je 150 na wieczór a w dzien nie wiem bo nie sciagam ale co 3 h mniej wiecej
a wczoraj wieczorem to byla masakra chyba 1,5 godziny sciagalam ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy sie
Noc spoko....ale ten cholerny wiatr tragedia....i sen ja pierdziele , ze mała sie zakrztusiła .....co za sen.....
Asik z Zg.....herbate gorzka to na pewno podawaj zeby zoładek zaczał pracowac , bo jak zołcia wymiotuje tzn ze sie oczysciła ale zoładek nie pracuje duzo płynów ....wiem ze soda ale to dla starszych ale nie dla takiego dziecka
Asik z K ....jak tam kochana ....
Dorcia nastepnym razem jak przyjedziemy to musimy sie spotkac , a i te perfumy jaki maja zapach sa do jakis podobne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agata polecam tą mojemu Kubie kupiłam na rocznice i jest bardzo zadowolony , nie kupuj na baterię ...
http://allegro.pl/golarka-meska-philips-hq7300-mega-okazja-i1956179075.html
ja sugeroeałam sie tym zeby mozna było na sucho i na makro i ładowana na kabel , poszukaj czegos takiego bo ta akcje co ci wysłałam cos nie tak z opakowaniem czy co , ale chciałam ci pokazac model
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doris5969 napisał(a):
agamu napisał(a):
Laski, POMOCY!!!!!!!!
Moj Tomek ma urodziny w sobotę...co ja mam mu kupić??????????????????????????????
Znalazłam coś takiego http://allegro.pl/philips-hq130-golarka-dla-mezczyzn-hq-130-prezent-i1936706551.html tylko o golarce myślałam, żeby mu na gwizdkę kupić,a teraz na urodziny???? Kuźwa nie mam pojęcia HELP!!!!!!!! 🤢 🤢 🤢 🤢


ja kupuje perfumy: azzaro chrome polecam zajebisty zapach) a na imieniny dostal pasek do dzinów skórzany


ja olecam Calvina Kleina CK IN2U 🙂 zapach jest bosskii albo czerwona lacosta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
laurka2011 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
agata82 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
a teraz mialam isc z nim do lidla i dupa zasnoł musze czekać az sie obudzi


moja też przycieła komara niepostrzeżenie 😉 a juz butle szykowałam 😜 jak sie obudzi to bedzie jedzonko i spacer, dwa dni nie byłam 🤔 🤔 ☺️


kurde a u Nas lipna pogoda 😠


u nas sloneczki wczoraj za to strasznie wialo i na spacerku nie bylismy ale dzisiaj pojdziemy 🙂 wczoraj porzadek z ciuchami zrobilam cala torbe ciuchow odlozylam bo za male juz sa szok niektore raz ubrane miala na przyszlosc wiem zeby za duzo nie kupowac


ja tak samo....


ja juz wyjełam na 68 🤪, my tez dwa dni nie bylismy na spacerze wolalam zostac w domu bo mial tą trzydniówke ale juz jest ok i mozemy smigac no i mam nadzieje ze juz nic nie stanie nam na przeszkodzie zeby się zaszczepic


My też w 68 sie nosimy 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...