Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja od jutra mam takie postanowienie 🙂


ja mialam od niedzieli, ale wyszlo od poniedzialku ☺️
kurde, ciagle dzwoni do mnie zastrzezony nr, odbieram cisza.... juz zaczyna mnie to denerwowac 😠


a Ty wiesz ze ja mam tak od roku !!!!!!!!dzwoni numer prywatny i cisza w słuchawce !!!!!!!!!teraz zdarza sie to bardzo rzadko ale rok temu to codziennie 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mam nerwa, pojechaliśmy na usg i okazało się że babka w rejestracji złą godzinę nam wpisała, bo w tej lekarza nie ma i musimy jutro znów się wybrać 😠 co za babsztyl!
i zastanawiam się czy nie zacząć dawać małemu na noc mm, bo na cycu to mnie wykończy w nocy, bo chyba się nie najada. dzisiaj 4 razy przysypiał przy cycu a jak go odkładałam to ryk, jestem wykończona. nie zawsze tak jest ale się zdarza. przeważnie budzi się o 2, 4, 6. albo mnie rozgrzeszcie albo zmobilizujcie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja od jutra mam takie postanowienie 🙂


ja mialam od niedzieli, ale wyszlo od poniedzialku ☺️
kurde, ciagle dzwoni do mnie zastrzezony nr, odbieram cisza.... juz zaczyna mnie to denerwowac 😠


a Ty wiesz ze ja mam tak od roku !!!!!!!!dzwoni numer prywatny i cisza w słuchawce !!!!!!!!!teraz zdarza sie to bardzo rzadko ale rok temu to codziennie 😮 😮 😮


cholera a nie idzie jakos dojsc do tego kto to? moj D juz sie wkurza, nie mowi tego ale mam wrazenie ze mnie o cos podejrzewa.... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
mam nerwa, pojechaliśmy na usg i okazało się że babka w rejestracji złą godzinę nam wpisała, bo w tej lekarza nie ma i musimy jutro znów się wybrać 😠 co za babsztyl!
i zastanawiam się czy nie zacząć dawać małemu na noc mm, bo na cycu to mnie wykończy w nocy, bo chyba się nie najada. dzisiaj 4 razy przysypiał przy cycu a jak go odkładałam to ryk, jestem wykończona. nie zawsze tak jest ale się zdarza. przeważnie budzi się o 2, 4, 6. albo mnie rozgrzeszcie albo zmobilizujcie 🤨


Ja bym spróbowała z tym mm-jeśli nie dojada to męczycie się oboje niepotrzebnie 🙂A tak Mały będzie szczęśliwy, najedzony i Mama też 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
mam nerwa, pojechaliśmy na usg i okazało się że babka w rejestracji złą godzinę nam wpisała, bo w tej lekarza nie ma i musimy jutro znów się wybrać 😠 co za babsztyl!
i zastanawiam się czy nie zacząć dawać małemu na noc mm, bo na cycu to mnie wykończy w nocy, bo chyba się nie najada. dzisiaj 4 razy przysypiał przy cycu a jak go odkładałam to ryk, jestem wykończona. nie zawsze tak jest ale się zdarza. przeważnie budzi się o 2, 4, 6. albo mnie rozgrzeszcie albo zmobilizujcie 🤨



moj przez cala noc ladnie spi, jednak ostatnio czulam ze mam mniej pokarmu,bo cycki takie jakies puste byly. Po sciagnieciu okazywalo sie ze ledwo 70 razem, i dlatego on chcial co godz albo poltorej. Jedna noc tak mi sie budzil i w nastepna noc dalalm mu mm. Przespal cala noc jak wczesniej, teraz znowu mam duzo pokarmu przez to ciagle przystawianie, wiec mu daje na noc cyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
ja od jutra mam takie postanowienie 🙂


ja mialam od niedzieli, ale wyszlo od poniedzialku ☺️
kurde, ciagle dzwoni do mnie zastrzezony nr, odbieram cisza.... juz zaczyna mnie to denerwowac 😠


a Ty wiesz ze ja mam tak od roku !!!!!!!!dzwoni numer prywatny i cisza w słuchawce !!!!!!!!!teraz zdarza sie to bardzo rzadko ale rok temu to codziennie 😮 😮 😮


cholera a nie idzie jakos dojsc do tego kto to? moj D juz sie wkurza, nie mowi tego ale mam wrazenie ze mnie o cos podejrzewa.... 😞


niestety nie mój to wział tel i nawyzywall wpoób kulturalny tego kogos ale i tak dzwonił i teraz od czasu do czasu tez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
mariola-s napisał(a):
mam nerwa, pojechaliśmy na usg i okazało się że babka w rejestracji złą godzinę nam wpisała, bo w tej lekarza nie ma i musimy jutro znów się wybrać 😠 co za babsztyl!
i zastanawiam się czy nie zacząć dawać małemu na noc mm, bo na cycu to mnie wykończy w nocy, bo chyba się nie najada. dzisiaj 4 razy przysypiał przy cycu a jak go odkładałam to ryk, jestem wykończona. nie zawsze tak jest ale się zdarza. przeważnie budzi się o 2, 4, 6. albo mnie rozgrzeszcie albo zmobilizujcie 🤨


Ja bym spróbowała z tym mm-jeśli nie dojada to męczycie się oboje niepotrzebnie 🙂A tak Mały będzie szczęśliwy, najedzony i Mama też 🙂

ja juz od dawna daje na noc mm i jak zasnie o 22 to spi do 5 -6 i dopiero rano dostaje cyca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wpadłam na chwile powiedzieć heloł[color=green][/color] 🙂
pobuszowałam trochę w necie i juz musze uciekać bo moja Pulpetia się obudziła 🙂
Kupiłam ostatnio woreczki na pokarm, połakomiłam się na jakies tanie i okazało sie, ze to mega szit-praktycznie wszystkie przeciekały 😠 😠 😠 😠 po małej wymianie zdań ze sprzedawcą ma mi oddać kasę ale co się na wkurzałam przelewając z jednego do drugiego i tak kilka razy to moje 😠
wniosek-lepiej czasami zapłacic więcej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy sie ....
Noc spoko.....
Ania 100 ....to mnie zaskoczyłas , bo tez chce od nich zamowic zdjecia , juz wyczaiłam super albumy na allegro ....
Dorcia i Anka ....co do takich głuchych to ja bym ostro zjeb***i koniec wydzwaniania , ja tez tak kiedys miałam az w koncu powiedziałam , albo sie odezwiesz i powiesz o co chodzi , albo daj sobie na luz człowieku , bo ja sie nie bede bawiła w chowanego z Toba....i pozniej jeszcze raz był taki numer , wiec go zjechałam i juz nie zadzwonił 🤪 🤪
Co z ta Asia i Tymkiem ....martwie sie , ale nie chce pisac do nich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Witam was po weekendzie spedzonym u tesciow 🙂
nie dam rady was nadrobic 😜
zakupilam ostatnio taka oto zabawke,za jedyne 45 zł 🙂
Hania sie wlasnie bawi wiec ide zrobic sobie sniadanie 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc0624kopia2.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6397/dsc0624kopia2.jpg[/IMG][/URL]
konczymy dzisiaj 2 miesiace 🙂 🙂 🙂


Haneczko!! Wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘
Ale super ta mata i prawie jak za darmo 🙂 Sama bym chętnie taką kupiła, ale u nas nie widziałam 😞
A jak tam Hani kolki, uspokoiło się trochę ??

Dziekujemy bardzo 🙂 🙂
jesli chodzi o kolki to wydaje mi sie ze jest coraz lepiej,z dnia na dzien chodzimy coraz szybciej spac,po ostatnim karmieniu Hania mi spi cala noc do rana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Witam was po weekendzie spedzonym u tesciow 🙂
nie dam rady was nadrobic 😜
zakupilam ostatnio taka oto zabawke,za jedyne 45 zł 🙂
Hania sie wlasnie bawi wiec ide zrobic sobie sniadanie 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc0624kopia2.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6397/dsc0624kopia2.jpg[/IMG][/URL]
konczymy dzisiaj 2 miesiace 🙂 🙂 🙂


Haneczko!! Wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘
Ale super ta mata i prawie jak za darmo 🙂 Sama bym chętnie taką kupiła, ale u nas nie widziałam 😞
A jak tam Hani kolki, uspokoiło się trochę ??

Dziekujemy bardzo 🙂 🙂
jesli chodzi o kolki to wydaje mi sie ze jest coraz lepiej,z dnia na dzien chodzimy coraz szybciej spac,po ostatnim karmieniu Hania mi spi cala noc do rana 🙂

No to pięknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...