Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
czesc..
chcialam tylko napisac ze teraz nie bedzie mnie tak czesto jak zawsze,.
wrocilismy od lekarza..
nadi ma wzmozone napiecie miesniowe 😞 i czeka nas rehabilitacja. 😞
zyc mi sie nie chce..
najpier serduszko teraz to..
w dupe. 😞



o szit to nie dobrze !!!!!!a jak to sie u Nadi przejawiało?????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
a ja z ranca zjadłam Kubiusiowy tort bo jeszcze zostałl i teraz mam wyrzuty sumienia bo z moimi gabarytami to przy takim łakomstwie nigdy nie schudne 😠 😠 😠


Ja Ci daM Z GABARYTAMI!! nORMALNIE NAKOPAĆ DO TYŁKA I WTEDY BY SPUCHŁ I BYŁYBY GABARYTY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tak jest!!!!! 😜piekna sztuka ,a narzeka .. 😜 😠 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
hej chyba jednak sie rozstaje z mezem ale nie umei zdecydowac na sto procent..boje sie ze jagode rpzeciwko mnie kiedys nastawi............................ 😞
wiesz co myslle ze jak sie rozstaniecie to ni enastawi jej przeciwko Tobie predzej o niej zapomni sory ze tak pisze ale w 99% tak sie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
doris najpierw chciala spac tylko na prawej stronie glowki i nadal tylko ta preferuje przy ubieraniu gornych czesci bardzo placze i cala sie napina i prostuje . a najbardziej to ze trobi ,,mostek'' lezac na plecach i w bujaczku. 😞 no nic trzeba wziazsc sie w garsc..

ja slyszalam ze wiekszosc dziecki ma to wzmozone napiecie miesniowe..jahoda tez me lekkie tez mostek zasami robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mariolka ,a sprobuj odciagnac mleko i w nocy jak sie obudzi podac z butli ,u mnie tez raz lepiej,raz gorzej ,ale sie nie poddaje 😉JAK MAM KRYZYS TO DOSTAWIAM oLE I LAKTATOR NA DRUGĄ PIERS I JEST GIT JUZ NA NAST,DZIEN JEST WIECEJ MLEKA .KILKA RAZY TAK ZROB I ZOBACZYSZ ,MOZE CI SIE UDA ROZBUJAC LAKTACJE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
mariola-s napisał(a):
no właśnie boję się że jak będę dawała na noc mm to w efekcie będę miała mniej pokarmu w piersiach


no bo tak bedzie.. sprobuj moze odciagnac i podac z butli? ja mojemu na noc tak daje i od 20-6 spi 🙂
🙂 TEZ BYM TAK ZROBILA NA ARIOLKI MIEJSCU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej chyba jednak sie rozstaje z mezem ale nie umei zdecydowac na sto procent..boje sie ze jagode rpzeciwko mnie kiedys nastawi............................ 😞
wiesz co myslle ze jak sie rozstaniecie to ni enastawi jej przeciwko Tobie predzej o niej zapomni sory ze tak pisze ale w 99% tak sie dzieje

myslisz?eh ne wiem boje sie co to bedzie.................. 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
doris najpierw chciala spac tylko na prawej stronie glowki i nadal tylko ta preferuje przy ubieraniu gornych czesci bardzo placze i cala sie napina i prostuje . a najbardziej to ze trobi ,,mostek'' lezac na plecach i w bujaczku. 😞 no nic trzeba wziazsc sie w garsc..


bidulka 😞ale bedzie dobrze bo cwiczenia reguluja układ nerwowy maluszka 🙂tak ze głowa do góry bo bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej chyba jednak sie rozstaje z mezem ale nie umei zdecydowac na sto procent..boje sie ze jagode rpzeciwko mnie kiedys nastawi............................ 😞
wiesz co myslle ze jak sie rozstaniecie to ni enastawi jej przeciwko Tobie predzej o niej zapomni sory ze tak pisze ale w 99% tak sie dzieje

myslisz?eh ne wiem boje sie co to bedzie.................. 😞 😞


bedzie dobrze 🙂 moze jeszcze ułozy sie wam Twoj maz dojrzeje do roli ojca i partnera ale pamietaj nic na sile bo nie bedziesz szczesliwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
wpadłam na chwile powiedzieć heloł[color=green][/color] 🙂
pobuszowałam trochę w necie i juz musze uciekać bo moja Pulpetia się obudziła 🙂
Kupiłam ostatnio woreczki na pokarm, połakomiłam się na jakies tanie i okazało sie, ze to mega szit-praktycznie wszystkie przeciekały 😠 😠 😠 😠 po małej wymianie zdań ze sprzedawcą ma mi oddać kasę ale co się na wkurzałam przelewając z jednego do drugiego i tak kilka razy to moje 😠
wniosek-lepiej czasami zapłacic więcej 😉
KTOS MADRY KIEDYS TU ZARADZIL,ZA UWAGA POLOZNEJ SWEJ (NIEWIEM CZY NIE LETKA-WLASNIE CO Z NIA????) ABY ZAKUPIC POJEMNICZKI NA MOCZ W APTECE 🙂JA TAK ROBIE -TANIA SPRAWA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Witamy sie ....
Noc spoko.....
Ania 100 ....to mnie zaskoczyłas , bo tez chce od nich zamowic zdjecia , juz wyczaiłam super albumy na allegro ....
Dorcia i Anka ....co do takich głuchych to ja bym ostro zjeb***i koniec wydzwaniania , ja tez tak kiedys miałam az w koncu powiedziałam , albo sie odezwiesz i powiesz o co chodzi , albo daj sobie na luz człowieku , bo ja sie nie bede bawiła w chowanego z Toba....i pozniej jeszcze raz był taki numer , wiec go zjechałam i juz nie zadzwonił 🤪 🤪
Co z ta Asia i Tymkiem ....martwie sie , ale nie chce pisac do nich
DAJ LINKA KOCHANA NA ALBUMY.. 🤪
A ASIA PEWNIE MUSI TO PRZETRAWIC Z BLISKIMI...NAPEWNO SIE ODEZWIE NIEBAWEM,BO PRZECIE ONA NAS KOCHA ...KOCHASZ NAS ASIU NIE????? 😉 😁 MY WAS TEEEZZZ!!!!!!!!!!!!! 🙃 🙃 🙃 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
hej chyba jednak sie rozstaje z mezem ale nie umei zdecydowac na sto procent..boje sie ze jagode rpzeciwko mnie kiedys nastawi............................ 😞
wiesz co myslle ze jak sie rozstaniecie to ni enastawi jej przeciwko Tobie predzej o niej zapomni sory ze tak pisze ale w 99% tak sie dzieje

myslisz?eh ne wiem boje sie co to bedzie.................. 😞 😞


bedzie dobrze 🙂 moze jeszcze ułozy sie wam Twoj maz dojrzeje do roli ojca i partnera ale pamietaj nic na sile bo nie bedziesz szczesliwa

rozstalismy sie dzisiaj jutro rano wypowadza sie juznic sie nie zmieni......................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
agamu napisał(a):
Leginsik napisał(a):
Witam was po weekendzie spedzonym u tesciow 🙂
nie dam rady was nadrobic 😜
zakupilam ostatnio taka oto zabawke,za jedyne 45 zł 🙂
Hania sie wlasnie bawi wiec ide zrobic sobie sniadanie 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc0624kopia2.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/6397/dsc0624kopia2.jpg[/IMG][/URL]
konczymy dzisiaj 2 miesiace 🙂 🙂 🙂


Haneczko!! Wszystkiego najlepszego 😘 😘 😘
Ale super ta mata i prawie jak za darmo 🙂 Sama bym chętnie taką kupiła, ale u nas nie widziałam 😞
A jak tam Hani kolki, uspokoiło się trochę ??

Dziekujemy bardzo 🙂 🙂
jesli chodzi o kolki to wydaje mi sie ze jest coraz lepiej,z dnia na dzien chodzimy coraz szybciej spac,po ostatnim karmieniu Hania mi spi cala noc do rana 🙂
SUPER ,BUZIAKI DLA hANUSIENKI I ZDROWECZKA DLA TYCH SLICZNYCH,DUZYCH OCZĘTEK 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosix89 napisał(a):
Landusia napisał(a):
doris najpierw chciala spac tylko na prawej stronie glowki i nadal tylko ta preferuje przy ubieraniu gornych czesci bardzo placze i cala sie napina i prostuje . a najbardziej to ze trobi ,,mostek'' lezac na plecach i w bujaczku. 😞 no nic trzeba wziazsc sie w garsc..

ja slyszalam ze wiekszosc dziecki ma to wzmozone napiecie miesniowe..jahoda tez me lekkie tez mostek zasami robi

no tak podobno tak, mnie pociesza jedynie fakt ze ma malutkie to napiecie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Gosix89 napisał(a):
Landusia napisał(a):
doris najpierw chciala spac tylko na prawej stronie glowki i nadal tylko ta preferuje przy ubieraniu gornych czesci bardzo placze i cala sie napina i prostuje . a najbardziej to ze trobi ,,mostek'' lezac na plecach i w bujaczku. 😞 no nic trzeba wziazsc sie w garsc..

ja slyszalam ze wiekszosc dziecki ma to wzmozone napiecie miesniowe..jahoda tez me lekkie tez mostek zasami robi

no tak podobno tak, mnie pociesza jedynie fakt ze ma malutkie to napiecie 😞

po rehabilitacji wszystko bedzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...