Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dziewczyny ja na Allegro zawsze cos kupuje ,nigdy nie sprzedawalam-tzn raz telefon ale kase za pobraniem otrzymalam...a teraz sprzedalam jeansy-rurki po Szakirce i kurde ktos mi zaplacil PayU czy cos takiego...ja myslalam ,ze mi kasa do domu przyjdzie,bo ja nie mam zadnego konta internego kurde..dopiero w banku musze zglosic...HELP!!!!Lui Ty chyba wiesz ,bo cos tam sprzedawawszy...he?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witamy sie i my .....u nas juz w domu swiatczenie.....
Kamisia .....az łzy sie krecą trzymaj sie dzielnie ....juz niedługo minie wszytsko .....
Iza ...a spac z Danielkiem nie mozesz ....
Asik ...nie pomoge bo nic nie sprzedaje , alle skoro nie masz konta to powinno Ci allegro wysłac kase do domu ...
Widac ze weekend... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Dorcia kupiłam jabłko zielone.....ja chce jej kupic fajna pozytywke zeby mozna pociagnac za sznurek i niech je gra ....macie cos fajnego


aja nie napisałam jaki niech los sam zadecyduje 🙂

mam dwie pluszowe takie pozytywki Mateusz dostał kubusia puchatka i jakiegos blizej nie okreslonego miska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Dorcia kupiłam jabłko zielone.....ja chce jej kupic fajna pozytywke zeby mozna pociagnac za sznurek i niech je gra ....macie cos fajnego


aja nie napisałam jaki niech los sam zadecyduje 🙂

mam dwie pluszowe takie pozytywki Mateusz dostał kubusia puchatka i jakiegos blizej nie okreslonego miska

jak znajdziesz daj link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Kamisiu ,a jak leczysz Jasia? co mu jest dokladnie? moja Ola te bardzo ulewa... 😘 😘 😘 😘
Lui dzieki Tobie poczytalam w necie o tych poj.na mocz...zaniechalam ich stosowania...wkoncu pojemniki na pokarm to nie majatek,a spokoj ducha i spokojny sen 🙂 🙂 🙂 takze buziaki 😘 😘 😘
Asiuuuuuuuuuuuu jestes!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

a co jednak przeciwskazania są co do tego? no ja troche z niesmakiem podchodziłam do tematu ale nie czytalam w sumie
to dobrze ze zaniechalas
i ciesze sie ze wyniki moczu Olenki dobrze wyszly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To u nas to wierzganie jak u Kamisi cos podobnego ze wierzga rzuca sie glowa rece nogi i tak potrafi z 5 godzin ' ale ostanio sie jakby uspokaja
a od dzis zaczelismy bebilon comfort dawac
jezu dziewczyny jaki on ochydny w smaku!!!!
az dziwie sie ze dziecko to pic chce

zobaczymy jak bedzie z gazami i bączkami i spaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Dorcia kupiłam jabłko zielone.....ja chce jej kupic fajna pozytywke zeby mozna pociagnac za sznurek i niech je gra ....macie cos fajnego
ja mam rozowa zyrafke dostalismy w prezencie 😉 super sprawa,bo mala jak marudzic zaczyna to jej ciagne za sznur i w wozku gra 🙂
a ta jest tez super http://allegro.pl/wibrujaca-zawieszka-sun-piesek-z-dzwiekiem-i1951530847.html
http://allegro.pl/show_item.php?item=1959889620&msg=Obserwujesz+aukcj%C4%99.%3Cbr+%2F%3E%0D%0ANie+przegap+jej+zako%C5%84czenia.+Ustaw+przypomnienie+w+zak%C5%82adce+%3Ci%3E%3Ca+href%3D%22%2Fmyaccount%2Fwatch.php%22%3ETrwaj%C4%85ce%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E.&watched=1&msgtoken=68945115512738b1601bef683b7441d98c4b031b0dacff8bd2d8f4e849d8f130 Julia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
dziewczyny ja na Allegro zawsze cos kupuje ,nigdy nie sprzedawalam-tzn raz telefon ale kase za pobraniem otrzymalam...a teraz sprzedalam jeansy-rurki po Szakirce i kurde ktos mi zaplacil PayU czy cos takiego...ja myslalam ,ze mi kasa do domu przyjdzie,bo ja nie mam zadnego konta internego kurde..dopiero w banku musze zglosic...HELP!!!!Lui Ty chyba wiesz ,bo cos tam sprzedawawszy...he?


Payu to mozesz placic albo ktos tobie moze placic to jest taki stan konta na allegro mozesz sobie z niego przelac na wlasne konto nawet nie musisz posiadac internetowego tylko zrob przelew na konkretne, zakladka moja sprzedaz/ payu/saldo i wyplata srodkow, tam bedzie ta kasa i wtedy mzoesz npz z tego kontA CHYBA SOBIE zaplacic za cos
ulatawia to o tyle sprawe ze wplata jest natychmiast nie trzeb czekac na przelewy tylko czy piatek swiatek czy niedziela jest kasa
ja korzystam jest szybko i sprawnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
dziewczyny ja na Allegro zawsze cos kupuje ,nigdy nie sprzedawalam-tzn raz telefon ale kase za pobraniem otrzymalam...a teraz sprzedalam jeansy-rurki po Szakirce i kurde ktos mi zaplacil PayU czy cos takiego...ja myslalam ,ze mi kasa do domu przyjdzie,bo ja nie mam zadnego konta internego kurde..dopiero w banku musze zglosic...HELP!!!!Lui Ty chyba wiesz ,bo cos tam sprzedawawszy...he?


Payu to mozesz placic albo ktos tobie moze placic to jest taki stan konta na allegro mozesz sobie z niego przelac na wlasne konto nawet nie musisz posiadac internetowego tylko zrob przelew na konkretne, zakladka moja sprzedaz/ payu/saldo i wyplata srodkow, tam bedzie ta kasa i wtedy mzoesz npz z tego kontA CHYBA SOBIE zaplacic za cos
ulatawia to o tyle sprawe ze wplata jest natychmiast nie trzeb czekac na przelewy tylko czy piatek swiatek czy niedziela jest kasa
ja korzystam jest szybko i sprawnie
kurcze fajnie ..mam nadz,ze nie poyebie nic 😮 dzieki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Kamisiu ,a jak leczysz Jasia? co mu jest dokladnie? moja Ola te bardzo ulewa... 😘 😘 😘 😘
Lui dzieki Tobie poczytalam w necie o tych poj.na mocz...zaniechalam ich stosowania...wkoncu pojemniki na pokarm to nie majatek,a spokoj ducha i spokojny sen 🙂 🙂 🙂 takze buziaki 😘 😘 😘
Asiuuuuuuuuuuuu jestes!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

a co jednak przeciwskazania są co do tego? no ja troche z niesmakiem podchodziłam do tematu ale nie czytalam w sumie
to dobrze ze zaniechalas
i ciesze sie ze wyniki moczu Olenki dobrze wyszly
no zdania sa podzielone i nawet polozna nic nie miala przeciwko ,ale jakos napawa mnie juz to obrzydzeniem i niedobrze mi ... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Asia tam masz zakladke konfiguracja konta np i wpisujesz swoje konto i tam przerzucisz te kwote. mozesz tez dostawac maila ze wplynelo przez PAYU.

daj znac czy ogarnelas to
czaje baze 😉 musze tylko zaraz poszpyrac za nr mojego rachunku i tam naniesc dane 😉 a powiedz mi kochana kiedy wplyna pieniazki na konto?
hehe jak mi sie spodoba handlowanie to puszcze nas z torbami 😁 😁 😁 😁 😁 ino jak u Kiepskich obudzimy sie pod golym niebem buahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
A my mamy zawieszkę julia i jest słodka.

bo Julie są kochane i słodkie.... 😘 😘 😘
no ba!!! 🤪 Aga a powiedz mi o jakim jablku ostatnio pisalas z Dorcią?bo ja nie zawsze wsio nadrobie...a kompletnie niewiem jakie tu gwiazdkowe prezenty sprawić dziewczynom...tzn Kamila to chce jakas lalke z Monster High chyba te wampirzyce -mulatke albo Lagune 😁 ale maluch mi zostal...niewiem czy kilka zabaweczek ,czy jedno porzadniejsze ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...