Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
juuuhuuuuuuuuuuuu a do nas leci paczuszka z : lalką ROBY
http://www.amazon.co.uk/gp/product/images/B000KRN9HE/ref=dp_image_0/279-9832078-3200502?ie=UTF8&n=468292&s=kids
http://www.google.pl/imgres?q=roby+smoby&um=1&hl=pl&client=firefox-a&sa=N&rls=org.mozilla:pl:official&biw=1280&bih=539&tbm=isch&tbnid=UO5w8Z1xIkKeLM:&imgrefurl=http://allegro.pl/duza-lalka-roby-smoby-jak-reborn-63cm-i1759935794.html&docid=rlcadW-zRoycHM&imgurl=http://images40.fotosik.pl/1016/a8629efc90de9b10med.jpg&w=500&h=375&ei=T3naTr-jDMHk4QSIsvnRDQ&zoom=1&iact=rc&dur=313&sig=112523901436361884871&page=1&tbnh=163&tbnw=178&start=0&ndsp=11&ved=1t:429,r:6,s:0&tx=84&ty=118
http://allegro.pl/smoby-roby-lalka-moj-maly-braciszek-nowa-63-cm-i1960282958.html

http://www.toytalk.co.uk/2006/06/hello_dolly.html


JUUUUUUUUUUUUHUU
toż to Antoś bedzie zazdrosny!!!


Antoś jest duzo bardziej meski niz jakastam lalka i sie jej nie boi 😎
ale wlasnie manifestuje niezadowolenie donosnym krzykiem 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
dobranoc dziewczyny, Anto juz zasypia a ja sobie trzasne karmi 😁 😉
do jutra 😘
btw dzisiaj bylismy na spacerku 'nocnym' 😁 o 17 🤪

kurde teraz normalnie trzeba biegiem na ten spacer miedzy karmieniem a obiadem i jeszcze fitnes i rehabilitacja, w gruncie rzeczy wychodzimy gora 2x w tyg. 😞

i zastanawiam sie czy to nietakt spacerowac ok 16-17 po ciemku???
jak podchodzicie do tego mamuski??


my tez tyle mniej wiecej wychodzimy, bo maz wraca o 17 no i o 17 to juz zimno ciemno 😁 ale postanowilismy, ze nocne spacerki maja urok a w gondoli to wszystko jedno, bo i to nic nie widzi 🤪 tylko cieplej ubieramy o 17 🙂 i moze uda sie czesciej spacerowac 😜 bo jak nie to balkon zostaje, ja sama raczej stelaza nie zniose :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ej dziewczyny a jak Wam idzie brzuszkowanie? (Agaty sie nie pytam 😁 😁) moj Anto tego nienawidzi i staram sie codziennie troche go pomeczyc, ale tak mi protestuje, ze az zal 🤢
glowke podnosi na przedramionach tylko jak jest przy piersi i mu sie znudzi i sie chce porozgladac 🙃 ale generalnie brzuszkowi mowi 'nie'
a Wasze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
ej dziewczyny a jak Wam idzie brzuszkowanie? (Agaty sie nie pytam 😁 😁) moj Anto tego nienawidzi i staram sie codziennie troche go pomeczyc, ale tak mi protestuje, ze az zal 🤢
glowke podnosi na przedramionach tylko jak jest przy piersi i mu sie znudzi i sie chce porozgladac 🙃 ale generalnie brzuszkowi mowi 'nie'
a Wasze?


u nas tak sobie chwile poleży i jest awanti ale zaczyna dłużek główke utzymywać na przedramionach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
http://allegro.pl/wesolezwierzaki-edu-misio-mowi-uczy-od-3mies-grats-i1921315499.html
super od 3 m-cy



o ja Cieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..prawie 45 zł 😮 w koronie w realu widziałam po 15 zł!! 🤪 🙂

no co ty to musze sie przejechac do tego reala wiesz ...bo cos tu wzrastaja ceny przed swietami na allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
http://allegro.pl/wesolezwierzaki-edu-misio-mowi-uczy-od-3mies-grats-i1921315499.html
super od 3 m-cy



o ja Cieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..prawie 45 zł 😮 w koronie w realu widziałam po 15 zł!! 🤪 🙂

no co ty to musze sie przejechac do tego reala wiesz ...bo cos tu wzrastaja ceny przed swietami na allegro


Warto poszperać w sklepie i porównać ceny z allegro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej. My juz po weekendzie 😎
mąz sie zajął Hanią,więc mam chwile aby posiedziec na pc 🙂
Louisedg spodobało mi sie pisanie na kolorowo,więc sie nie obraź mojego bezczelnego z papugowania tej pisowni 😜 ☺️
Hania zaczeła robić żółte kupy odkąd przestałam podawać sab,być może on był przyczyna zmiany jego koloru 🤨
Oluniajest przesłodka 😘 😘 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej u nas ok 🙂 niunia spala od 20 do 3 i potem od 4 do 8 wiec luz 🙂pofarbowalam sobie wlosy 🙂 mam mega duzo blond pasemek maz blondyna na mnie mowi:P podoba mi się 🙂 teraz musze schudnac jeszcze codziennie cwicze hula hopem na skakance skacze brzuszki robie 🙂 waga pomalu ale spada o i kolacji nie jem 🙂 i z cukru zrezygnowalam 🙂 kawka herbatka gorzka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Leginsik napisał(a):
Hej. My juz po weekendzie 😎
mąz sie zajął Hanią,więc mam chwile aby posiedziec na pc 🙂
Louisedg spodobało mi sie pisanie na kolorowo,więc sie nie obraź mojego bezczelnego z papugowania tej pisowni 😜 ☺️
Hania zaczeła robić żółte kupy odkąd przestałam podawać sab,być może on był przyczyna zmiany jego koloru 🤨
Oluniajest przesłodka 😘 😘 🙂 🙂

Ahh w y b a c z a m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
hej u nas ok 🙂 niunia spala od 20 do 3 i potem od 4 do 8 wiec luz 🙂pofarbowalam sobie wlosy 🙂 mam mega duzo blond pasemek maz blondyna na mnie mowi:P podoba mi się 🙂 teraz musze schudnac jeszcze codziennie cwicze hula hopem na skakance skacze brzuszki robie 🙂 waga pomalu ale spada o i kolacji nie jem 🙂 i z cukru zrezygnowalam 🙂 kawka herbatka gorzka 🙂

a ja mysle zeby sciac te moje dłygie kudły i farbnac cały łeb na blond,taka znalazlam fryzurke 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/bombkagrzybek.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/531/bombkagrzybek.jpg[/IMG][/URL]

dodałam zdjęcia Hani 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...