Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
Asika kuruj sięę bidulo buziaczki dla Tymcia 😘
mój też przy dobrych wiatrach 5min uleży na brzuchu dalej wrzask 😮


😘 marzy mi się wyro a tu nie dość że przygotowania to i niesforny Tymonek 🤢 dobrze że rodzice piętro niżej bo sama bym nie wydoliła a Marco całymi dniami w rozjazdach to w nocy pomaga ... Mimo wszystkiego kocham mojego Cudaczka najmocniej na świecie i nie wyobrażam sobie dnia bez niego ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Maga napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asieńka kuruj się kochana i szybko wracaj nam do zdrowia! Tymonkowi też życzymy zdrówka!
a mój Szymonek przy dobrych wiatrach 5 min leży na brzuszku i ryk...


Anton wytrzymuje 5 sekund 🤪


heh to Ci Urwis 😉
a jak z kupami ? u nas po boboticu ok ! przynajmniej z tym ...ufff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asieńka kuruj się kochana i szybko wracaj nam do zdrowia! Tymonkowi też życzymy zdrówka!
a mój Szymonek przy dobrych wiatrach 5 min leży na brzuszku i ryk...


Anton wytrzymuje 5 sekund 🤪

o mam tak samo i albo mi sie uda trzsnac zdjecie albo nie hi hi ....i wrzask...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
izarybka napisał(a):
Asika kuruj sięę bidulo buziaczki dla Tymcia 😘
mój też przy dobrych wiatrach 5min uleży na brzuchu dalej wrzask 😮


😘 marzy mi się wyro a tu nie dość że przygotowania to i niesforny Tymonek 🤢 dobrze że rodzice piętro niżej bo sama bym nie wydoliła a Marco całymi dniami w rozjazdach to w nocy pomaga ... Mimo wszystkiego kocham mojego Cudaczka najmocniej na świecie i nie wyobrażam sobie dnia bez niego ! 🙂

jakie by nie były te dzieciaczki są kofffffffffffffane my na moje Danielka nieraz wołamy mały zgred jak mamy go dość 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny za podsunięcie pomysłow chyba poprosze o łóżeczko turystyczne bo jeszcze nie mamy 🙂

co do lezenia na brzuszku to mały wytrzymuje parę minut do 5 zwykle 🙂 🤪

aha moj mały strasznie kręci niespokojnie głowka w obie strony i przy tym drapie sie po twarzy strasznie nie moge tego opanowwac (i to przez sen)
macie podobnie??jak sobie z tym radzicie??


ps moj ma ksywke Twarozek(od ulewania)i smieje sie ze zamiast na Jasiu bedzie reagowal na Twarożek 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiska napisał(a):
dzięki dziewczyny za podsunięcie pomysłow chyba poprosze o łóżeczko turystyczne bo jeszcze nie mamy 🙂

co do lezenia na brzuszku to mały wytrzymuje parę minut do 5 zwykle 🙂 🤪

aha moj mały strasznie kręci niespokojnie głowka w obie strony i przy tym drapie sie po twarzy strasznie nie moge tego opanowwac (i to przez sen)
macie podobnie??jak sobie z tym radzicie??


ps moj ma ksywke Twarozek(od ulewania)i smieje sie ze zamiast na Jasiu bedzie reagowal na Twarożek 🙂 🙂 🙂


moj tak robi jak zasypia ale ponziej jest juz ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dzięki dziewczyny za podsunięcie pomysłow chyba poprosze o łóżeczko turystyczne bo jeszcze nie mamy 🙂

co do lezenia na brzuszku to mały wytrzymuje parę minut do 5 zwykle 🙂 🤪

aha moj mały strasznie kręci niespokojnie głowka w obie strony i przy tym drapie sie po twarzy strasznie nie moge tego opanowwac (i to przez sen)
macie podobnie??jak sobie z tym radzicie??


ps moj ma ksywke Twarozek(od ulewania)i smieje sie ze zamiast na Jasiu bedzie reagowal na Twarożek 🙂 🙂 🙂


moj tak robi jak zasypia ale ponziej jest juz ok


mój też jak zasypia 😮 rzuca łebkiem na lewo i prawo aż w końcu usypia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asieńka kuruj się kochana i szybko wracaj nam do zdrowia! Tymonkowi też życzymy zdrówka!
a mój Szymonek przy dobrych wiatrach 5 min leży na brzuszku i ryk...


Anton wytrzymuje 5 sekund 🤪


heh to Ci Urwis 😉
a jak z kupami ? u nas po boboticu ok ! przynajmniej z tym ...ufff


dalej nic 😞 bobotic i derbidat u nas nie dzialaly.. młody dalej robi kupe jak mu sie chce raz na tydz a jak tydz nie robi to wywolujemy.. rece opadaja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
dzięki dziewczyny za podsunięcie pomysłow chyba poprosze o łóżeczko turystyczne bo jeszcze nie mamy 🙂

co do lezenia na brzuszku to mały wytrzymuje parę minut do 5 zwykle 🙂 🤪

aha moj mały strasznie kręci niespokojnie głowka w obie strony i przy tym drapie sie po twarzy strasznie nie moge tego opanowwac (i to przez sen)
macie podobnie??jak sobie z tym radzicie??


ps moj ma ksywke Twarozek(od ulewania)i smieje sie ze zamiast na Jasiu bedzie reagowal na Twarożek 🙂 🙂 🙂


na mojego "Kaliszan" 😜 już się przyjęło heh śmieją sie że powinnam mu dać Rysiek na imię 😮
mnie też się pytali o chrzciny czy chcemy prezenty czy kasę ale osobiście wolę pieniądze bo sama wiem co mu kupić także pewnie bez prezentów będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asieńka kuruj się kochana i szybko wracaj nam do zdrowia! Tymonkowi też życzymy zdrówka!
a mój Szymonek przy dobrych wiatrach 5 min leży na brzuszku i ryk...


Anton wytrzymuje 5 sekund 🤪


heh to Ci Urwis 😉
a jak z kupami ? u nas po boboticu ok ! przynajmniej z tym ...ufff


dalej nic 😞 bobotic i derbidat u nas nie dzialaly.. młody dalej robi kupe jak mu sie chce raz na tydz a jak tydz nie robi to wywolujemy.. rece opadaja 😉


Twarda sztuka z Antośka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dzięki dziewczyny za podsunięcie pomysłow chyba poprosze o łóżeczko turystyczne bo jeszcze nie mamy 🙂

co do lezenia na brzuszku to mały wytrzymuje parę minut do 5 zwykle 🙂 🤪

aha moj mały strasznie kręci niespokojnie głowka w obie strony i przy tym drapie sie po twarzy strasznie nie moge tego opanowwac (i to przez sen)
macie podobnie??jak sobie z tym radzicie??


ps moj ma ksywke Twarozek(od ulewania)i smieje sie ze zamiast na Jasiu bedzie reagowal na Twarożek 🙂 🙂 🙂


moj tak robi jak zasypia ale ponziej jest juz ok


mój też jak zasypia 😮 rzuca łebkiem na lewo i prawo aż w końcu usypia


nasz tez tak rzuca i sie wierci, jak go odkladamy do lozeczka, jesli nie zasnie pzy zarciu 🙃
ale gasimy swiatlo, minutka i kima 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
dzięki dziewczyny za podsunięcie pomysłow chyba poprosze o łóżeczko turystyczne bo jeszcze nie mamy 🙂

co do lezenia na brzuszku to mały wytrzymuje parę minut do 5 zwykle 🙂 🤪

aha moj mały strasznie kręci niespokojnie głowka w obie strony i przy tym drapie sie po twarzy strasznie nie moge tego opanowwac (i to przez sen)
macie podobnie??jak sobie z tym radzicie??


ps moj ma ksywke Twarozek(od ulewania)i smieje sie ze zamiast na Jasiu bedzie reagowal na Twarożek 🙂 🙂 🙂

mój też kreci glowka jak zasypia 😮 ale nie drapie..
my ostatnio gadamy Danielek Danielek nic patrzy w ssufit na mały zgred obrocil glowe 😁 ale to pewnie przypadek był
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dzięki dziewczyny za podsunięcie pomysłow chyba poprosze o łóżeczko turystyczne bo jeszcze nie mamy 🙂

co do lezenia na brzuszku to mały wytrzymuje parę minut do 5 zwykle 🙂 🤪

aha moj mały strasznie kręci niespokojnie głowka w obie strony i przy tym drapie sie po twarzy strasznie nie moge tego opanowwac (i to przez sen)
macie podobnie??jak sobie z tym radzicie??


ps moj ma ksywke Twarozek(od ulewania)i smieje sie ze zamiast na Jasiu bedzie reagowal na Twarożek 🙂 🙂 🙂


na mojego "Kaliszan" 😜 już się przyjęło heh śmieją sie że powinnam mu dać Rysiek na imię 😮
mnie też się pytali o chrzciny czy chcemy prezenty czy kasę ale osobiście wolę pieniądze bo sama wiem co mu kupić także pewnie bez prezentów będzie


no my to samo mielismy tylko od znajomych krzyzyk piekny i ksiazke z bajkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dzięki dziewczyny za podsunięcie pomysłow chyba poprosze o łóżeczko turystyczne bo jeszcze nie mamy 🙂

co do lezenia na brzuszku to mały wytrzymuje parę minut do 5 zwykle 🙂 🤪

aha moj mały strasznie kręci niespokojnie głowka w obie strony i przy tym drapie sie po twarzy strasznie nie moge tego opanowwac (i to przez sen)
macie podobnie??jak sobie z tym radzicie??


ps moj ma ksywke Twarozek(od ulewania)i smieje sie ze zamiast na Jasiu bedzie reagowal na Twarożek 🙂 🙂 🙂


na mojego "Kaliszan" 😜 już się przyjęło heh śmieją sie że powinnam mu dać Rysiek na imię 😮
mnie też się pytali o chrzciny czy chcemy prezenty czy kasę ale osobiście wolę pieniądze bo sama wiem co mu kupić także pewnie bez prezentów będzie



moj tez mial wczesniej ksywke Kaliszek 🙂 🙂 hahah od Ryska własnie (grubaski z naszych pociech)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
mariola-s napisał(a):
Asieńka kuruj się kochana i szybko wracaj nam do zdrowia! Tymonkowi też życzymy zdrówka!
a mój Szymonek przy dobrych wiatrach 5 min leży na brzuszku i ryk...


Anton wytrzymuje 5 sekund 🤪


heh to Ci Urwis 😉
a jak z kupami ? u nas po boboticu ok ! przynajmniej z tym ...ufff


dalej nic 😞 bobotic i derbidat u nas nie dzialaly.. młody dalej robi kupe jak mu sie chce raz na tydz a jak tydz nie robi to wywolujemy.. rece opadaja 😉


Twarda sztuka z Antośka 😉


ale o dziwo zatwardzenia nie ma- kkupa na poczatku ttyylko jak pasta a pozniej rzadka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dzięki dziewczyny za podsunięcie pomysłow chyba poprosze o łóżeczko turystyczne bo jeszcze nie mamy 🙂

co do lezenia na brzuszku to mały wytrzymuje parę minut do 5 zwykle 🙂 🤪

aha moj mały strasznie kręci niespokojnie głowka w obie strony i przy tym drapie sie po twarzy strasznie nie moge tego opanowwac (i to przez sen)
macie podobnie??jak sobie z tym radzicie??


ps moj ma ksywke Twarozek(od ulewania)i smieje sie ze zamiast na Jasiu bedzie reagowal na Twarożek 🙂 🙂 🙂


na mojego "Kaliszan" 😜 już się przyjęło heh śmieją sie że powinnam mu dać Rysiek na imię 😮
mnie też się pytali o chrzciny czy chcemy prezenty czy kasę ale osobiście wolę pieniądze bo sama wiem co mu kupić także pewnie bez prezentów będzie



moj tez mial wczesniej ksywke Kaliszek 🙂 🙂 hahah od Ryska własnie (grubaski z naszych pociech)



hee a my jutro szczepienia ;( az sie boje. i wazenie 🙃 u nas na wadze wychodzi mu 7-8kg 😮 😮 ale to chyba niemozliwe !? bo jak sie urodzil to mial 3280g 🤪 poza tym tylko na moim m jest 😮 a na mm dzieci tyja 😮
grubasek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Bebilon comfort nam nie służy niestety jest masakra czy którraś z was go uzywa?? Wyślę chetnie półtora opakowania jendo calutkie nówka drugie ma 2 dni zuzyte na kilka karmień Chce ktoś??

U nas stała sie maskra taki ból i wrzask że płakałam razem z córeczką, jeszcze nigdy sie nie zanosiła od płaczu bo jkest bardzo grzeczna ato był jakiś koszmar i nigdy wiecej
Wracamy do Hippa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
kamiska napisał(a):
asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dzięki dziewczyny za podsunięcie pomysłow chyba poprosze o łóżeczko turystyczne bo jeszcze nie mamy 🙂

co do lezenia na brzuszku to mały wytrzymuje parę minut do 5 zwykle 🙂 🤪

aha moj mały strasznie kręci niespokojnie głowka w obie strony i przy tym drapie sie po twarzy strasznie nie moge tego opanowwac (i to przez sen)
macie podobnie??jak sobie z tym radzicie??


ps moj ma ksywke Twarozek(od ulewania)i smieje sie ze zamiast na Jasiu bedzie reagowal na Twarożek 🙂 🙂 🙂


na mojego "Kaliszan" 😜 już się przyjęło heh śmieją sie że powinnam mu dać Rysiek na imię 😮
mnie też się pytali o chrzciny czy chcemy prezenty czy kasę ale osobiście wolę pieniądze bo sama wiem co mu kupić także pewnie bez prezentów będzie



moj tez mial wczesniej ksywke Kaliszek 🙂 🙂 hahah od Ryska własnie (grubaski z naszych pociech)



hee a my jutro szczepienia ;( az sie boje. i wazenie 🙃 u nas na wadze wychodzi mu 7-8kg 😮 😮 ale to chyba niemozliwe !? bo jak sie urodzil to mial 3280g 🤪 poza tym tylko na moim m jest 😮 a na mm dzieci tyja 😮
grubasek 😁


ja karmie tylko piersia i maly tez jest grubasek mial 3200 a teraz ma pewnie dobrze ponad 6kg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
kamiska napisał(a):
asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dzięki dziewczyny za podsunięcie pomysłow chyba poprosze o łóżeczko turystyczne bo jeszcze nie mamy 🙂

co do lezenia na brzuszku to mały wytrzymuje parę minut do 5 zwykle 🙂 🤪

aha moj mały strasznie kręci niespokojnie głowka w obie strony i przy tym drapie sie po twarzy strasznie nie moge tego opanowwac (i to przez sen)
macie podobnie??jak sobie z tym radzicie??


ps moj ma ksywke Twarozek(od ulewania)i smieje sie ze zamiast na Jasiu bedzie reagowal na Twarożek 🙂 🙂 🙂


na mojego "Kaliszan" 😜 już się przyjęło heh śmieją sie że powinnam mu dać Rysiek na imię 😮
mnie też się pytali o chrzciny czy chcemy prezenty czy kasę ale osobiście wolę pieniądze bo sama wiem co mu kupić także pewnie bez prezentów będzie



moj tez mial wczesniej ksywke Kaliszek 🙂 🙂 hahah od Ryska własnie (grubaski z naszych pociech)



hee a my jutro szczepienia ;( az sie boje. i wazenie 🙃 u nas na wadze wychodzi mu 7-8kg 😮 😮 ale to chyba niemozliwe !? bo jak sie urodzil to mial 3280g 🤪 poza tym tylko na moim m jest 😮 a na mm dzieci tyja 😮
grubasek 😁


mój w tamtym tygodniu miał 7,180kg co czuć 😮 wysiadają mi plery i do tego to biodro 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kocham Panią od rechabilitacji

Dziś powiedziała, że moja malutka robi wielkie postępy juz jest róznica od zeszłego tyg
chcialam sie zapisac na terminy na styczen a Pani mowi ze jeszcze poobserwuje ze 2 razy ale jej zdaniem nie bedzie juz koniecznosci !!!!
Wiecie co to dla mnie znaczy !!!!?

Mała wogóle jest tam bardzo grzeczna dzielnie ćwiczy nie płacze,kobietka, która nią cwiczy te wygibasy jest bardzo miła i ma super podejscie do dziecka
Pani jeszcze druga przychodzi do nas prywatnie, w tygodniu, musze pogadac jeszcze co ona sądzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kamiska napisał(a):
asia19874 napisał(a):
kamiska napisał(a):
dzięki dziewczyny za podsunięcie pomysłow chyba poprosze o łóżeczko turystyczne bo jeszcze nie mamy 🙂

co do lezenia na brzuszku to mały wytrzymuje parę minut do 5 zwykle 🙂 🤪

aha moj mały strasznie kręci niespokojnie głowka w obie strony i przy tym drapie sie po twarzy strasznie nie moge tego opanowwac (i to przez sen)
macie podobnie??jak sobie z tym radzicie??


ps moj ma ksywke Twarozek(od ulewania)i smieje sie ze zamiast na Jasiu bedzie reagowal na Twarożek 🙂 🙂 🙂


na mojego "Kaliszan" 😜 już się przyjęło heh śmieją sie że powinnam mu dać Rysiek na imię 😮
mnie też się pytali o chrzciny czy chcemy prezenty czy kasę ale osobiście wolę pieniądze bo sama wiem co mu kupić także pewnie bez prezentów będzie



moj tez mial wczesniej ksywke Kaliszek 🙂 🙂 hahah od Ryska własnie (grubaski z naszych pociech)


hehe słynny Rysio 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Kocham Panią od rechabilitacji

Dziś powiedziała, że moja malutka robi wielkie postępy juz jest róznica od zeszłego tyg
chcialam sie zapisac na terminy na styczen a Pani mowi ze jeszcze poobserwuje ze 2 razy ale jej zdaniem nie bedzie juz koniecznosci !!!!
Wiecie co to dla mnie znaczy !!!!?

Mała wogóle jest tam bardzo grzeczna dzielnie ćwiczy nie płacze,kobietka, która nią cwiczy te wygibasy jest bardzo miła i ma super podejscie do dziecka
Pani jeszcze druga przychodzi do nas prywatnie, w tygodniu, musze pogadac jeszcze co ona sądzi.


super 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...