Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
Moja jeszcze śpi po spacerku, ale pizga, zmarzłam że hohoh, moja dziś przez sen się kręciła strasznie, drapała po twarzy główka w jedną strone i drugą, dobrze że o tym, piszecie,bo widzeże że i inne dzieci się tak zachowują, jak zaradzić nie wiem, jak brałam ją w nocy na ręce to się uspakajała,odkładałam to samo, ażw końcu spała mi na cyckach.

Moja nie zawsze lubi się ubierać, coś ostatnio ma focha po kąpieli 🤢, było zawszeok a teraz się nie podoba i to sąmomenty kiedy płacze, raczej nie wyje i nie płacze.

Maga wszystko będzie ok, uszko się zatkało, kurcze lać wodą chyba bym panikowała, ja się o uszy strasznie boiję bo sama mam problemy i wiem jaki ból,i nie może mi się woda do ucha dostać bo jest zaraz zapalenie, dlatego mam taką schizę jak kąpie mała.

Lui super wieści, rewelacja, bardzo się cieszę.


ja też jak kąpie Młodego to tak się boję żeby mu się nic nie wlało że szok ! tym bardziej że na około naopowiadali żeby absolutnie nie moczyć uszów 🤢


no dokladnie 🤢 🤢 🤢 i nie wiem, jak ja mu teraz je zamocze.. ehhhhhhhh.. ide sie kawy napic, co za beznadziejny dzen a jutro szzepienia 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

agamu napisał(a):
Ja pierdzielę laski, jaki swiat jest niesprawiedliwy.....
wlaśnie się dowiedziałam,że wczoraj zmarł synek mojej koleżanki z pracy-uczeń mojej szkoły...od 3 lat zmagał się z rakiem....miał 9 lat....
Strasznie mi smutno,masakra...


co za tragedia... matko kochana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maga ucho na pewno zatkane,
ja mialam półpaśca w ciazy , badanie przesiewowe słuchu w szpitalu wyszło ok, moze i ja poprosze wrazie wu o skierowanie do takiej poradni ,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Ja pierdzielę laski, jaki swiat jest niesprawiedliwy.....
wlaśnie się dowiedziałam,że wczoraj zmarł synek mojej koleżanki z pracy-uczeń mojej szkoły...od 3 lat zmagał się z rakiem....miał 9 lat....
Strasznie mi smutno,masakra...


Bardzo niesprawiedliwy, straszne.........

Ja też się wczoraj dowiedziałam o kolejnej chorobie synka naszych przyjaciól, od jego narodzin pomagamy im jak możemy,
Obecnie Wojtuś ma 15 lat jest chory na dziecięce porażenie mózgowe i szereg innych chorób, ma też guza w mózgu a wczoraj się dowiedzieliśmy ze zdiagnozowana u niego chorobę Friedreicha, jest to choroba niewyleczalna.....szybko postępująca Potrzeba mu ciągłej rehabilitacji (dziecko to zrobiło bardzo duże postępy przy tylu chorobach, jest to ogromne poświęcenie rodziców, ogromna wiara, nadzieja i miłość. Jeśli mogę to proszę was jeśli chcecie pomóc o przekazanie wkrótce 1% podatku na Wojtusia, Jak któraś chce pomóc to podajcie maila to prześlę wam dane do pit-u, zdjęcie Wojtka lub podam kontakt do rodziców abyście mogły się upewnić że nie jest to jakaś ściema i że potrzebna tam jest każda złotówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
ej dziewczyny.. bylismy w poradni audiologicznej i Tosiu nie slyszy na jedno uszko 😞 😞 ale mamy nadzieje, ze po prostu zapchane i pani mowi, zeby isc na czyszczenie do laryngologa, nie czyscic patyczkami tylko lac woda i w styczniu kontrola 😞
ja nie wiem jak mu tam wode wleje.. 🤢

nosz kurwa..... napewno ma zatkane lej ipłucz jak nie to ciocia przyjedzie mu przetkać bo sie zmartwiła


no my tez dzisiaj zmartwieni chodzimy 😞 a z tej strony, co nie slyszy to ma szczepionke i nie lalismy za bardzo tego uszka, bo szczepionka wtedy ropieje, ale teraz trzeba bedzie sie jakos pomeczyc 🤢


Maga trzymajcie się kochani !! na pewno jest wszytsko ok , szlag by to 🤢 kurwa zawsze coś ... na pewno ma zatkane 😘 😘 😘
ja to się nerwowo wykończę 🤢 ja się ostatnio tak wszystkim stresuję a jak słysze o dzieciakach to kaplica 🤢 chyba muszę iść do psychologa bo zwariuję 😞
Czemu robiliście teraz badanie ?? wyszła wam kontrol w szpitalu ?


ja mialam inf wiusowa (zimno) w ciazy i to tworzy ryzyko... ale w szpitalu bylo okej..[/quote

i tego się trzymajmy że wszystko jest ok ! zobaczysz będzie w porządku !
przecież nie zauważyłaś nic niepokojącego ze słuchem Antosia ? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agamu napisał(a):
Ja pierdzielę laski, jaki swiat jest niesprawiedliwy.....
wlaśnie się dowiedziałam,że wczoraj zmarł synek mojej koleżanki z pracy-uczeń mojej szkoły...od 3 lat zmagał się z rakiem....miał 9 lat....
Strasznie mi smutno,masakra...


straszny dramat ...
ja jak byłam z Młodym w szpitalu była laska z córą z 20.09 która też była na onkologi z podejrzeniem raka .. na szczęście było ok ale jak opowiadała co się dzieje na tej onkologi to masakra 😞 dzieciaki na morfinie 3-miesięczne z przerzutami 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
agamu napisał(a):
Ja pierdzielę laski, jaki swiat jest niesprawiedliwy.....
wlaśnie się dowiedziałam,że wczoraj zmarł synek mojej koleżanki z pracy-uczeń mojej szkoły...od 3 lat zmagał się z rakiem....miał 9 lat....
Strasznie mi smutno,masakra...


Bardzo niesprawiedliwy, straszne.........

Ja też się wczoraj dowiedziałam o kolejnej chorobie synka naszych przyjaciól, od jego narodzin pomagamy im jak możemy,
Obecnie Wojtuś ma 15 lat jest chory na dziecięce porażenie mózgowe i szereg innych chorób, ma też guza w mózgu a wczoraj się dowiedzieliśmy ze zdiagnozowana u niego chorobę Friedreicha, jest to choroba niewyleczalna.....szybko postępująca Potrzeba mu ciągłej rehabilitacji (dziecko to zrobiło bardzo duże postępy przy tylu chorobach, jest to ogromne poświęcenie rodziców, ogromna wiara, nadzieja i miłość. Jeśli mogę to proszę was jeśli chcecie pomóc o przekazanie wkrótce 1% podatku na Wojtusia, Jak któraś chce pomóc to podajcie maila to prześlę wam dane do pit-u, zdjęcie Wojtka lub podam kontakt do rodziców abyście mogły się upewnić że nie jest to jakaś ściema i że potrzebna tam jest każda złotówka.


chętnie bym pomogła ale mam koleżankę z chorym synkiem i zawsze jej przekazujemy 1%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
agamu napisał(a):
Ja pierdzielę laski, jaki swiat jest niesprawiedliwy.....
wlaśnie się dowiedziałam,że wczoraj zmarł synek mojej koleżanki z pracy-uczeń mojej szkoły...od 3 lat zmagał się z rakiem....miał 9 lat....
Strasznie mi smutno,masakra...


Bardzo niesprawiedliwy, straszne.........

Ja też się wczoraj dowiedziałam o kolejnej chorobie synka naszych przyjaciól, od jego narodzin pomagamy im jak możemy,
Obecnie Wojtuś ma 15 lat jest chory na dziecięce porażenie mózgowe i szereg innych chorób, ma też guza w mózgu a wczoraj się dowiedzieliśmy ze zdiagnozowana u niego chorobę Friedreicha, jest to choroba niewyleczalna.....szybko postępująca Potrzeba mu ciągłej rehabilitacji (dziecko to zrobiło bardzo duże postępy przy tylu chorobach, jest to ogromne poświęcenie rodziców, ogromna wiara, nadzieja i miłość. Jeśli mogę to proszę was jeśli chcecie pomóc o przekazanie wkrótce 1% podatku na Wojtusia, Jak któraś chce pomóc to podajcie maila to prześlę wam dane do pit-u, zdjęcie Wojtka lub podam kontakt do rodziców abyście mogły się upewnić że nie jest to jakaś ściema i że potrzebna tam jest każda złotówka.

Boże jak słysze o porażeniu wiem że byliśmy od tego o krok, bardzo cieńka granica, minuty sekundy, i aż łzy mi ciekną.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
ANIA100 napisał(a):
agamu napisał(a):
Ja pierdzielę laski, jaki swiat jest niesprawiedliwy.....
wlaśnie się dowiedziałam,że wczoraj zmarł synek mojej koleżanki z pracy-uczeń mojej szkoły...od 3 lat zmagał się z rakiem....miał 9 lat....
Strasznie mi smutno,masakra...


Bardzo niesprawiedliwy, straszne.........

Ja też się wczoraj dowiedziałam o kolejnej chorobie synka naszych przyjaciól, od jego narodzin pomagamy im jak możemy,
Obecnie Wojtuś ma 15 lat jest chory na dziecięce porażenie mózgowe i szereg innych chorób, ma też guza w mózgu a wczoraj się dowiedzieliśmy ze zdiagnozowana u niego chorobę Friedreicha, jest to choroba niewyleczalna.....szybko postępująca Potrzeba mu ciągłej rehabilitacji (dziecko to zrobiło bardzo duże postępy przy tylu chorobach, jest to ogromne poświęcenie rodziców, ogromna wiara, nadzieja i miłość. Jeśli mogę to proszę was jeśli chcecie pomóc o przekazanie wkrótce 1% podatku na Wojtusia, Jak któraś chce pomóc to podajcie maila to prześlę wam dane do pit-u, zdjęcie Wojtka lub podam kontakt do rodziców abyście mogły się upewnić że nie jest to jakaś ściema i że potrzebna tam jest każda złotówka.

Boże jak słysze o porażeniu wiem że byliśmy od tego o krok, bardzo cieńka granica, minuty sekundy, i aż łzy mi ciekną.....


chooroby sa straszne szczególnie u dzieci , tyle życia przed nimi a już ile przeszły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
Chyba zakupie taką Mate jak Ania100 , najbardziej mi sie spodobała bo jest największa


fajska jest teraz zaluje ze najpierw nie poszperalam w tych matach , a pozniej dop kupilam no coz hehe jestem w gorącej wodzie kąpana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Chyba zakupie taką Mate jak Ania100 , najbardziej mi sie spodobała bo jest największa


fajska jest teraz zaluje ze najpierw nie poszperalam w tych matach , a pozniej dop kupilam no coz hehe jestem w gorącej wodzie kąpana

Tak naprawde większośc jest fajna, ale Ania super to wymysliła i najbardziej funkcjonalnie.

Widzisz ja np mam zajebistą karuzele rainforest i byl szał pał mała szalala piskała gadała z papugami a teraz już jej nie lubi nudzi ją i marudzi żeby wyłączyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louisedg napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Chyba zakupie taką Mate jak Ania100 , najbardziej mi sie spodobała bo jest największa


fajska jest teraz zaluje ze najpierw nie poszperalam w tych matach , a pozniej dop kupilam no coz hehe jestem w gorącej wodzie kąpana

Tak naprawde większośc jest fajna, ale Ania super to wymysliła i najbardziej funkcjonalnie.

Widzisz ja np mam zajebistą karuzele rainforest i byl szał pał mała szalala piskała gadała z papugami a teraz już jej nie lubi nudzi ją i marudzi żeby wyłączyc


dokladnie dzieciakom się nudzi szybko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
ej dziewczyny.. bylismy w poradni audiologicznej i Tosiu nie slyszy na jedno uszko 😞 😞 ale mamy nadzieje, ze po prostu zapchane i pani mowi, zeby isc na czyszczenie do laryngologa, nie czyscic patyczkami tylko lac woda i w styczniu kontrola 😞
ja nie wiem jak mu tam wode wleje.. 🤢

nosz kurwa..... napewno ma zatkane lej ipłucz jak nie to ciocia przyjedzie mu przetkać bo sie zmartwiła


no my tez dzisiaj zmartwieni chodzimy 😞 a z tej strony, co nie slyszy to ma szczepionke i nie lalismy za bardzo tego uszka, bo szczepionka wtedy ropieje, ale teraz trzeba bedzie sie jakos pomeczyc 🤢


Maga trzymajcie się kochani !! na pewno jest wszytsko ok , szlag by to 🤢 kurwa zawsze coś ... na pewno ma zatkane 😘 😘 😘
ja to się nerwowo wykończę 🤢 ja się ostatnio tak wszystkim stresuję a jak słysze o dzieciakach to kaplica 🤢 chyba muszę iść do psychologa bo zwariuję 😞
Czemu robiliście teraz badanie ?? wyszła wam kontrol w szpitalu ?


ja mialam inf wiusowa (zimno) w ciazy i to tworzy ryzyko... ale w szpitalu bylo okej..[/quote

i tego się trzymajmy że wszystko jest ok ! zobaczysz będzie w porządku !
przecież nie zauważyłaś nic niepokojącego ze słuchem Antosia ? 🥴


no nie... ale na prawe uszko slyszy 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
biedne dzieciaczki 😞
mam nadzieję że się nie rozpada, bo planuję spacerek


u mnie leje jak talala


u mnie też..właśnie wróciłam,byłam odebrać paczke na mikołaja z pracy dla Emilki 🙂


co dostała 😁??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
biedne dzieciaczki 😞
mam nadzieję że się nie rozpada, bo planuję spacerek


u mnie leje jak talala


u mnie też..właśnie wróciłam,byłam odebrać paczke na mikołaja z pracy dla Emilki 🙂


co dostała 😁??


no wasnie co pochwal sie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
mariola-s napisał(a):
biedne dzieciaczki 😞
mam nadzieję że się nie rozpada, bo planuję spacerek


u mnie leje jak talala


u mnie też..właśnie wróciłam,byłam odebrać paczke na mikołaja z pracy dla Emilki 🙂


co dostała 😁??


no wasnie co pochwal sie 😁

No pochwal!!
a my tez czekamy na paczke ale z zagranicy ha! 😎 😎 😁 😁 😁 😁 ja jjuż przebieram z nogi na noge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...