Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mi to sie gęba smieje z tego co Anka z siostra zrobiły ....no super , my tak kiedys po pijaku na biwaku kupla pomalowałysmy, cienie , pomadka no szok , taki był pijany ze nic go nie ruszyło, wstaje na drugi dzien taki skacowany , a tu zero do picia , wiec pedem do sklepu poleciał ......a to bylo z 2 km .....przychodzi i mowi ze dziwnie sie na niego ludzie patrza,smieja mu sie prosto w twarz czy mamy lusterko ....wiec mu dałyśmy ....myślałam ze nas pozabija .....a teraz sie z tego tak nabijamy 🤪 🤪 🤪
Myśmy na obozię wedrownym namalowały pijanemu, śpiącemu kumplowi tarczę taką do lotek nA OKULARACH, oprócz tego jakieś wzorki na twarzy...jak się obudził taski nawalony to nie wiedział o co chodz....póćniej trza było zmywaczem go zmywać, bo to MARKER był....ale od tamtego czasu miał twarz gładką jak pupcia niemowlaka-zmywacz zdziałal cuda heheeheheh

ja pierdole znowu sie posikałam .....te baby to takie głupie hi hi ze szok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mi to sie gęba smieje z tego co Anka z siostra zrobiły ....no super , my tak kiedys po pijaku na biwaku kupla pomalowałysmy, cienie , pomadka no szok , taki był pijany ze nic go nie ruszyło, wstaje na drugi dzien taki skacowany , a tu zero do picia , wiec pedem do sklepu poleciał ......a to bylo z 2 km .....przychodzi i mowi ze dziwnie sie na niego ludzie patrza,smieja mu sie prosto w twarz czy mamy lusterko ....wiec mu dałyśmy ....myślałam ze nas pozabija .....a teraz sie z tego tak nabijamy 🤪 🤪 🤪


hahahah 🤪 😁 😁

A ja to jeszcze kiedyś kuzyna urzadziłam ☺️ Strasznie owłosione nogi miał..to ogoliłam Mu jedną łydke i markerem narysowałam ziarenka i naspisałam "ZASIANO" 😁 😁 😁


hahaha ale to z tymi łezkami super kiedys wypróbuje na łukaszu bo jego w nocy mozna wynisc z domu i sie nie skuma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
laski ja tez nie mam humoru dzis pogoda pod hhhh.... bylam polgodz na dworze i zaczelo padac 😮
wogole jedna wielka d...
jadlam na obiad przypalony sos 😞
mały spi caly dzien da w d... w nocy


mójn tez cały dzien spi ... nawet mu sie bawic ze mna nie chce ma mnie gdzies
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mi to sie gęba smieje z tego co Anka z siostra zrobiły ....no super , my tak kiedys po pijaku na biwaku kupla pomalowałysmy, cienie , pomadka no szok , taki był pijany ze nic go nie ruszyło, wstaje na drugi dzien taki skacowany , a tu zero do picia , wiec pedem do sklepu poleciał ......a to bylo z 2 km .....przychodzi i mowi ze dziwnie sie na niego ludzie patrza,smieja mu sie prosto w twarz czy mamy lusterko ....wiec mu dałyśmy ....myślałam ze nas pozabija .....a teraz sie z tego tak nabijamy 🤪 🤪 🤪
Myśmy na obozię wedrownym namalowały pijanemu, śpiącemu kumplowi tarczę taką do lotek nA OKULARACH, oprócz tego jakieś wzorki na twarzy...jak się obudził taski nawalony to nie wiedział o co chodz....póćniej trza było zmywaczem go zmywać, bo to MARKER był....ale od tamtego czasu miał twarz gładką jak pupcia niemowlaka-zmywacz zdziałal cuda heheeheheh

ja pierdole znowu sie posikałam .....te baby to takie głupie hi hi ze szok

Aga i chłopi i laski go malowały...każdy kto miał wenę 🙂 🙂 🙂 JA MIAŁAM NAJWIĘKSZĄ i wenę i bombę chyba też heheeeheheheheheheehehe 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mi to sie gęba smieje z tego co Anka z siostra zrobiły ....no super , my tak kiedys po pijaku na biwaku kupla pomalowałysmy, cienie , pomadka no szok , taki był pijany ze nic go nie ruszyło, wstaje na drugi dzien taki skacowany , a tu zero do picia , wiec pedem do sklepu poleciał ......a to bylo z 2 km .....przychodzi i mowi ze dziwnie sie na niego ludzie patrza,smieja mu sie prosto w twarz czy mamy lusterko ....wiec mu dałyśmy ....myślałam ze nas pozabija .....a teraz sie z tego tak nabijamy 🤪 🤪 🤪
Myśmy na obozię wedrownym namalowały pijanemu, śpiącemu kumplowi tarczę taką do lotek nA OKULARACH, oprócz tego jakieś wzorki na twarzy...jak się obudził taski nawalony to nie wiedział o co chodz....póćniej trza było zmywaczem go zmywać, bo to MARKER był....ale od tamtego czasu miał twarz gładką jak pupcia niemowlaka-zmywacz zdziałal cuda heheeheheh

ja pierdole znowu sie posikałam .....te baby to takie głupie hi hi ze szok

Aga i chłopi i laski go malowały...każdy kto miał wenę 🙂 🙂 🙂 JA MIAŁAM NAJWIĘKSZĄ i wenę i bombę chyba też heheeeheheheheheheehehe 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


mnie kiedyś kuzynka wymalowała ☺️ popiłyśmy sobie i mialam taki głebogi sen ze obudziłam sie z motylkami na twarzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
🙂 AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
A my chrzciny mamy w NOWY ROK!!!!!! Inaczej nie pasowało 🙂 Więc nici z mojedo sylwesrowego ubżdryngolenia się ( taki miałam plan) ☺️coby nie zionąć przed tym ołtarzem 🤪,ale i tak strzelę drinasa lub 2 🤪
a ja coś niedomagam ostatnio..ze wszystkim sie gubię i wogóle cos nie teges psychicznie...bede chrzcila dopiero na wiosne chyba w marcu...chcialabym jak najszybciej i wogole ...ech 😞

kochana jak cos sie dzieje pamietaj masz Nas ..... 🙂 🙂 🙂tylko czami jest ciezko wylac cos na forum , nie chcąc nikogo obrazic , ale jezeli dziewczyny nie dajecie sobie rade z czyms przejdzcie sie do psychiatry , to bardzo pomaga i to nie jest tak ze ktos robi z kogos psychicznie chorego czy cos , czasmi rozmowa z psychiatry bardzo duzo daje ....wiem to na przykładzie mojej bardzo dobrej kolezanki tez niedawno urodziła , doprowadziła sie do takiego stanu ze chciał ja do szpitala połozyc , ale sie nie zgodziła , bierze tabletki i mowi ze wszytsko jej wraca do normy i nie uwazam ze jest gorsza ....bardzo duzo pomaga rozmowa z kims bliskim , ale tak jak ona wszytsko dusiła w sobie .....
Popieram Aguś w całej rozciągłości ( jak to się górnolotnie mówi 🙂 ) ja wiem na przykładzie mojego Tomka, który też nabawił się depresji jakiś czas temu...
Asik trzymaj się, w razie czego dzwoń ,jak masz ochotę się wygadać...

i nie jest inny jest bardzo dobrym człowiekiem ..... 🙂 🙂
tez tak mysle Asik jak cos to dzown pisz o kazdej porze dnia i nocy ....ja zawsze odbiore ....
dziekuje moje Kochane 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
agamu napisał(a):
czarna79 napisał(a):
🙂 AsiulkaZG83 napisał(a):
agamu napisał(a):
A my chrzciny mamy w NOWY ROK!!!!!! Inaczej nie pasowało 🙂 Więc nici z mojedo sylwesrowego ubżdryngolenia się ( taki miałam plan) ☺️coby nie zionąć przed tym ołtarzem 🤪,ale i tak strzelę drinasa lub 2 🤪
a ja coś niedomagam ostatnio..ze wszystkim sie gubię i wogóle cos nie teges psychicznie...bede chrzcila dopiero na wiosne chyba w marcu...chcialabym jak najszybciej i wogole ...ech 😞

kochana jak cos sie dzieje pamietaj masz Nas ..... 🙂 🙂 🙂tylko czami jest ciezko wylac cos na forum , nie chcąc nikogo obrazic , ale jezeli dziewczyny nie dajecie sobie rade z czyms przejdzcie sie do psychiatry , to bardzo pomaga i to nie jest tak ze ktos robi z kogos psychicznie chorego czy cos , czasmi rozmowa z psychiatry bardzo duzo daje ....wiem to na przykładzie mojej bardzo dobrej kolezanki tez niedawno urodziła , doprowadziła sie do takiego stanu ze chciał ja do szpitala połozyc , ale sie nie zgodziła , bierze tabletki i mowi ze wszytsko jej wraca do normy i nie uwazam ze jest gorsza ....bardzo duzo pomaga rozmowa z kims bliskim , ale tak jak ona wszytsko dusiła w sobie .....
Popieram Aguś w całej rozciągłości ( jak to się górnolotnie mówi 🙂 ) ja wiem na przykładzie mojego Tomka, który też nabawił się depresji jakiś czas temu...
Asik trzymaj się, w razie czego dzwoń ,jak masz ochotę się wygadać...

i nie jest inny jest bardzo dobrym człowiekiem ..... 🙂 🙂
tez tak mysle Asik jak cos to dzown pisz o kazdej porze dnia i nocy ....ja zawsze odbiore ....
dziekuje moje Kochane 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

nie ma za co kochana .... 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=8pomPk6X6jk
http://www.youtube.com/watch?v=JvO9oSbo7iw

a my z domikiem tancujemy 🤪


Znaczy sie..ćwiczycie pierwszy taniec ?? 🤪 😁 😁


oni beda mieli tance techno 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
dziewczynyyy
bo ja mam pytanie najpierw bierze sie date slubu w kosciele czy najpierw sala weselna
chodzi miu o to jak wy robilyscie


ja załatwiałam wszystko,a Księdza na końcu,data zawsze w kościele będzie bo to tylko godzinka i wsio 😁 więc jakby nie było na jakąś godzine sie załapiecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczynyyy
bo ja mam pytanie najpierw bierze sie date slubu w kosciele czy najpierw sala weselna
chodzi miu o to jak wy robilyscie

sale najpierw bo to zawsze moze sie przesunac , a poziej koscioł orkiestra i kamera

juz musimy dzialac 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izarybka napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=8pomPk6X6jk
http://www.youtube.com/watch?v=JvO9oSbo7iw
http://www.youtube.com/watch?v=-gHZXbhIWv4

a my z domikiem tancujemy 🤪

karamba
dla ciebie synu pamietacie??



taak tez tego sluchamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...