Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Iza twoja Hanulka wygląda na tym awatarku jak porcelanowa laleczka 😘

hihi ☺️ 🙂 mama fotograf to z dziecka robi modelke 🙃 🙂


trzeba miec talent ja ni w ząb nie umiem robić zdjeć tym aparatem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
MamaNataszy napisał(a):
Hey Laski. Byłam ostatnio na basenie i po pierwszym dniu poczułam w miejscu intymnym swędzenie. Poszłam do gina a on mówi, że to grzybica która będzie co jakiś czas powracać. Dostałam antybiotyki a one nic nie pomagają. biorę 2 tygodnie i nic. poszłam do gina a on mówi, że to samo minie. ehh a to strasznie swędzi. którejś to dolegało? jak tak to napiszcie jak sobie z tym radziłyście?


Ja też poszłabym na basen aaaallle po pierwsze jak moje cielsko zaległoby w basenie to woda by wypłynęła ☺️ a po drugie..boje sie jakiejś infekcji 🤢


a ja nie umiem pływać 🤪 🤪 🤪 🤪


ja umiem,ale teraz to niewiem czy otyłość mi teraz na to pozwoli 🤪 😁 😁 🙃 🙃[/quote

ania ale pierdzielisz 😜 😜ile kg przytyłas w ciazy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Iza twoja Hanulka wygląda na tym awatarku jak porcelanowa laleczka 😘

hihi ☺️ 🙂 mama fotograf to z dziecka robi modelke 🙃 🙂


trzeba miec talent ja ni w ząb nie umiem robić zdjeć tym aparatem

pierdoły gadasz,trening czyni mistrza 😎 pobaw sie nim troche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
czy wychodzicie dzisiaj ze swoimi pociechami na dwór?
u mnie pochmurno,4 stopnie i troche wieje..

no i zaczyna padac 😮


ja dzisiaj nie wychodze z reszta od czwartku nie bylismy bo maly mial katarek , dopiero jutro po szczepieniu moze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czy wychodzicie dzisiaj ze swoimi pociechami na dwór?
u mnie pochmurno,4 stopnie i troche wieje..

no i zaczyna padac 😮


ja dzisiaj nie wychodze z reszta od czwartku nie bylismy bo maly mial katarek , dopiero jutro po szczepieniu moze

to 3mam kciuki,my dopiero mamy 27 grudnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czy wychodzicie dzisiaj ze swoimi pociechami na dwór?
u mnie pochmurno,4 stopnie i troche wieje..

no i zaczyna padac 😮


ja dzisiaj nie wychodze z reszta od czwartku nie bylismy bo maly mial katarek , dopiero jutro po szczepieniu moze

to 3mam kciuki,my dopiero mamy 27 grudnia


to dop pierwsze po szpitalu.... bo zawsze cos wypadalo to lekarz nie bylo , pozniej mial 3 dniówke no i katar zobaczymy czy jutro wogule lekarz pozwoli zaszczepic .. po tym katarku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czy wychodzicie dzisiaj ze swoimi pociechami na dwór?
u mnie pochmurno,4 stopnie i troche wieje..

no i zaczyna padac 😮


ja dzisiaj nie wychodze z reszta od czwartku nie bylismy bo maly mial katarek , dopiero jutro po szczepieniu moze

to 3mam kciuki,my dopiero mamy 27 grudnia


to dop pierwsze po szpitalu.... bo zawsze cos wypadalo to lekarz nie bylo , pozniej mial 3 dniówke no i katar zobaczymy czy jutro wogule lekarz pozwoli zaszczepic .. po tym katarku

a jak u was wyglada katarek? Hani psikam pare razy dziennie wode morska,czasem slysze jakies szmery ale nie leci jej z noska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
wypiłam wczoraj piwo i mam małego kaca 😮
wieczorem love sie wlaczylo ale na szczescie Hania dała sie rodzicom troche poprzytulac ☺️ 😁 🙂


no to dobrze co by z tego września 2012 nie było :P:P:P 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
czy wychodzicie dzisiaj ze swoimi pociechami na dwór?
u mnie pochmurno,4 stopnie i troche wieje..

no i zaczyna padac 😮


ja dzisiaj nie wychodze z reszta od czwartku nie bylismy bo maly mial katarek , dopiero jutro po szczepieniu moze

to 3mam kciuki,my dopiero mamy 27 grudnia


to dop pierwsze po szpitalu.... bo zawsze cos wypadalo to lekarz nie bylo , pozniej mial 3 dniówke no i katar zobaczymy czy jutro wogule lekarz pozwoli zaszczepic .. po tym katarku

a jak u was wyglada katarek? Hani psikam pare razy dziennie wode morska,czasem slysze jakies szmery ale nie leci jej z noska



u nas nic nie leciało, ściągałam fridą psikalam wodą morską i tak mu coś tam rzęzi i nie moge tego mu wyjąć , katarek przezroczysto-mleczny , lakerka pow zeby dawac mu klemastin wit C i smarowac mascia rozgrzeqwajaca na noc stopki i plecki jak na razie jest oprawa tylko gdzies ma zaleglego smarka gleboko i nie mozemy sie go pozbyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
Leginsik napisał(a):
wypiłam wczoraj piwo i mam małego kaca 😮
wieczorem love sie wlaczylo ale na szczescie Hania dała sie rodzicom troche poprzytulac ☺️ 😁 🙂


no to dobrze co by z tego września 2012 nie było :P:P:P 🤪

nie ma takiej opcji 😜 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...