Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Lui HELP ME sprzedałam towar przez PaYU i oni mi pokazuja ze transakcja zakonczona czyli powinnam miec pieniadze na swoim koncie a nie mam 😠a niby transakcja zakonczona o 15:09

nie masz na swoim koncie kochana
tylko na allegro
na takim wirtualnym koncie
musisz sobie je przelac na swoje
sprawdz w:
moja sprzedaz/PAYU/ saldo i wplata srodkow

a w: konfiguracja konta ustawiasz sobie to swoje konto


no mam tam podane swoje konto do wypłat i na payu transakcja zakonczona została o 15 a na moim koncie ni widu ni słychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejoo 🙂

chłopaki zasnęli o 20.00 a ja spróbuje Was nadrobić 🙂

co do Michała odparzenia, jest lepiej, alezastosowałam drastyczne środki - maść tormentiol ( zakazana dla niemowląt ze względu na zawartośc kwasu borowego ), co każdą zmianę pieluchy a po kąpieli zasypka lecznicza dermatol. Jest jakby poprawa ale wciąż skóra jest popękana i złuszczona 😞
nic nie dały żadne kremy na odparzenia, nic nie działało ;/
ostawiłam całkowicie chusteczki , myję mu pupę wodą z szarym mydłem i dopóki pupa będzie całkowicie wyleczona,do tego czasu chusteczek nie użyję. Myślałam o zmianie pieluch, kupiłam na próbę w rossmanie 2 x dwupak pampersów babydream i dobrze ż kupiłam całej paczki bo po kilku 2 godzinach w środku był juz wilgotny ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Lui HELP ME sprzedałam towar przez PaYU i oni mi pokazuja ze transakcja zakonczona czyli powinnam miec pieniadze na swoim koncie a nie mam 😠a niby transakcja zakonczona o 15:09

nie masz na swoim koncie kochana
tylko na allegro
na takim wirtualnym koncie
musisz sobie je przelac na swoje
sprawdz w:
moja sprzedaz/PAYU/ saldo i wplata srodkow

a w: konfiguracja konta ustawiasz sobie to swoje konto


no mam tam podane swoje konto do wypłat i na payu transakcja zakonczona została o 15 a na moim koncie ni widu ni słychu

ee nie ty tam musisz zlecic wyplate na to swoje konto kochana ta kasa jest na tym koncie w wallegro a musisz zlecic zeby przelano na twoje
w konfiguracji konta ustawiasz na żądanie
a można tez miec na stale i samo sie bedzie przelewalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Lui HELP ME sprzedałam towar przez PaYU i oni mi pokazuja ze transakcja zakonczona czyli powinnam miec pieniadze na swoim koncie a nie mam 😠a niby transakcja zakonczona o 15:09

nie masz na swoim koncie kochana
tylko na allegro
na takim wirtualnym koncie
musisz sobie je przelac na swoje
sprawdz w:
moja sprzedaz/PAYU/ saldo i wplata srodkow

a w: konfiguracja konta ustawiasz sobie to swoje konto


no mam tam podane swoje konto do wypłat i na payu transakcja zakonczona została o 15 a na moim koncie ni widu ni słychu

ee nie ty tam musisz zlecic wyplate na to swoje konto kochana ta kasa jest na tym koncie w wallegro a musisz zlecic zeby przelano na twoje


dokładnie, tam jets opcja wypłać na swoje konto 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agamu napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
dziewczynyyy
bo ja mam pytanie najpierw bierze sie date slubu w kosciele czy najpierw sala weselna
chodzi miu o to jak wy robilyscie

sale najpierw bo to zawsze moze sie przesunac , a poziej koscioł orkiestra i kamera

juz musimy dzialac 🤪

Karolcia a kiedy ślubujecie?


no chcemy jakos w lato alew co z tego wyjdzie to zobaczymy napewno do konca 2012 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
jezu jak mnie pęcherz boli 🤪 🤪


no i po co dupsko na wiatr wystawiałas? 😜 hehe 😘
a tak poważnie to herbata z żurawiną jest dobra na te problemy


hehehe a co tam pod wiatr moze co wpadnie 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
jezu jak mnie pęcherz boli 🤪 🤪


no i po co dupsko na wiatr wystawiałas? 😜 hehe 😘
a tak poważnie to herbata z żurawiną jest dobra na te problemy

jak to po co dla Mikolaja 😁


no ale do dupy z takim Mikołajem jak pozwolił na przeziębienie pęcherza 😜


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia1986 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
kasia1986 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
jezu jak mnie pęcherz boli 🤪 🤪


no i po co dupsko na wiatr wystawiałas? 😜 hehe 😘
a tak poważnie to herbata z żurawiną jest dobra na te problemy

jak to po co dla Mikolaja 😁


no ale do dupy z takim Mikołajem jak pozwolił na przeziębienie pęcherza 😜




to renifer ukuł :P hewhehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
ja pierdole dziewczyny normalnie dostałam ataku śmiechu jesteście THE BEST a Anulcia to wymiata 🙃 😁 😁
Asik Kochana będzie dobrze -musi być jakby co do mnie ttez możesz walic jak w dym !!!!!!!!


Ale o co chodzi??? ☺️ 🤪 😁 😁 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 😜 Staram się jak mogę, ale wcześniej nie mogłam być. Ja ciągle mam mało czasu. Miłosz w ciągu dnia prawie nie śpi a w domciu posprzątać trzeba itd. Muszę trochę Was poczytać, oczywiście wyrywkowo, bo całości nie nadrobię.... nie ma szans 🤢 Muszę posprawdzać jakie duuuuzie już macie maluchy i ogólnie rozeznać się o czym tu piszecie.
Coś o moim Miłoszku.... Ma już 68 cm, i waży 7200. Jest zdrowy... ciągnie cyca bez opamiętania 🙃 Tylko mi jakoś waga jeszcze nie wróciła sprzed ciąży.
A teraz będę Was powoli nadrabiać...Buziaki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...