Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
karolajna1988 napisał(a):
bozee jak DOminik sie osrał po same pachy wszystkoo do zmiany a 10 min wczesniej go przebralam z pizamki w czyste ciuszkii 🤪

Moja rano tak się obsrała...mtślałam że mi nie puści i że plamy zostaną na ciuszkach...takie kupsko było 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

agamu napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
bozee jak DOminik sie osrał po same pachy wszystkoo do zmiany a 10 min wczesniej go przebralam z pizamki w czyste ciuszkii 🤪

Moja rano tak się obsrała...mtślałam że mi nie puści i że plamy zostaną na ciuszkach...takie kupsko było 🤢


najlepsze na plamy mydło niemieckie na plamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
no i grypsko i zapalenie rwy kulszowej 😮 ja pier*****
masakra jakaś 🤢

miłej nocy 😘
ojejejejejejej Asiek..kiedys moja mama miala rwe kulszowa wiec pamietam jak cierpiala po nocach ...niekiedy ojciec musial Ja do WC nosic..wspolczuje i tule 😞 😘 😘 😘

ałaaaa Jeny Asia bidulooo! ja mialam rwe 2 lata temu, toż to bóol jak piernik... jenyy oby szybko pusciło!


brrr ja tez mialam 2 lata temu 🤢 🤢 razem z innymi atrakcjami = szpital 🤢 wspolczuje Asia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
Lui HELP ME sprzedałam towar przez PaYU i oni mi pokazuja ze transakcja zakonczona czyli powinnam miec pieniadze na swoim koncie a nie mam 😠a niby transakcja zakonczona o 15:09

nie masz na swoim koncie kochana
tylko na allegro
na takim wirtualnym koncie
musisz sobie je przelac na swoje
sprawdz w:
moja sprzedaz/PAYU/ saldo i wplata srodkow

a w: konfiguracja konta ustawiasz sobie to swoje konto


no mam tam podane swoje konto do wypłat i na payu transakcja zakonczona została o 15 a na moim koncie ni widu ni słychu

ee nie ty tam musisz zlecic wyplate na to swoje konto kochana ta kasa jest na tym koncie w wallegro a musisz zlecic zeby przelano na twoje
w konfiguracji konta ustawiasz na żądanie
a można tez miec na stale i samo sie bedzie przelewalo


dzieki 😘 😘
tyle ze sprzedałam za 66 zł a na moje konto wpłynie 45 zł 21 zł zajebali 😮 😮qrwa czemu czy przez to ze 3 rzeczy wystawiłam???

wiesz co ja osobno dokonuje platnosci za moje transakcie nie mam ustawione zeby mi potracali sami, rozeznam sie czy mogli ci tak zrobic, jak wystawialas mialas podane ksozty swoich aukcji to nie wychodzilo tyle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
troche sie zbulwersowalam bo pisze zkuzynka ktora tez ma synka 2 miesiecznego i mowi mi ze wczoraj mial szczepienie i mial goraczke i podala mu syrop.. juz mi to nie pasowalo bo syrop takiemu malemu mi mowili ze tylko cozpki ale pytam dalej to ile mial stopni a ona ze nie zmierzyla mu a ja to na jakiej podstawie pofdalas mu syrop i twierdzisz ze mial goraczke a ona ze zmierzyli mu raz i mial 36,6 i mowi ze termometr sie pewnie popsuł bo raz mial czolo gorace a zaraz zimne...

powiedzcie mi co o tym sadzicie? mozna miec goraczke pomimo normalnej temp? 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
hejka
troche sie zbulwersowalam bo pisze zkuzynka ktora tez ma synka 2 miesiecznego i mowi mi ze wczoraj mial szczepienie i mial goraczke i podala mu syrop.. juz mi to nie pasowalo bo syrop takiemu malemu mi mowili ze tylko cozpki ale pytam dalej to ile mial stopni a ona ze nie zmierzyla mu a ja to na jakiej podstawie pofdalas mu syrop i twierdzisz ze mial goraczke a ona ze zmierzyli mu raz i mial 36,6 i mowi ze termometr sie pewnie popsuł bo raz mial czolo gorace a zaraz zimne...


powiedzcie mi co o tym sadzicie? mozna miec goraczke pomimo normalnej temp? 😮

eee... cos tu nie teges..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Landusia napisał(a):
hejka
troche sie zbulwersowalam bo pisze zkuzynka ktora tez ma synka 2 miesiecznego i mowi mi ze wczoraj mial szczepienie i mial goraczke i podala mu syrop.. juz mi to nie pasowalo bo syrop takiemu malemu mi mowili ze tylko cozpki ale pytam dalej to ile mial stopni a ona ze nie zmierzyla mu a ja to na jakiej podstawie pofdalas mu syrop i twierdzisz ze mial goraczke a ona ze zmierzyli mu raz i mial 36,6 i mowi ze termometr sie pewnie popsuł bo raz mial czolo gorace a zaraz zimne...

powiedzcie mi co o tym sadzicie? mozna miec goraczke pomimo normalnej temp? 😮


myślę że nie , na gorączke też mam syrop wrazie cuś w aptece dali a było powiedziane ze dla malucha 2 miesiecznego wiec z tym syropem ok ale nie mozna dawać na zaś takich rzeczy bo poźniej nie bedzie działało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
lui no ciezko z ta silna wola ale staram sie.. za tydzien mam dietetykani sie dowiem jak mi poszlo 🙂 ja nie handluje a kupuje:P

ee no kupuje tez tez hehe
daj znac jak ci poszlo, a sama widzisz efekty odrobine chociaz? ja wcale a wcale waga stoi i stoi i stoi 😞 bleeeeeeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Landusia napisał(a):
lui no ciezko z ta silna wola ale staram sie.. za tydzien mam dietetykani sie dowiem jak mi poszlo 🙂 ja nie handluje a kupuje:P

ee no kupuje tez tez hehe
daj znac jak ci poszlo, a sama widzisz efekty odrobine chociaz? ja wcale a wcale waga stoi i stoi i stoi 😞 bleeeeeeeeeeeeeee
ostatni raz wazylam sie 5 dni temu i mialam 6kg mniej. w biodrach zgubilam baardzo duzo jak na taki krotki czas bo az 6cm a w tali 9cm ale to zasluga tez tej platformy boczki praktycznie mi znikneły od tego nogi schudly a rece wzmocnily. naprawde polecam dream healter ale przy stosowaniu diety.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Landusia napisał(a):
lui no ciezko z ta silna wola ale staram sie.. za tydzien mam dietetykani sie dowiem jak mi poszlo 🙂 ja nie handluje a kupuje:P

ee no kupuje tez tez hehe
daj znac jak ci poszlo, a sama widzisz efekty odrobine chociaz? ja wcale a wcale waga stoi i stoi i stoi 😞 bleeeeeeeeeeeeeee
ostatni raz wazylam sie 5 dni temu i mialam 6kg mniej. w biodrach zgubilam baardzo duzo jak na taki krotki czas bo az 6cm a w tali 9cm ale to zasluga tez tej platformy boczki praktycznie mi znikneły od tego nogi schudly a rece wzmocnily. naprawde polecam dream healter ale przy stosowaniu diety.

no to super
ja nie radze sobie z dietą wszystko co dietetyczne mi nie smakuje.... wogole z nietuczacych rzeczy lubie chyba tylko ogory kiszone... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie, ja nnie wybudzam malucha jak śpi ale on mnie tak jak śpię. dziś znowu budził mnie co 2 godz, nie wiem od czego to zależy, bo cycki miałam pełne więc nie brakowało... raz śpi kilka godzin a raz nie... 😮 no cóż jeszcze trochę i może będzie lepiej 🙂
u mnie słoneczko świeci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Landusia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Landusia napisał(a):
lui no ciezko z ta silna wola ale staram sie.. za tydzien mam dietetykani sie dowiem jak mi poszlo 🙂 ja nie handluje a kupuje:P

ee no kupuje tez tez hehe
daj znac jak ci poszlo, a sama widzisz efekty odrobine chociaz? ja wcale a wcale waga stoi i stoi i stoi 😞 bleeeeeeeeeeeeeee
ostatni raz wazylam sie 5 dni temu i mialam 6kg mniej. w biodrach zgubilam baardzo duzo jak na taki krotki czas bo az 6cm a w tali 9cm ale to zasluga tez tej platformy boczki praktycznie mi znikneły od tego nogi schudly a rece wzmocnily. naprawde polecam dream healter ale przy stosowaniu diety.

no to super
ja nie radze sobie z dietą wszystko co dietetyczne mi nie smakuje.... wogole z nietuczacych rzeczy lubie chyba tylko ogory kiszone... 😞

no co ty..
a bulki grahamki pieczywo razowe
jajka szynki sery jogurty ziemniaki kasze makarony nic? ja jem wszystko i nic jednoczesnie:P 😁 a nie powiem bonw niedizele zgrzeszylam na maksa i zamiast obiadu odwiedzila subway i nie mialam wyrzutów sumienia bo zjadlam najmniej kaloryczna kanapke za 307 kcal:P a jak smakowalo az sie uszy trzesły 😁 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Landusia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Landusia napisał(a):
lui no ciezko z ta silna wola ale staram sie.. za tydzien mam dietetykani sie dowiem jak mi poszlo 🙂 ja nie handluje a kupuje:P

ee no kupuje tez tez hehe
daj znac jak ci poszlo, a sama widzisz efekty odrobine chociaz? ja wcale a wcale waga stoi i stoi i stoi 😞 bleeeeeeeeeeeeeee
ostatni raz wazylam sie 5 dni temu i mialam 6kg mniej. w biodrach zgubilam baardzo duzo jak na taki krotki czas bo az 6cm a w tali 9cm ale to zasluga tez tej platformy boczki praktycznie mi znikneły od tego nogi schudly a rece wzmocnily. naprawde polecam dream healter ale przy stosowaniu diety.

no to super
ja nie radze sobie z dietą wszystko co dietetyczne mi nie smakuje.... wogole z nietuczacych rzeczy lubie chyba tylko ogory kiszone... 😞

no co ty..
a bulki grahamki pieczywo razowe
jajka szynki sery jogurty ziemniaki kasze makarony nic? ja jem wszystko i nic jednoczesnie:P 😁 a nie powiem bonw niedizele zgrzeszylam na maksa i zamiast obiadu odwiedzila subway i nie mialam wyrzutów sumienia bo zjadlam najmniej kaloryczna kanapke za 307 kcal:P a jak smakowalo az sie uszy trzesły 😁 :P

no ale miesko to w sosie albo smazone jas gotowanego nie lubie na parze nic ani w wodzie blee
pieczywo lubie niby jakies tam ciemne a ziemniaki kasze i makarony owszem ale nie na sucho
uwielbuiam slodzony jogurt kremowy z lidla:P he ja nigdy nie schudne nie łudze sie juz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...