Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
a w ogóle to witajcie, moja od 7 rano właśnie zasnęła. 😮
padam na cyce nie zrobilam nic a nie mam sily, geba mnie boli od gadania, bo jak z nia nie gadalam to bylo eee, eee,eee,a jak brak zainteresowania to juz bluzgi lecialy :gin, gin, gin (co w jezyku moje corki oznacza jestem bardzo wkurwi...ona)
dzieki Bogu wczoraj ogarnelam podatki, bo dzizs bym nie zrobila nic.

a my juz wczoraj zaprosilismy na mini wigilie pana Tadzia jest to pan z ośrodka dla bezdomnych i samotny. My od pieciu lat staramy sie kogos zapraszać aby choc umilic komus zycie przez kilka chwil a my przynajmnij potrafimy docenic to co mamy.

no i sie emilka naspala 🤢, no coz pobedzie na raczkach to mama cos sobie popisze

piękny gest, już mało jest ludzi tak wrażliwych na innych, buźka dla Was 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kahlanik napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
mieliśmy iść na spacer i mi Tymon usnął ... a tak ładnie , bez wiatru lekki mrozik i słoneczko ...
no nic niech śpiocha a ja się biorę w końcu za co 😜
bo na razie planuję hehehe
a mnie całkiem rozkłada choróbsko ,coraz gorzej sie mam...łeb boli i czuje sie fatalnie ,oslabienie-nigdy nie mam gorączki .. 🤢 🤢 🤢 dzis Kami wroci z kuzynka...nie mam sily ....


Oj Kochana, jak masz jakieś medykamenty dozwolone w domu to działaj, bo im później tym gorzej zwalczyć, kuruj się 😘 😘
a hugo wie co tu mozna,czego nie... 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
a w ogóle to witajcie, moja od 7 rano właśnie zasnęła. 😮
padam na cyce nie zrobilam nic a nie mam sily, geba mnie boli od gadania, bo jak z nia nie gadalam to bylo eee, eee,eee,a jak brak zainteresowania to juz bluzgi lecialy :gin, gin, gin (co w jezyku moje corki oznacza jestem bardzo wkurwi...ona)
dzieki Bogu wczoraj ogarnelam podatki, bo dzizs bym nie zrobila nic.

a my juz wczoraj zaprosilismy na mini wigilie pana Tadzia jest to pan z ośrodka dla bezdomnych i samotny. My od pieciu lat staramy sie kogos zapraszać aby choc umilic komus zycie przez kilka chwil a my przynajmnij potrafimy docenic to co mamy.

no i sie emilka naspala 🤢, no coz pobedzie na raczkach to mama cos sobie popisze



oj znam to. Moj wisi na cycku!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
karolajna1988 napisał(a):
agamu napisał(a):
Znalazłam ihhihihi i się uśmiałam!!!!!!!!!Ladnie pobalowały pijaczynki moje kochane 😘 😘 😘 😘


też doczytałam hehe nieźle moze niedlugo wiecej dolączy do wirtualnego piwka 🙂 i fajurka:P
🤪 a jak ,ja tam nie odmowie 🤪 🤪 🤪
dziewczynki,a powiedzta mi co kupujecie swoim mężulom ???????????? ja niewiem..nic nie mam oprocz siebie 😁 😁 😁 😁


sesese ja tez nic nie mam oprocz siebie 🤪 🤪 ale tak sie sklada ze moj powiedzial, ze chce mnie na swieta 🙃 🤪 ale prezent jakis i tak warto byloby kupic..
😜 😉


i co Asik- mus to mus- kupuj kokarde i obwiazuj sie dla Jedru 🤪 🤪
🤪 🤪 🤪 ilez metrow tej kokardy trza bedzie zakupic-no trudno-a niech strace 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
agamu napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
Laski kojarzycie jakąś GOSIA241 ??? napisała na brzuszku 5 dni temu
"Hej dziewczyny dawno nie pisałam bo nie miałam dostępu do neta .Chcę wam powiedzieć że mój synek Piotruś pośpieszył się na świat i urodził się 21 sierpnia z rozszczepem podniebienia twardego imiękkiego"
😮 😮 😮 😮nie kojarze laski 🤢


ja też nie...może się pomyliłas czy cuś ..

ja ostatnio czytałam poczatki brzuszka i faktycznie przewineła sie taka 🤪 oj duzo było dziewczyn co troche tylko pisały i cisza...

no ja np bylam dosc wczesnie a potem to nie mialam czasu na kompa i nie wiedzialam ze tu takie fajne kobitki, az szkoda 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
a w ogóle to witajcie, moja od 7 rano właśnie zasnęła. 😮
padam na cyce nie zrobilam nic a nie mam sily, geba mnie boli od gadania, bo jak z nia nie gadalam to bylo eee, eee,eee,a jak brak zainteresowania to juz bluzgi lecialy :gin, gin, gin (co w jezyku moje corki oznacza jestem bardzo wkurwi...ona)
dzieki Bogu wczoraj ogarnelam podatki, bo dzizs bym nie zrobila nic.

a my juz wczoraj zaprosilismy na mini wigilie pana Tadzia jest to pan z ośrodka dla bezdomnych i samotny. My od pieciu lat staramy sie kogos zapraszać aby choc umilic komus zycie przez kilka chwil a my przynajmnij potrafimy docenic to co mamy.

no i sie emilka naspala 🤢, no coz pobedzie na raczkach to mama cos sobie popisze

wooow Ania az mi lezki w oczach staneły 😮 😮 😮 nigdy nie pryszedl mi do glowy taki pomysl nawet przez mysl..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a szukalam barwnikow spozywczych dla kolezanki pod choinke i znalazlam a przy okazji zakupilam dla siebie rozne owoce suszone, kandyzowane i moge polecic super jakosc, sa swiezutkie naprawderewelka, cenowo nie wiem jak bo nie sprawdzalam ale wydaje mi sie ze tez kozystniej.
jak ktoras piecze keksy to polecam http://allegro.pl/kiwi-kandyzowane-500g-kurier-i2006015877.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ja pierdole zamowilam Kami lale Frankie Stein ,a przyszla mu Lagoona Blue...ja pierdole co za sprzedawca,jak kupowalam to zadnej wzmianki ,ze lalka jest niedostepna nie bylo...dopiero pozniej zaznaczyl,ze wyprzedana ,niedostepna...zadnej wiadomosci,ani nic poprostu sobie wyslali losowo no co za chamstwo! 😠 😠 😠 http://allegro.pl/show_item.php?item=1983441663&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 napisalam meila ..


hejka,
chamstwo!!

zakupy na allegro są fajne ale nie wiadomo na kogo się trafi- sprzedałam coś tydzień temu i cisza w eterze,kupujące się w ogóle nie skontaktował ze mną
😮 u mnie tez tak odrazu nie placa...cierpliwie czekam 😮


O- najlepszego dla Olinki- ma 3miesiace juz 😘 😘
😘 😘 😘 😘dziekuje ,wiesz ,az wstyd sie przyznac ,ale zapomnialam ☺️ ☺️ ☺️ Boze ,a tak odliczalam do 3m-cy ..i przez to wszystko zapomnialam..
ide sie polozyc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ja pierdole zamowilam Kami lale Frankie Stein ,a przyszla mu Lagoona Blue...ja pierdole co za sprzedawca,jak kupowalam to zadnej wzmianki ,ze lalka jest niedostepna nie bylo...dopiero pozniej zaznaczyl,ze wyprzedana ,niedostepna...zadnej wiadomosci,ani nic poprostu sobie wyslali losowo no co za chamstwo! 😠 😠 😠 http://allegro.pl/show_item.php?item=1983441663&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 napisalam meila ..


hejka,
chamstwo!!

zakupy na allegro są fajne ale nie wiadomo na kogo się trafi- sprzedałam coś tydzień temu i cisza w eterze,kupujące się w ogóle nie skontaktował ze mną
😮 u mnie tez tak odrazu nie placa...cierpliwie czekam 😮


no właśnie ja nie przyzwyczajona bo ja to od razu ; no nic czekam ; może chociaż da jakiś znak
ja to samo ,odrazu i z bani 🙂Nieraz tez jak mi kto wysle meilem ,ze wyslal kase to juz nie czekam ino wysylam ,aby bylo szybko i sprawnie...a niektorzy sie czaja kurde,na co to czekac 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie

tez nie lubie prasowac , wyjatkowo nie lubie ale ciuchy malej to na serialach macham

Ja moich ciuchow nie prasuje bo mi sie wszystko na mnie naciaga 😁 😁 😁 😁 😁 😁

a mezowi podkoszulki tylko
no chyba ze wyjsciowo jakos to tak

a Laurze jeszcze wszystko prasuje do konca roku tak postanowilam


a piore w Loveli ale plucze w lenorze bo Lovela plyn mi sie skonczyl, i nie ma problemu
nawet pare razy mi sie walneło i wsypalam do pralki zwykly proszek i tez nic sie nie stalo
od nowego roku bede jej prac w Vizir sensitive i płukac w lenorze tak jak nasze i nie powinno byc problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izarybka napisał(a):
naj dla Olenki 😘 😘 😘
wiecie jak się wk.. 2 dni nie mam ogrzewania no było znosnie ale dzis do 20spadło dzwonie oni nic nie wiedza z pog technicznego 😮 i co okazało sie ze w sobote mieli impere i zakrecili nam i sasiadce ogrzewanie sasiedzi z góry 😠 😠 😠 😠
😁 😁 😁 😁sorki ale ludzie maja pomysly ..ja pierdziu ...no zakrecic ogrzewanie ludziom....to juz niezla bomba musiala byc 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
achm napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
ja pierdole zamowilam Kami lale Frankie Stein ,a przyszla mu Lagoona Blue...ja pierdole co za sprzedawca,jak kupowalam to zadnej wzmianki ,ze lalka jest niedostepna nie bylo...dopiero pozniej zaznaczyl,ze wyprzedana ,niedostepna...zadnej wiadomosci,ani nic poprostu sobie wyslali losowo no co za chamstwo! 😠 😠 😠 http://allegro.pl/show_item.php?item=1983441663&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62 napisalam meila ..


hejka,
chamstwo!!

zakupy na allegro są fajne ale nie wiadomo na kogo się trafi- sprzedałam coś tydzień temu i cisza w eterze,kupujące się w ogóle nie skontaktował ze mną
😮 u mnie tez tak odrazu nie placa...cierpliwie czekam 😮


no właśnie ja nie przyzwyczajona bo ja to od razu ; no nic czekam ; może chociaż da jakiś znak
ja to samo ,odrazu i z bani 🙂Nieraz tez jak mi kto wysle meilem ,ze wyslal kase to juz nie czekam ino wysylam ,aby bylo szybko i sprawnie...a niektorzy sie czaja kurde,na co to czekac 🤢

tez nie rozumiem
ja przelew od razu robie njak tylko klikne ze kupuje albo jak tylko wygram to chclast przelew i z glowy
ale poki co raczej trafiają mi sie uczciwi kupujacy

Ja Asia 110 zl zarobilam narazie i poszlo znow w ciuchy malutkiej
zbieram nastepne kupeczki na wyprzedaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ANIA100 napisał(a):
a w ogóle to witajcie, moja od 7 rano właśnie zasnęła. 😮
padam na cyce nie zrobilam nic a nie mam sily, geba mnie boli od gadania, bo jak z nia nie gadalam to bylo eee, eee,eee,a jak brak zainteresowania to juz bluzgi lecialy :gin, gin, gin (co w jezyku moje corki oznacza jestem bardzo wkurwi...ona)
dzieki Bogu wczoraj ogarnelam podatki, bo dzizs bym nie zrobila nic.

a my juz wczoraj zaprosilismy na mini wigilie pana Tadzia jest to pan z ośrodka dla bezdomnych i samotny. My od pieciu lat staramy sie kogos zapraszać aby choc umilic komus zycie przez kilka chwil a my przynajmnij potrafimy docenic to co mamy.

no i sie emilka naspala 🤢, no coz pobedzie na raczkach to mama cos sobie popisze
Aniu mile to co robicie,w dzisiejszych czasach trudno o dobroć ....

a tak apropos...dla nas tez sie miejsce znajdzie???bo mi sie Wasz kominek marzy w Wigilie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...