Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
achm napisał(a):
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
w futrze, zaraz się popłaczę 🙂 🙂

nie ma futra jest sadło! podskórne obleśne sadło

zjadłam jabłko motywacyjnie



dzisiaj problem z czytaniem ze zrozumieniem czytam i czytam i sie zastanawiam co to jest jablko motywacyjne 🙂


za duzo białego na dzisiaj.............
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
a tak na poważnie to ja rozumiem Wasze problemy; też mam nadwagę co prawda mniejszą ale mam ale póki co mam to gdzieś, stwierdziłam że czymś musze sobie wynagordzic te wszystkie moje stresy

ja ciebie chyba nie widzialam nigdy mialas jakie foty na brzuszku?


niee bo mnie obiektyw nie obejmuje 🙂

o nie ladnie
nawet ja dodalam skleilam 2 klisze w fotoszopie


bo Ty to jestes mondra a ja nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
Louisedg napisał(a):
zaplanowany mam juz stroj na sylwestra
zeby bylo mi wygodnie nie uwierzycie co ubiore
spodnie ciazowe 🤪 🤪 🤪
wkoncu waga z lipca nie ma sie co dziwic!!!!!!!!!!!!!! ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ 😮 😮 😮 😮 😮
mam jedne spodnie kupione duze ale w dzinsach bym umarła
no i 3 sukienki/tuniki ale nie chce mi sie w kiecy i rajstopach tej hucznej domówki obchodzic 🙂 to tez ladna bluzka i spodnie Ciazowe 😁 😁 😁 😁


strojnisia z Ciebie 😉

😁 😁 😁 😁 😁 jebne


aga a ty sie odchudzasz tam cichaczem??? bo mialas taki plan a nic nie psizesz? mi nie poszło 😞 utyłam zaczynam znow od 2 stycznia
z przerwą na paczke z pracy 😁 😁 ktora odbieram razem z kasa w 2 tyg stycznia

schudłam 24 ale po switach zostalo mi tylko 20 hi hi , ale od 1 znowu zero słodyczy, bo własnie teraz pochlaniam czekolade he he

ja tez ☺️ ☺️3 paski tej z okienkiem z laskowymi 😁 😁
24!!! Aga gratulacje!!!!!!!!!!!!! nic sie nie chwalislas chcialas nas zaskoczyc tak?? a iel przytylas w ciazy? jeny szok Aga suuuper!!!!!!!!!!!

6 kg.....ale nie ma co porownywac mnie do Was ....wy wazycie max 80 kg ....a ja mam i miałam 3 cyferki takze 24 u mnie to u Was 5 ....wiec jak bedzie z 60 to bede szczesliwa , mam nadzije ze mi sie uda , a jak nie to nie ubolewam nad tym ....jestem jaka jestem i jak sie to komus nie podoba niech na mnie nie patrzy ....M mnie kocha za to jaka jestem mino tych kg.....nie liczy sie jak ktos wyglada tylko jaki jest w srodku , chociaz czesto mi powtarza ze jestem wredna 🙂

Aga ty mnie nie widzialas? co ona bredzi

wyluzuj kochana na serio fajnie wygladasz nie wiem co ty od siebie chcesz 🙂

e no poza 50 kg nadwagi to wlasciwie wszystko jest w porzadku 😁

toile ty chcesz wazyc 30 zeby cie nie było widac....

Aga ja waze duuzo wiecej niz ty myslisz ze ja waze

nawet jakbys wazyła 100 czy 110 tylko niw wiem gdzie i chyba z mala na reku i w futrze 20 kg ale ok ....to i tak wuluzuj bo wygladasz dobrze....

utłuke ją

sama sie nakrecasz ....a co twoj M na to kocha Cie taka jak wygladasz wiec sie uspokoj , ja jak wczesniej napisałam mam to gdzies ....ze ktos o mnie myli ze jestem gruba , bo jestem ale sie dobrze z tym czuje i juz , jezeli mi sie uda to schudne jak nie to nie bede z tego powodu płakała....
a co do picia alkoholu to czy pijecie razem na imprezach czy jedno nie pije bo jest dziecie....

bo ja sie z tym dobrze nie czuje ,maz kocha pewnie sam nie malutki jest ale nie ot chodzi ja sie sama ze soba wlasnie zle czuje i nie umiem przestac jesc ooooo



a no pijemy delikatnie, teraz zwykle tylko u nas w domu albo jedno prowadzi jak u kogos z dzieckiem ale to tak ja np max 2 reddsy albo 2 lampki wina wodki nie toleruje jakos po ciazy
a maz tez max 2 piwka np
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
a tak na poważnie to ja rozumiem Wasze problemy; też mam nadwagę co prawda mniejszą ale mam ale póki co mam to gdzieś, stwierdziłam że czymś musze sobie wynagordzic te wszystkie moje stresy

ja ciebie chyba nie widzialam nigdy mialas jakie foty na brzuszku?


HA HA HA ACHM nigdy nam sie nie ujawniła bo jak pisała to skrytka ,ale jeszce troche i sie ja urobi 😜 😜 😜 😁 😁


co za duzo to nie zdrowo-wszystkiego na raz nie moge 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
w futrze, zaraz się popłaczę 🙂 🙂

nie ma futra jest sadło! podskórne obleśne sadło

zjadłam jabłko motywacyjnie



dzisiaj problem z czytaniem ze zrozumieniem czytam i czytam i sie zastanawiam co to jest jablko motywacyjne 🙂

o ja pier..oleeeeeeeeeeee jebneeeeeee teraz dostane opierdol na bank bo ryknelam smiecham na cala chate
po 3 paskach czekoaldy nadal mi sie czegos chcialo to jablko zjadlam zeby sie motywowac do diety bo nawet mi nie smakowalo ale byle cos zmielic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
w futrze, zaraz się popłaczę 🙂 🙂

nie ma futra jest sadło! podskórne obleśne sadło

zjadłam jabłko motywacyjnie



dzisiaj problem z czytaniem ze zrozumieniem czytam i czytam i sie zastanawiam co to jest jablko motywacyjne 🙂

o ja pier..oleeeeeeeeeeee jebneeeeeee teraz dostane opierdol na bank bo ryknelam smiecham na cala chate
po 3 paskach czekoaldy nadal mi sie czegos chcialo to jablko zjadlam zeby sie motywowac do diety bo nawet mi nie smakowalo ale byle cos zmielic


spoko Loui już jak to pisałam to załapałam chciałam tylko się z Wami podzielić swym intelektem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czyli nie za proszek ale i tak siedziec bedziesz, a niby tak swieta

za norki pojde siedziec


przysle Ci pomarancze 😉

dobra to zamiast jablka motywacyjnego bedzie: moj dietetyczny pierwszy owoc pomarancza 😁 😁


to chyba dieta plaz poludniowych bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobra ja sppadam spac bo wy tu takie rozochocone ale rano do dziecka trza wstac atu ani ja ani mój M nie śpimy wiec jakaś kąpie i aaa przed kutrzejsza nocka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Aga .....jestes zajebista..... 😘 🙂 🤪tylko nie mysl ze ja jakas lewa , ale za te twoje teksty ....smieje sie pocichaczu....


thx 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
w futrze, zaraz się popłaczę 🙂 🙂

nie ma futra jest sadło! podskórne obleśne sadło

zjadłam jabłko motywacyjnie



dzisiaj problem z czytaniem ze zrozumieniem czytam i czytam i sie zastanawiam co to jest jablko motywacyjne 🙂

o ja pier..oleeeeeeeeeeee jebneeeeeee teraz dostane opierdol na bank bo ryknelam smiecham na cala chate
po 3 paskach czekoaldy nadal mi sie czegos chcialo to jablko zjadlam zeby sie motywowac do diety bo nawet mi nie smakowalo ale byle cos zmielic


spoko Loui już jak to pisałam to załapałam chciałam tylko się z Wami podzielić swym intelektem
chcemy wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a moje dziecię zjadło i zamiast spać tuli kocyk, coś tam guga i ani myśli o spaniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
sprawdziłam - na słoiczkach jest żeby zużyć w ciągu 3 dni od otwarcia 🙂 co tam waga, ważne że takie małe dzieciątko nas kocha bez względu na wygląd 😁

i wyskoczyla Mariola z puentą 😁 😁a ledwo widac chudine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
żegnam się i do wyra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
Louisedg napisał(a):
achm napisał(a):
w futrze, zaraz się popłaczę 🙂 🙂

nie ma futra jest sadło! podskórne obleśne sadło

zjadłam jabłko motywacyjnie



dzisiaj problem z czytaniem ze zrozumieniem czytam i czytam i sie zastanawiam co to jest jablko motywacyjne 🙂

o ja pier..oleeeeeeeeeeee jebneeeeeee teraz dostane opierdol na bank bo ryknelam smiecham na cala chate
po 3 paskach czekoaldy nadal mi sie czegos chcialo to jablko zjadlam zeby sie motywowac do diety bo nawet mi nie smakowalo ale byle cos zmielic


spoko Loui już jak to pisałam to załapałam chciałam tylko się z Wami podzielić swym intelektem
chcemy wiecej 🙂


ja tez bym chciala ale niestety tylko tyle mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
dobra ja sppadam spac bo wy tu takie rozochocone ale rano do dziecka trza wstac atu ani ja ani mój M nie śpimy wiec jakaś kąpie i aaa przed kutrzejsza nocka 🙂

😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Aga .....jestes zajebista..... 😘 🙂 🤪tylko nie mysl ze ja jakas lewa , ale za te twoje teksty ....smieje sie pocichaczu....


kurwa a ja myślaam z eTy poszłas spać bez DOBRNOC ☺️ ☺️ ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
dobra ja sppadam spac bo wy tu takie rozochocone ale rano do dziecka trza wstac atu ani ja ani mój M nie śpimy wiec jakaś kąpie i aaa przed kutrzejsza nocka 🙂

dobrej nocki snij o nas i o szczuplym ciele 🙂 jak ci sie przysni i moje to mi powiedz jutro jak bym wyglądała 😁 😁 😁
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
a moje dziecię zjadło i zamiast spać tuli kocyk, coś tam guga iani myśli o spaniu...


A to Szymonek!! Laura wymiękła tata ją uśpił on chrapie a ona śpi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
mariola-s napisał(a):
sprawdziłam - na słoiczkach jest żeby zużyć w ciągu 3 dni od otwarcia 🙂 co tam waga, ważne że takie małe dzieciątko nas kocha bez względu na wygląd 😁

i wyskoczyla Mariola z puentą 😁 😁a ledwo widac chudine


no dokładnie taka chuda ze aż przeźroczysta my takie sumaki to przytłaczamy kilosami 🙂 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mariola-s napisał(a):
żegnam się i do wyra 🙂

szymkowi nocki sie pomyliły bo jeszcze nie spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doris5969 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
mariola-s napisał(a):
sprawdziłam - na słoiczkach jest żeby zużyć w ciągu 3 dni od otwarcia 🙂 co tam waga, ważne że takie małe dzieciątko nas kocha bez względu na wygląd 😁

i wyskoczyla Mariola z puentą 😁 😁a ledwo widac chudine


no dokładnie taka chuda ze aż przeźroczysta my takie sumaki to przytłaczamy kilosami 🙂 ☺️

😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
 Udostępnij to


×
×
  • Dodaj nową pozycję...