Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
hej
u nas wiosna 😮 8stopni szok ! a ma być ponad 10 ...
dziś pewnie długo pospacerujemy 🙂
No i przeleciały 4 m-ce 🤪 szkoda że w ciąży czas tak nie uciekał 😉
uciekam do Tymona bo mi się awanturuję 😜
[/quote[size=5]]STO LAT TYMONKU KOCHANY!!! 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aniulka25 napisał(a):
Landusia napisał(a):
a tak w ogóle to musze wybrac sie do gina..
ja sie potne normalnie jak okaze sie to co mysle ze sie na pewno okaze.,,
a mianowicie mysle ze mam wypadajaca macice po porodzie 😞 normalnie juz nie mam sil na te kolejne niespodzianki..


w jaki sposób to odczuwasz?

to widac od razu.. i czuć ból przy seksie i sikaniu 😞 kurde mam dosc na prawde porod przeszedł praktycznie bezproblemowo zero nacinania czegokolwiek a teraz .. coraz gorzej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Landusia napisał(a):
a tak w ogóle to musze wybrac sie do gina..
ja sie potne normalnie jak okaze sie to co mysle ze sie na pewno okaze.,,
a mianowicie mysle ze mam wypadajaca macice po porodzie 😞 normalnie juz nie mam sil na te kolejne niespodzianki..


w jaki sposób to odczuwasz?

to widac od razu.. i czuć ból przy seksie i sikaniu 😞 kurde mam dosc na prawde porod przeszedł praktycznie bezproblemowo zero nacinania czegokolwiek a teraz .. coraz gorzej..


współczuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Landusia napisał(a):
aniulka25 napisał(a):
Landusia napisał(a):
a tak w ogóle to musze wybrac sie do gina..
ja sie potne normalnie jak okaze sie to co mysle ze sie na pewno okaze.,,
a mianowicie mysle ze mam wypadajaca macice po porodzie 😞 normalnie juz nie mam sil na te kolejne niespodzianki..


w jaki sposób to odczuwasz?

to widac od razu.. i czuć ból przy seksie i sikaniu 😞 kurde mam dosc na prawde porod przeszedł praktycznie bezproblemowo zero nacinania czegokolwiek a teraz .. coraz gorzej..


no to niezbyt ciekawie brzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy sie i Myyyy 🙂 Spałyśmy dzisiaj ładniutko 🙂 o 3 pobudka na lakcid później pobudka o 8 i zero kołysania bujania Emilcia padła sama jak kawka 😁

Dziewczyny niewiem czy opowiadałam Wam tajemniczą historie pięciu jabłek??? 🤪 😁 😁
Chce któraś poczytać???TAAAKK??? no to jedziemy 😁 😁 😁

Przed Świętami wysłałam mojego Jacusia i Szwagra na zakupy po owoce na Święta..no i mówie Im co mają kupić a moja pierdoła zapisuje sobie na komórce..banany...pomarańcze...mandarynki no i kaazałam kupić 5 jabłek ( bo z jakieś 5 jeszcze było w domku..) i jeszcze kazałąm kupić brokuły bo chciałam zrobićte roladki z brokułami..no nic poszli na zakupy..przychodzą i co widze????????????Mój wtargał mi do kuchni 5 kg jabłek!!ja do Niego z mordziakiem po co aż tyle jabłek???a On: no przecież kazałas!!!a ja że kazaąłm kupić 5 sztuk!!!On ze zdziwioną miną: Myślałem,że żartowałaś że tak mało!!!trudno zje sie...do dzisiaj leżą bidulki i nikt ich nie tyka 😞 😁 to nie koniec..wyciąga mi brokuły...wielkości mojej pięści 🤢 😮 ja do Niego: Widze że Ty nie chcesz jeść roladek...??? podkulił ogon i poszedł do sklepu jeszcze raz 🙂

a najlepsze to jest to że za jabłka zabulił ponad 30 zł.... 🤢 😮 🤪 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy sie ....
Wezcie mi napiszceie jak jest z tymi zebami ze ciagle marudzi dziecie czy jak ????wczoraj normalnie moja Julia wpadła w szał do 23 na rekach i jak ja tylko odłozyłam ryk ....na rekach ok ...z tymi zebami jest tak ze ciagle płacza czy co ....napiszcie plisss
Dziewczyny czy juz mozna dodawac kleik do kaszki zamiast zageszczono mleka czy lepiej kaszke ...
Tymonek wszytskiego dobrego kochany, duzo zdrowka 🙂
Ania ....tak to jest wysłac faceta po zakupy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna79 napisał(a):
Witamy sie ....
Wezcie mi napiszceie jak jest z tymi zebami ze ciagle marudzi dziecie czy jak ????wczoraj normalnie moja Julia wpadła w szał do 23 na rekach i jak ja tylko odłozyłam ryk ....na rekach ok ...z tymi zebami jest tak ze ciagle płacza czy co ....napiszcie plisss
Dziewczyny czy juz mozna dodawac kleik do kaszki zamiast zageszczono mleka czy lepiej kaszke ...
Tymonek wszytskiego dobrego kochany, duzo zdrowka 🙂
Ania ....tak to jest wysłac faceta po zakupy...

moja mala tez ciagle na rekach w ogole nie chce sama polezec łapki pcha do buzki i slimaczy sie ze hej ,Aga spróbuj kupic jej czopki Viburkol sa dobre i pomocne własnie przy zabkowaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulcia napisał(a):
Witamy sie i Myyyy 🙂 Spałyśmy dzisiaj ładniutko 🙂 o 3 pobudka na lakcid później pobudka o 8 i zero kołysania bujania Emilcia padła sama jak kawka 😁

Dziewczyny niewiem czy opowiadałam Wam tajemniczą historie pięciu jabłek??? 🤪 😁 😁
Chce któraś poczytać???TAAAKK??? no to jedziemy 😁 😁 😁

Przed Świętami wysłałam mojego Jacusia i Szwagra na zakupy po owoce na Święta..no i mówie Im co mają kupić a moja pierdoła zapisuje sobie na




















komórce..banany...pomarańcze...mandarynki no i kaazałam kupić 5 jabłek ( bo z jakieś 5 jeszcze było w domku..) i jeszcze kazałąm kupić brokuły bo chciałam zrobićte roladki z brokułami..no nic poszli na zakupy..przychodzą i co widze????????????Mój wtargał mi do kuchni 5 kg jabłek!!ja do Niego z mordziakiem po co aż tyle jabłek???a On: no przecież kazałas!!!a ja że kazaąłm kupić 5 sztuk!!!On ze zdziwioną miną: Myślałem,że żartowałaś że tak mało!!!trudno zje sie...do dzisiaj leżą bidulki i nikt ich nie tyka 😞 😁 to nie koniec..wyciąga mi brokuły...wielkości mojej pięści 🤢 😮 ja do Niego: Widze że Ty nie chcesz jeść roladek...??? podkulił ogon i poszedł do sklepu jeszcze raz 🙂

a najlepsze to jest to że za jabłka zabulił ponad 30 zł.... 🤢 😮 🤪 😁 😁 🙃

teraz tylko Anulcia jabłeczniki piec hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...