Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
czarna79 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
dostane odpowiedz co sie stało??? 😠 😠

W SUMIE DORCIA NIC TYLKO JA NAPISAŁAM ZE MNIE TO STRASZNIE WKURWIA ZE ZAWSZE KTOS TO CZYTA , ZEBY CZYTAŁ TYLKO TO POŁ BIEDY ALE CIAGLE SIE WPIERDZIELAJA SWOJE RADY , TO NASZE FORUM I CHCIAŁABYM ZEBY KAZDY NA LUZIE PISAŁ A NIE NP TY ANI ZDJEC , JA TEZ NIE POTRAFIE O WSZYTSKIM PISAC MAJAC SWIADOMOSC ZE KTOS TO CZYTA I UWAZAM ZE DOBRY POMYSŁ PODSUNEŁAM ZE ZACZEŁYSMY MOWIC O OTWARCIU NOWEGO FORUM TYLKO DLA NAS ZAMKNIETEGO


ej to bylo dzieki mojej gafie ☺️

dodania mojego nazwiska , az mi sie kuxwa goroca zrobiło wiesz 🤪


jako zadoscuczynienie moge podac swoją wage 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
admin napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
dostane odpowiedz co sie stało??? 😠 😠

W SUMIE DORCIA NIC TYLKO JA NAPISAŁAM ZE MNIE TO STRASZNIE WKURWIA ZE ZAWSZE KTOS TO CZYTA , ZEBY CZYTAŁ TYLKO TO POŁ BIEDY ALE CIAGLE SIE WPIERDZIELAJA SWOJE RADY , TO NASZE FORUM I CHCIAŁABYM ZEBY KAZDY NA LUZIE PISAŁ A NIE NP TY ANI ZDJEC , JA TEZ NIE POTRAFIE O WSZYTSKIM PISAC MAJAC SWIADOMOSC ZE KTOS TO CZYTA I UWAZAM ZE DOBRY POMYSŁ PODSUNEŁAM ZE ZACZEŁYSMY MOWIC O OTWARCIU NOWEGO FORUM TYLKO DLA NAS ZAMKNIETEGO


ej to bylo dzieki mojej gafie ☺️

To ja mam propozycje;
wprowadzę na mamusiach opcję "dodaj do znajomych" (tak jak obecnie jest na Brzuszku) i możliwość tworzenia ZAMKNIĘTEGO WĄTKU - TYLKO DLA ZNAJOMYCH.

i nikt kto nie jest znajomym nie wejdzie nawet poczytac?? a od razu mozna ten obecny watek tak ukryc?

obecnie nie ma nawet tu funkcji "dodaj do znajomych" więc nie bardzo można to zrobić już teraz ale w najbliższej przyszłości planuję to wprowadzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
Louisedg napisał(a):
admin napisał(a):
Louisedg napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Doris5969 napisał(a):
dostane odpowiedz co sie stało??? 😠 😠

W SUMIE DORCIA NIC TYLKO JA NAPISAŁAM ZE MNIE TO STRASZNIE WKURWIA ZE ZAWSZE KTOS TO CZYTA , ZEBY CZYTAŁ TYLKO TO POŁ BIEDY ALE CIAGLE SIE WPIERDZIELAJA SWOJE RADY , TO NASZE FORUM I CHCIAŁABYM ZEBY KAZDY NA LUZIE PISAŁ A NIE NP TY ANI ZDJEC , JA TEZ NIE POTRAFIE O WSZYTSKIM PISAC MAJAC SWIADOMOSC ZE KTOS TO CZYTA I UWAZAM ZE DOBRY POMYSŁ PODSUNEŁAM ZE ZACZEŁYSMY MOWIC O OTWARCIU NOWEGO FORUM TYLKO DLA NAS ZAMKNIETEGO


ej to bylo dzieki mojej gafie ☺️

To ja mam propozycje;
wprowadzę na mamusiach opcję "dodaj do znajomych" (tak jak obecnie jest na Brzuszku) i możliwość tworzenia ZAMKNIĘTEGO WĄTKU - TYLKO DLA ZNAJOMYCH.

i nikt kto nie jest znajomym nie wejdzie nawet poczytac?? a od razu mozna ten obecny watek tak ukryc?

obecnie nie ma nawet tu funkcji "dodaj do znajomych" więc nie bardzo można to zrobić już teraz ale w najbliższej przyszłości planuję to wprowadzić.


a co taka funkcja daje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
admin napisał(a):
no właśnie... tym bardziej jest mi przykro, gdy patrzę jak pojawiają się coraz to nowsze adresy kolejnych for użytkowniczek, które poznały się na Brzuszku.

no to przekonuj nas przekonuj

bez przesady. Jeśli chcecie założyć własne forum, to Wasza decyzja.
Ja tylko piszę co zamierzam zrobić, by kolejni użytkownicy nie zakładali własnych for tylko dlatego, że nie można ukryć dyskusji. Nie zamierzam nikogo przekonywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Byłyśmy u tego neurologa..i napiecie jest..jutro ide do pediatry po skierowanie na rehabilitacje...

a usg mózgu OK...

no to najwazniejsze ze USG jest ok!!!
dlaczego neurolog wam nie da skierowania na reh ??
a ty bedziesz czekac na termin panstwowo? bo u nas to 2 miechy... 🤢 🤢a u dziecka tydzien to krok milowy rozwoju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
Louisedg napisał(a):
admin napisał(a):
no właśnie... tym bardziej jest mi przykro, gdy patrzę jak pojawiają się coraz to nowsze adresy kolejnych for użytkowniczek, które poznały się na Brzuszku.

no to przekonuj nas przekonuj

bez przesady. Jeśli chcecie założyć własne forum, to Wasza decyzja.
Ja tylko piszę co zamierzam zrobić, by kolejni użytkownicy nie zakładali własnych for tylko dlatego, że nie można ukryć dyskusji. Nie zamierzam nikogo przekonywać.

to po co marudzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Byłyśmy u tego neurologa..i napiecie jest..jutro ide do pediatry po skierowanie na rehabilitacje...

a usg mózgu OK...

no to najwazniejsze ze USG jest ok!!!
dlaczego neurolog wam nie da skierowania na reh ??
a ty bedziesz czekac na termin panstwowo? bo u nas to 2 miechy... 🤢 🤢a u dziecka tydzien to krok milowy rozwoju


ja prywatnie byłam w innym miescie..oczywiscie,ze pojdziemy prywatnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Byłyśmy u tego neurologa..i napiecie jest..jutro ide do pediatry po skierowanie na rehabilitacje...

a usg mózgu OK...

no to najwazniejsze ze USG jest ok!!!
dlaczego neurolog wam nie da skierowania na reh ??
a ty bedziesz czekac na termin panstwowo? bo u nas to 2 miechy... 🤢 🤢a u dziecka tydzien to krok milowy rozwoju


ja prywatnie byłam w innym miescie..oczywiscie,ze pojdziemy prywatnie...

no tonie potrzebujecie skierowania wystarczy to co napisal wam neurolog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Byłyśmy u tego neurologa..i napiecie jest..jutro ide do pediatry po skierowanie na rehabilitacje...

a usg mózgu OK...

no to najwazniejsze ze USG jest ok!!!
dlaczego neurolog wam nie da skierowania na reh ??
a ty bedziesz czekac na termin panstwowo? bo u nas to 2 miechy... 🤢 🤢a u dziecka tydzien to krok milowy rozwoju


ja prywatnie byłam w innym miescie..oczywiscie,ze pojdziemy prywatnie...

no tonie potrzebujecie skierowania wystarczy to co napisal wam neurolog


aaaaa widzisz niewiedziałam... 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Matko...moja Gabi została wykąpana, a przy karmieniu tak wyć zaczęła jakby ją ze skóry obdzierali! Masakra jakaś....
na szczęście po 10 minutach się uspokoiła , zjadła i ładnie zasnęła....
Chyba jednak ten niedzielny chrzest nie do końca aniołka z niej zrobił hihihhih
idę się wykąpać i chyba też polegnę.
DO JUTRA!!!!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
achm napisał(a):

a co taka funkcja daje?

Daje to, że będzie można ukryć wątek dla wszystkich poza tymi osobami, których będzie się miało wśród znajomych - czyli wątek tylko dla znajomych.

no to by bylo git tylko kiedy........
i wogole zeby nasze istniejace watki tez sie tam udalo wcisnac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...