Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Byłyśmy u tego neurologa..i napiecie jest..jutro ide do pediatry po skierowanie na rehabilitacje...

a usg mózgu OK...

no to najwazniejsze ze USG jest ok!!!
dlaczego neurolog wam nie da skierowania na reh ??
a ty bedziesz czekac na termin panstwowo? bo u nas to 2 miechy... 🤢 🤢a u dziecka tydzien to krok milowy rozwoju


ja prywatnie byłam w innym miescie..oczywiscie,ze pojdziemy prywatnie...

no tonie potrzebujecie skierowania wystarczy to co napisal wam neurolog


aaaaa widzisz niewiedziałam... 😘

no bo skierowanie to potrzebne na panstwowe
a napisal wam co dkoladanie? zalecił bobath czy co?
jak pediatra wogole mzoe decydowac ot ym ehh pewnie napisal tam neurolog co i jak a ona ma tylko przepisac na panstwowy papier wiec wsjo masz juz w kasiazeczce i to wystraczy rehabilitantowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
mnie sie np nie podoba zupelnie ze jak odpisze na cos to potem jak debil musze wracac i szukac gdzie to bylam a jak to jest 20 stron wczesniej to do bani

Magda jak to bedzie?


to bedzie czy nie bedzie? 🤪 czy robimy na teraz i czekamy az admin zrobi swoje i wracamy tu 😉?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
widze, ze duzo z nas jest ZA 😁 to super, ja narazie musze leciec- adres juz maz zalatwil wczesniej-https://wrzesnioweczki.fora.pl/- ale musze pokonfigurowac, bo narazie blad jest i bedziecie sie rejestrowac i ja bede akceptowac i wtedy tylko dla nas bedzie 😁
a tutaj macie strone z grafika http://goro85.ovh.org/index.html
wybierzcie cos i ja wstawie i wtedy bedzie dzialac 🙃 i jak juz wybierzemy to wstawimy sobie jakies fajne logo 😉
dobra, lece 😘 pozniej to dokoncze

DLA MNIE OBOJETNE ...TYLKO PROSZE NIE ROŻOWE PLISSSSS 😘 😘


ja nie z tych 😁 😁 😁 😁 chcialam czarno-zielone - fajne jest 😉 ale zobacyzmy co tam powybieracie 😁

mi tez czarno -zielone albo te co wybrałam jeszcze te fioletowe sa tez fajne


no to fioletowe tez fajne, cos tam wstawie na poczatek a w czw w koncu dostajemy nowy internet i bede mogla szalec i moze cos pozmieniam 🤪 🤪 😎
bedziecie sie musialy zarejestrowac i ja zaakceptuje i juz wtedy tylko my bedziemy, tez sobie porobimy watki 🙂 i bedziemy sobie do naszej galerii juz wstawiac wszystkie zdjecia 😁
maz za chwile skonczy karmic to mi pomoze z administracja 😁 😁

i bedzie wyskakiwal jak sie wpisze magiczne slowo na A i robil na dobrze z forum? 😁 😁


jesli tylko chcesz 🙃 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
admin napisał(a):
Louisedg napisał(a):
admin napisał(a):
no właśnie... tym bardziej jest mi przykro, gdy patrzę jak pojawiają się coraz to nowsze adresy kolejnych for użytkowniczek, które poznały się na Brzuszku.

no to przekonuj nas przekonuj

bez przesady. Jeśli chcecie założyć własne forum, to Wasza decyzja.
Ja tylko piszę co zamierzam zrobić, by kolejni użytkownicy nie zakładali własnych for tylko dlatego, że nie można ukryć dyskusji. Nie zamierzam nikogo przekonywać.

to po co marudzi



😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
no właśnie... tym bardziej jest mi przykro, gdy patrzę jak pojawiają się coraz to nowsze adresy kolejnych for użytkowniczek, które poznały się na Brzuszku.
fakt..poznałysmy sie na Brzuszku ,a Mamusie to jakby cd.naszej historii..przykro bedzie.. 😞
Fajnie by bylo gdyby sie dalo nas odosobnic 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
admin napisał(a):
Louisedg napisał(a):
admin napisał(a):
no właśnie... tym bardziej jest mi przykro, gdy patrzę jak pojawiają się coraz to nowsze adresy kolejnych for użytkowniczek, które poznały się na Brzuszku.

no to przekonuj nas przekonuj

bez przesady. Jeśli chcecie założyć własne forum, to Wasza decyzja.
Ja tylko piszę co zamierzam zrobić, by kolejni użytkownicy nie zakładali własnych for tylko dlatego, że nie można ukryć dyskusji. Nie zamierzam nikogo przekonywać.

to po co marudzi



😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Maga napisał(a):
widze, ze duzo z nas jest ZA 😁 to super, ja narazie musze leciec- adres juz maz zalatwil wczesniej-https://wrzesnioweczki.fora.pl/- ale musze pokonfigurowac, bo narazie blad jest i bedziecie sie rejestrowac i ja bede akceptowac i wtedy tylko dla nas bedzie 😁
a tutaj macie strone z grafika http://goro85.ovh.org/index.html
wybierzcie cos i ja wstawie i wtedy bedzie dzialac 🙃 i jak juz wybierzemy to wstawimy sobie jakies fajne logo 😉
dobra, lece 😘 pozniej to dokoncze

DLA MNIE OBOJETNE ...TYLKO PROSZE NIE ROŻOWE PLISSSSS 😘 😘


ja nie z tych 😁 😁 😁 😁 chcialam czarno-zielone - fajne jest 😉 ale zobacyzmy co tam powybieracie 😁

mi tez czarno -zielone albo te co wybrałam jeszcze te fioletowe sa tez fajne


no to fioletowe tez fajne, cos tam wstawie na poczatek a w czw w koncu dostajemy nowy internet i bede mogla szalec i moze cos pozmieniam 🤪 🤪 😎
bedziecie sie musialy zarejestrowac i ja zaakceptuje i juz wtedy tylko my bedziemy, tez sobie porobimy watki 🙂 i bedziemy sobie do naszej galerii juz wstawiac wszystkie zdjecia 😁
maz za chwile skonczy karmic to mi pomoze z administracja 😁 😁

i bedzie wyskakiwal jak sie wpisze magiczne slowo na A i robil na dobrze z forum? 😁 😁


jesli tylko chcesz 🙃 😁 😁 😁

kceeeeeeem 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
admin napisał(a):
no super.
To ja staję na głowie, usprawniam stronę, dokładam coraz nowsze opcje, a Wy skrzykujecie się, by masowo przechodzić na własne fora.
Przykro mi trochę i odechciewa mi się po tym wszystkim robienia czegokolwiek nowego ale to Wasza decyzja.
Pozdrawiam i życzę miłej atmosfery na nowym forum.

ojojj
jakos mi smutno sie zrobilo mimo wszystko,ale ja to na rente sie wybieram ,a mowia ,ze na startosc czlowiek płaczliwy i nostalgiczny sie robi.. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
admin napisał(a):
no właśnie... tym bardziej jest mi przykro, gdy patrzę jak pojawiają się coraz to nowsze adresy kolejnych for użytkowniczek, które poznały się na Brzuszku.
fakt..poznałysmy sie na Brzuszku ,a Mamusie to jakby cd.naszej historii..przykro bedzie.. 😞
Fajnie by bylo gdyby sie dalo nas odosobnic 🤨


tez tak mysle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
admin napisał(a):
no super.
To ja staję na głowie, usprawniam stronę, dokładam coraz nowsze opcje, a Wy skrzykujecie się, by masowo przechodzić na własne fora.
Przykro mi trochę i odechciewa mi się po tym wszystkim robienia czegokolwiek nowego ale to Wasza decyzja.
Pozdrawiam i życzę miłej atmosfery na nowym forum.

ojojj
jakos mi smutno sie zrobilo mimo wszystko,ale ja to na rente sie wybieram ,a mowia ,ze na startosc czlowiek płaczliwy i nostalgiczny sie robi.. ☺️


no wlasnie mi tez przykro,ze tak wyszlo...
nie pomyslalysmy,ze kogos mozemy urazic 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
ide na serial


dajcie znac jaka decyzja z tym forum zapadla
mnie by stykłoo jakby tu byly te zmiany ale w miare szybko i zeby ukryc juz te obecne istniejace wątki tez.
a jak nie to prowadz Magdo.. 🙃


sluchajcie- ja jestem za zostaniem na mamuskach, jak tylko zmiany beda wprowadzone 🙂 jednak nie ma to jak kontynuacja brzuszka 😁 😁 na ten czas zrobimy sobie forum- mozemy tam pisac, ale nie musimy. zobacyzmy 🙂 jesli tylko Admin wprowadzi, chetnie tu bede pisac 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
AsiulkaZG83 napisał(a):
Louisedg napisał(a):
admin napisał(a):
no super.
To ja staję na głowie, usprawniam stronę, dokładam coraz nowsze opcje, a Wy skrzykujecie się, by masowo przechodzić na własne fora.
Przykro mi trochę i odechciewa mi się po tym wszystkim robienia czegokolwiek nowego ale to Wasza decyzja.
Pozdrawiam i życzę miłej atmosfery na nowym forum.

ojojj
jakos mi smutno sie zrobilo mimo wszystko,ale ja to na rente sie wybieram ,a mowia ,ze na startosc czlowiek płaczliwy i nostalgiczny sie robi.. ☺️


no wlasnie mi tez przykro,ze tak wyszlo...
nie pomyslalysmy,ze kogos mozemy urazic 😞

a jak mowilam ze ma nas przekonac to nie chcial
a moze warto bo my fajne jestesmy i to wiekopomna strata by była
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Byłyśmy u tego neurologa..i napiecie jest..jutro ide do pediatry po skierowanie na rehabilitacje...

a usg mózgu OK...
Mycha nie smutaj 😘 😘 😘bedziesz cwiczyc z corcia i bedzie oki 🙂ciesz sie ,ze w glowce ma poukladane 🙂


dokladnie Ania! popatrz, jak Lui dzielnie cwiczy i sobie radza 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ide na serial


dajcie znac jaka decyzja z tym forum zapadla
mnie by stykłoo jakby tu byly te zmiany ale w miare szybko i zeby ukryc juz te obecne istniejace wątki tez.
a jak nie to prowadz Magdo.. 🙃


sluchajcie- ja jestem za zostaniem na mamuskach, jak tylko zmiany beda wprowadzone 🙂 jednak nie ma to jak kontynuacja brzuszka 😁 😁 na ten czas zrobimy sobie forum- mozemy tam pisac, ale nie musimy. zobacyzmy 🙂 jesli tylko Admin wprowadzi, chetnie tu bede pisac 🙃


polac jej!!
tylko niech Admin powie kiedy moglyby byc te zmiany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AsiulkaZG83 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Byłyśmy u tego neurologa..i napiecie jest..jutro ide do pediatry po skierowanie na rehabilitacje...

a usg mózgu OK...
Mycha nie smutaj 😘 😘 😘bedziesz cwiczyc z corcia i bedzie oki 🙂ciesz sie ,ze w glowce ma poukladane 🙂

Aska jak ty napiszesz to ja jebie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ide na serial


dajcie znac jaka decyzja z tym forum zapadla
mnie by stykłoo jakby tu byly te zmiany ale w miare szybko i zeby ukryc juz te obecne istniejace wątki tez.
a jak nie to prowadz Magdo.. 🙃


sluchajcie- ja jestem za zostaniem na mamuskach, jak tylko zmiany beda wprowadzone 🙂 jednak nie ma to jak kontynuacja brzuszka 😁 😁 na ten czas zrobimy sobie forum- mozemy tam pisac, ale nie musimy. zobacyzmy 🙂 jesli tylko Admin wprowadzi, chetnie tu bede pisac 🙃

ja jestem za byle szybko i byle ukryc wsjo wprzod i w tył
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
achm napisał(a):
Maga napisał(a):
Louisedg napisał(a):
ide na serial


dajcie znac jaka decyzja z tym forum zapadla
mnie by stykłoo jakby tu byly te zmiany ale w miare szybko i zeby ukryc juz te obecne istniejace wątki tez.
a jak nie to prowadz Magdo.. 🙃


sluchajcie- ja jestem za zostaniem na mamuskach, jak tylko zmiany beda wprowadzone 🙂 jednak nie ma to jak kontynuacja brzuszka 😁 😁 na ten czas zrobimy sobie forum- mozemy tam pisac, ale nie musimy. zobacyzmy 🙂 jesli tylko Admin wprowadzi, chetnie tu bede pisac 🙃


polac jej!!
tylko niech Admin powie kiedy moglyby byc te zmiany


HA! sama sobie polalam juz dawno 🤪 🤪 Heinekena 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...