Skocz do zawartości

Wrześnióweczki 2011 | Forum dla mam


Leginsik_m

Rekomendowane odpowiedzi

asia19874 napisał(a):
kahlanik napisał(a):
asia19874 napisał(a):
hej 🤢, no i pochwalilam mojego syna 😮 🤢 dał nie zły popis w nocy i nad ranem 😮 a ja nie słyszałam nic 😲 po całym tygodniu spałam jak zabita i walczył z nim mój Marko 🙂 oczywiście wygrał Tymon bo jak inaczej 😜 Od rana odsypia noc 😮 masakra ...
Kurcze ja mam leżaczek bez wibracji 🤔 może i na mojego by zadziałało i kupkał by częściej 🤔 🤨 ale bezsensu kupować następny 🥴

Marta wyrazy współczucia Kochana ! trzym się dzielnie 😘


Oj Kochana, myślę, że by pomogło, Tadzio przed chwilą zrobił CZWARTĄ kupę dziś 🤪 🤪 A wcześniej nie robił ze trzy dni. Ten co masz zawsze możesz sprzedać 🙂 Ale ja Cię do niczego nie namawiam, żeby nie było na mnie potem 😜


🤪 podpieliśmy pozytywkę z łóżeczka turysztycznego do leżaczka bo między innymi wibruje 😁 Młody leży i jest mega zadowolony 🙃 jak zrobi kupsko dziś tj.2 dzień 😉 tak jadę uściskać Czarnule 😁 🙃
Długo Tadzio leżał do pierwszej kupy 😜 ??



Szczerze to nie wiem, bo jakoś bez dodatków akustycznych zrobił, więc się nie zorientowaliśmy 🙂 max 1,5h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • AsiulkaZG83_m

    2069

  • Louisedg_m

    1828

  • czarna79_m

    1239

  • asia19874_m

    1365

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a co wy tak duzo popisalyscie w NIEDZIELE???

Idem nadrobic
ja oczywiscie znow z bolem za chwile kolejna dawka keto 😞(
zeswiruje chyba
i czekamy na to czy sie pojawi kolka o magicznej 23:00 😮 😮 😮 😮
oby nie
Sab dajemy po 10 kropli
Zamawiam jutro kolejne 2 butle
Zakupiliśmy mleczko to co Kasia - Hipp bio combiotik, zobaczymy podobno ma byc duzo lżejsze od bebiko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mphz napisał(a):
czarna79 napisał(a):
asia19874 napisał(a):
czarna79 napisał(a):
mphz napisał(a):
czarna- faktycznie-dzien po dniu nasze dzieci

JAK MNIE CIELI TO TY JUZ GANIAŁAS Z MAŁA HI HI , A JAK W OGOLE WSPOMINASZ CC, I JAK KARMIENIE CYCEM , BO JA SCIAGAM 3 RAZY DZIENNIE PO 20 Z 2 CYCÓW TOC TO SZOK I TAK SIE WŁASNIE ZAKONCZY MOJE KARMIENIE CYCEM


mówisz the end ?

ASIK A CO MAM Z SIEBIE ROBIC WARIATA CO TO JEST 20 LEDWO WYCISIETE Z OBU CYCÓW....NIC Z TEGO NIE BEDZIE I NIE MA CO TYLKO NIE WIEM JAK TO ZAKONCZYC , CZY SAMO MI SIE SKONCZY MLEKO W CYCACH CZY JAK TO JEST ZEBY JESZCZE JAKIES CHOLERY NIE DOSTAŁA ....JAK TO BYŁO U CIEBIE ????

nie poddawaj sie...

NA POCZATKU BARDZO CHCIAŁAM KARMIC , MIALAM LOTY ZE JESTEM ZŁA MATKA BO NIE MOGE WYKARMIC SWOJEGO DZIECKA , TERAZ NIE MAM JUZ TAKIEGO PARCIA....BEDZIE TO BEDZIE NIE TO NIE ....TYLKO JAK MAM TAK MAŁO TO ZASTANAWIAM PO CO MAM SIE MECZYC Z DIETAMI I MAŁA , BO CO JA DOSTAWIE 2 MIN I JUZ CIAGNIE A TAM NIC I SIE DENERWUJE BIEDNA , A WIESZ JAK DZIECKO OBUDZONE PO 4 GODZ , ZGŁODNIAŁE A TU NIC DUPA....


też wychodzę z założenia nic na siłę ... ja to stwierdziłam oststnio że się nie nadawałam na karmienie cyckiem i temu zrezygnowałam a po drugie Młody w ogóle nie umiał złapać sutka i kapturki nic nie dawały więc bezsensu było siebie i jego męczyć

mnie nadal po odciagnieciu wychodzi ok 40-50 ml z obu ale narazie nic z tym nie robie
myslalam ze jeszcze troche jej dam poodciaganego ale co ja moge jak na antybiotyku i na ketonalu 😞 mysle ze sie to samo wchlonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulcia napisał(a):
czarna79 napisał(a):
Anulcia napisał(a):
Dziewczyny a ile krwawiłyście po porodzie?

2 TYG TYLKO JA PO CC


kurcze bo u mnie już malusio co leci..a ja po sn i wiem czy wsio ok czy mam sie martwić..

ja jeszcze mam deliaktny taki sluz podbarwiony krwią
czy to nie za dlugo 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
cześć 🙂

z góry przepraszam Was, ale nie jestem na bieząco, mam nadzieję że chłopaki jeszcze pośpią i dadzą mamie z rana pobuszować w necie 🙂

Michał dostał w nocy kataru, masakra jak mu się w nosku kotłuje 😞 pewnie podłapał od któryś z kuzynek, wczoraj była impreza z okazji 2 latek jednej z nich no i 4 szkraby chodzące do żłobka były, musiały stamtąd przytaszczyć to cholerstwo 😞

dziś jadę na usg jamy brzusznej u Michałka, w mojej gminie jest bezpłatny program dofinansowany z UE gdzie można zrobić usg w celu wykrycia wad w jamie brzusznej itp. Skoro jest gratis to jadę zrobić 😉

Czarna - pij maksymalnie duzo wody, nawet po 3 litry dziennie i pozwól by cycki się "napełniły" i wtedy daj małej do picia. Ale grunt to duża ilość płynów.

Luiza - z tego mleka powinna być Laura zadowolona, choć bebiko też uważane jest za "lekkie" i łatwe w trawieniu mleko 🤨 ale najwidoczniej nie służy ono jej. Ja mam właśnie te 2 mleka w domu na czarną godzinę, ale czuję coś że będę musiała zacząć dokarmiać na noc, bo Michał budzi mi się tak co 2 h na cycka i albo nie dojada albo się tak budzi z przyzwyczajenia 😮

no, to podczytam Was trochę wstecz 🙂

miłego poniedziałku! buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874 napisał(a):
Kasia jak chłopaki ? dają mocno się we znaki ?


oj to zalezy od dnia 🤨 Michał robi się coraz bardziej absorbujący i z rak nie chce schodzić więc jak odłoże go do leżaczka to zaczyna po chwili wyć. Wtedy wkracza do akcji Grzesiu i robi mu "cacy", gdzie po chwili i tak go gdzieś pacnie więc musze odkładać wszystko co robię i tlumaczć G że nie wolno, a M przytulić bo ryczy. Gdy spuczam Grzesia na dół do dziadków to jest spokojniej i wtedy mogę troche w domu porobić bądź odpocząć 🙂


do tych mamusiek karmiących piersią, których dzieci maja zaparcia - spróbujcie do swojej diety włączyć codzienne spoiżycie 1-2 jabłek. My póki co nie mielismy problemów z kupami, może właśnie przez te jabłka? 🙂

dobra,m Michał się budzi, musze mu z nosa odciagnąć bo sie męczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asia19874- jak nozki tymka? juz lepiej? zdejmuje dr co jakis czas gips? kiedy calkowicie zdejma?buziak dla Niego
czarna- dziekujemy za komplemento 🙂 wiesz co kasia ma sporo racji- ja tez bardzo duzo pije a najwiecej to kawy zbozowej anatol- litrami normalnie i pozniej w piersiach peeelna mleka. tego co mala nie wypija- bo w tym czasie spi- zamrazam na przyszlosc-jak wroce do pracy w takich specjalnych woreczkach do przechowywania mleka. a mala jak sie obudzi to ma co ciagnac hehe. sprobuj- nie poddawaj sie
leginsik- u nas tez kolki co jakis czas i tez nie zwiazane z tym co jem... nam na pepek dobrze zrobil octanisept ale roznie to bywa jak widac.
agamu- Gabi slodziak 🙂 lubi sie kapac- widac hehe
letka- ja po cc skrzepy mialam na samym poczatku, pozniej tylko krew a na koncu plamienie- nie martwilabym sie

a my za 2 tyg chrzcinymy. wy juz po chrzcinach? teraz szukam na necie ubranka dla malej. o sobie nie wspomne bo kg jeszcze duuuzo do zrzucenia niestety- w nic nie wchodze. karmie piersia - niby kg leca z wagi ale dalej w nic sie nie mieszcze:/ u mnie bylo 25 kg na plusie w ciazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka!
witam was z moja maruda na rekach 😁
dziekuje w imieniu nadinki 😘
czarna moze nie poddawaj sie i zrob tak jak ja odciagaj mleko podczas karmienia mi tez nie lecialo marne 10ml ! prawie sie poddalam i nagle jak sprobowalam tak ze nadia pije z prawego a z lewego odciagam w 5 min 100ml z jednego cyca!
witaj mph 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Kochane 🙂
Noc kiepska tzn. Gabi zasnęła ok 20 i spała sobie do 24....obudziła się, zjadła, zasneła .po czym obudziła się o 1...i tak jadła i spała godzinkę 🤢 Co prawda budziła się, jadła i zasypiała-trwało to ok 15 minut, ale co godzinę było to samo...myślałam, że wylewu dostane aż byłam zła na nią ☺️ ☺️
Ale widać wyspała sie w dzień i poźniej postanowiła odbić sobie w nocy...dobrze że to było tylko jedzonko, a nie jedzonko i płacz 🙂
Idę nadrobić, co naskrobałyście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia1986 napisał(a):
cześć 🙂

z góry przepraszam Was, ale nie jestem na bieząco, mam nadzieję że chłopaki jeszcze pośpią i dadzą mamie z rana pobuszować w necie 🙂

Michał dostał w nocy kataru, masakra jak mu się w nosku kotłuje 😞 pewnie podłapał od któryś z kuzynek, wczoraj była impreza z okazji 2 latek jednej z nich no i 4 szkraby chodzące do żłobka były, musiały stamtąd przytaszczyć to cholerstwo 😞

dziś jadę na usg jamy brzusznej u Michałka, w mojej gminie jest bezpłatny program dofinansowany z UE gdzie można zrobić usg w celu wykrycia wad w jamie brzusznej itp. Skoro jest gratis to jadę zrobić 😉

Czarna - pij maksymalnie duzo wody, nawet po 3 litry dziennie i pozwól by cycki się "napełniły" i wtedy daj małej do picia. Ale grunt to duża ilość płynów.

Luiza - z tego mleka powinna być Laura zadowolona, choć bebiko też uważane jest za "lekkie" i łatwe w trawieniu mleko 🤨 ale najwidoczniej nie służy ono jej. Ja mam właśnie te 2 mleka w domu na czarną godzinę, ale czuję coś że będę musiała zacząć dokarmiać na noc, bo Michał budzi mi się tak co 2 h na cycka i albo nie dojada albo się tak budzi z przyzwyczajenia 😮

no, to podczytam Was trochę wstecz 🙂

miłego poniedziałku! buziaki

No za lekkie to bebiko to nie jest
probujemy tego Combiotika, ewentualnie jeszcze na liscie jest bebilon comfort lub enfamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
HEllo

Kolka nas umordowała jak nigdy
ale doczytyalam ze ok 6 tyg oze byc punkt kulminacvyjny kolki , moze cos w tym jest Sab nie pomaga suszarka nie pomaga istna masakra i żal.........
cholera wczoraj to ponad 4h 😞 i Kateter juz uzyty i wibracje i Sab przeciez podawany i suszarka do spania 😞

szlag by to.....
czekam na położną
ostatnia 4 wizyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Louisedg napisał(a):
HEllo

Kolka nas umordowała jak nigdy
ale doczytyalam ze ok 6 tyg oze byc punkt kulminacvyjny kolki , moze cos w tym jest Sab nie pomaga suszarka nie pomaga istna masakra i żal.........
cholera wczoraj to ponad 4h 😞 i Kateter juz uzyty i wibracje i Sab przeciez podawany i suszarka do spania 😞

szlag by to.....
czekam na położną
ostatnia 4 wizyta

nie ma chyba reguly,my dwa tyg temu walczylismy z kolka po 6/8 h teraz tylko 2. czasem sa lepsze noce czasem gorsze,zdolalam przywyknac i trzeba czekac az dzidzia z tego wyrosnie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny! na was to zawsze mozna liczyc dzieki za wasze wspacie 🙂 pogrzeb w srode bedzie.tylko nie wiadomo czy moj tata zdazy na pogrzeb w szwecji jest a prom dopiero juto ma 😞
u nas noc masakycznie mala swoje chimery miala.ale tez i bk byla kupe zobila moja mama ja przebiea i zaczela ulewac szybko mama ja do goy wziela ja jej buzie wyciealam mama tylek i znowu kupe zaczela obic...potem pampersa jej chce zakladac zaczela sikac...masakra kolde posciel osikala heh pzed wczoraj to taka kupe zobila ze plecy osrane miala ciuchy brudne rekawiczki brudne nawet buzie od kupy miala heh ale niespodzianki robi heh a jak jej mleko robie to tak placze ona by chciala wszystko odrazu miec jedna osoba musi ja bujac druga mleko robi wtedy jest zadowolona maly urwis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejka wspolczuje wam dziewczyny.. moja nadinka miala bile brzuszka tydzien codziennie od 18 krzyczala do 18 30 ale pomagala chociaz suszarka teraz jets spokojna anioleczek..

i chcialam wam powiedziec ze..
nadinka zrobila swoja 2 kupke samodzielnie!!!!
mam nadzieje ze jej juz tak zostanie.. co 5 dni ale przynajmniej sama..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
i jestem już troche zmęczona tymi jej 2-godzinnymi przerwami w nocy 🤢 czemu nie może zasnąć po jedzeniu??? tylko oczy jak 5 zł 😮 a jak mijają 2h to zasypia od razu, normalnie z zegarkiem w ręku 🥴
frustracja mnie dopadła w nocy i myślałam, że zasnę na siedząco karmiąc ją 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
agata82 napisał(a):
ja od rana biegam co chwilę i butlę podaję Małej bo ledwo zje i już znów głodna 🤢 a teraz już nie wkłada paluszka do buzi tylko prawie całą piąstkę 😁 😁


Moja od wczoraj jest stale głodna...co skończy butlę to ssie palce i już trzeba znów dawać żarełko... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez myslalam ze mala ma kolki ale naszczescie sie mylilam ona tylko takie chimery w nocy ma jak ja ma sie na recach to grzeczna jest jak sie kladzie do lozeczka to oczy jak piec zloty i tak w kolko 🙂 ona ciagle mysli ze noc to dzien jest, w dzien to tylko spi rzadko pokazuje swoje oczeta a w nocy zas odwrotnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
laurka2011 napisał(a):
hej dziewczyny! na was to zawsze mozna liczyc dzieki za wasze wspacie 🙂 pogrzeb w srode bedzie.tylko nie wiadomo czy moj tata zdazy na pogrzeb w szwecji jest a prom dopiero juto ma 😞
u nas noc masakycznie mala swoje chimery miala.ale tez i bk byla kupe zobila moja mama ja przebiea i zaczela ulewac szybko mama ja do goy wziela ja jej buzie wyciealam mama tylek i znowu kupe zaczela obic...potem pampersa jej chce zakladac zaczela sikac...masakra kolde posciel osikala heh pzed wczoraj to taka kupe zobila ze plecy osrane miala ciuchy brudne rekawiczki brudne nawet buzie od kupy miala heh ale niespodzianki robi heh a jak jej mleko robie to tak placze ona by chciala wszystko odrazu miec jedna osoba musi ja bujac druga mleko robi wtedy jest zadowolona maly urwis



moja też już obfajdała co się dało, prześcieradło, przybornik wiszący na łóżeczku, na dywan nawet kiedyś poleciało, nie wspominając już o matce i ojcu 😁 😁 😁 myślałam, że tylko faceciki potrafią sikać na odległość ale okazuje się,że dziewczynki też 😁 😁 😁 o kupkach strzelających na odległość nie wspomnę 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...