Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dziendobry!!!!

no kocham to sloneczko i taka temperaturke od razu czlowiek w dobrym humorze sie budzi!!!!

wogole uwielbiam takie dni kiedy sie budzimy jemy sniadanko...swlonecko swieci mamusia wypije kawke w towarzystwie ddtvn i na spacer!!!!1

maksiu rozwala mi mieszkanie----balagan robi okropony...a ja juz pranioe nastwilam no w koncu wywiesze na balkonie wtedy tak fajnie pachnie takie "przewiane" pranie:]

zupe mam z wczoraj za to rozmrozilam filety z kurczaka i zastanawiam sie co z nich zrobic....hehe zostalo ogarnac kuchnie odkurzyc i zwijac sie poki pogoda jest!!!!!!


tylko zeby nie bylo jak ostatnio jeden dzien slonczko a trzy dni deszcz!!!!!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania ja polecam p. z kuraka w pergaminie (ja sama zawsze sobie robie)
Ja mam z wczoraj pierogi z serem ale to mało jak na 3 osoby a nie chce mi sie dorabiać. Zrobie chyba schaboszczaka mizerie i ziemiaki. Mam smaka na czerwoną kapustke więc jeszcze nie wiem! ;p

U nas tez ładnie więc zaraz ubieram Maje i ide grabić ogródek bo jest pełno liści i igieł z choin. Wyzamiatam plac a Maja wylata sie po dworze!

Wiecie co odkurzacz mi się zepsuł!!! masakra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
noo porażka, mam nadzieje że mąż naprawi 😮 No a jak nie to mama ma jeszcze 2 odkurzacze na chodzie więc mi da 🙂

Ogród wygrabiony (przód) Masakra po zimie, pełno igieł z choin i syfu no ale uporałam się z tym. Drugą część ogrodu zostawiam teściom bo oni tam mają swoje sadzonki kwiatów a ja się na tym nie znam więc nie chce nic uszkodzić 😁 😁 😁
Dziś był też debiut Majusi na ogrodzie. Sama sobie chodziła gdzie chciała. Nawet do bramy poszła (była zamknięta na szczęście bo ten gagatek dostaje do klamki!) No i zadowolona !!

Wiecie jaki mi numer wykręciła!!! Zamiatam te wygrabione smieci i tak na nią patrze a ona bez butów!!! Rajstopki ma koloru butów - no identyczne ! I nie zauważyłam że je zdjęła. Potem wielkie szukanie bucików i znalazłam w takiej luce wciśnięte !!! Szczęście że przy tej luce stała chwile przedtem więc mniej więcej wiem kiedy je zdjęła!!! No szok normalnie 🙂
Ahh jakie ona ma pomysły!
No zadowolona była na maxa tą wolnością biegania wszędzie. Oczywiście najbardzij mi się podobało jak już wyzamiatałam wszystkie śmieci a ona usiadła na takim a la skalniaczku i zaczęła wysypywać kore z niego prosto na wyzamiatany plac! I znów mamuśka z miotłą goniła 🙂 W altance znalazłam chuśtawke taką drewnianą dla dzieci więc na koniec się chuśtałyśmy. Sama Maja już miałą dość tego kicania po lacu bo zaczęła za mną chodzić i wołać aaa (czyli spać) A ja ją jeszcze na chuśtawke no ale jak już widziałam że ma serdecznie dość to szybciutko do domku aaa. Wszystko co miała ubrane poszło do prania! Masakra była tak brudna że to poezja normalnie! 🙂 ale co tam , ważne że zadowolona! Bo brudne dziecko to szczęśliwe dziecko! haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry to pokój siostry męża, a podusie kupiła w Ikei.

Lala dziękuję za wyczerpującą odpowiedź w sprawie tej wcierki. Jeśli gdzieś ją znajdę to kupię i wypróbuje. A twoje włoski rosną w niezłym tempie!
Ja piję Biotebal ale chyba przerzucę się na Belisse bo kiedyś piłam i jakoś widziałam rezultaty, a teraz nic, a wypiłam już 3,5 opakowania po 30 tabletek. A Biotebal zachwalała cioteczka jury, mogłam jej nie słuchać bo jedno opakowanie około 30 zł!

Majeczka to mała piękność! Oj będzie miała rwanie 🙂

McDusia gratuluję odsmoczkowania i sukcesów nocnikowych (napisałam nocnikowych, a słownik poprawił mi na nośnikowych 😮 ). Emilka kupę woła zawsze i nie zdarza się już zrobić do pieluchy ale siku nie woła.

Moja siostra czesząc mnie na wesele, tak przeklinała te moje baby hair bo miałam z przodu jakby mini grzywkę centymetrową i ciężko było coś z tym zrobić ale jakoś zaczesała te włoski.

Aaaaniusia ja też uwielbiam zapach prania powieszonego na balkonie. Jeszcze jak nie byliśmy małżeństwem, a zdarzyło mi się zostać na noc u mojego, to nigdy nie brałam swojej piżamki tylko ubierałam jego koszulki „pachnące wiatrem”. Do dziś się ze mnie śmieje za to określenie.

Lala a nam się zepsuła pralka…. Tzn teściom bo my nie mamy swojej pierzemy w jednej. Zamówiłam już i czekamy aż kurier przywiezie, bo z tamtej to już nic nie będzie, tyle razy była naprawiana.
A Maja to prze agentka!! Z tymi butami tak się uśmiałam, no ma pomysły dziewczynka. 🤪 😁
Moja Emi wczoraj wysłała piękne zdjęcie tatusia do jego kolegi z pracy. Moja komórka poszła do reklamacji bo po roku padł wyświetlacz dotykowy i teraz mam moją starą komórkę. Pamięta ona jeszcze czasy naszego chodzenia i właśnie takie roznegliżowane półnagie zdjęcie zaspanego męża wysłała do pierwszej osoby w książce telefonicznej. Całe szczęście że był to kolega z pracy męża. Od razu do mnie dzwonił a jak ja się spostrzegłam co ona mu wysłała to tak się śmiałam, że nie mogłam słowa do niego powiedzieć. No i teraz połowa chłopaków ma zdjęcie męża na tapecie i mają z niego niezły polew. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej

Lala dzsiiaj umyłam włosy i jak suszyłam i układałam się im przyjżałam.. moje urosły mniej więcej o 1 cm, a my chyba mniej więcej w tym samym czasie się obciachałysmy i pofarbowałysmy z tego co pamietam 😉

U nas dzisiaj 14 stopni było na termometrze, ale o ile do południa świeciło słonko, to teraz już pochmurno i tak nawet jakby deszczowo.. 😞
Od poniedziałku niby już u nas wiosennie na całego ma byc 😉 Oby! Już się doczekac nie mogę!!! 😉

aaa_aniusia ojj tak takie przewiane pranie całkiem inaczej pachnie niż suszone w domku 😉

My gotujące mamusie mamy o tyle lepiej od naszych mężów, że na obiad jest to na co MY mamy apetyt, a nie oni hi hi

Lala przyślij odkurzacz do moejje córki, ona Ci naprawi 😉 ha ha

Aż Wam zazdroszcze tego słonka.. o leci bajka o słoniach i ida grabić liście własnie 😁 😁

Jejku no dobrze, że się zorientowałaś, że ona bez bucików, bo ziemia jeszcze chłodna... ech nasze dzieci jeszcze nieraz nas zaskoczą 😉
Obawiam się, że moja córka tez może zdejmować bo ogólnie ma awersję do bucików i skarpetek.. 😉

Ojj tak ja tez wychodzę z założenia, że brudne dziecko!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale siedzenie na nocniku się przeciągnęło.. potem zadzwonił telefon, a potem musiałam się szykowac, bo byłam umówiona z rolnikime.. wróciłam do domu to była już 20... Kolacja, kąpiel i chwilka zabawy z Izką i ululanie... to ululanie to minuta w zasadzie, ale widzę, że ona chce bym obok była.. złapała mnie za rekę, przytuliła moją dłoń, pocałowała, znów przytuliła mrucząc przy tym i momentalnie zasnęła... z minute to trwało... a jak po położeniu wyszłam z pokoju to wpadła w rozpacz...

Dzisiaj dziecko mnie zaskoczyło... Ona jak chce siusiu czy kupkę to woła "be"...
Ja jak idę siusiać to mówię jej mama idzie zrobić siusiu, bądź tutaj, a ona wtedy w płacz i mówię to chodź ze mną 😉 i ide sobie, a ona do mnie przychodzi do łazienki... No i dzisiaj byłam w łazience i robiłam makijaż, a ona też przyszła do mnie z lalką i położyła ją na ubikacji i mówi "siiii siiii"... Myślę sobie kurcze przypadek, niemożliwe, by udawała, że lalka robi siusiu na kibelek, bo ona przecież woła "be"...
Po jakimś czasie siedzimy w salonie, a ona znów wzięła lalkę i włożyła ją do nocnika i woła "siii siiii"... no więc chyba rozumie, że tam robi się "siii", tzn lalka robi tam "siii", no bo Iza robi "beee"... Zrozum tu dziecko 😉 Ja zgłupiałam w każdym bądź razie.. ha ha

Tort będzie z fotką męża i jego motorem 😉 ale właśnie przed chwilą wpadłam na pomysł i ugotowałam budyń, wlałam w salaterki i wystawiłam za okno 😉 wyjęty z salaterek budyń złączę ze sobą, na niego położę 2 biszkopty i na czubek biszkopta rodzynki 😉 Połamałam zająca, roztopiłam go i poleje całość czekoladą 😉 Cyce pierwsza klasa będą 😉 Włożę do lodówki i rano wręczę mężowi 😉 no chyba, że sam znajdzie, bo wstanie wcześniej niż ja 😉

Nic zmykam kończyć cycki 😉

Dobrej nocy pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry Pani Zosiu! 🙂

U nas podobnie deszczowo! Dobrze że wczoraj wygrabiłam. Za tydzień wymieniają nam okna, no niecały bo 17! Ciekawe jak wielnki bałagan wyjdzie z tego.. Plus taki że mieszkamy na parterze więc większość syfu będą wywalać przez okno!

I wiecie co łapie doła.. Te maszyny stoją i stoją nikt nie chce tego kupić.. Nasze oszczędności poszły się walić - powaznie 😞 Nie lubię żyć od wypłaty do wypłaty = ale tak to teraz wygląda właśnie! No i co przy wymianie okien moglibyśmy wytapetować i zrobić kilka zmian no ale oczywiście dupa blada. Planowałam sobie zrobić piękną sypialnie (już wiem jakie kolory i jaka tapeta) do tego dywany i zasłony pod kolor 😞 ale gdzie tammm Stać nas najwyżej na odświeżenie ścian a dywany i zasłony i inne dodatki byśmy kupili w przyszłym miesiącu! No do bani totalnie!

😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam na momencik. Wszystkiego chwilowo nie nadrobię, bo padam. W pracy ten tydzień był ok, bo do wczoraj jeszcze była kierowniczka z innego sklepu, a dzisiaj miała być moja kierownik regionu i nie było jej. Póki co jakoś wolno ogarniam funkcjonowanie sklepu, ale zaznaczam...bardzo wolno!!! Dziś zrobiłam swoje pierwsze manko...na szczęście tylko na 13 zł , więc jakoś to przeżyję. Babce odrzuciło zapłatę kartą, a ja tego nie zauważyłam 🥴 🥴 🥴 Najgorsze jest to, że póki co , to pracownicy tego sklepu wiedzą więcej ode mnie, więc jak mam zbudować swój wizerunek, skoro wiem mniej od nich. To przeciez zawsze pracownicy lecą z problemami do kierownika , a nie na odwrót!!! Poza tym, jest taka kasiążka...taka procedura działania naszej firmy, którą powinnam mieć w małym paluszku...ale nie mogę wynieść jej do domu...a w pracy póki co nie mam czasu na jej czytanie, więc kiedy mam to zrobić? Będę mieć kontrol i co? No i jeszcze dochodzi stres związany z dojazdami, bo od przyszłego tyg będę już sama jeździć do pracy, bo za dwa tyg mam popołudniówki i nie będę mieć jak wrócić przed 22, tylko autem. Na dodatek z tych stresów prawie wcale nie jem i nie pije w pracy. No zobaczymy jak będzie...teraz muszę tworzyć grafik na następny miesiąc...jest tylko jeden plus tej pracy...zawsze jest coś do zrobienia i przez to czas się nie dłuży!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yenefer trzymam kciuki, domyślam się że wcale nie jest łatwo!

Zosiuuu wystawione były i dupa dupa!

Dziś poszłam z siostrą na lumki , upolowałam kilka rzeczy dla Majusi. Takiego fajnego motylka gadającego i śpiewającego z vtecha i kilka ciuszków. Taka ładna bluzeczka z f&f ale na rękawie jest plama którą tylko wybielaczem da rade wywabić - może się uda a jak nie to to przecież kilka groszy.. Moja siostra kupiłą jej takiego 35cm hello kitty i to nie podróbka - super nowy z metkami! Za całe 13zł!!! A w tesco widziałyśmy takiego za 89!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lala---fatycznie:];]hehe

maksiu narazie nie ma zadnego p[ieprzyka nigdzie;]

w przyszlym tyg ma byc okoolo 20 stopni!!!!!!! rany nie wiem jak mam ubrac maksa hehe:=] chyba trzea bedzie sie rozgladac za sandalkami bo jak dalej tak pojdzie to beda potrzebne szybkio hehe!!!! ja bym nie narzekala!!!!

maly mi zasnal wlasnie....

ja w koncu usiadlam robie sobie herbatke zmiodem i cytrynka i licze tu dzis na jkis ruch!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...