Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Witam i ja. Dziś mam wolne, ale co z tego, skoro juz o 9 rano pojechałam na otawarcie sklepu, bo w systemie nam sie liczby nie zgadzają...miałam to dziś wyjaśnić, ale pierdzielę to...to mój wolny dzień!!! Zostawiam to i olewam, a w piątek jadę do Wrocławia na zebranie kierowników, więc tam się o wszystko wypytam. W pracy dupa...wczoraj od 8:30 do 13:00, ani nie byłam siku, ani nie wypiłam łyka niczego, a ni nie ugryzłam nawet kawałeczka jedzenia-tyle mam roboty!!! Normalnie nie muszę się odchudzać!!!Najgorsze jest to, że nikogo nie obchodzi, że jestem kierownikiem od tygodnia...mam umieć wszystko na już...dlatego mam wyjebane i jak mnie zwolnią to się nawet ucieszę!!!Myślałam, że tym razem trafiłam na naprawdę fajną pracę i się niestety pomyliłam 😞 Do pracy jeżdżę autkiem,póki co spoko mi idzie, chodź już dwa razy wjechałam na skrzyżowanie na żółtym świetle grrr ☺️

Co do synusia, to jest cudny i kochany. Spędza teraz całe dnie z tatusiem na dworze.

GosiaQ my mamy 7 zębów 🙂

Lala89 jestem ciekawa sypialni, co też tam znowu wymyśliłaś 🙂

Cherry fajnie, że Kacper sam zasypia, bravo!!!

Shelby dla Ciebie Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
yen - zawsze w pracy na początku jest trudno, bo nie ma się pojęcia o danym stanowisku, a trzeba zapierdzielać, jakby się na nim już 15 lat pracowało, w każdym razie rozumiem Twoją frustrację, ale nie poddawaj się, ja trzymam za Ciebie mocno kciukasy i cieszę się, że Twoje chłopaki dają radę, no i że ogarniasz auto 😁 ja młody kierowca, wiem co mówię :P

lala - dobrze, że nie bałaganią zbytnio, mam nadzieję, że już bliżej niż dalej do końca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yen tobie wytrwałości! Super że sobie radzisz z dojazdami, a sprawy robocze ogarniesz 🙂 I zuch dziewczyna że dzień wolny to dzień wolny!

Zosiu dopiero co mówiłam że bałaganu zbytnio nie ma a jest 🙂 Po tym jak fachowiec wyzamiatał to całe mieszkanie było we mgle! 🙂 Brakuje mi jeszcze dwóch parapetów - dziś mają skończyć dlatego ja i Maja spałyśmy u mamy mojej. Mama pracuje na rano do 15 więc jak wróci z pracy to popilnuje Mai a ja polece wysprzątac a wieczorem małż skoczy po córcie. Juto wziął sobie wolne więc mi pomoże - miło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No tak zdecydowanie w moim stylu 🙂 Ciekawe jak to się sprawdzi bo teściowa i szwagierka myły podłoge po 7 razy! i dalej wychodziły białe ślady.. 🤢 😮

Nocka u rodziców ok. Maja spała z dziadkami w sypialni a ja z młodszą siostrą 😁 Mama do pracy wyszła o przed 6 a o 6 Maja wstała i wołała mnie dwa razy mama , przyszłam poleżałyśmy razem jeszcze do 6.30 No i wstaliśmy wszyscy 🙂 Potem chodziła po pokojach i pukała i mówiła ciocia a jak otworzyło się jej drzwi to dawaj do łóżka i buziaczek dla cioci Ali i Pauli.
Przed 11 poszłyśmy na plac zabaw. Pobawiła się w piasku, połaziła, pochuśtała , pokręciła i się zmęczyła 🙂 No więc do domku. Położyłam ją i zasnęła teraz. Ja siedze jak ciołek bo juz nie jestm u siebie i jakoś mi tak dziwie - ciekawa jestem jak tam idzie ekipie... Właściwie to siedze jak na szpilkach bo jak tylko wróci mama z pracy to lece ogarnąć system.. Mama wzięła sobie wolne na jutro więc Maja dziś u nich zostanie na noc i jutro będzie do popołudnia aż się odsprzątam. Rodzice nic jeszcze nie wiedzą o moich planach remontowych zmiany sypialni ;p to taka mała niespodzianka dla nich też 😁 Ciekawa jestem jak im się spodoba nowy kolor i wgl..

U nas mega ciepło. Na placu Majusia sama ściągała czapeczke bo jej było ciepło. Myśle że spokojnie cieplejsza bluza lub polarek wystarczy.. Ja ubrałam ją w wiatrówke na polarze a pod spodem miała body zdł rękawem i cienkie bolerko a i tak była spocona. Wiatru nie ma wcale więc poważnie jest ciepło 🙂 dobrze bo farba na ścianach będzie szybko schnąć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecko wymyśliło sobie nową zabawę... wczoraj rano sprzątałam odkurzaczem, a ona poszła sobie na górę i zaczęła z góry przez szczebelki wyrzucać rzeczy! Całe szczęście, że tylko maskotkę i męża koszulkę... bo jakby tak myszkę od laptopa, albo jakiś ciężarek od sztangi (kilogramowe spokojnie podniesie i umie z tym chodzić) i tak zrzuciłaby na schody na dół to schody uszkodzone i pewnie jeszcze płytki na korytarzu do wymiany! Już nie wspomnę o tym, że sama mogłaby z tym spaść! Ech dzieci i ich pomysły!!!
Zaczęła wchodzić na fotel, a z niego na drugi obok i próbuje sięgać to co na belce od kominka sie znajduje, a czego generalnie nie może sięgać i brać i się bawić...

Z foteli na ławę a z ławy na podłogę! A ja tylko patrzę kiedy spadnie... tak samo wchodzi do bujaczka, wstaje w nim i się buja! masakra!

Do tego jeszcze kilka dni temu chwaliłam moje dziecię, że woła siusiu i kupkę, a tu nagle od soboty przestala wołać! Mało tego, gdy posadzę na nocnik to nie zrobi, tylko siedzi, siedzi i nic.. zdejmę z nocnika i po chwili w pieluchę robi!!!!!! nie wiem czemu! Czyżby jakiś skok rozwojowy się szykował? sama nie wiem!

Ludzie na ulicy mnie zatrzymują, gdy idę z córką na spacer bez wózka i pytają "a pani dziecko już chodzi???" wielce zdziwieni.. a ja mówię "że tak! w końcu najwyższy czas by chodziła", no to oni jeszcze większe oczy i pytają "a ile ona ma?" i jak powiem, że 15 miesięcy to oni, że jejku ale maleńka! ja myślałam, ze ma jakieś 9 miesięcy... ha ha ale śmieszne!

Izunia chodziła dzisiaj w sandałkach trochę w domu, a jak się przyzwyczaiła do nowych bucików to i po dworze. Widzę, że fajnie jej się w nich chodzi, bo do tej pory sama po trawie nie chciała chodzić (nie wiem czemu) a dzisiaj biegała cała szczęśliwa!
No i co zrobiła dzisiaj moja panna? Bawiła się drzwiami tarasowymi i wypadła przez próg! na wycieraczkę, ale wycieraczka taka ostra była i ma policzek cały zdarty! A ja od razu nie zajarzyłam, że ta wycieraczka taka drapiąca jakby z drutów była i mówię przecież nic się nie stało, nie płacz! A po chwili dopiero zobaczyłam zadrapania i poszłam szybko przemyć, bo tam i piach i psy się wygrzewają na niej... to chciałam troszkę rankę odkazić chociaż samą wodą.. i jak umyłam to tak delikatnie osuszyłam i miała mega czerwone i kreski zdarte do krwi... ech biedna.. wycieraczkę już wyrzuciłam tak na wszelki wypadek..

Pogoda u nas cudna była! Wieczorem trochę popadało, ale to taki "majowy deszczyk"...

Dzisiaj spędziłam pól dnia u bratowej.. Iza wybawiła się z kuzynami.. miałam jechać później, ale nagadałam rano Izie że pojedziemy do Dawidków (tak nazywam bratanków) i ona już nie chciała zasnąć, a jak zasnęła przed południem to o 12 była już wyspana.. ha ha chyba czuła i chciała jechać jak najszybciej...

Pomidorki posadziłam... tzn. wysiałam do doniczek w domu... jutro jak się uda to rzodkiewkę wysieję i marchew i pietruszkę m usze jechać kupić i tez wysiać.. a i cebulę...

lala często fachowcy tak robią, że biora każde zlecenie a potem kombinują... dwa dni na jednej budowie, dwa na drugiej i znów na pierwszą wracają.. byleby tylko zleceń nie stracic.. 😞

Ja podlewam moje storczyli wodą z nawozem zawsze! Mam nawóz w żelu. Robię tak, że wlewam porcję nawozu do butelki po wodzie mineralnej uzupełniam wodą mieszam i wlewam w osłonkę storczyka az po samą górę.. zostawiam na pół godz i wylewam wodę (potem podlewam nią inne kwiatki w domu)... za jakiś czas sprawdzam czy na doniczce sa kropelki rosy, jak ich juz nie ma to znó mocze je pól godz.. czyli tak raz na 2 tyg podlewam je nawozem.. teraz jak cieplej bedzie to pewnie częściej bedzie trzeba.. 😉

Ja mam na południowym oknie w wykuszu.. więc generalnie mają słońce cały dzień ha ha

Gosiaq super, że masz już tak samodzielne dziecko! My naukę samodzilnego jedzenia zaczniemy jutro na tarasie.. a niech sobie tam brudzi co chce i ile chce 😉 w domu je chlebek sama i parówki, mięsko w kawałku, szyneczki, plasterki sera... ale obiadkami ja ją do tej pory karmiłam.. 😉 czas to zmienic 😉

Komunia.. poważne wyzwanie przed Tobą! 😉 ale dasz radę,a synka masz zdolnego!

Nie chodzi o to by być perfekcyjną, ale o to by rodzina była zadowolona no i Ty sama też!!! 😉

No i fotke poprosimy w nowej fryzurce 😉

Kobieto ile w Tobie pozytywnej energii! Wpadaj tu do nas częściej!

Cherry no to wspólczuję z odgłosami kościoła, ptactwa... u nas na szczęscie słychac jak dzwonią na msze.. a ptaszki pięknie ćwierkają i lubie ten ich spiew... czuję że wiosna wtedy an całego 😉

A Kacperek jest neisamowity z dawaniem reki i mówieniem cześć!

No i zasypianie rewelacja! Gratuluję!

Lala no to Maja pokazuje co potrafi hi hi

Rozumiem, że okna juz wymienione!
Jakoś mnie nie dziwi, że fachowiec zadowlony z idealnie przygotowanego mieszkanka do wymiany okien!

Hmm jak myły podłoge brudną wodą to się nie dziwię, że wychodziły białe ślady, bo woda juz brudna była.. tzreba czesto zmieniac wodę przy myciu po takich akcjach...

Lala ja dzisiaj w krótkim rekawie chodziłam i spodniach 3/4 i sandałach i mi było mega ciepło na słonku... Iza miała body z długim rekawkiem i na to bluza.. rajstopy i na to spodnie dresowe.. tak siedizął ponad godzine w piaskownicy a potem jeszcze z kuzynami biegała po tarwie.. wieczorem iza też w krótkim rękawie chodziła po dworze bo serio gorąco było!



Yen poczatki zawsze sa trudne! Głowa do góry, cyc do przodu i bedzie dobrze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hej hej

O awaria serwera była...

Szkoda, że my piaskownicy jeszcze nie mamy, bo zbytnio nie ma co robić na podwórzu.. ile można chodzić???? a taka piękna pogoda...
Mąż mówił że zrobi, ale jakoś się nie bierze.. 😞 może jutro pojedziemy zobaczyć za deskami ile by kosztowały 😉 i czy warto robić samemu czy zamówić gotową... wiecie jak niewielka różnica w cenie będzie to bez sensu się bawić w stolarza.. lepiej ten czas przeznaczyć na zabawę z dzieckiem 😉

Kupiliśmy stolik plastikowy i 2 krzesełka więc Izunia będzie biesiadowała przy swoim stoliku... jutro nawet wystawię kredki i blok i niech sobie porysuje na "tarasie", a raczej w miejscu gdzie KIEDYŚ będzie taras 😉

Mam zamiar bawienia się cały czas w Makłowicza w podróży, tzn. że Iza będzie się bawiła w piaskownicy, a ja obiorę warzywa, pokroje i co tam jeszcze do obiadku...
Dwie pieczenie na jednym ogniu 😉 Dzisiaj o 10 miałam już zupkę brokułową wstawioną więc też mogłyśmy już wyjść na dwór...

Dzisiaj jadła przy nowym stoliku obiadek i podwieczorek na "tarasie".

Kupiłam też brykiet i kiełbachę i mięsko i jutro robimy grilla 😉 w końcu sezon trzeba zacząć.. 😉 niby chciałam dzisiaj, ale pogoda wieczorem już nie była za ciekawa...

Rano jak Iza zasnęła poszłam obdziabać truskawki, a że młode bo dopiero na jesień były sadzone to konkurencję miały dużą w postaci licznych chwastów.. po chwili szczerze mówiąc już mnie krzyż bolał hi hi

Chciałam dzisiaj wysiać marchewkę i pietruszkę, ale już nie dałam rady, bo z Izą to nie robota... a o 14 pojechałam do Auchan na zakupy, a potem to już mi się nie chciało 😉

No ale fajnie potem iśc po truskawki na krzaczek, a nie do sklepu 😉

Ogólnie czekam na jakaś fajną promocję Bebilonu, bo moje dziecię ostatnio pokochało mleczko i bardzo szybko nam schodzi z czego się cieszę... ale mój portfel już gorzej..

Nic zmykam pod prysznic i wspólny wieczór z mężulkiem 😉 pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamusie, nie mogłam wczesniej wejść na strone - nie wiem dlaczego.

No więc okna wprawione, mieszkanie wysprzatane. Jakoś się z tym bałaganem uporałam dosc szybko. Sypialnie malowaliśmy w piątek od 10 rano, o 14 tapetowałałam a o 00:30 myłam okno i prasowałam zasłony 🤪 , chciałam już zakończyć jeden pokój w całości.

A to obiecane zdjęcia przed i po






jeszcze chce narzute na łóżko taką http://www.jysk.pl/4/634/4607276/a/catalog

p.s
pierwszy raz malowałąm tapete i muszę powiedzieć że wyszło super! Farba lateksowa więc można zmyć jak Maja popiesze ściany 😁 😁 No i zaoszczędziliśmy jakieś 400zł Bo wcześniej na remont sypialni potrzebowaliśmy 12 rolek tapety (8 zwykłych i 4 wzory) Za rolke tapety płaciliśmy 59zł. Teraz nas wyszło dużo taniej i syzbciej także polecam. Farby wystarczyło 5l koszt 100zł a tapeta nas wyniosła teraz 240. Mówie o tym bo lubie się dzielić takimi informacjami, jeśli coś można zrobić dobrze i tanio to warto o tym mówić 🙂

Majusi się bardzo podoba! Podchodzi do ścian i robi moja moja 😁 albo tak klepie łapkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie! Czy ktoś tu jeszcze zagląda?? 😞

Zosiu wiadomo że Majusia najpiękniejsza 😁!
Powiem szczerze że czuje się rewelacyjnie w nowej sypialni. Nie wiem dlaczego, ale tamten kolor wgl mi nie siadł.. 😮 Wieczorem kolor nie jest wcale ciemny, robi się taki buraczkowy jakby.. tu jeszcze bezpoduszek i dywanikow
za to rano to istna śliwka węgierka!

Moim rodzicom się tak spodobała że mama chce mi kupić narzute na łóżko 😁! Fajnie bo to wydatek mniej zawsze..!

A jak u Was plany na majowy weekend ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć wszystkim!
Znowu mnie tu długo nie było ale to tylko dlatego że byłam tydzień u mamy a tam jakoś tak czas szybko leci i nie miałam czasu na kompa.
Lala nooo teraz jest o wiele lepiej... a Majeczka cuuuuuuudna.
I fajnie, że tak wszystko zmieniasz nawet dywaniki pod kolor, a ta narzuta extra.
Aaaa i kupiłam wreszcie tą wcierkę jantar. Jeszcze nie używałam. Mam do Ciebie pytanie, czy jak sobie ją zaaplikuję wieczorem to rano włosy będą tłuste? Ja mam tendencje do przetłuszczania więc boję się że będzie gorzej. Aaaa i ile tego się wciera- na całej długości włosa czy tylko u nasady?? Byłabym Ci wdzięczna za odpowiedź.

A ja się wybrałam do mojej ginekolog. Zrobiłam cytologie, miałam usg i badanie piersi. Nie powiem trochę mnie to kosztowało bo podniosła się z ceną od ostatniego razu, ale ważne że wszystko ok. Tylko czekam na wynik cytologii. Myślała że przychodzę z drugim bobasem w brzuchu 🙂

Do dentysty też się zapisałam na maj, a tu jeszcze wesele kuzynki i komunia. Oj szarpnie nas nieźle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zaniu dobrze że wyniki dobre! Super że zadbałaś o siebie.. ja się wybieram ale wybrać nie moge!!!

Jantar wcierasz u nasady. Ja przelałąm do takiego psikacza - lepiej się wtedy aplikuje. Ja robię kilka przedziałków , spryskuje - chwilke masuje i tyle! Włosy się nie przetłuszczają, u mnie działa to jak efekt push-ap następnego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wiolu dziękuje!

U nas słoneczko więc biore się za pranie!

Te słoneczko tak nastraja pięknie, ale przez to że mam okres i mega wysyp na twarzy tonie chce mi sie nic! Nie wiem czemu mnie tak wysypało już dawno tak nie miałam! Masakra jakaś!

Wysprzątam i lece na plac zabaw 🙂 Dziś musze zabrać wiaderko do piasku! bo wczoraj zapomniałyśmy!

Miłego dnia kochane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam serdecznie! 😘
Wreszcie mam swój komputer 🙂 to mogę napisać.
Lala obie wersje sypialni są bardzo ładne - zdolna z Ciebie projektantka.
Co u nas? Zaczynamy całymi dniami siedzieć na dworze, co za tym idzie dom leży odłogiem. Piotruś jest strasznym psotnikiem - trzeba go pilnować jak złodzieja, ale robi to z uśmiechem na buzi i jak tu się na niego gniewać 😁. Dziewczyny po szkole i przedszkolu szaleją na rowerach i trampolinie (zrobiliśmy z sąsiadami zrzutkę i kupiliśmy 3 metrową).
Jesteśmy po szczepieniach, zostały tylko pneumokoki i przerwa do 5 lat. A jutro do przychodni z Ulką na bilans 4 latka.
Przed nami wyjazdowy okres: w ten weekend jedziemy na 18-tkę córki mojego kuzyna, a 1 maja wyjeżdżamy na 5 dni do Kątów Rybackich - mam nadzieję, że dopisze pogoda.
I to chyba chwilowo na tyle. Pozdrawiam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
martka - współczuję 😞 mam nadzieję, że jakoś dajecie radę!
niech Wam się udadzą jak najpiękniej te wakacje

Zaniu - ja tak jak Kasia, też nie mogę się wybrać do lekarza, więc podziwiam 🙂

lala - ja jeszcze nie kupiłam nawet zabawek do piachu, przeraża mnie, że młody będzie cały w piasku 😉

Cherry - :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yosiu nie ma źle 🙂 Jedynie warto ubierać dzieciaczki w coś ciemniejszego 😁

Martka nas czekają badania alergiczne bo Maja czasem też jest bardzo wysypana, włąśnie teraz tak jest. Mamy przepisany zyrtec no i wapno, jak jest włąśnie tak jak teraz to muszę ją smarować hydrocotisonem. Ona wgl ma bardzo delikatną skórke.. Jak zje więcej cytrusów to jest wysypana, jak wypije dużo sokó marchewkowych to też. Wole zrobić te testy i wiedzieć na co jest uczulona niż smarować ja maścią za każdym wysypem ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lala śliczna sypialnia! Chyba trochę jasniejsza się zrobiła przez tą jasną ścianę z tapetą co? Czy tylko na zdjęciu tak wyszło?
A jak remont sypialni u szwagierki? Zrobiła tak jak Ty początkowo chciałas? Byłaś ocenić? 😉

Faktycznie niewiele wyniosła Was zmiana kolorystyki.. no ale jeszcze dodatki.. niestety te już kosztują ;( O fajnie, że mama chce Wam kupić narzutę 😉

Izunia w pokoiku ma jedną ścianę w kolorze śliwki węgierki i w zależności jak pada światło, to kolor jest bardziej lub mniej sliwkowy 😉
My mamy sypialnię w kolorze gorące kakao, wanilia i cappucino i nie jestem nią zachwycona... ale w tym roku jeszcze chyba nie będziemy malowac...
Ogólnie po prostu jest ciemna nasza sypialnia 😉

Majunia jaka zadowolona i jaie ma długie warkoczyki!

Wczoraj było tak pięknie, a ja miałam jeszcze bratanicę, więc spakowałam dzieci do auta i pojechałam do drugiej bratowej... tam to dopiero domowe przedszkole się zrobiło 😉 4 dzieci rocznikowi to jedno od drugiego o rok starsze 😉 Iza z piaskownicy prawie nie wychodziła, trochę na zjeżdżalni pozjeżdżała i pobiegała po trawie, ale najbardziej podobała jej się zabawa w piasku. Za to reszta prawie trampoliny nie opuszczała 😉 no i na zmianę zjeżdżalnia, trampolina i piaskownica 😉 Dziewczynki padły w drodze do domu, a tylko 4 km jechałysmy autem 😉

Dzisiaj wietrznie u nas i od rana pochmurnie.. teraz się przejasniło bardziej i słonko wyszło, ale ogólnie wieje bardzo. Izunia padła dzisiaj jedząc kaszkę o 11:30 ha ha normalnie daałam jej kaszkę, popiła herbatką, odwróciłam się by postawić kubek na stół i sięgnęłam po łyżeczkę patrzę a iza już spała na siedząco w foteliku do karmienia 😉

O własnie się obudziłą i gada na dworze.. idę po nią 😉 a spała prawie 3 godz.. no dobra 2 godz i 45 minut!

Zaniu daj znac jak efekty po wcierce 😉

Niestety służba zdrowia to parodia...
ważne, że wszystko ok!

Lala nie wiem jak Ty, ale ja też jestem wysypana na twarzy, do tego dekold, ręce ale to od słońca mam! Nigdy nie byłam uczulona na słońce! Aż tu nagle od neidzieli mam wysypkę, która w nocy zanika i teraz mam blady róż i chropowatą skóre dłoni, ale jak tylko wyjde na słońce jest mega czerwona i swedzi!

Aż zazdroszcze takiej super pogody! U na swieje więc na plac zabaw nie idę, bo normalnie az gwizda na dworze 😞

Martka super, że macie duża trampolinę, bo jak wejdzie kilka dzieci na raz to fajnie jak duża bo duzo miejsca i każde może swobodnie skakać, a wiadomo, że w grupie raźniej 😉

Super, że wyjazdy się szykują! Tak lubię 😉 Udanego wypoczynku zyczę!

Shelby my zabawki do piachu mamy.. zażyczyłam sobie dla Izuni od zajączka, a kilka dni temu kupiłam jeszcze zestaw Wadera z motorówką, i takim czymś co wsypujesz do góry piasek/wlewasz wodę i leci w dół i kręci się kółeczko jak w młynie.. nie wiem jak to się nazywa 😉
no ale piaskownicy nadal nie mamy...

A brudem nie masz się co martwić... póki piasek suchy 😉 ha ha

Iza też ma w 2 miejscach takie małe okrągłe plamki, jakby w obrączce, koloru brązowo-różowego.. suche w dotyku, przy kapieli robią się różowo-czerwone.
Byłam wczoraj u pediatry i móiła, że to wygląda jej na jakąś alergię...
kazała odstawić mleko... ale mleko pije cały czas i poza tymi plamkami, które już raz miała na brzuszku i zeszły po hydrocortizonie nic więcej nie jest...
23 maja ide do gastroenterologa i chyba nie będe jednak z niczego rezygnowała i zobaczymy...

Nic zmykam, bo tatuś z córeczką mnie wołąja...

Miłego dnia





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lala dzięki za porady!! Na Ciebie zawsze można liczyć!! Ja przelałam sobie jantar do buteleczki po ostenisepcie i właśnie jestem po pierwszym zaaplikowaniu. Rzeczywiście moje włosy są jakby lżejsze i takie podniesione u nasady. Zobaczymy czy zadziała u mnie bo mi wypadają choć piję witaminy. A nie powiem chciałabym zapuścić choć nigdy mi się to nie udaje. Plany na majowy weekend? Na pewno siora ma mi zafarbować w końcu włosy 😉 a 4 maja chyba pojedziemy na imprezkę do mojej koleżanki ze studiów, będzie kilka znajomych więc spoko. Oczywiście Emi jedzie z nami bo ma tam koleżankę Oliwię starszą o 8 miesięcy.

Martka no to życzę wam udanego wyjazdu… Pogoda ma być podobno letnia… coś obiło mi się o uszy że ma być 30 stopni!! Ale czy będzie?? Się okaże 😎

Emi chyba też ma to AZS ale nikt mi tego wprost nie powiedział choć byliśmy u lekarza. Dostaliśmy kropelki do oczu bo jej ropieją i taki syrop przeciwalergiczny Xyzal. A ta maść Hydrocortisonum to jest jakiś steryd? Na receptę? Nie wiem jak mam jej ulżyć czasami tak się drapie po czole że rozdrapuje to wszystko. Wysypkę ma tylko na czole, skroni i policzku. Smaruje kremem Emolium ale to nie jest maść więc nie pomaga w tej sprawie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...