Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ale jestem zła skasowało się wszystko!
ale od nowa...
witajcie!
u nas nocka boska ! wczoraj o 20 zachciało mi się zupy kalafiorowej więc sobie odgrzałam a moj wiki jak tylko zobaczył że ruszam ustami to przyleciał i o dziwo zjadł chochelkę zupy! nastepnie zjadł o 22 mleko 180 ml z kaszką i pospał do 5 zdjadł znów kaszke i obudził się o UWAGA 9 27!!
jestem mega wyspana nie pamiętam kiedy ostatnio tak spałam! 🤪 🤪
lala mam przerabane przez ciebie 😁 😁 jak was wczoraj podczytywałam to mój m przyuważył co miałaś na obiad i pół dnia mi głowe zawracał że on też by zjadł... że dawno nie było on tak ładnie mnie prosi... i jak myślicie co mam dzisiaj na obiad ?? tak kopytka.. 😁 😁 😁
u nas chyba również będą dwie imprezy urodzinowe jedna w opolu a druga u mnie w domu w tarnolbrzegu (podkarpacie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

u nas dzisiaj na obiad pierogi z kapusta 🙂 a Matek bedzie mial zupke na młodzikach gołębi(pycha) z ziemniaczkami i na drugie ryz z jablkami lub gruszkami.
o mlody wlasnie bedzie mamie w szafie sprzatal 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek probowal sie schowac za lozkiem ale no same widzicie 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/515/1007413n.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img515/7683/1007413n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
AAAAAAAAAANIUSIA ja bardzo prosze o przepis na serniczek z czekoladąąąąą! PYCHOTKA!!!

Moje dziecie dosypia po 2 śniadanku.. Zjadła pół kromeczki z masełkiem i jajecznice z jednego jajka i połowy pomidorka z ogródka! Do tego butla herbatki i juz gotowa była do drzemania 😁 hehe

A na obiadek dziś szynka wp ziemniaczki sosik i mizeria. Dla Mai mizeria i ziemniaczki z sosikiem.

hehe a jutro kalafiorowa bo żeście smaka narobili ;p

Yenefer! Nooo to już wyższy poziom szukanie pieska po książeczce! Super!
Shelby Maja też czasem się dławi, ale mimo wszystko nie miksuję już na drobno, tylko na kawałki typu ''light'' hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Shelby te torty są smaczne - jak te zwykłe.... To pomarańczowe to tylko masa plasytczno lukrowa... w środku jest zwykły tort 😜 😜 😜 tam gdzie będę zamawiać jest aż 40 smaków od śmietanowego przez tiramisu czy owocowe po truskawowy z szampanem 😁 😁 😁

Mój Kacperski padł.... wiecie co ja to jestem niedobra 😞 😞 😞 Wkręciłam sobie dziś mycie zlewu kuchennego wieć po łokcie w melczku.... mały sobie biegał ogldał mini mini czasami popłakiał ale ja myślałam że to dlatego że po prostu jest zmeczony.... Wziełam go potem na rączki do cyca by zasnał karmie karmie on prawie odlatuje a ja smród czuję.... młody walnął kupsztala !!! A ja z tym dodatkiem w pieluszcze chciałam dziecko ukołysać 😮 😮 😮



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wieczorowa pora 🙂 Popoludnie spedzilam dzis na wsi u przyjaciolki, tej co ma chlopcow blizniakow, zabralam sie z jej mezem po jego pracy, bo odkad tam zamieszkala to widzimy sie raz w miesiacu. Ona to ma dopiero urwanie glowy...jej chlopaki to prawdziwe lobuzy, moj Oskar przy nich to prawdziwy aniolek 🙂

Tesciowa tez zadzwonila, bo widziala reklame castoramy i chce nam zafundowac drzwi wejsciowe do domu, bo mam takie brzydkie, stare...ale chyba mysli, ze sama sobie je zamontuje. Doceniam jej gest, ale niech odrazu zamowi i montaz, bo tak ja bede musiala doplacac do interesu, a nie mamy teraz kasy na to...powiedzialam jej, ze sie ciesze, ale jak cos to dopiero jak moj przyleci na urlop, no bo teraz to co, postawie je sobie w pokoju?I bez montazu to dla mnie zaden prezent.

No a Oskar juz spi od prawie godz, ale tak sie wierci i cos steka, ze nie wiem czy sie zaraz nie obudzi. Wlasnie sie w nogach w lozeczku polozyl eh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A u nas słoneczko więc będzie spacerowo 🙂
Martuusia, też tak miałam bo jak tu coś zjeść
jak dziecko nic nie chce.. Wtedy nawet samemu coś ciężko przełknąć 🤨 Mam nadzieje że jej szybciutko wróci apetyt.

Cherry ja też kiedyś sprzątałam sprzątałam a maja z kupą łaziła - nawet nie wiem kiedy ją zrobiła 🤔 i też miałam wyrzuty bo u niej zaraz czerwony dupkos sie robi..

Wczoraj moja mama do mnie telefonuje z tesco i ''przyłaź bo pampersy ci odłożyłam'' Przychodze a tam 186szt za 21.25 🤪 huggies - jedynie co to rozmiar od 5-9 no ale okazja więc wzięłam bo w 4 ma leszcze troche luzu a rozmiarowo nie były dużo mniejsze bo porównałam z dadą. W domu założyłam i są ok - bardziej jak majteczki ale Maja swobodnie w nich biega* no i pasują więc najpierw te zużyjemy . Na noc jednak dada.. No ale okazja więc się skusiłam
Yen twój Oskarek też chyba jeszcze w 3?A Maja i Oskar gabarytowo podobnni no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! 🙂

Zaniu- krzesełko jest piękne, a żyrafki na prawdę urocze 🙂 🙂!
Martusiap może przeczekaj, czasem są takie dni kiedy i Ty nie masz chęci niczego zjeść, Maja prawdopodobnie ma takie dni, przejdzie jej 🙂 Może to nic strasznego 😉 Cierpliwości!
Shelby moja Zosia nie je już takich typowych papek, obiad rozgniatam jej widelcem (słoików juz nie jemy 😉 ) więc część jest rozpapczona a część nie 😁
Cherry torcik prześliczny!!! 🙂 🙂 A co do teściowej... hmmm... Szkoda kobiety, żeby się jej przykro zrobiło. Ma szczere chęci po prostu 🙂 🙂
Gosiaq! Jak zwykle w dobrym humorze 😁 😁 Jak tam chłopcy? Filip daje radę w żłobku? 🙂 🙂
Jadwiga-roza Ja mam szwagra z Tarnobrzegu!! 🙂 🙂

A u nas pogoda trochę spsuta 😉 no ale na zakupki trzeba się wybrać- wyjścia nie ma!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Cherry dzięki za info dot. ciuszków w Lidlu 😘 ja dziś wstałam o 7:10 i pognałam do lidla....u nas jak się okazało Lidl od 7:00 i już kilka osób na stoisku się kręciło ale na szczęście było w czym wybierać...jak już wychodziłam ok. 8:30 to widziałam tłum matek z dziećmi 🙂 Kupiłam skarpetki, rajstopki, ogrodniczki i szary dresik.....dresik jak znalazł do zabawy w domu 😉

Narobiłyście mi wczoraj smaka na zupę kalafiorową i zgadnijcie co gotuje się w garze ?... 😉
Moje dziecię właśnie zasnęło a mamusia musi ogarnąć mieszkanko więc uciekam na razie.....ale będę od czasu do cxzasu zerkać w monitorek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
judzi na jakiej ulicy on mieszka? może byliśmy sąsiadami 😉
u mnie na obiad dzisiaj miesko schabowe z warzywami wszystko pieczone w woreczku 😉 do tego ryż albo kasza (jeszcze się zastanawiam) i mizerie z ogórków. u mnie lidl jest na drugim końcu miasta i mam zamiar się tam wybrać po pracy męża , ciekawe czy coś jeszcze zostanie 😁 dzwoniła do mnie szwagierka że właśnie jest w lidlu (była godzina 7;55) i mówi że chce kupić moejmu małemu bluze i się pyta czy chcę z uszami czy taki sweterek bo trzma w rękach dwie ostatnie sztuki! mówi że ludzie sobie wydzerali ciuszki z rąk (sytuacja działa się w lidu kieleckim) a dookoła bło słychać krzyki "ja byłam pierwsza! ja to pierwsza zobaczyłam! " 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hEJ 🙂 🙂 🙂

Agisal ja też byłam po 8 w Lidlu. Jednak to co tam zobaczyłam przerosło moje oczekiwania.... Jak pojechałam to nie piłam rano kawy więc zaspana jeszcze byłam i wiecie co masakra. Tam baby sie prawie biły o te ubrania !!! Więc ja jako "dużą" babka troszku im naprzeszkadzałam - naładowałam cały koszyk tymi rozmiarami co mnie interesowały i stałam z boku i przebierałam. Kupiłam ogrodniczki, tą bluzę z misia z uszkami i dresik oraz dwie pary rajstop.Dzwonie też do szwagierki czy ona dostała wszystko co chciała a ona do mnie z tekstem że właśnie jest w lidlu i u nich jest pełno wszystkiego i właściwie nie ma nikogo 😮 😮 😮 a ja się szarpać prawie musiałam 😁 😁 😁 NO nic to przecie OŁAWA!!! Trzeba było jechać do Wrocławia te 20 km i robić zakupy w spokoju 😁 😁 😁

Fajne te ciuszki no nie? Duża rozmiarówka. Agisal na jaki rozmiar kupowałaś?

te moje zakrecenie trwa od wczoraj..... 😜 chciałam zadzwonic do stomatologa i zadzwoniłam na służbówkę naszej Wanilii 😮 😁 😁 a dziś znów do niego chce dzwonić i mówię że Pan do mnie dzwonił że ten wkład przyjechał od protetyka i że we wtorek mi pasuje bala bal a tu słyszę jakie zapisać? Jaki wkład ? tu kurier !!! Pani się do kuriera dodzwoniła 😁 😁 😁


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jdwiga- na M. Dąbrowskiej o ile dobrze pamiętam! Moja siostra studiowała w Tarnobrzegu i tam się poznali 🙂 kilka lat temu była nawet w lokalnej telewizji,pokazywali ją bo miała najlepsze wyniki na roku 🙂 kujonka! 😁

A ja nawet nic nie wiedziałam o takich promocjach w Lidlu... U mnie w Lidlu pewnie były wcześniej:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...