Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry!
Jadwiga-róża koniecznie musisz nam to pokazać! a to cwaniaczek!! 😉
Cherry właśnie, jak zdrówko?
Martusia a u was? Już lepiej z Majcią???
No i gdzie Gosiaq? Zapracowana pewnie..
i Madziu daj znać czy u Was też ok :*

Zaniu ależ ta czapeczka pasowałaby mi do kombinezonu 😁 😁 😁 Ale teściowa powiedziałą , że w fido widziałą fajną czape z pomponem też w kropaski - może kupi?
Zaniu paputki takie http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=pl&sa=N&biw=1280&bih=592&tbm=isch&tbnid=SBrkwzqDr_E4qM:&imgrefurl=http://allegro.pl/h-m-paputki-czerwone-hello-kitty-16-18-wyprz-i2063494681.html&docid=mUxx6MNzkU27mM&itg=1&imgurl=http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/20/63/49/46/2063494681&w=900&h=598&ei=rpBqUKm4KIXWtAbdwYGQAQ&zoom=1&iact=rc&dur=156&sig=105985310997054037241&page=1&tbnh=120&tbnw=159&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:1,s:0,i:73&tx=57&ty=22
u nas w sklepiku z rzeczami dla dzieci były po 16,50 więc w h&mie powinny być tańśze - bo miały metki z h&m ale cena była ucięta 🙂
A ten płaszczyk też ma z pepco 😁 nasze cóy jak bliźniaczki prawie, hehe 🙂

No a to jeszcze dla was jak Maa wchodzi sama do krzesełka, i do bujaczka 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=Ce7Ufi1x5_8&feature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=TntlT3VYPWM&feature=channel&list=UL

🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Shelby doskonale Cię rozumiem - pewnie też łązi Ci po głowie co zrobić..
U nas wygląda to tak:
Byłoby fajnie rodzinnie gdyby nie fakt że nie odzywam się do siostry mojego no i jeszcze jej kochasia. Po całej tej akcji odcięłam się od nich w 100%, mimo że mieszkamy w jednym budynku to nawet cześć sobie nie mówimy. Dla mnie to obcy ludzie. Mój to rozumie - chociaż on ze swoją siostrą rozmawia - nie jest to już co kiedyś(i dobrze).. Wgl zaś moja rodzina to też inna bajka. Rodzice mojego taty widzieli Maje chyba ze 3 razy - w tym raz oni przyjechali do nas. A mają jedną prawnuczke. I ja teraz mam ich zapraszać - pff! Ale pewnie przyjadą , żeby nik nic nie gadał - nienawidze czegoś takiego! Ja najchętniej też zaposiłabym tylko najbliższe mi osoby.. ale pewnie i tak przyjadą ci których nie chcielibyśmy widzieć ..
Dlatego też ten roczek wyjdzie troche inaczej niż bym chciała, ale najważniejsze żeby Maja się dobrze bawiła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Lala89 no jestem pod wrazeniem wyczynow Majeczki 🤪
No przeslodko wyglada jak sie wdrapuje na to lozko i krzeselka 😁

Zaniu dziekuje za komplementa ☺️

U nas roczek jednak znowu w domu tesciow,tylko chrzestni i dziadkowie. Typowa biesiada rodzinna.Tort kupuje,ostatnio kumpela zamowila taki fajny w ksztalcie kubusia puchatka, a jaki byl pyszny...zamowie cos podobnego. Szkoda,ze nie bedzie u nas w domku, ale no naprawde byloby ciasno.No i lista prezentow juz gotowa 😁

Oskar spi,to ide sie ogarnac i potem na spacerek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziendobry... moj maksiu siedzi w lozeczku ale chyba ani zmysli o drzemce choc narazie nie marudzi moze usnie:]
lala --no majka cudna...ona strasznie duzo umie wogole te wasze dzieci tak duzo umiejea....moj maksiu niedawno zaczal raczkowac i ani mysli o zadnym wspianniu czy innych rzeczach....ale na niego tez przyjdzie pora.....

a ktre maluszki same chodza?? maksiu narazie za raczaki ale chwieje sie jeszcze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej! Piekna pogoda u nas więc zaraz po drzemce Zosi idziemy na spacerek 🙂 My już sobie chodzimy za rączki, ale do chodzenia samodzielnego jeszcze nam daaaleko 😁 Może do roczku coś się zmieni, w końcu jeszcze niecałe 4 tygodnie! No i poza tym to robi wszystko co inne dzieci w jej wieku 🙂 takie śmieszne głupotki 😁 z których mama się cieszy i jest dumna że córcia takie rzeczy 🤪 🙃

Roczek planujemy we 3- niestety nie mamy możliwości zaproszenia kogoś - i tak nikt by takiego kawału drogi nie przejechał, a taki rodzinny roczek robimy 17 listopada, bo wtedy zjedziemy 🙂 chrzestna zaoferowała że zamówi tort, a ja zażyczylam sobie, że prezenty mają być do kwoty 50 zł- nie wiem dlaczego. Taka moja decyzja i już 🙂 I tak Zosia nic nie zrozumie z drogich prezentów, ani z teGO całego zamieszania wokół niej 😉

Lala! Moja Sofi też ma ten płaszczyk! Tylko że ciemny róż 🙂
Agisal, gratulacje dla męża!! 🙂 🙂
A Yenefer super wyglądałaś na tym weselu! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Halo 🙂

U nas będą 2 roczkowe imprezki; w sobotę dla chrzestnych, znajomych, naszego rodzeństwa i kuzynostwa + oczywiście masa dzieciaczków 🙂))) Będzie głośno, gwarno, tłoczno, z wielgachnym tortem i szwedzkim stołem w kuchni 🙂)) A w niedzielę dla dziadków i pradziadków Maksia - z ciachem i małym tortem!!! Ma byc przebojowo i wesoło, bo w końcu Maksik będzie miał roczek 🙂)))
Menu mam już prawie przygotowane (oczywiście zdrowo i pod kątem dzieci) i tylko nie wiem, jak się z tym wszystkim wyrobię, bo przecież będę już w pracy 😞 ale co tam - dam radę 🙂)))
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
judzia to zazdroszcze pogody bo u mnie paskudnie mgla i zimno....

my roczek robimy 11 listopada w niedziele bo nam wypada w piatek 9 ale w niedziele wszyscy beda miec wolne bo swieto wiec akurat,.....a ludzi troche bedzie wiec robie u rodzicow i nie jakos spcjalnie bedzie tort i babeczki i jakies przekaski.....no i oczywiscie balony czapeczki i takie pierdołki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
judzia napisał(a):
Aaaniusia, z tego co kojarzę to tylko Mateuszek MamyMatka sam już próbował chodzić a reszta to nie wiem ☺️


Krusyna! a u Ciebie impreza za imprezą!! A Maks będzie już miał w sumie dwa latka po dwóch "roczkach" 😁 😁 🙃


W zasadzie tak, ale niestety nie da się zebrać wszystkich naraz - to niemożliwe choćby z braku miejsca. Poza tym pierwszego dnia będzie mnóstwo dzieci i nasze "dziadostwo" mogłoby tego nie znieść 😁 A ponieważ mamy świetne relacje z całą najbliższą rodziną, a Maksik jest absulutnym oczkiem w głowie nie tylko większości dorosłych, ale i części swoich kuzynów, więc zapraszamy wszystkich i będą 2 imprezki 🙂))
U nas w rodzinie co chwilkę jakaś impreza, bo dużo ludzi i lubią się spotykać. A wyprawianie urodzinek wszystkich dzieciaków po kolei to niemal tradycja 😁 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa chciałam napisać że w końcu kupiłam krzesełko do karmienia. Szperałam szperałam i wyniuchałam takie:
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/pa020025.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img835/1618/pa020025.jpg[/IMG][/URL]

Na żadnych innych aukcjach go nie spotkałam tylko na tej jednej jedynej i gościu miał ostatnią sztukę 🙂 a te żyrafki mnie urzekły no i nie jest różowe 😉

Lala nadal jestem w szoku co twoja Maja wyczynia!! 🤪

Emilka dziś gdy usłyszała papugę to postanowiła ją poszukać, a że była w chodziku to doszła sobie. Maja już dawno śmigała w chodziku za Taysonem, Emilka dopiero zaczęła ale ja ją bardzo rzadko sadzam do niego, może dwa razy w tyg na 10 min. Jednak zwierzaki mogą być siłą napędową naszych dzieciaków. Emilka na każde woła kici kici, nie ważne czy pies, kot czy papuga 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry 🙂
Przepraszam Kochane ze tak zadko zagladam ale brak czasu z tym moim malym mezczyzna. Wszedzie trzeba za nim chodzic.
My sie bawimy juz w chowanego, w ganianego 😁 😁 raz maly goni raz mama lub tata 🙂
W niedziele bylismy u mojej babci na imieninach i przyjechal brat dziadka Moj malzonek podszedl do wujka sie przywitac a wujek mowi tak " ale ja tego chlopaczka nie znam" jak zaczelismy sie wszyscy smiac, fakt faktem widzial juz pare razy mojego M ale to bardziej tak przelotem.A jacy wszyscy zdziwieni ze Mateuszek juz chodzi 🤪 oczywiscie moi rodzice i rodzenstwo oraz dwie prababcie Matka wiedza o tym a moj chrzestny widzial Mlodego ostatni raz na swieta wielkanocne. wiec bez komentarza zostawie niektore rzeczy:P
Matus daje czesc i robi papa ale tylko wybranym 😁 nie kazdy ma ten zaszczyt ze matus sie z nim przywita lub pozegna 😜
Teraz moje dziecie biega z babanem w rece i robi postoje na gryzki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa_aniusia- widze ze jestesny z jednego rocznika 🙂
Cherry- te naklejki w biedro sa cudowne!! musze mezusia namowic zeby kupic i nakleimy malemu w jego kaciku i tez kolo lozeczka.
Zania- rzeczywiscie krzeselko super i te zyrafkii uroczeeee zakochalam sie w nich ☺️
Lala_ Majeczka agentka jest 🙂
Yen-Wygladalas przeslicznie 🙂 jest czego pozazdroscic 😉

Oo wlasnie mlody poszedl o lazienki po miske swoja 😁 bedzie sie wspinal na nia i siegał po szklanki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze sie Wam dziewczynki pochwalic ze Matek juz sie kloci 😎 mowilam mu teraz ze zje pozniej barszczyk bialy bo uwielbia a ten mi mowi nie nie nie. przy zmianie qpy pytam sie go kto taki smrodek zrobil a ten mowi tata.
Pokazujemy gdzie sa medale, alo alo(telefon) nosek, oczka, wloski,uszka. jak pytam gdzie jest tatus to pokazuje okno lub drzwi wyjsciowe ze jest w pracy.
Jejku jak by tak pisac to dopiero widze ile umiemy. a umiemy wiecej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CHERRYYY NIE WIDZIAŁAM, QRKA BIEDRONKE U MNIE REMONTUJĄ! MA BYĆ ZAMKNIĘTA 6 TYG.. JAK MĄŻ WRÓĆI TO SKOCZYMY SZYBKENSEM DO BIEDRONY BO WYBIERAMY SIĘ DO IKEI..

MamoMatka ależ zdolny ten Twój synek! Wgl nasze dzieciaczki takie zdolne!
Judzia to już mamy trio bo Emilka Zani też ma ten płaszczyk 🙂
Zaniu krzesełko śliczne! wgl to jest takie jak moje tylko że tacke ma inną - też się przesówa w dół i reguluje oparcie? Jest koszyk z tyłu i można tam tacke dać? 😉

U mnie kopytka z serem na łobiood. 😁

Krusyna, ależ impreza się szykuje!

Cherry normalnie na dupie nie wysiedze przez te naklejki hihi!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...