Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej kochane z rana ja nie śpie od 3 bo popsuł się u nas piec musiałam co trochę właczać dmuchawe bo ucieka nam woda z grzejników zaraz idę pakować małego i jedziemy do mojej mamy pewnie zostane tam do niedzieli chyba ze szybko wymienia piec to wroce jutro ale do neta bede mieć dostep wiec bede was sledzić jak coś to odezwe się tu lub na fb

Nikusia nie ciekawie
te nasze stupki i stupeczki są kochane

był u nas temat tabu o antykoncepcji i ta jest najlepsza 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
WielkaB przy małym dziecku piec musi być sprawny bo musi być ciepło, więc lepiej u mamy niż w zimnym domu. Fotka świetna i to jest to o czym kiedyś pisałam, że dzieci nie chcą mieć rodzeństwa i budzą się w najmniej chcianym momencie 😁 😁 😁
Emilka się obudziła bo miała tak zapchany nos, że nie umiała oddychać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

WielkaB wracaj szybko 🙂 A to zdjecie odzwierciedla mojego Mikołaja jak był malutki 😁 No a jak poszedł spać do swojego łóżeczka to od razu braciszek sie pojawił 😎
Nikusia odpisałam na priv.
Szkoda Emilci z tym noskiem 😘 To ta zdradliwa pogoda przynosi tyle zarazków, wole na minusie niz to co jest teraz!

Mały obudził sie o 7 zjadł, poleżał, posmiał się, dostał czkawki, napił sie herbatki i teraz zasypia na brzuszku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia 😮 jak to ktoś śledzi... że też jej się chce... Ludzie są dziwni do kwadratu... 😮
Wielka dobre, dobre 😁 😁

Wiecie, że ja jeszcze okres mam 😠 Już tydzień 😠 i wcale nie widać, żeby chciał się skończyć 😠
Głodna jestem a siedzę i czekam, aż zając zaśnie bo ona zjadła, beknęła razy dwa, dostała czkawki, uspokoiła się i ogląda świat... z bujaczka 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha a ja właśnie wczoraj pomyślałam sobie o Tobie, ze długo juz masz miesiączkę ☺️ 😮 To teraz bedziemy miały az takie długie? 😮 🙃 Mam nadzieje ze nie bo kiedys miałam 4 dni.
Pozdrów zająca 😁

Też mnie czasem zastanawia czy ktoś mnie nie podczytuje np. ta moja nawiedzona ciotka ze Szczecina 😮 😠 Już kiedyś tak robiła i babci opowiadała pozniej co ja i moja siostra wyprawiamy 😠
Teraz ludziom sie nudzi bo jest zima i siedzą przed monitorami i szukają sensacji!
Trzeba się troche skamuflowac, zmienilam stopki na inne bo tamte mam na gg a moja sąsiadka pewnie tez próbuje coś szukać bo ostatnio sie wygadała ze ciągle siedzi z nudów na necie.
Nie przeszkadza mi ze obcy czytaja ale znajomi to juz licho, bo pozniej tylko plotki niepotrzebnie tworzą! 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja też Skoreczko miałam bardzo krótkie a to co się dzieje teraz to mnie przeraża... Mam nadzieję, że to tylko jednorazowo tak... no i że się w końcu skończy 😠

Ty również pozdrów swoje zajączki 😁 Stópki śliczne 🤪

Teraz ja trochę poklaskach bo co się za to zabieram to ktoś mnie wyprzedza, więc bardzo proszę mnie teraz nie wyprzedzać przez chwilę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jeszcze jestem w domu przyjechał hydraulik ale spakowana byłam o 7:30 jak nigdy wyrobiona jakiego ja to mam spida jak chce sie jechać do mamusi 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😘 😘 😘 😜 😜 😜 😜 😜 😜
małego ubrałam w ciepły pliuszowy pajacyk bielutki z uszkami jest juz na styk cieplutko mu i spi jak zarzniety 😁 😁 😁 😁
nie uwierzycie ale nawet dom posprzatałam bo przecierz jak bym zostawiła do takiego bym wróciła
ok jade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
A na forum STÓPKI GÓRĄ 😁 😁 😁 😁 😁
Skoreczka dzięki ty mnie trochę uspokiłaś 🙂 Może dla nie których głupie pytanie a dla mnie cała noc czujna 🤨 Zosia wczoraj sobie zakaszlała ,ale to juz więcej się nie powtórzyło 🙂 Może coś jej zaleciało tak sobie teraz to tłumacze 🙂
Miłego dnia wam życzę bo ja pędzę na zakupy!! No to plotkujcie a potem postaram się was nadrobić 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejko jestem io JA 😮 😮 😮 😮 🙃 🙃 🙃 🙃

U nas noc oki 🙃

Jas o 8 wstał 🤪 🤪 🤪
teraz lezy i sie prosi zeby go wozic 😁 😁

Wielka to miłego weekendu i odezwij sie tu bo ja nike jestem na fb 😞
Kacha no niezle okres jeszcze, ja to mialam takie bolesne ze z bólu sie zwijałam 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Skoreczko no ja juz sie zastanawiam nad tym czy to ze noa nam tak wieczorami płakała to nie to ze ja brzuszek bolał tylko głdna była;( bo nasze karmienie ostatnio wygladało tak :Ja ja do cyca ona trzy razy pociagła i w ryk to ja jej smoczek uspokoiła sie to znów cyca i znów trzy razy pociągła i ryk i tak w kółko az przestała łapac sutek bo wtedy chyba jest juz najedzona a wczesniej poprostu jak puszczała sutek z krzykiem i nie chciała go złapac to uznawałam ze nie jest głodna .Teraz chce wypróbować jeszcze regularne przerwy miedzi karmieniami bo ostatnie dni karmiłam ja co chwile bo bałam sie ze głodna jest i to wcale dobrze na nas nie wpłyneło zobaczymy dzis bedzie dostawała cyca co 3 godziny...Najugorsze jest to ze m mówiono i zreszta duzo o tym czytałam i podobno jak dziecko ma w ciągu doby dwie dzemki około 3 godzin to znaczy ze sie najada no i Kinia ma te dzemki a w nocy to nawet do 6 godzin przerwy sobie robio wiec jak juz nie wiem co o tym myslec...
Wczoraj rano sciagłam 50 ml mleczka i po południu jak wyciagła oba cyce to dałam jej to wypiła jeszcze 20 ml wiec nie wiem czy to oznacza ze mam mało mleka a nad tym tez ostatnio pracuje ale wydaje mi sie ze juz jest lepiej przez to [przystawianie co chwile ehhhh i badz tu mądrym ...

Wielka nie moge obejrzec Twoich zdjec 😉 nie mamy sie w znajomych 😉

Kinga no to jak Nikus dostał to 60 ml po piersi to duzo wypił a zawsze karmisz z jednej piersi???

Nikusia internetowym podgladaczom mówimi NIE

Wielka to odpoczniesz troszke a i maz moze w koncu zateskni 😉

Hmmm piszecie ze dzieci nie chca rodzenstwa hmmm to moja Kinia chyba chce bo spi jak aniołek 😉

Hehehe widze ze dzis mamy czkawkowy dzien u nas tez od rana była czkawa 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi 🙂 Nikoduś jak wypił ta pierś o 19.30 to obudził się dopiero o 1 w nocy!!!!To chyba porządnie się najadł.
Anabel też zastanawiam się czy on się najada i ile mam mleka w tych piersiach i ile on wypije?Nikoś w dzień wmiarę śpi ok 2 godz potem pije i znowu śpi choć czasem robi sobie dłuższe przerwy w niespaniu.Ja karmię zależy od potrzeby Nikodusia, czasem z 1 piersi a czasem z 2 albo nawet na 3 razy 🙂 Nie ma reguły.Moja szwagierka opowiadała że jej synek jak był niepsokojny to ona ściągła pokarm z piersi i było tylko 20ml a on butle na raz wypił 120ml!Czyli wniosek z tego że był poprostu głodny.U Ciebie Anabel Kinia też może była głodna że tak reagowała?Ach tak to już jest że przy karmieniu piersią nie wiemy ile dziecko wypije i czy się najada musimy metodą prób i błędów dochodzić do wszyskiego pomimo że mamy niektóre już 2 dziecko a dzieci każde inaczej reaguje i się rozwija.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie Nikusia jak wizyta?

Kinga
moja Natalka ma tyle ile Twój Nikoś (różnica 1 dnia) i ona zjada 100 - 110 ml mleczka z butli. Może faktycznie u Ciebie karmienie mieszane będzie dobrym rozwiązaniem skoro jednak pokarm masz. Może to chwilowo tak mało pokarmu jest? Albo faktycznie butla tylko na noc a w dzień pierś? Ty najlepiej wiesz kiedy Twoje dzieciątko jest spokojne 🙂

Anabel
wygląda na to, że karmienie piersią to wcale nie jest taka prosta sprawa 🥴 Tyle jest niewiadomych. Jak jeszcze piersią karmiłam to wprowadziliśmy budzenia co 3 godziny ale u nas chodziło o to by przestawić jej dzień z nocą bo potrafiła kilka dobrych godzin spać w dzień a w nocy były cyrki. Szybko się przestawiła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha u nas nocki sa super a teraz karmiłam po 2,5 godziny bo mała sie obudzila i była głodna no i co miałam zrobic??? trzymac ja to pół godziny no nie bardzo ehhh ale w miare spokojnie zjała wiec ok moge karmic nawet co godzine tylko niech mi sie nie rzuca przy tym jedzeniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To fajnie jak nocki super 😆 U nas nie było wyjścia jak tylko ułożyć Natalce godziny jedzenia 🙃 u Ciebie to jednak inna sprawa. Najważniejsze, by dzidzia była spokojna bo i ona się złości i Ty i tak w kółko.

Myślę, co by tu dziś na obiad przygotować... i nie mam natchnienia 🤨 Zwłaszcza, że dużo czasu w kuchni to przy naszych dzieciaczkach nie uda się spędzić. A skoro wczoraj wieczorem mi się nie chciało nic przygotować 🤢 to dziś muszę coś na szybko. A pomysłów brak 🤔 A u Was co dziś w kuchni dobrego???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...