Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej dziewczyny ja tylko na chwilkę bo mamy dzisiaj dzień marudzenia 😞
Niko jak obudził się po 6 tak porządnie zasnął dopiero po 13 i słyszę że już się wierci, nie wiem co mu jest, brzuszek go raczej nie boli co chwilę pił z piersi chyba po tym wczorajszym poście ma mało treściwy pokarm 😉
Anabel mam pytanie czy Ty jak karmisz piersią dajesz małej herbatkę?Nie wiem czy dawać Nikodusiowi bo starszemu synkowi dawałam ale to jak dokarmiałam mlekiem.
Ogólnie dziewczyny to te Mamy które nie karmią piersią nie mogą się czuć gorszymi a poza tym nie ma reguły znam przypadki gdzie mamy karmiły tylko piersią bardzo długo i dzieci chorują a tym które karmiły mlekiem nie chorują tak często także nie wiadomo jak nasze dzieciaczki będą reagowały w przyszłości i jak to będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Beatka mój też do 5kg 🤪
Gratki z okazji odpadniecia pępowinki 🙂

Nikusia 400zł to za dużo 😮 Też bym negocjacje prowadziła 😉 Może jednak zawoła dużo mniej.
To Wam sie Emilka przeziębiła? U nas okazało się ze katarek to raczej od sucehgo powietrza, bo go prawie nie ma.
Kacha ty masz okres a ja chyba dostanę, boli mnie brzuch jak na okres, chyba ze to znow macica daje o sobie znać 😮 Ale czy to w ogóle mozliwe po tak długim czasie?
To ja ci kawkę zrobię 😉
Elka jeśli ustawisz sobie w swoich ustawieniach ze twoje zdjęcia i filmiki mogą ogladac tylko twoi znajomi to nie bedziesz musiała usuwać 🙂
A twój Jaś fajnie wyglada - taki duży chłopczyk 🙂 I na piersi, masz chyba dobry pokarm? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia dopiero zauważyłam nóżkę w avatarku 🤪 czad 🤪 ja też muszę nóżkom zrobić fotkę 🙃 😆

Skoreczka
a Twój synek ma świetne papcie 🤪 Mnie też przez kilka dni brzuszek na dole bolał jak na okres, aż w końcu okres nadszedł 😞 Poczekamy - zobaczymy, jak będzie u Ciebie.

Elka
synek fajowy 😆 i jaki gaduła 🤪 widzę, że mata służy dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha mój mąż zakupił kapcie 😉

Niedługo avatorki stycznióweczek będą śmiecić słodkimi, małymi stópkami 🤪 🤪 Od wczoraj chciałam zmienić avatorek tylko czasu brakło 😜

Nikusia widzę ze zabrałaś sie do cykania fikuśnych fotek, a jak plany do ujęcia stóp całej rodzinki? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata Andrzej pracuje też w soboty i nie dałby rady mnie zawozić 😞 o akademik starałam się już przy poprzednim semestrze,bo jest bardzo blisko uczelni,ale nie dali mi,nawet z uwagi na ciążę i chęć studiowania 🤢 pójdę do dziekana jak wrócę,może coś mi poradzi...
Elka Świetny filmik 🙂 jaki duży już ten Twój Smerfik 🙂

Fabiś jadł o 9 rano i teraz o 14.20!!! 🤪 Szok 🙂 chyba najada się tym Bebilonem Pepti 🙂
Jutro mamy szczepienie 😞 nie braliśmy skojarzonych,bo nie ma funduszy niestety...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny posłuchałam Was wczoraj i dzisiaj na obiad zjadłam schabowego, ziemniaki i surówkę z marchewki mam nadzieję że Nikodusiowi nic nie będzie, ale muszę zacząć próbować.A w pokarmie jedzenie może utrzymywać się to co się zjadło chyba przez 2 dni?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też dzis schabowe, no ale ja piersią nie karmię. Jak karmiłam to próbowałam po malutku różnych potraw a synka brzuszek nie bolał, nie mieliśmy problemów z kupką. No ale ja mało wiem o karmieniu piersią wiec nie doradzam.
Kasiulka może juz nadszedł czas ze Fabiś reguluje sobie dawki jedzenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka ja nie chciałam na mszy. Lubię swoją prywatność. 😉
Skoreczka makijaż i sukienka 🤪 W sobotę ma mąż urodziny i też poprosił, żebym założyła sukienkę 🙃 🙂
Beata już też mi się zdarzyło teściowej ściemnić że nie mam kasy na telefonie. Z tym, że jak mi napisała smsa a ja zapomniałam odpisać bo coś robiłam. Z tym, że to mi się dość często zdarzało i potem już mi głupio było powiedzieć, że znowu zapomniałam 🙃 ☺️ ☺️
Nam bardzo szubko pępowina odpadła, Kubie w 6 dobie a Emilce chyba w 7. 😜
Kasiulka Beata ma rację z akademikiem na weekend. Wiem, że jak ja studiowałam to dziewczyny idąc na imprezę załatwiały sobie akademik na weekend i nie było problemu. Z tym, że jest jeszcze inny problem studia zaoczne kosztują.
KingaS najważniejsze, że dzieci karmione butlą dostały ten najważniejszy pokarm z piersi-siarę. 😉
Elka super film, 🙂
Skoreczka ja właśnie Was miałam pytać, bo mnie brzuch jak na okres już od dawna boli a okresu nie mam. Pisałam już wtedy jak Kacha się skarżyła, że Ją boli.
Kacha fotkę stópki zrobiłam już dawno, teraz nie robiłam fotek bo Emilka w tylu pieluchach wygląda jak sumo 😁 😁 (oczywiście żartowałam) ale muszę znowu coś popstrykać. 😉
Skoreczka plany na fotkę nóg całej rodziny już są, tylko potrzebny ktoś kto ta fotkę zrobi 🙃 🤪
Kacha poprzednie zdjęcie rewelacją a to też takie słodkie, myślę że nie masz racji skoro myślisz, że nie masz talentu.
Znikam na kawkę, bo Emilka zjadła, pokrzyczała zwymiotowała, znowu pokrzyczała, zjadła i śpi. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...