Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć 🙂

Dzięki wielkie za oklaski, jak będą odblokowane, to się zrewanżuję! 🙂

Stópkowy szał 🤪 Stópki i rączki the best! 😜 Anabel stópka Twojej Kini jak lalki 🤪

No, Aleks taki jakiś duży jest 😁 Dzięki za pochwały 😘

Ja też nie wiem ile mój Aleks zjada z piersi 😉 Ale wnioskuję, że się najada, skoro śpi ładnie. W nocy budzi się tylko jeden raz lub dwa na karmienie, tj. np. dzisiaj - zasnął ok. północy, potem obudził się po 4, no i potem już o 8 🙂 Najczęściej karmię z jednej piersi, na następne karmienie z drugiej - rzadko się zdarza, że karmię z dwóch. A najśmieszniejsze jest to, że jak się karmi, to z drugiej w tym samym czasie też tryska mleko 😁 Przykładam pieluchę tetrową, żeby bluzek nie moczyć ciągle, a jak podstawiłam buteleczkę, żeby nie brudzić tetrówki, to 30ml do niej wleciało (bez ściągania) 😉
Anabel mój Mały jak płacze w trakcie jedzenia z piersi, to biorę go do odbicia, odbeknie dwa razy i kontynuujemy jedzenie z tego samego cycusia - może Kinia płacze, bo też chce jej się odbić w trakcie, a nie to, że się nie najada?

Kacha "Co dziś na obiad" to mój odwieczny problem 😞 🥴 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Emilka ma zapalenie górnych dróg oddechowych. Przepisała syrop, nasivin i calcium. Szczepienie odwołane. Napisze więcej później bo teraz krzyczy
Jakby jej się pogorszyło to do szpitala


😲 😲 😲
Ojjjj to nieciekawie!!! Mam nadzieję, że się jednak polepszy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam nalesniki z serem 😉 a dla synka z cukrem bo innych nie zja heheh to jeden z niewielu dni kiedy moge nam zrobic to samo bo inaczej to codziennie bysmy jedli rosół albo filety z kurczaka z ryzem 😉 no albo jaja (bo to je Jakub ) a i frytki tylko ze ja teraz frytek to malutko zeby małej nie zaszkodzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia mam ten sam problem z obiadkiem 😉 a co do karmienia to myślę że wypróbuję mu jeszcze dać mleko z butelki po piersi ale tak ok 23 żeby lepiej spał w nocy bo czasem spędzałam z nim 3 godz przy karmieniu w nocy.Zobaczę choc powiem Wam że mam taki dylemat bo bardzo chciałabym karmić choć 3 miesiące, mam nadzieję że się uda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beatka tylko Kinia zaczyna krzyczej zaraz po przystawieniu wiec nawet jeszcze nie ma jej sie czym odbic a w nocy to ja tez tylko raz ja karmie i spi ładnie
No i tez mi sika z drógiej jak ja karmie ale ja spie w biustonoszu z wkłatkami laktacyjnymi bo inaczej nie da razy i jak mi zaczyna sikac to przyciskam paluchem sutek zeby za duzo nie wyleciało...

Jej Nikusia to niedobrze trzymamy kciuki zeby było tylko lepiej

Beatka no rzeczywiscie stupki Kini sa zgrabniutkie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam kochane, dawno nie zaglądałam ale to przez to że nie mam internetu- jakieś problemy techniczne ;/.. teraz jestem u mamy i stwierdziłam że dam znac co i jak u mnie 🙂...
nadrobic was nie nadrobie ale poczytam jak juz bede miala neta 😉...

Moja mała je 120 ml z butli... takze dośc sporo... a i katarku chyba dostaje (dodam że ja przeziębiona jestem) mam nadzieję że nic jej jednak nie będzie...

Ajc brakuje mi was :P... najgorsze to to że nie mam jak pogadac z wami xD... mam nadzieję że szybko problemy z netem znikną 🙂.. pozdrawiam was kochane !!

Emilcia wracaj do zdrówka szybciorem!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha ja miałam zawsze długo okres, ok 6-7dni a jeszcze potrafiłam plamic nawet do 9dni, ale nie zawsze. Brzuch tak nie bolał od czasu urodzenia Kuby, podobno tak się często dzieje.
Anabel teoretycznie im częściej przystawiasz tym więcej mleka będzie. /jak wypiła 20ml to praktycznie nic. z tym ze jak zaczniesz dawać częściej to będzie jak u mnie, coraz więcej z butli kosztem piersi. chyba, ze tylko jedno karmienie i konsekwentnie.
Mówią, że na rozbujanie laktacji powinno się położyć z dzieckiem do łóżka i karmić kiedy tylko chce-dobra rada, ale tylko nie do zrealizowania przy dwójce dzieci.
Kinga masz racje u mnie tez drugie dziecko a niektórych rzeczy uczę się od nowa.
Kacha ja robie rosół 🤪 bo jeszcze dziś muszę na zakupu skoczyć, upiec dwie blachy ciasta i jakaś sałatkę zrobić. Jutro mąż ma urodziny a nie chce wszystkiego na sobotę zostawić. Ja już będę szczęśliwa jak się skończą wszystkie urodziny i jak już po chrzcinach będziemy. 🙃
Beata ja karmiłam tak jak Ty, z tym ze Emilka ciągle krzyczała. Myślałam, że głodna a krzyczy do dziś. No w sumie teraz zjadła i śpi. 🙃
Pamii18 mam nadzieję, że problemy z netem się rozwiążą bo brak nam Ciebie 😘 😘
Dzieci kichają bo w ten sposób oczyszczają nosek. Jeśli nie mają katarku to nie ma w tym nic złego. 😉
Dziewczyny skąd ja znam problem z obiadami, najpierw myślę co gotować a potem wysłuchuję, że ten tego nie chce, temu nie smakuję. A potem się dziwią, że nie lubię gotować. 😞Syn to by jadł kotlety z piersi lub ze schabu,ziemniaki lub ryż, placki z jabłkami, kluski itd . A mąż to nic słodkiego.

Co do Emilki to na razie ma zapalenie górnych dróg oddechowych czyli po naszemu katar i kaszel. Lekarka tylko mnie uczuliła, że jakby wystąpiła gorączka czy coś się złego działo to do szpitala. U takich małych dzieci zapalenie płuc może się rozwinąć w ciągu popołudnia.
Na razie nie jest źle, tylko mam ją obserwować.
Dzięki za oklaski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki ale naskrobałyście stron 🙃 Póki co nie mam czasu czytać, przejrzałam szybciutko 🙃

Nikusia może lekarstwa pomogą i szpital Was ominie. ZDROWIEJ EMILKA!!!!!! 😘
Pamii a ja myślę gdzie Ty nam sie zapodziałaś 😮 A to internet Ciebie odciał od nas 😉
Fajnie ze się odezwałaś.
Mój synek tez kicha i tez mnie to martwi ale tak jak dziewczyny napisały to cjhyba normalne 😎
Anabel ja to patrzałam tak: poki mały zasypiał z uśmiechem na buźce jak jadł to znaczyło ze był najedzony, jeśli jednak zaczął wypluwać sutka, i płakać to był dla mnie znak ze jest głodny. Jednak piszesz ze jest juz lepiej, więc moze wróci wszystko do ładu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
U nas noc znów ok 🙂
Fabiś zjadł przed 20 i spał do 2!!! 🤪 i potem znów dopiero o 7! 🙃 🙃
Teraz leży obok mnie na łóżku na macie edukacyjnej 🙂 i muszę mu zabawkami bimbać heh 😁
Na 16.30 mamy szczepienie 😞 już się martwię 😞 jeśli będzie płakał to ja razem z nim chyba 😞 czopki są w razie czego.
Poczytam Was troszkę,chyba,że Fabiś się znudzi 😉
Dziękuję za oklaski 🙂
P.S. Dostałam okres 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna123 napisał(a):
Nikusia będzie dobrze Emilce szybko przejdzie 🙂

Powiem szczerze że ja też tam po cichu liczę na to.

A co do internetowego podczytywania to na razie tu jestem bezpieczna, a jak mnie tu wyśledzi to znikam. Z tym, że już mam pomysł jak to zrobić, żeby z Wami nie stracić kontaktu. Więc bez obaw. Na szczęście jak coś czyta to zaraz mi pisze na gg, że czytała to i to wiec wiem gdzie mnie śledzi. 🙃 😠

Kasiulka to chyba teraz ja jestem w "kolejce", żeby okres dostać 😞 😞 😞 bo w tej kolejności przestawałyśmy karmić z tym, że Kacha miała tabletki i przyśpieszyły.
Nie załamuj się, pomyśl, że problem by był jakbyś wcale nie dostała 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia własnie jest tak jak piszesz im wiecej razy dziecko przystawione tym wiecej mleka no i u nas sie sprawdzilo no i pilnowanie sie zeby nie zaniedbac jedzenia bo przez to tez mniej mleka jest ja tam mleka dosyc to co Kinia dałam to było odciągniete z rana teraz tez czuje ze mam juz pełna jedna piers w drógiej jest mniej bo z niej ostatnio wypiła wszystko Tak ze u nas to nie problem małej ilosci mleka (wczoraj sprawdziłam wieczorem bo wtedy wydaje mi sie ze mam najmniej mleka i jak mała opruznila obie piersi to zrobiłam jej 60 ml sztucznego i wypiła dwa łyki i nie chciała wiecej a spała potem 6 godzin wiec nie była głodna piers jej wystarczyła ) z tego co widze mała poprostu co chwile przeryqwa picie zeby pokrzyczec a i dodam ze zmiana pozycji nieiwiele daje zobaczymy dzis staram sie karmic bardziej regularnie a nie tak jak sie budzi i woła zobaczymy jak to nam wyjdzie

Kinga ja tez popieram co dziecko to inne problemy

Nikusia ja tez wierze ze Emilka wyjdzie szybciutko i onedzie sie bez szpitala 😉

Skoreczko tylko moja niesforna córeczka raczej nigdy nie zasypia z sutkiem w buzi ale tak miała od poczatku wiec to nie zaden znak 🤔 dosłownie rozłozyc rece i płakac

Wczoraj przez to mezowi sie oberwało troche mi go szkoda...ale tylko troche 🙃

Kasiulka nie martw sie za wczasu a czopki moze nie beda potrzebne u nas przeszło bez zadnych akcji poszczepiennych .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka ja mam bóle jak na okres ale jeszcze nie dostałam. Też czekam.
Nikusia w pewnym momencie tak było ze jak dziecko jadło z piersi to przestało się w ogóle cokolwiek lać, tak jakby wypił wszystko. I w takiej sytuacji nawet jakbym położyła się to i tak trzeba by czekać az się zrobi 🤢
Kasiulka to Ty tez juz masz okres hmmm pewnie my wszystkie karmiące butla lada dzień dostaniemy 😮

Ja dzis pierwszy raz położyłam maluszka na macie. Był zainteresowany tylko jakoś starszy brat nie dał mu dłuzej polezec 🤢 A jednemu i drugiemu zapewniłam nowości, bo starszemu przyniosłam torbe zabawek ze strychu. No widocznie mata najlepsza 😎

Teraz śpią 🙂 🙂

Anabel ale narobiłaś mi smaka na naleśniki z serem 😉
Kacha mi mąż wczoraj natłukł schabowych i mam cały talerz, teraz nic tylko iść i je smażyć 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a to na poprawę humoru wczorajsza fotka.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/832/dsc04391lh.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9505/dsc04391lh.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

a w avatarze wielkie oczy 🤪

Co do naleśników z serem to pewnie bym sama je jadła. Bo jeden nie lubi na słodko a drugi nie będzie chciał z serem. A ja bym zjadła 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...