Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia102 napisał(a):
Kacha napisał(a):
Nikusia ale to nie jest Twoja pierwsza wizyta po porodzie?

no właśnie jest 😜

ps. tzn byłam u mojego byłego ginekologa, pokłóciłam się z nim (nie badał mnie) i umówiłam do innego.


aaa to wtedy była ta akcja z becikowym?
Trzymam kciuki 😘 Na pewno wszystko wróciło do normy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
Nikusia102 napisał(a):
Kacha napisał(a):
Nikusia ale to nie jest Twoja pierwsza wizyta po porodzie?

no właśnie jest 😜

ps. tzn byłam u mojego byłego ginekologa, pokłóciłam się z nim (nie badał mnie) i umówiłam do innego.


aaa to wtedy była ta akcja z becikowym?
Trzymam kciuki 😘 Na pewno wszystko wróciło do normy 🙂

dokładnie.
A teraz mam zamiar z tym zagadać, ale się boję, że nic z tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najszybszy sposób na gonienie naszych forumowiczek to cytowanie 🤪 Inaczej sie nie da 😎

Elka i Nikusia
nie taki diabeł straszny jak go maluja, z uśmiechem na buzi i jakoś minie 😉

To ja chyba ani dentysty ani porodu nie zaliczam do najgorszych chwil. Zawsze jak jest mowa o czyjejś gastroskopii to mam ciarki i boje się zebym ja kiedys nie musiała wykonywać takiego badania 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka ja nie boję się samego badania, bo to jakoś przeżyje ale tego, że mi papierka nie wystawi.
Kruszyna idę do młodego M. , bo mam nadzieję, że nie jest taki formalistą i mi zaświadczenie wystawi. A co do S. to dam Ci numer do nas do przychodni. Ona przyjmuje, ale słyszałam, że ciężko jest. Pisałam Ci, że ona nasz poród odbierała?
zaraz wyślę pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc dziewczyny!

ale drukujecie 🙂

a u mnie w domu zle sie dzieje! przyjechala moja mama i mi meza krytykuje 😞 i sie czepia, ze powinnam miec lepiej itp itd... nie odzywaja sie do siebie a ja jestem pomiedzy nimi 😞
na dodatek czuje sie grubo (no bo jeszcze nie zaczelam cwiczyc), brzydko i nieatrakcyjnie, stresuje sie przyszloscia i wogole jakos tak mi ciezko 😞
probuje rozkrecic te fotografie i tlumaczenia i jakos chyba osiagnelam moment zwatpienia i braku weny 😞 nic mi sie nie chce!

a bylo fajnie bez mamy! ale bez niej nie damy sobie rady jesli chodzi o odlozenie kasy.. ehhh zycie

macie jakies dobre recepty na poprawe humoru? ale nie jedzenie, bo juz naprawde musze sie za siebie wziac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny 🙂
Czy któraś z Was używa mleka Humana??? Bo mi zostało po Fabisiu 9 pudełek i wystawiłam je na Allegro. To jest Humana 1 Plus,jest bardziej sycąca niż zwykła. Fabi się najadał tym mlekiem,ale niestety przez skazę musieliśmy zmienić 😞

Tu daję linka:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2222960157

Jeśli któraś z Was jest zainteresowana to proszę napiszcie mi na priv lub najlepiej w poście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MartaMay może to przesilenie wiosenne na ciebie tak wpływa?
Mama nie powinna sie az tak wtracać! Jakby miała oklaski to zabrałabym jej za takie zachowanie 😉 😉 😉 A tak serio to moze z nia porozmawiaj w cztery oczy bez meża i powiedz jej co Cie boli!
😘 for you!!!

Nikusia to trzymam kciukasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marta - Skoreczka ma rację. Spróbuj porozmawiać z mamą. Zresztą znasz ją najlepiej i wiesz, co na nią podziała. I to jak najszybciej zanim zaczniesz się jeszcze z mężem kłócić 😞 Bo wtedy to przechlapane. Rozumiem, że bez mamy ani rusz bo dużo Wam pomaga ale jednak koniecznie musi przystopować z krytyką. ech też bym jej oklaska zabrała 😁

A moja Natalka po 50 minutach darcia się w końcu padła 😉 Nie wiem co jej się działo. Chyba była zmęczona i rozdrażniona i płakała przez to, że płacze 😮 Głowa mi pęka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny od wczoraj nie jestem wstanie nadrobić Was 😉 tyle napisałyście 😉
U nas dobrze, w sobotę chrzciny aż mam strach jak to będzie, czy Nikoduś będzie grzeczny itd.Mam nadzieję że wszystko się ułoży.
Powiem Wam że Niko coraz mniej śpi w dzień,jak obudzi się ok. 6.30 to zasypia czasem na pół godzinki potem dopiero śpi na spacerze tak z 3 godz, a po spacerze w domu znowu jest jazda i śpi po 15 min.czasem nawet nie i tak do wieczora, kąpanie o 19 a po kąpaniu jak zaśnie o 20 to śpi do 3 to jedyne dobre, no cóż zmykam bo znowu płacze pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Laski 🙂

Wielkie dzieki za rady 🙂 😘 😘 😘
Juz z nia porozmawialam - zobaczymy jak to dalej bedzie 🙂 Ja ostro trzymam strone meza wiec o klotni z nim nawet nie ma mowy, wole sie juz z mama poklocic 😉 Najlepsze jest to, ze jej mama jeszcze gorzej krytykowala mojego ojca i moja mama przezywala to co ja teraz a teraz ona sama robi to samo u mnie... czasem mam wrazenie, ze ona wogole nie mysli tylko gada i nie zastanawia sie 😞 ehhhh
ide sie dzis zapisac na wf - mialam poczekac do poniedzialku ale nie wytrzymam 🙂 🙂 🙂

Buziaczki xxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia u mnie tez dzis spokoju nie ma jej co to za dzien...

Ja tez ostatnio nauczyłam wiecej do noszenia teraz odzwyczajam no bo ile mozna na szczescie mała nie robi przez to afery tylko strasznie niespokojna jest no i drógi dzien mało spi w dzien obawiam sie ze tak juz moze zostac...

Beatka ciesze sie ze z Aleksem wszystko ok 😉;0 😉

Nikusia ten sposób co mówisz jest dobry ale powiem wam ze ja mała uczyłam zasypiania w łózeczku jak miała 6-7 tygodni bo podobno to najlepszy momet i udało mi sie tylko błedem było to ze w dzien tego nie nauczyłam ale teraz to nadrabiam l 😉choc ciezko jak sie jezdzi na spacerki bo tu wózek tu l;ózeczko lezaczek rece no ale co nie mozna miec wszystkiego dobrze ze po kompaniu jest ok 😉

A i powiem wam ze Kinia wzieła przyklad z Emilki i zaczeła sie przekrecac na przewijaku to ja ja za przykładem Nikusi na tapczan i ona fik i na plecach ciekawe czy to tak jednorazowo czy nie 😉

Skoreczko no uzbierało sie bo na forum byłam wczoraj rano i dopiero dzisiaj wiec było co odpisywac ;0


Zamartwica mój Jakubek tez sie prawie udusiła a nigdzie o tym nie napisali wkuza mnie to wogóle jestem nadal wsciekla bo w Jakuba ksiązeczzce jest napisane duuuzo nieprawdy holerka lekarze swoje dupska chronili...

Nikusia jak wizyta u Gina??

Elka jak dentysta???

Skoreczko mój maz tez miał gastroskopie u mnie na pierwszym miejscu był porud choc teraz było ok a drógie hmmmm wyciecie migdałków nawet nie wyciecie tylko pierwsze dni po ...

Marta May wez malenstwo meza na spacerek odstresujcie sie troszke no a mama chce dobrze tylko nie wie moze ze robi ci taka przykrosc...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...