Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My już po spacerku, bo mamy piękną dziś pogodę, Kacha ogarnij siebie, dziecko i idźcie się dotlenić, a lepiej się poczujesz 🙂

Kinga buziaki dla Nikosia z okazji 2 miesięcy 😘

Kruszyna a jednak gips 😞 Przykro mi, ale z drugiej strony lepiej to zrobić, niż miałaby się w przyszłości męczyć czy nie móc chodzić 🤨

Nikusia ja też planuję kupić sobie szpilki i podobały mi się buty Elki czarne i podeszwy plus część obcasa czerwona 🤪 – nigdzie nie mogę znaleźć 🤔

Wielka te buty, które podobają się Twojemu mężowi kojarzą mi się z paniami które przy drodze stoją 😁 Mój mąż by mi wręcz zabronił noszenia takich butów 😜

Skoreczka Błażejek taki słodziak w tym avatarku! 🤪 😘
Wyglądam młodziutko? 🙃 Ja mam 23 lata, a większość daje mi zazwyczaj więcej 😜

Nikusia ja też uwielbiam Twojego synka i jego pytania oraz teksty 😉

Kacha czujesz się samotna? No wiesz?! A my???? I Ty Elka też? No nie! ( nie ma obrażonej minki...?) 😜

Skoreczka mój mąż kiedyś często słuchał tego "Małego Elfa" 🙃 Muszę Aleksowi puścić 🙂

Elka czemu musisz 2 lata odczekać? Ja też planuję drugie dziecko 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny chwilkę mnie nie było a tu 5 stron 🙃
a to pranie powieszone, nowe się pierze. I wpisałam się do pamiętnika córce koleżanki a to nie taka łatwa sprawa bo już zapomniałam jak to się robi. No i Emilce się krzyczenie włączyło.
Na forum babuleniek to ja też się pisze. Chociaż powiem Wam, że je się ciągle młoda czuje, a już 3 z przodu. 😮 🙃
Kacha ja rano się zaraz maluję, kiedyś mnie Pamii zmotywowała i się zabrałam za siebie 😉
A co do drugiego dziecka to jedynakom ciężko. Ja mam 3 siostry i teraz jako dorosła jestem z tego bardzo zadowolona. "Bo znajomi przychodzą i odchodzą a siostry były, są i będą". 🙂
Chociaż sama musiałam dojrzeć, żeby się na drugie zdecydować. 🙂
Uciekam robić obiad 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ja już wróciłam ze spacerku mam posprztane obiad ugotowany i moge siedziec z wami jak mi tylko Fabian na to pozwoli

Kacha nie jesteś sama masz mnie 🤪 🤪 🤪

Elka na mnie nei masz co liczyc ja drugie dziecko gdzies za 7 lat jak to mowie zrobie sobie prezent na 30 stke 🙃 🙃 🙃 🙃

skóreczka ale z ciebie nie bedzie wredna tesciowa 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata dziękuję w imieniu małego 😘
Wielka ja wredna? Ja to będę przykładną teściową 😁
Kruszyna my siebie akceptujemy bo po to tu jesteśmy 😉
Elka nie ugotuj się w tej temperaturze 😁

A wiecie ze ja jak siedze w domu to sie nie maluję, bo ubzdurałam sobie ze szkoda cery 😎 🙃 😮

A ja juz mięso na patelnię wrzuciłam i wodę na makaron nastawiłam, sos patrzy się na mnie ze słoika 😁

Fajnie się pisze z Wami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...