Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Elka ja i tak jestem marnym materiałem na matkę karmiacą piersią, ale mądre pytanie zadałaś, zmobilizowało mnie to do poszukania tego artykułu, a w nim jest duzo wiedzy.
Może dziewczyny przeczytają i będą juz wiedziały.

Ja tylko pamiętam jak znajoma była w ciazy i karmiła piersią i lekarz kazał jej od razu odstawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki za info odnośnie ubierania
Anabel właśnie miałam się pytać o bioderka, to dobrze że wszystko już w normie a co do przyspieszania chodzenia itp. to też nie jestem za na siłe stawianiem czy siadzaniem dziecka
Miłego wieczorka pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja byłam na długim spacerku bo zachaczyłam o działkę i kawkę 🙂
Beata ja z wózkiem robię dokładnie tak samo 🙂 i też mam wąską klatkę i zawsze o coś się zachaczę 🙂
Skoreczka ja dziś tez tak sprawdzałam Zosię i powiem wam,że ją rozbierałam 🙂 A ja do piwnicy mam tą sama drogę z wózkiem co do mieszkania z tym,ze piwnica mała i rowery stoją i pewnie wózek szybciej by mi się pobrudził 🤨
Anabel super wieści 🙂 cieszę sie,że bioderka sa w porządku 🙂A i masz rację niech dzieciaczki same się rozchodzą nic przecież na siłę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka mozesz zostac chrzesna u kogos z poza rodziny ja jestem u synka kolezanki 😉
I jak bys zaszła w ciąze to mozesz nadal karmic 😉

A mój maz juz w domu nawet grilla zrobilismy teraz on dogrilowywuje a ja z dziecmi do domu przyzszlam bo zimnica sie zrobiła a grila to chociaz sobie powachałam 😉 mała ma dzis lepszy humor mam nadzieje ze bedzie lepiej jadła i nie bedzie w nocy walczyła ,,,
Ale jestem zmeczona wstawanie o 5 30 to nie dla mnie 😉 no i tyle tlenu sdzis 😉
Ale ucieszyła mnie ta wizyta u ortopedy i mam dobry humor przez to 😉

Zośka całuski 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczorek 😆
Aaaale się dziś naspacerkowałam 🙃 a tak mi się teraz okrutnie spać chce jakbym nie wiem co robiła 🙃 wieczorek spędzę dziś sama bo mąż pojechał grać mecz... bo to jakaś liga dziwna między firmami, nie ogarniam tematu 😮 A może jednak nie sama? Bo z Wami? Chyba, że znów mnie zostawicie, gdy mam czas i ochotę popisać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ela Ty na prawdę tęsknisz za brzuszkiem 🙃 a tak w ogóle ciekawe, która pierwsza tam wróci... Mam nadzieję, że nie ja 🙃 😁 ale jakby co (chociaż oby nie) to ja i tak Was nie opuszczę 😆
Anabel zazdroszczę grilla 🤪 czad 🤪 już się nie mogę doczekać 🙂
Zosia Kruszynowa 2 miesiące ma 🙂 🙂 🙂 Noooo to wszystkiego najjjjjjjlepsiejszego 🤪 😘
Mojej dwumiesięcznicy nikt nie zauważył 😞
Ela przypomniałaś mi o bajkach... dostałam całą torbę książeczek z bajkami i stoją w schowku bo czekają, aż mój mąż w końcu półkę dla Natalki złoży i zawiesi 🤔 a robi to już ponad tydzień 🤔 i się jeszcze za to nie zabrał 🤔 Muszę go pogonić 😠
Kinga dla Ciebie też miłego wieczorka 🙂 🙂
Skoreczka szalejesz z tym praniem 🙃 ale ja mam podobnie 🥴
Karmienie piersi - mnie już rozżalenie i złość na to, że nie karmię, przeszła 🙂 Przetłumaczyłam to sobie jakoś a i dzidzia przecież nie cierpi z tego powodu. Najważniejsze, że mama szczęśliwa to szczęśliwa dzidzia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ela Ty na prawdę tęsknisz za brzuszkiem 🙃 a tak w ogóle ciekawe, która pierwsza tam wróci... Mam nadzieję, że nie ja 🙃 😁 ale jakby co (chociaż oby nie) to ja i tak Was nie opuszczę 😆
Anabel zazdroszczę grilla 🤪 czad 🤪 już się nie mogę doczekać 🙂
Zosia Kruszynowa 2 miesiące ma 🙂 🙂 🙂 Noooo to wszystkiego najjjjjjjlepsiejszego 🤪 😘
Mojej dwumiesięcznicy nikt nie zauważył 😞
Ela przypomniałaś mi o bajkach... dostałam całą torbę książeczek z bajkami i stoją w schowku bo czekają, aż mój mąż w końcu półkę dla Natalki złoży i zawiesi 🤔 a robi to już ponad tydzień 🤔 i się jeszcze za to nie zabrał 🤔 Muszę go pogonić 😠
Kinga dla Ciebie też miłego wieczorka 🙂 🙂
Skoreczka szalejesz z tym praniem 🙃 ale ja mam podobnie 🥴
Karmienie piersią - mnie już rozżalenie i złość na to, że nie karmię, przeszła 🙂 Przetłumaczyłam to sobie jakoś a i dzidzia przecież nie cierpi z tego powodu. Najważniejsze, że mama szczęśliwa to szczęśliwa dzidzia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Woah ale mam do nadrobienia :P...

więc zaczynam: pewnie będzie dłuższy od poprzednich moich postów...

Nikusia, Skoreczka śliczne awatarki 🙂 ja muszę swój zmienić, ale to jak posta napiszę 😜..

Anabel ja mojej pod smoka podkładam pieluszkę i wtedy go nie wypcha 🙂

Kacha ja obiad robię razem z małą, kładę ją w leżaczku, biorę do kuchni, ja gotuję a ona ze mną gada :P...

Kacha u mnie remont za ścianą trwa już 1,5 miesiąca... szlag by to trafił... a co najciekawsze, zaczynają wiercić zazwyczaj gdy mała akurat zaśnie

BeaTA dobrze że z maleństwem ok ! 🙂

Nikusia u nas mała jakoś sama się nauczyła.Parę razy ją zostawiłam, dałam smoka, owinęłam pieluszką pod buźką żeby smok nie wypadł i sama zasnęła i teraz po kąpieli czy w ciągu dnia jak widzę że już jest zmęczona to tak robię i zasypia, oczywiście wyjątki są 🙂

Skoreczka uwielbiam przebiśniegi i mam nadzieję że jakieś foty porobiłaś!? jak tak to proszę wstaw 😜...

Kacha widzę że twoja zasypia tak jak moja 🙂

Kruszyna tulipany też uwielbiam, z resztą ja to chyba taka kwiatowa jestem :P...

Kacha ja też muszę iść dopiero na 1 wizytę bo tamtą mi odmówili bo lekarz miał wyjazd i miałam dzwonić i zapomniałam, jutro zadzwonię...

skoreczka ja tyż nie chcę gastroskopii 😞 nigdyyy!! 🙂

Skoreczka właśnie widzę twoje cudne przebiśniegi, zazdroszczę widoku, ja nie widziałam jeszcze 😞 no prócz zdjęcia 🙂

Dentysta- też się muszę zapisać na wizytę...

Marta, po pierwsze musisz pogadać z mamą, że nie pomaga ci jeżeli krytykuje męża... i że powinna go zaakceptować ze względu na to że jest bynajmniej ojcem jej wnuka i mężem jej córki 🙂.. powodzonka 😉

KingaS mam nadzieję że twój strach przed chrzcinami okaże się daremny 🙂

Marta doczytałam że z mamą pogadałaś 🙂 i dobrze 🙂

Sen- moja mała w dzień (prócz spaceru) śpi ok. 1h na raz... czasem mniej, czasem ciut dłużej 🙂

Nikusia przykro mi z powodu zaświadczenia ;/

Becikowe- ja na szczęście z tym problemu nie miałam, i już zapomniałam że było :P...

Nikusia- ahh te dziecięce pytania :P rozwalają :P..i są dość niespodziewane 😜...

Okres- ja nadal czekam 😞

Wielka to współczuję takiego teścia ;/

Marta ja nei moge, super wiersz! 🙂 pogratuluj koleżance 🙂

Beata to widzę że zakupy udane !! 🙂 cieszę się 😉

Kruszyna mam nadzieję że szybko zleci ten gibsowy czas 😞

Wielka woah 😜 twój mąż widać ma co do ciebie niezłe plany 🙂


Ok reszta jutro jak się uda 🙂... u nas w miarę dobrze, katarek nie chce przejść ale na szczęście nic innego się nie dzieje 🙂 mała ponoć ma skazę więc muszę iść do lekarza skonsultować co i jak... i mleko na receptę wziąć, bo nie stać mnie 30 zł za 1 paczkę mleka dawać ;/...

Miłego weekendu kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wow Pamii ale się rozpisałaś 🙃 fajnie 🙂 Na jakie mleko receptę chcesz? Bo chyba mi to umknęło 😞 Pepti? Cieszę się, że moja Natalka sama zasypia ale to jest chyba zupełnie niezależne od nas. Moi znajomi mają 1,5 roczne dziecko i co wieczór walka o spanie 😮 A ja mam nadzieję, że mojej córeczce się nie odwidzi i że nie zacznie domagać się usypiania 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam pytanie: czy Wasze dzieci rozkopują się w nocy?
Bo mój zaczął i zastanawiam się nad kupieniem śpiworka - czy któraś z Was posiada i używa (w sensie dziecko używa 😜)? Czy sprawdza się? Na jakie rozmiar najlepiej kupić i na co zwracać uwagę?
Z góry dzięki za odpowiedzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata8811 napisał(a):
Mam pytanie: czy Wasze dzieci rozkopują się w nocy?
Bo mój zaczął i zastanawiam się nad kupieniem śpiworka - czy któraś z Was posiada i używa (w sensie dziecko używa 😜)? Czy sprawdza się? Na jakie rozmiar najlepiej kupić i na co zwracać uwagę?
Z góry dzięki za odpowiedzi 🙂


hej 🙂 ja zaraz jak przestałam zawijać Lenke w rożki to przeszłam właśnie na śpiworki .obecnie mamy śpiworek na 70 cm. mała może w nim swobodnie kopać nóżkami i układać je jak chce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
przeczytałam Was, ale miałam duzżżżo 😉
Napiszę tylko że z tego co ja słyszałam to lekarze bardzo rzadko pozwalają mamie w ciąży karmić. Po pierwsze pobudza to skurcze macicy a po drugie musi się ona naprawdę dobrze odżywiać.
A co śpiworka to ja mam na same nóżki, z tym że Emilka wyrosła z rożka i ja ją zapinam na rzep, a nogi przykrywam kołderką. Wtedy mi ją łatwiej na karmienie wziąć i potem do łóżeczka bez budzenia odłożyć. Bo jak ma ten śpiworek to ciężko. I mam jeszcze drugi duży śpiworek w piwnicy, taki na ramionka ale jeszcze nie przyniosłam do domu. A jak nie śpi w rożku to pod kołdrą i się nie rozkopuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...