Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Skoreczka super, że się bajeczka podobała. Frankliny są super, jeszcze pamiętam jak Kubie czytałam. Nawet ja się interesowałam co będzie dalej. 😁 😁 teraz sam czyta.
A te co mam podwójnie wystawiałam na allegro. Tzn część z nich bo my ich dużo mamy 😉

Trzymajcie za mnie kciuki pomiędzy 16-18 bo moja "chwila prawdy" będzie.

Idę na kawę z mężem. pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia co za "chwila prawdy"?

Kruszyna no właśnie chyba chrzciny będą w domu, chciałam w lokalu, ale krzyczą 100 zł za osobę 😮 A w domu niby mama i teściowa mają mi pomagać, ale ja domyślam się jak to będzie - że wszystko na mojej głowie 😠 Znam swoją teściową i wiem, że ona tylko gada, że pomoże itp. a potem pójdzie za stół i zostanę z moją mamą w kuchni - tylko, że wolałabym sama, bo moja mama taka niedbała jest i potrafi zimny obiad gościom podać 🤢 Nawet nie chcę o tych chrzcinach myśleć 😞 🤨

Kinga mój Mały je i zasypia ok. 20:30 lub 21:00 i śpi do 6:00. O 6:00 je i dalej śpi do 8:00
😉

Nikusia mój też dzisiaj krzyczy, a to dlatego, że ma problemy z brzuszkiem - 4 kupkę dziś zrobił 🤨 🤔 Jestem przez to zmęczona i Cię rozumiem jak masz tak ciągle 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata "zimny obiad" 🙃 😁 Przepraszam ze się zaśmiałam ale rzeczywiście fajna musi byc ta twoja mama 😉
My tez robimy chrzciny w domu. Chociaż moja sąsiadka dzis mi napisała ze jak ona robiła chrzciny na 30 osob to przyszła taka babeczka ktorej zaplacili 1200zł i wszystko kupiła, ugotowała a oni siedzieli i nic nie robili. wydaje mi sie to niewiarygodnie tanio. Widocznie musi jej się to opłacac albo to poprostu lubi 😉
Muszę naradzic się z meżem jak to zrobimy.

Nikusia o co chodzi??? Bioderka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ela je z cyca, a ile to nie wiem 🙃

Skoreczka ja teraz też się z zimnego obiadu śmieję, ale jak tak mi "pomogła" na moich urodzinach, to myślałam, że wyjdę z siebie. Bo musiała już nałożyć rosół do wazy jak jeszcze nie było wszystkich, no i wystygł. I jak sama zaczęłam jeść i kapnęłam się, że nie jest gorący, to mi tak głupio było, bo wszyscy już zjedli, czyli zjedli zimny 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😉
Taak nagimnastykowałam sie ale z efektów jestem zadowolona ;0
Kinga no ja juz co mała marudzi czyli codziennie zagladam do buzi ale nic nie widac 😉 tylko slini sie i slini czasem 2 razy ja przebieram a dzis tak obslinila rekaw ze koncowe 4 cm były mokruskie 😉
Mała dzisiaj po raz pierwszy rechotała sie to znaczy nie usmiechała nie kwiczała tylko smiała w głos rechotała maz chciał ja nagrac ale sie spoznił bo mała juz sie zmeczyła 😉

Ja juz tez nie jestem maniaczka sprzatania ....poprostu nie daje rady nigdy nie było u mnie idealne a teraz nie raz sama sie za głowe łapie,,, no ale cos za coś...

Nikusia została 20 to ja trzymam kciuki ;')

Skoreczko jak babka zkasowała 1200 zł za 30 osób to miała z 400 dla siebie no chyba ze pojezdziła po hurtowniach to jeszcze wiecej 😉

Beatka ja bym ci pomaogała z tymi chrzcinaki jej zimny obiat niezla akcja ;/ a na duzo osób robicie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel wiem jak to jest z ząbkami, że ślinić się może dużo wcześniej a ząbki mogą wyjść później 😉 tak już jest, mojemu Miłoszkowi wyszły równo jak miał 6 miesięcy i w ogóle cięzko nie przechodził, tylko się ślinił.Miejmy nadzieję że teraz u Nikodemka też tak będzie, chciałabym żeby tak było.
Co do sprzątania to mi z 3 chłopakami w domu to wiadomo co mnie w przyszłości czeka, wieczny bałagan, ale też odpuszczam chwilami 🤢
Beata zimny rosół to pewnie nie jest smaczny 😉 a co do karmienia to ale musisz mieć super pokarm że mały tak śpi, to super byle tak dalej 🙂
Skoreczka to naprawdę niedrogo zapłaciła chyba że bajerowała 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel super jak tak Kinia śmieje się w głos 🤪 Ja nie mogę się doczekać jak mój tak zacznie!
Chrzciny robimy na 23 osoby 🤔

Kinga jak nauczysz synów czystości, to nie będziesz miała w przyszłości wiecznego bałaganu 😉
No, ja mam nadzieję, że taki pokarm mi zostanie, bo widać się najada 🙂

Adzia trzymam kciuki za jutrzejsze szczepienie 😘

Nikusia ale Ty dziś tajemnicza… 😘 Nie wyszło, bo kciuków nikt nie trzymał, a nasze jak do tej pory nie zawiodły (chyba 😜 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Adzia ja muszę policzyć kiedy byłam z małą na szczepieniu. Nie wpisałam sobie w kalendarz a ciężko u mnie z poczuciem czasu. Trzymam kciuki za Was.
Beata chyba masz rację.
Zimny rosół. 😜 Chyba też wolę sama mieć wszystko na oku.
A co do utrzymania porządku u facetów to ja bym musiała zacząć naukę od męża, a oni są z Marsa 😁 😁
Kinga moja też się ślini a zębów raczej jeszcze nie będzie miała.
Anabel a Emilka krzyczy, ale w sensie jakby wołała mnie. Taki krzyk i cisza. 🙃
Skoreczka a u Was ile osób w planach na chrzciny?

dobrej nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To i ja na chwilkę przyszłam zerknąć co tu ciekawego 😉

Beata spróbuj porobić śmieszne miny do małego i kiwać głową, albo potrząsać czuprynką, jak tak robię to mały śmieję się w głos 😉 🤪
Anabel w ogóle nie znam się na sprawach cateringowych dlatego ciężko mi określić czy to drogo czy tanio, ale dzięki za rozjaśnienie sytuacji 🙂
Adzia trzymamy kciukasy 🙂
Nikusia ja muszę wiedzieć o co chodzi bo oszaleje z ciekawości 😎 😎 😎 I nam tez mozesz się żalic 😘
KingaS przy takiej ilości faceta w domu to porządek musi poczekać na lepsze czasy...a jak juz maluchy zaczną raczkować to wtedy będzie jeszcze większy bałagan 🙃

Nikusia ok 15 sztuk 😎 U nas tez babelki śliny opanowały maluszka 😎 Jednak zęby mogą byc nawet w 6 miesiacu, bo wiadomo nie od razu 😉

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka mój się na razie uśmiecha całą buzią i wydaje tylko taki dźwięk, ale jeszcze się nie śmieje tak fajnie w głos. No i gada "a guu" 🙃

Piszecie tak o tym ślinieniu się i bardzo dobrze, bo mój też się ślini i piąchę czasem do buzi pcha, a jak zaczęłyście pisać, że Wasze też się ślinią, to walnęłam się w łeb, że to normalne, bo zaczynałam się niepokoić dlaczego tak się ślini 😁 Głupia czasami jestem tak, że nie wiem 😁

A w ogóle co tak dzisiaj Was mało na forum? 😲 Mi Mały dziś jęczał i myślałam, że będzie dużo stron, a tu raczej ubogo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Pochwale sie Wam - bylam dzis na WFie, tak jak to sobie zaplanowalam, no i diete zdrowa tez zaczelam (tzn jem 'wszystko' ale ograniczam weglowodany). Mowie Wam - to jest to czego potrzebowalam! Od razu humorek lepszy i juz nie moge sie doczekac tych zakwasow hahahah - dzisiaj byly biegi, wypady z wyskokami w gore oraz brzuszki 🤪 🤪 - w sumie 40 minut, a jutro godzina porzadnej Zumby!

PS: i moja kosc ogonowa nawet to wszystko wytrzymala!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Jej co za noc mała ok ale maz znów chory ja juz mam wrazenie ze on choruje od 2 miesiecy bez przerwy... mam dosc...

Nikusia to u nas to wyglada inaczej z tymi krzykami... mała krzyczy bo ja cos boli no pewnie brzuszek ehhh zebyscie słyszałay ten krzyk serce sie kroi a jak jestem u kogos to mi pzykro bo patrza na mnie jak bym to ja małej krzywde robiła...

Beatka po to jest forum zeby czasem rozjasnic w glowie 😉 moja tez wpycha raczko do buzi i wszystko co sie do tych raczek dozepi u nas mała sie smiała jak kiwałam glowa i mówiłam aki aki 😉juz zapomniałam jak małe zeczy potrafia uszczesliwic 😉


Marta no gratuluje samozaparcia oby tak dalej
Bo u mnie z tym kiepsko.... no ale jak sie cieplo zrobiło to duuuzo na dwoze jestesmy a pózniej czasu na inne zreczy brakuje 😉 tak sobie tłumacze 😉

Nikusia usciski dla ciebia na lepszy dzis humor ..

Oklask bo dawno nie było 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Teraz wam opiszę moją wczorajsza wizytę z Zosią u ortopedy. Ludzi masa,ale chwilę poczekaliśmy i wzieli nas bez kolejki bo w końcu byliśmy umówieni na 16.00.Ludzie tak dziwnie na nas patrzyli jakby nie wiadomo jaką krzywdę zrobiliśmy własnemu dziecku a ten gips przecież dla jej dobra. Przy zakładaniu w ogóle nie płakała rozglądała się i uśmiechała do lekarza. Gips załozyli jej ,aż za kolana 🤨 tragedia przy codziennych czynnościach 🤨Wczoraj nawet spodni jej nie założyłam tylko okryłam kocem i tak wyszliśmy. Noc spokojna uśmiecha się i podnosi mimo ciężaru gipsu nóżki do góry i stuka w łóżeczko. I tak do przyszłego piątku Zosia musi nosić gipsowe kozaczki 🥴 dobrze,że akurat przerwa będzie na święta, A teraz lece bo Zosia zrobiła mi niespodziankę pachnącą w pieluchę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😆
Czy ktoś mnie jeszcze pamięta??? 🙃 Ktoś tęsknił 🙃?? I dlaczego nikt 😠 😁

Weekend w Gliwicach, nawet udany. Mamę zabraliśmy ze sobą, więc spędzam z nią czas a raczej ona z Natalką a ja latam i załatwiam zaległe, ważne sprawy.
Dziewczynki nie mam czas Was poczytać 😞 Mam nadzieję, że wszystko dobrze. Wizyty u ginekologów i specjalistów z dzieciaczkami wyszły pozytywnie 😆

Buziaki 😘
odezwę się na spokojnie jutro 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszynka dobrze ze Zosia dzielna a ludzmi sie nie przejmuj miech sobie mysla co chea najwazniejsze ze ty robisz wszystko zeby Twoja kruszynka byla zdrowa...

Kacha a juz dzisiaj myslałam gdzie nam zniknełas no to oklaski dla was tez dziewczyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dotarłam ale Emilce się już marudzenie włączyło. Za to mam gary pomyte, kuchnie posprzątaną, śniadanie zjedzone (niedługo pora na drugie). Pranie wyprane i powieszone na dworze a kolejne się pierze. Oczywiście Emilka nakarmiona i przewinięta 🙂
Został mi pokój do lekkiego ogarnięcie i kawa do wypicia 😉.
Kruszyna dobrze, że Zosia podchodzi do tego gipsu tak spokojnie, bo mnie od samego czytania ciarki przechodzą. Łap oklaski na pocieszenie, bo dla Ciebie to na pewno ciężkie chwile.
Kacha to czekamy do jutra i baw się dobrze, pozałatwiaj wszystko 🙂
I gratulacje dla Natalki, bo wczoraj 2 m-ce skończyła 😘 😘
Anabel u mnie z gimnastyką tak jak u Ciebie, coś ostatnio się ociągam. Wczoraj w nocy mąż do mnie, że dziś zrobię podwójną ilość brzuszków, bo się obijam 😁 😁 😁 a ja do niego, że ja zrobię 25 ale 50 to w życiu nie dam rady 🙃
Bioderka mamy 27.04 dopiero. 🙂
Marta fajnie, że masz taka motywację. Podziwiam. I super, ze humor lepszy. 😉
Beata przy pierwszym dziecku dużo rzeczy się nie wie, a przy drugim myślisz, że wiesz a potem się okazuje, że jednak jest inaczej 😜
A ceny u Was za chrzciny w lokalu to masakra 😮
Skoreczka to gości coś jak u mnie. Będziesz gotowała sama czy ktoś czy catering?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Na chwilke teraz zagladam 🙂

Kacha ja pytałam wczoraj gdzie jesteś??? Łobuzico 😜
Kruszyna ludzie to się zawsze gapią 😠 Na wszystko, nawet patrzą ze się butelką karmi i miny robią. Nie przejmuj się, Zosia jest najważniejsza dla Was a nie tych okropnych ludzi 🙂

Dziekuje za oklaska 🙂
No na razie tyle 🙂 Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...