Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Była u mnie siostra, potem poszłam na spacer a teraz obiad itd.
Kasiulka to zdrówka życzę. 😘
Kruszyna to może się na bioderkach spotkamy. Na którą masz być? Mi już sąsiadka powiedziała, że ona też idzie i chyba będziemy szły razem( 😮 ). Bo jak będzie ładnie to sobie spacer zrobię. Tym razem mam na po 8 więc nie będę musiała biegiem spowrotem, żeby zdążyć zanim Kuba wróci.
Super, że Zosia tak spokojnie do tego gipsu podchodzi.
Adzia u nas podobne problemu. Mała słabo przybiera, mocz już zrobiłam teraz mam morfologię. Muszę jeszcze kał od Kuby pobrać i też zanieść (tylko nie wiem zbytnio jak). I nie umiem się zabrać, planuję na piątek. Już mam stresa. A moja ostatnio ważyła 4855 a jak się urodziła to 3800.
Elka ja się pytałam w przychodzi i na kolejne szczepienie idziesz jak od poprzedniego upłynęły pełne 6 tygodni. Czyli Ty w przyszłym tygodniu. 🙂 chyba że się na piątek załapiesz
Skoreczka ja też nie jestem dobrą kucharka, a w sumie to nie lubię gotować i jak sobie chrzciny przypomnę to 🙃 najfajniesze było pieczenia 😁 😁
Beata ja z tym sprzątanie to nie codziennie. Ostatnio się zdołowałam, jak moje koleżanka z 3 małych dzieci w domu miała czyściej niż ja z jedną Emilką. Z tym, że jej dziecko bardzo spokojne jest. A rano jak wstaję i Kubę budzę to już mam taki rytuał, że ogarnę, śniadanie i zaraz myję gary. najczęściej też pranie puszczam. I potem już mam mniej, bo Emilka ciężka jest jeśli chodzi o czas wolny dla mnie. 🙃
Skoreczka Ty na szczepienie po 5.04 , kurcze a kiedy ja? Muszę zobaczyć kiedy byłam. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elka144 napisał(a):
Beata8811 napisał(a):
Dostałam, a czemu pytasz? 😜


bo napisalas ze ci poczta przyszla?


Niee 😜 Chodziło mi o to, że jak wypełniałam ten formularz (w zamian za który dostałam Niebieskie Pudełko), to była opcja czy chcę dostać poradnik o ciąży, który w jakimś punkcie bym musiała odebrać czy wolę, żeby przesłali mi mailem 3 numery gazety "Twoje Dziecko". No i przesłali mi pierwszy numer, jak któraś z Was chce, to mogę przesłać mailem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja nie znoszę gotować 😠 Wszystko tylko nie to 😜

Dostałam na maila info o bezpłatnych próbkach formy Johnson's. Wiem, że dużo dzieci ma na nie uczulenie, ale jakby któraś z Was byłaby zainteresowana, to podaję link: https://www.johnsonsbaby.com.pl/products,zamow.html?utm_source=zapytajpolozna&utm_medium=mailing&utm_content=button&utm_campaign=JBaby_New_Born_03-04.2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rota sa w 2ch dawkach i robie sie je tez co 6 tyg wiec zdazysz 🙂 ale najlepiej zapytad wojego pediatrę zeby miec pewnosc.
Nikusia z tego co pamietam to ty mialas cukrzyce co nie? Moze to ma teraz jakies swoje skutki bo ja w ciazy tez mialam cukrzyce a teraz do tego mala ma podejrzenie skazy i w skazie bialkowej z tego co sie orientuje to wlasnie dzieci słabo przybieraja na wadze.
Nie wiem czy dobrze kombinuje ale jakos sobie to tłumacze. A morfologie i mocz w czwartek zrobie malej bo mąż ma wolne (bo jedziemy do neurologa zobaczyc czy mala ma napiecie miesniowe) no to razem sobie pojdziemy do lekarz bo ja przy okazji tez musze zrobic badania bo coś słabo się czuje 🤨
A Anusiak śpi i śpi, tak jak mowiłam, to bedzie senny dzien dla niej 😉
Ale musze sie pochwalic ze jak pani doktor dala małej palce do trzymania to podniosła ją az do pozycji siedzącej 😜 silna kruszyna! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
skoreczka napisał(a):
Beata byłabym zainteresowana, ale stronkę którą podałaś oblega jakiś wirusek czy coś i boję sie kliknać 😞 A ja stosuję te kosmetyki bo okazały się bardzo fajne i nieuczulajace dla moich dzieci.


To spróbuj może wejść przez http://www.johnsonsbaby.com.pl/ i tam na dole po prawej jest "zamów próbkę". A jak nadal będziesz widzieć, że jakiś wirus, to nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata jak wchodze na te stronki : jedną i drugą to wyskakuje mi takie coś :

To połączenie jest niezaufane
Program Firefox został poproszony o nawiązanie bezpiecznego
połączenia z serwerem www.johnsonsbaby.com.pl, ale nie można potwierdzić bezpieczeństwa tego połączenia.
Zwykle podczas nawiązywania bezpiecznych połączeń witryny
dostarczają zaufanych informacji o tożsamości, dowodząc w ten sposób, że użytkownik łączy się
z właściwym serwerem. W przypadku tej strony tożsamość nie może być jednak zweryfikowana.



Co teraz zrobić?

Jeśli zwykle połączenie z tą witryną przebiega
bez takich problemów, błąd ten może oznaczać, że ktoś próbuje się podszyć pod tę witrynę.
W tej sytuacji nie należy kontynuować.

Szczegóły techniczne
Rozumiem zagrożenie


Adzia jeszcze sprawdze pozniej jak coś to ci dam znać.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka nie wiem jak sie nazywa ale jak powiesz ze na pneumokoki to to wystarczy

Kiedy i w jaki sposób należy szczepić dziecko?

Szczepienie ochronne powinno zostać rozpoczęte w 2 miesiącu życia dziecka. W pierwszych 6 miesiącach podaje się 3 dawki co 4-6 tygodni i jedną dawkę przypominającą. W 6-12 miesiącu życia zalecane jest podanie 2 dawek szczepionki co 4-6 tygodni i jednej dawki przypominającej. W 12-23 miesiącu życia maluch otrzymuje 2 dawki w odstępie ok. 2 miesięcy. W 24-29 miesiącu dostarczana jest jedna dawka szczepionki. Szczepionka przeciwko pneumokokom podawana jest domięśniowo. Nie istnieją żadne przeszkody by podawać szczepionkę skoniugowaną wraz z innymi szczepionkami przewidzianymi w programie szczepień ochronnych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja już pomyłam okna 🙂one już tak dawno ścierki nie widziały 😮
Elka nam na ostatnim szczepieniu od razu powiedzieli kiedy mam przyjść na następne 🙂
Nikusia ja mam być około 9.00ej 🙂a póżniej zaraz na szczepienie jedziemy 🙂
Beata rysuneczek ekstra to fakt służymy 24 godziny na dobę 😁
Skoreczka ja tez normalnie wchodzę na stronkę od Beaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...