Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No wiec zaczynam:
W imieniu Kini dziekuje za zyczenia 😉

Kruszynka sposób na mała super 😉

Kacha u mnie bywaja dni ze jestem samotna ale ostatnio mam tyle zajec ze nie mam czasu na myslenie o tym 😉

Skoreczko ja na razie tez mówie nie 😉 nie NIE 😉 no chyba ze wpadne ale przy tej czestotliwosci jak sie teraz kochamy to mała szansa biorac jeszcze pod uwage ze znów mam okres to jeszcze mniejsza 😉

Kruszynka ja po pierwszym porodzie tez powiedziałam ze wiecej dzieci nie chce dlatego tak dłogo zwlekalismy bo sie porodu balismy...

HEHEHE skoreczko niezle wnuczka 😉 🤪 🤪 🤪
A pisoenki nie przesłuchałam bo nadal nie mam głosników...

Skoreczko leginsy super az mnie kusi tylko na koncie nawet na przelew nie mam 😉

Beatka zdjecia cudne 😉
Gratulacje obrotów ja moja chciałam dzis nagrac a ona nic 😉 heheh mysle ze to mogło byc jednorazowe i na powtórke troche poczekam 😉

Kinga my z mezem tez zawsze mówilismy o 3 dzieci ale teraz by bylo ciezko 😉

No i dobranoc 😉 ja ide mała wziasc w obroty i do spania ułozyc a moze jednak jeszcze wpadne jak mała juz bedzie w łózeczku bo meza nie ma wiec co tu robic ... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale się rozpisałyście, mam do nadrobienia 8 stron.
Beata a mi się marzą czerwone szpileczki, nawet nie muszę mieć mega obcasa, byle były wygodne. Do tego czerwona torebka.
Wielka nie czekaj tyle z drugim dzieckiem, ja tak zrobiłam i uważam, że to był błąd.
Skoreczka a ja się maluję codziennie, bo w sumie codziennie wychodzę. 😜
Nie pogniewasz się, jeśli napisze że mi się Twoje leginsy nie podobają 😘 😘. Jak widzę, że 95% poliester to wiem, że bym się w takich pociła a jak kiedyś kupiłam sweter w rozmiarze uniwersalnym to mam go do kolan 😁 😁 😁 Za to sweterek boski. I jeszcze z wiskozy - super. 😉
Beata i Wielka moja Emilka lubi bujaczek.
Dziewczyny Emilka też lubi pogadać i do tego jeszcze piszczy 😁 😁
Beata jaka stopa 🤪
Kasiulka dasz radę 😘 😘
Elka ja miałam wszystko do zamontowania karuzeli w komplecie.
Beata brawa dla Aleksa. Spojrzałam do książeczki zdrowia i tam pisze że dziecko powinno się przekręcać z brzuszka na plecki i odwrotnie jak będzie miało 6 m-cy. 🤪
Kinga leginsy kupiła Skoreczka 😘 😘
Anabel ja też chciałam małą nagrać jak się obraca a ona nie chciała. 😁 😁 😁
Co do prawdopodobieństwa ciąży z powodu duże ilości zbliżeń, to u mnie byłoby bardzo duże prawdopodobieństwo. Aż jestem w szoku, bo po urodzeniu Kuby nie miałam wcale chęci. No, ale się zabezpieczamy.
I ja też się nie czuję samotna, czasem bym dobę rozciągnęła i marzę o chwili dla siebie. Chociaż muszę uczciwie przyznać, że jakbym z Wami na necie nie siedziała to bym więcej w domu porobiła. No, ale dobrze mi tak jak jest 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Masakra. Co za noc. Mojej malej ida zabki i nie chciala w nocy spac, jak jej smoczek wypadl to ryk jakbym ja ze skory obdzierala i do tego pol nocy musialam dziaselka masowac. No i malo je 😞
mam nadzieje ze da mi odpoczac w dzien.

Ide po sniadanie i kaaaweee. Dzien dobry tak w ogole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wczorajsza wizyta zaliczona do udanych 🙂 Zęby ok jak na razie bo mogą do 3 lat odwapniać się po porodzie tak więc dziewczyny uważamy 🙂
Skoreczka leginsy super kolory 🙂 to szalejesz na allegro 🙂 Ciekawe jaka jakośc materiału??
Wielkab w końcu widzimy furę Fabiana 🙂 i huśtającego się Fabiana 🙂
Beataja też zabieram się za zamówienie takiej ramki i jakoś czasu mi brakuje,ale ty mnie bardzo zmotywowałaś 🙂
Adzia ja juz po kawce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

U nas noc ok 🙂 Ale mały juz buszuje więc jesteśmy na nogach 😉

Anabel to dobrze ze chociaz Ty zostaniesz ze mną na mamusiach 😘 🙂
Nikusia wiedziałam ze tobie się nie spodobaja 😁 I pewnie ze się nie gniewam, ja sama szczerze pisze jak coś lubię lub nie 😉
Co do potliwości to kiedyś w ogóle się nie pociłam, ciekawe jak to terazz bedzie gdy mam troche więcej kg 😮
Kruszyna dobrze ze wizyta udana 🙂 A co materiału to się okaże 😮

Mamusie piątek 🤪 🤪 🤪 Początek weekendu 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 😉
Skoreczko tak ja to sie nigdzie nie wybieram 😉 hehehe u ciebie mały juz wstał a u mnie mała ma nareszcie dzemeczke 😉dzis wierciła sie od 5 30 wstała o 6 ale chyba brzuszek ja meczył bo pare baków pusicła i kupke zrobiła 😉

Ja dzis na sniadanko bułeczka z dzemem jej jak dawno nie jadłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny to dzieciaczki sie zmówiły bo mój tez ucina sobie komara 😁
Anabel Mikołaj miał pierwszego zęba w wieku 6miesięcy i 3 dni 🙃 A jak miał 10miesięcy to miał 12 ząbków 🙂 Powiem ci ze nawet lekko poszło, tylko te tzw. kły były najgorsze 😞
Kruszyna sama nie wiem co napisać. A to zakładają gips na stópki tak od razu? Czy robia wczesniej jakies masaże, kształtują w jakis sposob kosteczki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszynka dobrze ze udało ci sie to tak szybko załatwic ale mi zal tej twojej córeczki ile ona sie nacierpi i ty z nia ...

Skoreczko u Jakuba tez nie było tragedi z ząbkowaniem tylko bardziej marudnmy był zobaczymy jak bedzie u Kini ...

Ale u nas dzis sie zapowiada piekny dzien...

a my dzis ortopede mamy mam nadzieje ze bioderko juz jest takie jak powinno ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka ten ordynator wytłumaczył nam to tak,że na początku są masaże(i my to robimy) i porwę widzimy,ale do prawidłowego ułożenia stópki trochę jeszcze brakuje i trzeba jej pomóc ją ułożyć bo ona ma ją prosto jak my trzymamy a jak puścimy to od razu te stópki uciekają 🥴 Kazał założyć gibs bo te stopy są jeszcze mięciutkie więc bardzo poddatne. A jak to dalej będzie wyglądać to dowiem się w poniedziałek . Podejrzewam ,że ustawią prawidłowo stópki i zagipsują aby miała wymuszoną prawidłową pozycję 🤨 Ja nigdy nie miałam gipsu więc nie wiem jakie to uczucie a jej to na pewno nie będzie pasować 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia może i bym nie czekała az tyle ale umnie jest inna sytułacja do puki się nie wprowadze na swoje to nie ma mowy o drugim dziecku wiesz jakie akcje odchodzą u mnie

skóreczka ja też jeszcze zostaje 7 lat no chyba ze wpadne ale mimo to bede tutaj

ja miałam noc super mały poszed spac o 19 po ciezkiej awanturze i wstał o 5:30 ale mama moja go zabrała bo szykowałą się do pracy ja dalej uciełam sobie drzemke do 7 bo moj juz jechał do pracy a siostra do szkoły. Jak narazie młody śpi a ja lece brac się za sprzątanie bo o 12 na spacerek napewno nie krótki bo piekna pogoda. Dzisiaj wracam do domu ale powiem wam ze mi się nie chce ale musze posprzątać na świeta a jutro M ma wolne to popierze mi dywany
już bym chciała lato i posadzić kwiatki na tarasie w donicach tylko zastanawiam się jakie podoba mi się takie coś:




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kruszyna dzieci do gipsu się szybko przyzwyczaja moja tesciowa mi opowiadała ja szwagier złamał noge jak miał oko 2 latka na poczatku było mu ciezko ale po 3 dniach biegał z tym gipsem jak by go wcale nie miał wiec trzymam kciuki za malutką
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...