Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kruszyna no właśnie, tak sypnęli tymi „prezentami”, że szok! 🤔 Mogliby już zgrzewkę dać, tym bardziej, że to 2 razy się zdarzyło. Szwagierka powiedziała, że następnym razem (jakby dostała od teściów, bo sama tego już nie kupuje) to do sanepidu chyba zgłosi.

Kacha ja nie mam pojęcia co Ci doradzić… 🥴

Pami Mała patrzy i myśli „Sama pije, a mi to nie da!” 😁 😁 😁

Elka po raz kolejny Ci piszemy, żebyś próbowała WSZYSTKIEGO! Tylko nie na raz, bo jak zaszkodzi, to nie będziesz wiedziała co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Kacha jak karmienie??
Anabel mój też się kiedyś interesował co piszę, 😜
Kasiulka a u Was w pierwsze dni mają dziekanat ma wolne? Bo ja marzyłam sobie, że mąż będzie w domu (ma cały tydzień wolny) to ja na uczelnie po dyplom podjadę. Uświadomiłaś mi, że pewnie zamknięte będzie 😮
Adzia ja się wcześniej zastanawiałam nad zagęszczaniem, ale u nas takie cyrki w nocy są co 2-3 noc. a ja codziennie wstaję o 6:30 bo Kuba do szkoły. Wolałabym poczekać, ale w sumie za 5 dni i tak planowałam zacząć wprowadzać.
Wielka moja mało je ale też mało sika. Przy Kubie o wiele więcej pampersów mi schodziło, no ale może dlatego, że o tym czasie jeszcze na karmieniu mieszanym był no i on lubił sobie zjeść. A jeśli chodzi o kaszkę to na początku dajesz raz dziennie.
Pamii18 pamiętam jak kiedyś pisałaś, że masz alergię. Byłaś odczulana? I jak sobie radzisz? Bo też masz ma kurz czy jeszcze na coś innego? Napisz mi jak się leczysz.
Kuba nie może być odczulany bo ma cukrzycę. 😞 😞 😞
Dywanów, wykładzin, zasłon nie mam już dawno.
Zrobiłam małej butelkę 100ml mleczka i dosypałam miarkę kleiku (podpytałam koleżankę jak robi) bo na opakowaniu jest wersja do jedzenia łyżeczką.
Beata super, że siostrze się odmieniło. Moim by się mogło odmienić, tak, żeby dały mi święty spokój 😁 😁 😁
Kruszyna ja też myślę, że szwagierce Beaty się za mola nie "zrewanżowali", ale kto by chciał jedzenie w którym mole mogą być. To już lepiej ubranka.
Pamii18 mała uczy się za młodu patrząc na mamusie 😁 😁 😁 😁 ja ostatnio z lampką wina zaszalałam. 🙂
Elka jak karmiłam to jadłam ogórka ale pomidora nie zdążyłam.
A blendery macie takie do ręki czy takie z dzbankiem?
Wczoraj zamiast kleik ryżowy kupiłam kukurydziany 🙃 ale zamieniłam się z koleżanką, ona mi kupiła ryżowy a ja jej dałam mój kukurydziany.
Emilka dziś dostała na kolację mleczko z kleikiem. I co, okazało się, że nie przejdzie przez smoczek. 🙃 😠 😜 Mam 1 i 2 i obie mają za małe dziurki. Emilka się darła a jak spróbowałam to nic nie leciało. Mąż zabrał smoczek i zrobił w nim większą dziurkę (wiem, że się tak nie powinno robić) i Emilka zjadła 50 do tego wrzeszczała, opluła mnie całą. W miedzy czasie mój jej mleczko zrobił i jeszcze wypiła 50. I padała bo zmęczyła się chyba tym krzyczeniem. Muszę zamówić smoczki i Wam też radzę. 😁 😁 😁
Dziś zrobiliśmy generalne porządku w pokoju Kuby, czyli wszystkie graty z mebli itd Tak, żebym mogła bez przeszkód ścierać kurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wielka napisał(a):
elka144 napisał(a):
no wiem 🤢


i po co ci to było zjebki dostałaś

Beata nie krzycz tak bo sie boje


Hehe, ktoś musi być groźny 😜

Noo kurde, dziewczyna biedna się męczy, że nie może jeść wszystkiego na co ma ochotę, ale teraz już chyba zapamiętasz Elu, prawda? I nie gniewasz się...? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata8811 napisał(a):
wielka napisał(a):
elka144 napisał(a):
no wiem 🤢


i po co ci to było zjebki dostałaś

Beata nie krzycz tak bo sie boje


Hehe, ktoś musi być groźny 😜

Noo kurde, dziewczyna biedna się męczy, że nie może jeść wszystkiego na co ma ochotę, ale teraz już chyba zapamiętasz Elu, prawda? I nie gniewasz się...? ☺️


ale postawiona do pionu 🤪 😁 😁 😁 😁
trzeba uważać, żeby się nie narazić. 😁 😁 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia Dziekanat raczej na początku maja też ma wolne,ale nie jestem do końca pewna 🙂 musiałabyś zadzwonić do swojego dziekanatu,na necie pewnie jest nr telefonu 🙂
Wielka Ostatnio Fabi obsikał moją mamę 😁 mnie też kiedyś,ale mojej mamie częściej to robi 😁

Jednak jutro jadę do domku,bo dłużej tu nie wytrzymam!!! Kładę się spać:* dobranooooc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coraz cieplej się robi na zewnątrz i wiecie co? Znów mam problem jak ubierać Małą 🤨 żeby za gorąco jej nie było no i żeby jej nie przewiało 🤢 Jakieś pomysły? Jak wy ubieracie swoje maleństwa??? Pamiętam, że ten sam problem był w zimie po naszych porodach 🙃

Natalka zjadła po godzinie. Obudziła się w lepszym humorze i zjadła wszystko bez kaprysów 😆 A sprawdzałam smoczek, temperatura mleczka była dobra, no nie mam pojęcia skąd te jej akcje się biorą 🤢 To jest męczarnia i dla niej i dla mnie 🤢

Nikusia
a ja już po śniadaniu 😜 Nati obudziła się przed 6 i to we wspaniałym humorze, przywitała nas swoim ślicznym uśmieszkiem. A teraz bawi się na macie. I gada, gada, gada 😁
To ja kawkę pójdę sobie zrobić 😆

Ach zapomniałam Wam napisać. Wczoraj się nieźle uśmiałam z niej. Dwa razy mi zasnęła na macie 😮 😁 Tak gadała i bawiła się, że padła 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha teraz ja też już po śniadaniu. Naczynia pomyte, u Kuby pościel przebrałam i pościeliłam łóżko. Z reguły on sam ścieli, ale kazałam mu zostawić bo chciałam przebrać.
Emilka mi raz zasnęła na macie. 🙂


A co do Emilki to obudziła sie w nocy a ja patrzę na dekoderze na czas i tam 2 to sobie myślę, że nawet trochę pospała po tej połowie porcji mleka z kleikiem. Wchodzę do kuchni a tam 23:53 i potem wstawała o 3 i o 5:20 więc nie było tak źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

A ja na chwilke, staram sie teraz jaj najwiecej czasu spedzac na swiezym powietrzu. A dzis piekny dzien. Mam nadzieje ze u Was wszystko dobrze. Opusciłam sie troszke w forum ale słonko wygrywa. U nas juz dobrze, troche jeszcze katarki zostały ale sciagamy.
Błazej gada, opowiada, czasami to mam wrazenie ze narzeka 😁
Mikołaj bawi sie na dworze, mozna z nim isc wszedzie, na kazda wycieczke.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...