Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Skoreczka pewnie ja coś pokręciłam 😁 😁 😁 nie po raz pierwszy zresztą. 🙃
Kruszyna no Ty na nogach to byś pół dnia szła i byś nie doszła. Ja szłam ostatnio już, a teraz skoro jeszcze sąsiadka powiedziała, że idzie to we dwie zawsze raźniej.

Mąż teraz Emilce zagęścił troszkę mleczko na 100ml dosypał pół miarki kleiku i wrzeszczała przy jedzeniu jakbyśmy jej krzywdę robili. No, i zjadła ok 60.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ech 😞 Ciężkie to ostatnie karmienie było 😞 😞 😞 Darła się tak samo jak u Ciebie Nikusia 😞 jakbym jej krzywdę robiła 😞 i tak sobie pomyślałam, że ona chciała spać po kąpieli... ale nie mogła zasnąć bo była głodna... chciała zjeść ale spac też jej się chciało 🤔 Tak to sobie tłumaczę 🤔 Tylko, że nie ma reguły na to, który posiłek będzie wrzeszczący 😞 Czuję się taka zmęczona, jakbym nie wiem co robiła 🤢 a ja tylko chciałam Małą nakarmić 🤨
A i sama jestem. Mąż późno wróci. Więc Natalka płakała... poprawka... Natalka darła się a to ja płakałam 😞 Teraz śpi łaskawie 🤨

Nikusia
a czy ja też na oklaska zasłużyłam? ☺️
Skoreczko ja Cię podziwiam z dwójką maluszków. No rewelacja. Ja bym nie umiała 🤢 i faktycznie super, że masz ogród bo byś nie ogarnęła ich. A co dopiero, gdy ten młodszy zacznie też chodzić 😮 ulala super ten ogród 😆 😆
Kruszyna moja Natalka też zasypia na macie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kruszyna wczoraj Emilce dałam 50ml z kleikiem a resztę (też chyba 50ml) zwykłego mleczka. I pierwsza pobudka o 23:50. Tyle było z mojej nadziei, że dłużej pośpi.
Kacha oklaskałam wszystkie dziewczyny co dziś znalazły czas na forum. , 😘 😘
no i zawsze na poprawę humoru (i oczywiście, ze Tobie też poklaskałam, jeszcze teraz sprawdziłam i jesteś zablokowana, więc nie pominęłam Cię)
Skoreczka zgadam się część z Was miałam oklaski z 9 na końcu to do okrągłego poleciałam 😁 😁
Kacha a to chyba zależy od maluszków. Koleżanka ma 3 i jakoś sobie radzi z tym, że najmłodsza to jakby dziecka nie było 🙃 Moja jedna Emilka to jej trójka 😁 😁 (no może trochę przesadziłam 🙃 😜:blush 🙂
Elka a ja nic nie dostałam. A chciałabym coś 🙂
Idę poszukać blendera na allegro. 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha dzięki za docenienie, nie moge sama chodzić z chłopcami na spacery bo Miki jest jeszcze na etapie " a może mamie uciekne" 😎 😉. Rzeczywiście podwórko nam się trafiło i chwała moim rodzicom za to 🙂
Elka no a ja nie mam słoiczka 😠
Nikusia ja tez widywałam kiedyś kobiety pchajace wozek a za wozkiem idace malutkie dzieci, niestety tak jak napisałam wyżej teraz nie dam rady, może za rok.
A może Emilka bardziej polubi jedzenie jak dojda juz do menu kaszki owocowe 🙂
Ja w nocy nie wstaję ale jak pomyslę ze Wy ciagle wstajecie to tez szukałabym sposobów na dłuższy sen dziecka. Szkoda ze kleik nie przedłużył snu.
Dziewczyny chyba przesadziłam z tym siedzeniem na słońcu, bo głowa boli i ciało mam gorace ( nie opalałam się).
Biorę kąpiel, a potem do łózia i ogladam Gesnerową 🙂

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewuszki.
Nie bylo mnie wczoraj caly dzien bo cos mi sie stalo z laptopem, tzn z pulpitu mi znikneły wszystkie ikony i foldery 😮 same, tak po prostu.
No a dzisiaj miałysmy cuny dzien, od rana na dworze z siostra sobie spacerowałysmy, mala dwie drezmki sobie zafundowała potem po powrocie do domu zjadla, ale tylko troche bo jakos dzisiaj jesc nie chciala zbytnio,no i znowu poszla spac i spała i spaaala i nic ja nie ruszalo 🙂 a rano spala do 9tej wiec od rana daje mi dzisiaj odpoczac 🙂 chyba wyczula ze mamusia jest juz bardzo zmeczona. No i po kapiel tez za duzo nie zjadla bo chciala czym predzej spac 🙂 a tak poza tym to cudowny humorek disiaj miala, ciagle sie smiała i wygłupiala i nie chciala na raczki 😜 zaskakuje mnie te dziecko

No,ale teraz czs na odpisywanie 🙂

Szpnak jadam i uwielbiam ale nie zamierzam Ani go robić własnorecznie, tylko kupiony
słoiczek dam.

Kacha, moja tez ryczy przy jedzeniu, i najlepiej mi sie ja karmi w nocy jak spi 🙂
W dzien potrafie ja karmc nawet godzine jak mi zalezy bardzo zeby cale zjadla. Mam
nadzieje ze to chwilowe fanaberie.

Mata edukacyjna to super rzecz,ale teraz musze małą w niej pilnowac bo sie z niej moze szybko wydostac 🙂

Hmm mole spozywcze w słoiczkach gerbera? a ja wlasnie wczoraj kupilam pare ich słoiczkow.
Ale pewnie w każdej marce znajdzie sie wpadka.

Kacha,jak mała nie chce jesc tylko spać to po prostu jej na to pozwól. Ja juz tez spasowalam,bo
nie ma sensu wpychanie,ona bedzie tylko coraz bardziej zdenerwowana a ty przy tym tez a i tak
nie zje. Daj jej pospac a sama sie upomni o jedzenie. Ja juz po mojej zauwazylam ze miewa takie
dni ze je malo a w inny zje wiecej. Wczoraj jadla duzo i nawet herbatki wypila 150ml za to dzisiaj
ciagle by spala i je jak wrobelek, ale podobno jak dziecko jeden dzien bedzie jadlo mniej
to sie nic nie stanie,gorzej jakby tak miala non stop przez pare dni. Takze głowa do góry,
ni zagłodzisz jej 🙂

Elka, ja jadlam ogorka bez ograniczen od samego poczatku a pomidora stopniowo ale nic
sie jej nie dzialo wiec smialo probój 🙂

Nikusia, moja raz sobie podczas jedzenia kichneła i tez wszystko na mnie wylądowało 😉
A to dopiero poczatki hehe

Nikusia ja tez mam córeczke, i obsikana jestem regularnie hehe najczesciej na przewijaku
jak jej zmieniam pieluszke to zawsze jej na chwile goła pupe zostawie zeby sie powietrzyla
no i bawie sie z nia wtedy no i przy okazji mnie posika, albo zaraz po kapieli jak ja ubieram to
sika jak facet, normalnie na odległość hehe raz musiałam zrobić niezły unik bo bym to
miała na twarzy 😉

Kacha ja moja ubierałam tak ze po domu miała spiohy na dł rekaw plus spodenki i skarpetki
a jak na dwór szłam to na to sweterek buziki i czapusia no i do wózka cieniutki kocyk
ale dzisiaj bylo tak super cieplo i słonecznie ze miała spiochy na krótki rekaw i na to
ogrodniczki cieniutkie i sweterek i cienka czapunia i juz. Nawet jej nie dawałam
kocyka bo tak ceplo bylo a moja Ania strasznie nie lubi ciepla dlatego po domu ostatnio
tez ja mam w bodziaku na krótki rekaw 🙂

Nikusia ty to mrówka robotnica jestes. Z samego rana masz zawsze juz posprzatane i tyle
rzeczy porobionych ze az mi sie wstyd robi ze ja jakos z niczym nie nadążam. Mam wrazenie
ze mnie to wszystko przeroslo i z niczym sobie nie daje rady.

Wielka, moja na spacerach to spi wiec raczej jej nie wyciagam ale jak np jestem z nia długo
na dworze i mi sie pod koniec obudzi to jeszcze z nia stoje przed blokiem i np pije
z mamą kawę na ławce to wtedy ją sobie wyciagne zeby dac jej pić albo po prostu zeby
poogladała świat 🙂

Anabel,moja tez sobie włancza sama muzyczke na lezaczku a potem sie wkurza bo ma juz dosc a nie
wie jak przestac hehe bo próbuje sie dźwignąc trzymajac te zawieszki, mała spryciara 😉

Przykro mi ze Kubus zsiusiał sie w przedszkolu, nie wiem co poradzic bo nigdy nie miałam
do czynienia z czyms takim 😞 ale moze dziewczyny maja racje ze cos lub ktoś w przedszkolu
wywpłuje to u niego skoro w domu tego nie robi. Podpytaj go czy cos sie stało w przedszkolu
albo moze sie czegos boi? powodzenia

Skoreczka ty juz dajesz 180ml mleka? no pieknie, moja to wypija tą końcówkę tylko 😉

Kacha na spiocha znaczy ze jak zasnie juz gleboko to ją wyciagasz powolutku z łozeczka
i wciskasz flache 🙂 no i dziecko wtedy spokojnie je. Nikt tego nie poleca no ale....

Czapka to podstawa, nawet jak słonce swieci to przeciez czapka jest wtedy tez potrzebna
wiec dla mnie tez bez czapusi ani rusz a w lato sie przezucę na chustki 🙂sa urocze 🙂)

Elka ja wczoraj tez dostaam to z nestle 🙂 ale dałam te mlezko i kaszke siostrze bo nie bde czekac
2 miesiecy by małej to dać a na te kupony w weekend wykupie coś.

A na zakonczenie dodam ze dostalam okres i juz rezygnuje z przywrócenia laktacji, cos tam leci z cyców ale za mało i mala mi tylko przy nich ryczy wiec poddaje się. Troche mi szkoda ale moze w koncu troche przytyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiłam blender i smoczki do butelki.
Dzięki Anabel, że mi powiedziałaś o tym trój - przepływowym (łap oklaska), kupiłam taki i jeden do kaszek.
Skoreczka ja już kiedyś pisałam, że koleżanka ma wózek dla dwójki. A najstarsza ma 4 lata więc na rowerku śmiga. Zawsze to dla niej jakieś rozwiązanie.
Za to zazdroszczę Ci podwórka. U mnie jest trawka, mamy stół i dwie ławki (mąż kiedyś zrobił), ale teren nie jest ogrodzony.
Adzia moja mnie też dziś chciała zbrudzić, ale tym razem i siebie osłoniłam pieluszką 😁 😁
a z tym obsikaniem to mnie dziś obsikała, jak jej pampersa zmieniałam. Moja nie sika jak fontanna, ale podłożyłam rękę żeby pampersa wsunąć. 🙃
A Kuba jak był mały to notorycznie. 😁 😁
A co do posprzątania to ja mam taki rytm dnia.
Wstaję o 6:30 bo budzę Kubę do szkoły, robię nam śniadanie, potem zaraz myję naczynia (jak się Emilka obudzi to ją karmię ja lub Kuba, lub chwilkę ją zabawi, żeby skończyła myć). Potem jak zdążę to jeszcze pranie nastawiam. Wcześniej jak Kuba poszedł to ja jeszcze do łóżka wskakiwała, ale teraz to Emilka już nie śpi. I jak się obudzi zje, przewinę ją to mam jakieś 15min żeby się ubrać, pomalować itd bo potem już się znudzi i krzyczy 😜
No a jeśli chodzi o ostatnie sprzątanie to skoro Kuba ma uczulenie na kurz to co mi zostało. 😞
Idę się myć i spać, bo będzie trzeba wstać w nocy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anabel Nikusia ma racje penie u Jakubka spowodował to stres albo Pani nie usłyszała ze chce do łazienki



Wielka to ja byłam na lodach a Ty bosko wyglądasz


Nikusia bo ja cała jestem boska

Wielka skąd Ty bierzesz te zdjęcia


Skóreczka z Internetu wujek gogle jest kochany

Nikusia to Wielka mi dała karę za fotkę Można się tu zamotać, chyba ze ja źle zrozumiałam? Wielkatłumacz się


O co chodzi bo ja nie czaje

dalej nei przeczytam bo mnie mąż woła bardzo przepraszam ale rano nadrobie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mnie dziś nie było, bo byłam 4 godzinki na spacerku, a potem brat cioteczny na komunię przyszedł nas zaprosić 😉

Wielka ja na ogół nie wyjmuję z wózeczka, ale zdarzyło mi się karmić na dworze (tak, wiem, że byłam „rażąca”, ale zakryłam się 😜 ) i wtedy wyjęłam Małego.

Ojj przesadzacie, wczoraj nic nie było ostro, tylko takie żarciki, nic do obrażania się – a jeśli kogoś uraziłam, to przepraszam ☺️

Nikusia zapomniałam wcześniej odpisać: ja mam blender z dzbankiem. Ale pewnie już info się nie przyda, bo widzę, że napisałaś, że już kupiłaś 😉

Wielka bardzo ładnie wyszłaś na Skoreczkowym zdjęciu 😁 I na tym co Ty wkleiłaś też (ale nawiasem mówiąc mogłabyś się ogolić) 😁 😁 😁

Nikusia oklask rano był ode mnie, że ponownie odpisałaś na temat ubioru na dworek 🙂

Kacha ja uważam, że niezależnie od pogody czapeczka jest obowiązkowa (grubość dostosowana do pogody) 😉

Kruszyna i Nikusia trzymam kciuki za jutrzejsze bioderka – dajcie znać po wizycie!

Ela ja nic nie dostałam z Nestle…

Skoreczka ja widzę u siebie w parku pełno mam pchających wózek z „dostawkami” na którym mogą stać starsze dzieci
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/442/lascalbuggyboardmaxi.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8007/lascalbuggyboardmaxi.jpg[/IMG][/URL]



Wiecie co mnie wzrusza? To, że jak Aleks jest u kogoś na rękach i ja się odezwę, to mnie szuka wzrokiem. A jak mnie zauważy, to jest szczęśliwy. I każdy to zauważył - to jest słodkie i rozbrajające! 😆

A tak wygląda mój dekolt (możecie się śmiać 😜 )
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/18/dekoltq.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/1390/dekoltq.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A dzis jak wiadomo na bioderka a później jeszcze szczepienie 🤨
Nikusia i na jaki blender się skusiłaś??
Szkoda,że Emilka dłużej ci nie pospała 🤨A dziś jak było??

skoreczka ja też lubię oglądać Geslerową i Ugotowanych 🙂

Beata ale, się zjarałaś 🙂 pewnie piecze 🤨
Beata a z tym głosem to ja tez uwielbiam 😁 Zosia szuka wzrokiem,aż mnie znajdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc i ja juz na nogach bo musze Jakubka wyszykowac i zaprowadzic do przedszkola 😉 a tno wyzwanie z 2 dzieci po siudnej zapierniczac wózkiem 😉

Nikusia mój Kubus własnie sie nie skarzy na zadna pania chcoc ja wiem ze ta jedna duzo krzyczy on nigdy nie był do tego przyzwyczajony no i jak sie zsiusia to próbowały go wysmiewac ale teraz tego nie poria no a jak zapytam Kubusia co sie stało to on mówi ze nie powie no a jak pytam czy pani wyzywała to mówi ze nie ale mi sie tez wydaje ze to wina tej przedszkolanki bio zwłasnie u niej sie zawsze zsiusia i tej drógiej zdazyło mu sie moze 2 razy ...

Kacha jak mała zczyna sie wiercic ( czytaj budzic) ale jest jeszcze zaspana 😉to ja ja wtedy wyciagam do karmirnia i wypija spokojnie cyca 😉

Skoreczko tam w przedszkolu to jak tak ze jak dziecko chce isc siusiu to poprostu idzie jak w domu bo wc maja przy sali u nas jakis czas był spokuj a teraz znów sie zaczeło

Wielka pozycja na małpke niezła 😉

No czekamy na wiesci od ortopedy 😉

Ja jak jest bezwietrznie i ciepło to nie boje sie Kini zdejmowac czapeczke 😉

Dobra reszte doczytam pózniej bo sie nie wyrobie ...paaaa


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widze z tu juz polowa mam na nogach 🙂
My dzisiaj od 6:30 nie spimy, przywitala nas kupka 😉
Karmienie o 22:30, 2:30 i 6:30 🙂 nie tak źle. No i teraz znowu spi.
Kolejny piekny dzien, musze sie sybko uwinac i na spacer wyciagnac młodą.
Kurde juz zapomnialam jak okres boli 😞 buu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😆 My dziś od 5:15 na nogach 🙃 Nati bawi się na macie a ja kończę zajadać śniadanie. Dziś znów ma być tak pięknie i ciepło jak wczoraj.
Zauważyłam, że Natalce z boku na udzie wyskoczyły takie szorstkie, czerwone pryszczyki 🤨 Co to może być? Kąpiemy Ją w Oillan 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha jestes juz kolejna osoba ktora pisze o czyms takim. Moze to pogoda? mze nasze dzieciaczki na cieplo tak reaguja albo pot? ja nie wem bo moja ma od 4 tyg zycia wysypke na calym ciele 😠 tzn teraz juz tylko na raczkach i nózkach i troche na buzi ale od paru dni ma to coraz mocniej co mnie martwi i juz powoli wkurza bo lekarze nic nie robia cholercia, alergolog powedzia ze to nie skaza i do kontroli za 3 miesiace!!! i co, ma chodzic taka obsypana jeszcze 3 miesiace? a moja pediatra to juz w ogole przestala na to patrzec. Moze do dermatologa bym sie przeszla tylko nie wiem czy z takimi malymi dzećmi sie chodzi do dermatologa 🤨
A dodam ze wyglada to jak takie suche czerwone plamy, mi to wyglada na jakis rodzaj liszaju. Ja tez miałam w dziecinstwie iszaje wiec to moze to? Ale kurde chyba lekarz powinien od razu na to wpasc no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...