Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej
Jak tu gwarno z rana 🙂
Anabel powiem ci,że wszyscy jesteśmy zdziwieni tym,że ona mimo gipsu nie jest grymaśna,ale teraz będzie kilka dni bardzo ciepło wiec może zacząć jej przeszkadzać 🤨

Kinga ja od 2 tygodni walczę z wypadaniem włosów 😮 masakra boje się zostanę łysa 🤨

Nikusia mój ma też urlop wiec cały tydzień z nami,ale już każdy dzień mamy już zaklepany i umówiony 🥴Ciekawe czy damy radę. A ty dzisaj masz też zapracowany dzień 😲

Skoreczka masz rację dziś też jest pięknie,ale ja zabieram się za sprzątanie a mój wyszedł z inicjatywą,że bierze Zosie i pójdzie na rajd rowerowy bo dziś u nas w miasteczku bardzo tłocznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
wielka napisał(a):
teraz sobie tak lukłam na mape google :P i z Częstochowy do końskiech jest 120 km i potem do warszawy też 120km wiec wywnioskowałam ze Skóreczka i Beata możemy sie spotkać u mnie 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 bo mieszkam po środku 😁 😁 😜 😜 😜 😜 😜 😜


HAHA DOBRE 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elka chodzi mi o cenę wody morskiej do noska 🙂

kinga powiem ci ze nie mam pojecia jaki ma sklad ta herbatka, teraz jestem u rodzicow ale jak bedev w domku to sprawdze i napisze 🙂

a ja dzis z rodzicami na dzialke jade pozniej maz dojedzie wiec pewnie mnie sporo nie bedzie... milego dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka tapetujemy przedpokój. Będzie jaśniej i nie będą się tak ściany brudziły. Wczoraj kupiliśmy tapety, które da się zmywać. Z tym, że mój przedpokój to "dwie osoby to tłok". Dwie rolki tapety wystarczą. 😉
Na razie trochę posprzątałam a mój pojechał do sklepu. Teraz zaraz biorę się za kurze i łazienkę. Muszę jeszcze wypytać mojego czy będzie najpierw mył ściany czy nie. Bo jak ma brudzić to część sprzątania na wieczór zostawię, żeby dwa razy nie robić.
Kruszyna my nie mamy nic umówionego na wolne męża. Moja siostry są w Niemczech, trzecia ma pretensję, ale wcześniej też się z nią widywałam jak coś potrzebowała. Jedynie teściowa dziś przyjdzie. No i pewnie ze znajomymi się umówimy w któryś dzień.
A co do gipsu, to dzieci się szybko przyzwyczajają. Dorosły wie, że gips u takiego małego dziecka to nie jest norma, a dziecko tego nie wiem. Jeden dzień pomarudzi i się przyzwyczai. Tak też z Emilki pieluchami było. A teraz mi się taka chuda wydaje.
idę się brać, bo samo się nie zrobi. zajrzę potem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wielka mnie rozbawił Twój obrazek. Mi też się nic nie chce . Mąż tapetuje, Emilka śpi, Kuba na dworze a ja się muszę za obiad brać.
Kruszyna byłam w sklepie i odczułam tą temperaturę. Przedsmak lata, tylko bardzo wieje.
Skoreczka to mąż tapetuje jak do tej pory. W sumie to teraz gruntuje. A potem razem. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja na chwilke bo dzis zabiegany dzien 😉 oczywiscie cały na dworze a w domu bałagan.... 🙃 🙃 🙃

Kruszynka mi tez strasznie leca włosy ale jak karmie to nic na to nie biore bo nie moge...
U mnie tez upał....
Ale mam opalenizne jak mnie szfagier pod szpitalem spotkał jak so siostry szłam to pytał szy ba solarium byłam 😉

Lece bo maz jeszcze grilla wymyslił a mi sie nie chce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ja męża sie doczekałam, grillowaliśmy ryby, boczek i słońce mi dokuczyło bo uciekłam do domu 😉 Poźniej poszliśmy na spacer i małego wziełam w nosidło i powiem Wam ze to nie jest atrakcyjne bo mnie wszystko boli, mąż chyba bedzie nosił, no a po drugie Błażej niespecjalnie zadowolony 😮 Wrócilismy do domu i wzieliśmy wózki i znów mały niezadowolony więc w tył zwrot i do domu. teraz mały czkawkuje 🙃
Mam też zdjęcia 🙂
Nikusia wstawiałam avatarki i net mi padł a planowałam dać inny 🙃 Żeby dwóch ancymonków było widać 🙂
Kruszyna o tak markotne dzieciaczki, szczególnie takie malutkie, ja tez juz zdejmuje małemu rajtuzki i lezy z gołymi nózkami w wozku.

Moje chłopaki razem 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka masz racje markotne takie bidulki w upale ,mało śpią,ale za to w nocy lepiej powinny.Skoreczka a ty takie czapki zakładasz dzieciom teraz czy one tak tylko wydaja się takie grube bo ja nie mam pomysłu jaką już ubierać Zosi 😮 Bo jak fajnie leży na głowie to uszy na wierzchu,albo za ciepłą ubiorę i nie mam pomysłu na czapkę dla niej na takie upalne dni próbowałam chustę złożyć,ale jej spada 🤢 Doradźcie coś jakie wy macie czapeczki na upalne dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dzewczynki.
Widze ze u was tez upalnie i leiwie.
A u nas bylo dzisiaj aż 32 stopnie w słoncu! Normalnie szło pasc.
Ale z samego rana tzn kolo 11 spakowalismy wszystko co potrzebne i wyruszylismy w miasto po słoiczki dla Ani , miseczke z łyzeczka i czapusie na upalne dni.
No i wykożystałam przy okazji te kupony do rossmana 🙂 i kupilam taka delikatna czapeczke dla Ani z dziureckami 🙂 a słoiczkow chyba za duzo kupiłam hihi i musze przyznać ze cały dzien spedzilismy na dworze bo i na kawie bylismy w kawiarni i mała Ani razu mi nie zapłakała. Nawet jak sie posiusiała i jej przemokło na spodenki to nic nie mrałkała 😜 a upał był nieziemski,aż ją podziwiam.

Mówicie ze wasze dzieciaczki nie chca zbytnio spać, za to moja non stop by spala i w dzien malutko je, ale jej nie zmuszam bo mi sie nie chce jesc w taki upał a co dopiero jej.
A musze powiedziec ze od trzech dni dodaje Ani do mleczka kaszkę jabłkową i bardzo jej smakuje, dzisiaj na noc dałam jej troche wiecej tej kaszki i przy okazji wypróbowałam nowy smoczek, specjalny do kaszek i nie spasował jej 😮 wolala pić ze starego smoka z normalna dziurka. No coż, to ona tu dyktuje warunki hehe 😉

A my ubieramy opaskę na glowe jak jest taki upał, lepsza jest niz czapka bo czapka ciagle uszy odsłania a opaska fajnie siedzi i małej nie grzeje w głowke 🙂 a w lato to chusty planuje jej zakładać albo dalej opaseczki 🙂

A teraz siedze sobie z mężem i popijamy malibu z colą mmmmmniam 😜 jak ja dawno nic nie piłam.

No to ide do niego 🙂
Ciesze sie ze miło spedziłyscie dzień,buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny mam pytanie, bo ja Ani zageszczam mleko kaszką i robię to dwa razy dziennie, rano i na noc ale nie wiem czy tak mozna? 🤨 bo w sumie nigdzie nie pisze ile razy dziecku mozna podawać kaszkę. Dodam ze nie jest to jakos super mocno zageszczone no ale ma inną konsystencję.
No i drugie pytanko, czy jak np dam Ani na sniadanie kaszkę to potem moge dać jej jeszcze w porze obiadu jakiś obiadek? A co z sokiem jabłkowym? Też mogę jej dać w tym samym dniu? ( oczywiscie po uprzednij przetestowaniu czy moze jesc te wszystke rzeczy).

Moze to głupe pytania, ale ja na prawde nie wiem ☺️
Jak wy to planujecie robic? jak dawac i kiedy zaczynacie? Czekacie na pełne 4 miesiace? Bo licznik na forum pokazuje że Ania ma jutro 4 miesiace no ale wiadomo ze to nie prawda, no ale ja nie bede czekać do 2go maja bo juz mnie strasznie kusi zeby zobaczyc jak sobie bedzie radzic z nowym amciu 🙂)

Ps. u nas juz jest 30 stopni, zdychamy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...