Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Ach jak przyjemnie smażyć dupkę na tarasie 🤪
Jestem już u rodziców. Nati śpi. Spokój, cisza. Brakowało mi tego 😆

Adzia
ja nie wiem jeszcze jak to jest z podawaniem posiłków, ale rozsądnym wydaje mi się to co Nikusia pisze. I żadne pytanie nie jest głupie 🙂 To co nam się wydaje oczywiste, może takim nie być oczywiste. Przy dzicieach nigdy nic nie jest pewne 🤨
Kruszyna ja też mam wiecznie problem z tym, jak ubrać natalkę 🥴 Czapusię cieniutką zakładam, ale np. teraz śpi w wózeczku bez czapeczki. Jutro koniecznie muszę kupić bodziaczki z krótkim rękawem bo się okazuje, że mam tylko 2 😮 😮 I jak znajdę jakieś ładne opaski to też kupię.
Adzia
pustki bo pewnie w związku z wolnym większość z nas gdzieś sobie wyjechała, albo spaceruje bo tak piękna pogoda, że trzeba się dotleniać 🙂
Skoreczko
jak zawsze śliczny avatarek 😆 😆 😆
Nikusia to u Ciebie też remonty, podobnie jak u mnie. Ja wyjechałam a mąż został, by malować, odświeżać. Aż się boję co to będzie w domu, gdy wrócę 😮 U mnie pokój dzienny można nazwać, że nocny bo tak ciemno jest 😁 i nie mam pomysłu na niego 🤢
Skoreczko jak masz ogród to tylko korzystać 😆 Nie musisz się przynajmniej szwędać po parkach i ulicach a dzieciaczki są na powietrzu. Super 😆 Ja to bym się załamała, gdyby się okazało że w ciąży jestem................ M a s a k r a 😮
Kruszyna ile jeszcze Zosia będzie gips nosić? Mam nadzieję, że to już ostatni raz!
Kinga coś Cię tak malo u nas 🙃
Wielka u nas zawsze były 3 kupki dziennie na mleku modyfikowanym. Dlatego tak się martwię, że ostatnio kiepsko z tym. Może te lekarstwa z niej wychodzą??? Wczoraj zrobiła jedną i do tego bardzo rzadką 🤢 Wydaje mi się, że właśnie przez to, że długo (jak na nią) kupki nie robiła 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Skoreczko a ja nie zauwazyłam, by z Ciebie kluska była 🤔 Zgrabna, szczupła, ładna dziewczyna 😆 Ja nawet swoich zdjęć nie zamierzam wrzucać na FB bo to tylko wstyd ☺️
Anabel wczoraj były cyrki przy jedzeniu, dziś też 🤢 I to nie za każdym razem. Nie ma reguły 🤢 Nie wiem o co chodzi ech 😞
Kinga no własnie chodzi o to, że Natalka robiła zawsze 3 kupki dziennie a teraz od kilku dni kiepsko z tym. Ja myślę, że to może przez te lekarstwa, które z niej zaczynają wychodzić 🤨 Innego pomysłu nie mam bo cały czas zjada to samo mleczko 🤢 Na szczęście nie wymiotuje już, uffff 🙂
Ela bardzo mi się podoba Twoja fryzurka 😆 Na prawdę szczerze to piszę. Bardzo Ci w niej ładnie 😆
Kruszyna no właśnie sama nie wiem co z tą moją Natalką 🤨 Na szczeście nie wymiotuje już, na nieszczęście kupek mało albo wcale no i wciąż co jakiś czas robi akcje przy jedzeniu, jakbym jej krzywdę jakąś robiła 😮
Nikusia mimo tego, iż sobie leżę i nic nie robię a dzidzią zajmuje się babcia to wciąż mam wisielczy humor 🥴 z mężem i dobrze i niedobrze 🥴 co dziennie coś 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też już spacerek zaliczyliśmy.
Emilka śpi. Nie wiem jak u Was, ale u mnie bardzo wieje. Jak mocno zawiało to aż piasek leciał, jak dostałam to bolało. Szybko Emilkę po same uszy przykrywałam.
Kacha ja mam same body z krótkim rękawem, z długi mam 2-3szt.
A remontu mam już dość. Wszystko z przedpokoju lata po całym domu a tu znajomi z 3 dzieci by chcieli do nas przyjść.
Nie wiem czy jak wczoraj sprzątałam czy źle spałam, ale tak mnie boli biodro, że ledwo chodzę. Szczególnie, jak się schylić muszę, wstać, lub jak pchałam wózek pod górkę.
Ja też bym się załamała jakbym w ciąży była, ale na szczęście już dostałam okres.
U nas też cyrki przy jedzeniu. Emilka wrzeszczy, kręci głową itd. Już nie wiem o co jej chodzi
Skoreczka ja też jakaś nie do życia jestem. Chyba muszę kolejną kawkę zapodać.
Miłej niedzieli, jak będę w domu to zajrzę. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A myślałam, że tylko ja tu jestem 🙃 i tak po kolei odpisuję sobie każdej a tu Nikusia zagląda 🙃 Co do remontu to ja Cię rozumiem doskonale. Gdy wszystkie kupowałyście ciuszki, pościel, łóżeczka to ja się użerałam z remontami... ale wtedy u nas to byl sajgon bo i elektryka od podstaw i ogrzewanie i łazienka i panele wszędzie. M a s a k r a to była 😮
Skoreczko 😲 😲 😲 ja Cię jeszcze nigdy błotkiem nie obrzuciłam i nie mam takiego zamiaru 😲 😲 😲
Beata ja też wierzę w to, że dzieci wyczuwają nasz zły nastrój, tylko czasem nie da się udawać, że jest dobrze 😞 zwłaszcza, gdy czujemny się źle, zdołowane i ogólnie do d... 😞 Staram się ale czasem gdy mam czegoś za dużo, gdy coś narasta... wtedy już niestety złość górą 😞
Nikusia zawsze Emilka się tak zachowuje? Czy tylko czasami przy jedzeniu? A to męczarnia, co? Nie wiadomo co robić i próbuje się wszystkiego 🤢 Moja mama miała dziś okazję zobaczyć te cyrki Natalki na własne oczy, bo tak to mi nie wierzyła i tylko telefonicznie pouczała 😠 a teraz sama wie jak to wygląda i już się nie wymądrza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny wiatr taki że głowę urywa, dzieci nie maja dobrych humorów i troche mnie wykończyły 🤢

Kacha fajnie ze juz jesteś na forum i ze juz u ciebie lepiej- tak sobie wywnioskowałam 🙂 Dziękuje tez za miłe słowa 😘 😘 😘 A z tym błotkiem to tak m myslałam sobie bo mialas bardzo zły dzień 😎
A i dziś dopiero mogłam uzyskac os czasu o której kiedys Ci marudziłam 😎
Nikusia na tym zdjęciu widac jaka Emilka jest drobna, już ci wierzę 😉 To znaczy wierzylam ci ale teraz widze 🙂 Ale bardzo ładnie wygląda 🙂 I uśmiechnięta na dodatek wiec super!!!
A mój mały to klopsik się robi 😁 A jak ogladam zdjęcia małego Mikołaja i małego Błażeja to czasem nie wiem który to który 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny. Ale dzień. W słoncu 32 stopnie a do tego wieeelki wiatr ze awet na spacer nie szło pojsc.

A ja dzisiaj dłam Ani marcheweczke 🤪 ja mialam wieksza radoche niz ona hihi
Smakowała jej, zobazcie same 🙂
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/404/2888new.jpg/][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/8426/2888new.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

mój mały dziubasek brudasek (oczywiscie dwa razy podczas jedzenia kichneła - na mnie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

Upały w ten weekend niesamowite 🤪 Aleks miał na sobie tylko pampersa i body z krótkim rękawkiem (no i czapeczka), a mimo to był spocony tak, że nawet dostał potówek. A co ja widziałam dzieci, to żadne nie było tak rozgogolone jak moje 🤔

Kupiłam dzisiaj mu czapeczkę taką cieniutką z dziureczkami, żeby miał przewiewnie 🙂

Skoreczka faktycznie Błażejek jakby stał na tym avatarku 😁 Świetna fotka! 🤪

Nikusia Emilka jak zawsze urocza 😘

Wielka dobra, to już ze Skoreczką do Ciebie jedziemy! 🙃 🙃

Adzia super jest to zdjęcie ubrudzonej marchewką Ani 😁 Aż mężowi pokazałam 😜

Dziękuję za oklaski! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Dziewczyny ja dzisiaj tez idę na podbój 🙂będe szukać czapeczki dla Zosi 🙂
Wczoraj miała ubranego rampersa wyglądała uroczo,słodko a co najważniejsze było jej w nim sam raz 🙂 no i do południa śćiągneliśmy jej gips nie pytajcie dziecko i ja nie umiałam sie nacieszyć gołymi nóżkami 🙂i jakoś Zosia mała się nam teraz wydaje 🙂 Dziś jedziemy do lekarza i zobaczymy czy nam zaś ją wsadzą w gips,ale nie to mnie martwi wczoraj jak te nóżki były goluśie i jak lużno wisiały to robiły się śino bordowe 🤨 krew inaczej tam krąży zobacze co specjaliści nam na to powiedzą. Jak wrócimy to zdam wam relacje
Miłego dnia wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka
Skoreczka Emilka dziś dostanie pierwszy raz marchewkę. A jutro kończy 4 m-ce. Tak jak pisałam wczoraj kupiłam jej słoiczek, bo jeszcze nie mam blendera.
Z tym, że Emilka dostawała wcześniej kleik ale jej nie pasował-no ale wiem że jej nie uczula.
Beata moja Emilka miała wczoraj długi rękaw i rajtuzki. Czapeczkę taką z dziurkami. I nie była spocona. Z tym, że tak bardzo wiało, że jak przyszła koleżanka ze swoją to też miała długi rękaw.
Kruszyna życzę Wam, żeby się okazało, że to już był ostatni gips, szczególnie, że teraz jest ciepło.
Znowu mam taki obfity okres, z tym że pewnie jeszcze dziś a potem już będzie lepiej.
zajrzę jeszcze potem bo teraz kawkę piję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

A mój mnie obudził o 5.30 i nie zasnał tylko leżał, gadał, zaczepiał nas. A od poł godziny śpi a ja juz nie 🙃 Mój maż do pracy pojechał, nie ma długiego weekendu 🤢
I znów jest bardzo piękny dzień 🤪 Dziś kolejne polowania z aparatem na biedronki i motyle 😉 😜

Kruszyna czekamy na relację, oby to krażenie sie ustabilizowało 😘
Beata mój tez w bodach sobie lezy z gołymi nóżkami i gołymi raczkami. Mnie tez wydaje sie ze bardzo lekko ubieram jak patrze na innych, no ale dziecko w kombinezonie- bo i takie sie zdazaja to juz chyba przesada 😞

Miłego dnia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek 🙂

Kruszyna no to faktycznie zapytaj koniecznie o to krążenie. Zdaj relacje po powrocie! 😘

Nikusia i Skoreczka u nas wczoraj nie wiało, nie było czym oddychać - taki był upał. A wydaje mi się, że niektóre mamy przegrzewają, tak ja przegrzewałam. Słyszałam, że ponoć lepiej dziecko ubrać za cienko niż za grubo, bo przegrzanie podobno jest gorsze. A najgorsze jest to, że ja ciągle chyba Małego przegrzewałam, bo ciągle mąż i mama go rozbierali po moim ubraniu 😁 A ja przyznaję im rację, no bo gdzie na upał body na długi rękaw, śpioszki i bluzeczka 😁 Ściągnęli mnie na ziemię, a dziecko szczęśliwe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc
Nie było mnie wczoraj bo miałam zabiegany dzien i przyznam sie ze w niedziele robiłam jescze porzadki w domu i byłam pogomic siostrzenca bo nie chce wyjsc z brzucha a on nic ...

Adzia posiłki wprowadza sie pojedynczo nie mozza zaraz wprowadzac i kolalcji i obiadu i soczku po kolei najpierw jesden posiłek zastepujesz obiadkiem po jakims czasie dopiero drói kolacyjka lub sniadankiem lub deserkiem itd..

Kacha u nas znowu od 3 dni Kinga nie chce jesc z prawego cycka a z lewego je...ma charakterek ta moja córcia nie ma co

Ja sstaram sie nie przegrzewac ale juz czasem nie mam siły walczyc z mezem wczoraj odpusciłam bo maz koniecznie zamisast chustki chciał załozyc czapeczke bo wiało i tak mi marudził ze mu pozwoliłam ale i tak nie miała jej dłuzej niz pół minuty bo usłyszał pare słów od ciotki ja tez swoje skometowałam i zaraz chustka była spowrotem...

cdn...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata oklask poleciał 😉 Dziękuję 🙂
Co do ubierania to mnie swego czasu - jak Mikołaj był mały- sprowadził na ziemię mój ojciec. Dziecko płakalo a ja nie wiedzialam co robić. A moj tata mowi: Magda to ze ty chodzisz w swetrze i nakrywasz sie jeszcze kołdrą to nie znaczy ze wszystkim jest zimno. Wtedy rozebrałam dziecko i sie uspokoilo. Od tej pory wiem ze przegrzewanie to na pewno straszne uczucie dla dziecka.
Nikusia u nas tez wiało ale taki goracy był ten wiatr ze az dziwny 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pogoda prawdziwie wymarzona 😆 Zwłaszcza jak się nie trzeba szwędać w upale po mieście 😆 Nati na tarasie w wózku pluje i gada 🙃 😁 Zaraz zmykam na zakupki bo muszę Małej pokupować bodziaczki na krótki rękaw bo sie okazuje, że mnie upały zaskoczyły 😮 tak jak co roku zima zaskoczy drogowców 😁
A potem wielkie pakowanie i wyjazd w Bieszczady 🤪 Odezwę się po powrocie 🙂 Mam nadzieję, że jeszcze mnie będziecie pamiętać 🤨 😁

Miłej, spokojnej majówki życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...