Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny wiem że kobiet się o wiek nie pyta ale tak piszecie że jesteście takie młodziutkie więc chyba jestem najstarsza 😉 ja mam w tym roku 33 ale dopiero 30 grudnia więc zawsze się śmieję że jestem rok młodsza 🙂 a Wy ddziewczyny ile macie lat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamii18 musiałam się cofnąć kilka stron, żeby zobaczyć o czym piszesz "nawet nie wiedziałam, że tak się da". I już wiem podnieść koło obrotowe w sklepie 😁 😁 😁. Ja kiedyś pracowałam w dużym markecie i mieliśmy takiego niepełnosprawnego klienta. Jak przyjeżdżał to się koło podnosiło i wjeżdżał. 😁 😁
Kinga to stary ale skuteczny sposób, znam takich co do dziś mąki używają zamiast kosmetyków. 🙂 i sprawdza się. 😜. O kąpielach w krochmalu tylko słyszałam, ale nie stosowałam. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tu jest link na brzuszek i tam pisze która ile ma lat, z tym, że część jest już nieaktualna bo niestety czas leci 😁 😁 😁 😁
I o naszych dzieciaczkach. Przypomniało mi się jak czekałyśmy 🤪
http://brzuszek.net/forum,tabelka_stycznioweczek_2012,338,918175.html,str=126#1098414
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elka144 napisał(a):
nikusia jak ty zapraszlas gosci ustnie?


Najpierw zadzwoniłam i powiedziała, że będę chrzciny a potem kupiłam zaproszenia i dałam.
Jak mówisz przez telefon kiedy, gdzie i o której to ktoś może nie zapamiętać a tak jest zaproszenie i zawsze sobie zobaczy. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kupiłam sobie wczoraj dwa sery do sernika i w domu okazało się, że mam tylko jeden 😮
nie wiem czy nie wzięłam czy może gdzieś po drodze zostawiałam. Mąż pojechał po ser 😁 😁 😁 😁

Mąż dziś też rozkojarzony, robił mięso w piekarniku. I jak wyjeżdżał do sklepu to pytam ile jeszcze musi tam być. A mąż w śmiech. I mówi, że miało być jeszcze 10min, ale zapomniał włączyć piekarnika, włączył tylko światło. 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...