Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Elka to twoja teściowa dowaliła z ta odwagą syna 😎 To my jesteśmy dzielne, kobiety, w nas siła rodzenia.
Kacha my równiez szczepimy 5w1, nie ufam tym bezpłatnym szczepionką, moze przesadzam ale rtęć brzmi dla mnie przerażająco 😮
Nikusia niewątpliwie Emilka była królową dnia 🙂 To jej dzień, a moze u was w domu jest za ciepło skoro w kościele spała? Fajnie ze juz macie wszystko za sobą 🙂
Beata miło słyszeć ze jesteś wypoczęta 🙂

Ubieram malca i idę na podwórko na słonko, bo juz nie śpi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Nikusia a próbowałas inny smoczek ja pamietam ze Jakub nie chciał smoczka z nuka a aventa zaakceptował moze małej kształt nie odpowiada i podobno dziecia daje sie smoczek uspokajacz z tej samej firmy co ma butelko nie wiem jakie masz buteki ale moze to jest problem i rzeczywiscie mała tak krzyczy bo potrzebuje ssania beby sie uspokoic i wy musicie biegac z butlą co chwilke
Pamietnik obejrzałam na fb bardzo mi sie podoba 😉

A u nas Jakub znów na katar i został dzis w domu spał z nami w łózku jej ja sie zastanawiam jak mozna cały czas spac z dzieckiem ten nasz to mnie wykonczył co chwile z pod poscieli wychodził i kładł sie w poprzeg łózka na mnie głowa a na Danielu nogi 😉w koncu połozylismy go pod sciana i jego pierzynke przynieslismy to sie troszke uspokoił .No ale katar ma straszny taki cieknacy juz drógi dzien...

Elka no tekst niezły ale to dlatego ze w czasak kiedy my sie rodziłysmy to facetów na porodówke nie wpuzczali wogóle to było nie do pomyslenia a teraz jest inaczejk i pewnie wiekszosc tatusiów naszych mówi ze to głópota bo po co facet na porodówce skoro ich zony rodziły same i dały rade 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
elka144 napisał(a):
skoreczka a ty pracujesz tak ogolnie?

oj naskrobiemy postow naskrobiemy 😁 🤪 🤪


Kiedyś pracowałam, ale odkąd urodziłam Mikołaja to praca się dla mnie skończyła. Nie przedłużono mi umowy. Takie ich prawo, taki kraj.
Odchowam dzieci to z chęcią pójdę do pracy, jeśli jeszcze w ogóle bedzie gdzie pracować, bo w naszym rejonie jest ciężko 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka Emilka w kościele była w wózku i jak ją bujałam to spała. A w domu wczoraj to nawet w piecu nie paliliśmy bo jak tyle ludzi to mam ciepło. Z tym, że nie było gorąco. Tak 21-22 stopnie. Dziś rano bez palenia miałam 21. A krzyczała.
Anabel butelkę mam z aventa a smoczek z nuka. Może to faktycznie w tym problem. Ostatnio oglądaliśmy smoczki w aventa ale były dwa i stwierdziłam, że poszukam jak będzie po 1 bo jak jej nie przypasuje to będę 3 smoczki w domu miała a po co mi.
Elka zaliczyłam 2 godzinny spacer z Emilką, Kubą siostrą i jej pieskiem. Emilka mi i tak nie dała nic domu zrobić a tak się chociaż przewietrzyłyśmy. Za to nogi mi do .... wchodzą. 😁 😁
Skoreczka zależy kiedy tą pracę uda mi się znaleźć bo ciężko to widzę. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja bym chetnie z wami została ale mi przyjdzie wrócic do pracy heh mnie to by chcieli juz w maju a ja chce dopiero we wrzesniu bo dłuzej to chyba nie damy rady finansowo wyrobic jak bede w domu siedziala...zobaczymy...

Nikusia w niektórych skepavh rozpakowuja te zbiorcze opakowania ze smoczkami ja tak kupiłam bo jeden kupiłam na allegro ale teraz juz nieładnie wyglada i w sobote dokupiłam drógi w sklepie z tym ze własnie wiedziałam w którym ssklepie sprzedaja pojedynczo 😉

Maz pojechał opłacdic ubezpieczenie i jak wroci to zabieramy dzieciaki i idziemy do spowiedzi przy okazji spacerek bo jakos rano taki dziwny nastój miałam i mi sie nie chciało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do chrzcin do wieczorem sobie już stoły poszykowałam, talerze, sztućce itd.
Rano tylko makaron na rosół ugotowałam i nałożyłam na talerze. Wiadomo, że śniadanie, szykowanie, mirtę przyszyłam do becika itd. Pojechaliśmy autem ale zabrałam wózek. W kościele Emilka spała całą mszę, przez chrzciny też. Spoko było tylko jak ksiądz zapytał jakie imię wybraliście dla dziecka to miałam zastój bo pomyślałam, że przecież na chrzest się nie nadaję imienia a jemu chodziło o jej imię. I głupio wyszło, ale potem mieliśmy się z czego śmiać.
W domu najpierw rosół a w miedzy czasie wstawiłam wodę na kluski, podgrzewałam mięso itd. Potem ciasta i kawa itd. Pogadaliśmy i pośmialiśmy się. Jak już z kościoła wyszłam to przestałam się stresować. Siostra mi zmyła naczynia po zupie a teściowa po reszcie. Mąż odwiózł teściową po 19.
Emilka ślicznie wyglądała, napstrykaliśmy dużo zdjęć i fajnie było.
I cieszę się, że już po, bo jednak roboty sporo a wieczorem padałam z nóg i nie umiałam zasnąć. Dobrze, że za rok na komunie mam lokal zarezerwowany, bo było nas 13 osób i był problem z miejscem a jak za rok będą wszyscy to się nie zmieścimy.
Zaraz idę wreszcie pooglądać fotki i może coś wrzucę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Byłyśmy na dłuuugim spacerku 🤪 Natalka spała i niezbyt coś z tego pamięta 😁 ale za to ja jestem zadowolona i pachwiny mnie bolą od łażenia 😮
WielkaB Ty to biedna jesteś 😞 i na czym stanęło?
Nikusia Emilka jak królewna 🤪 i jaka zadowolona 🙃 Fajnie, że chrzciny się udały no i że masz je już za sobą 😆 Ciekawe czy babcine przepowiednie zadziałają 🙃
Skoreczka, Elka ja nawet jak wrócę do pracy to z forum nie zrezygnuję 😆 Będę z pracy pisać 😎 Chyba, że mnie w pracy wyrolują 🙃 chociaż mam nadzieję, że do tego nie dojdzie 😠 A tak sobie pomyślałam, ciekawe co będzie za kilka lat... czy wciąż będziemy rządzić na forum 😎

Pytanie mam 🙃
Jak a raczej kiedy obcinacie pazurki swoim pociechom? Bo jak Natalka śpi i tylko dotknę jej rączki to ona się budzi, a jak czuwa to nie ma czas na cięcie. A może podczas karmienia? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór 😉
...jestem i ja styczniowa lutówka 😁 postaram się do Was zaglądać na ile czas pozwoli 😆

Pozdrawiam

ps. żeby Wam ułatwić zmieniłam nicka z kobzior_wife na Natię ( będzie mniej pisania 🙃 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Natia1980 napisał(a):
Dobry Wieczór 😉
...jestem i ja styczniowa lutówka 😁 postaram się do Was zaglądać na ile czas pozwoli 😆

Pozdrawiam

ps. żeby Wam ułatwić zmieniłam nicka z kobzior_wife na Natię ( będzie mniej pisania 🙃 )



a ja właśnie weszłam na pocztę i a tam zaproszenie. I tak mi się skojarzyło, że chyba od Ciebie. Już Cię dodaję, żebyś mogła moje fotki oglądać.
I super , ze z nami jesteś. Oklaski muszą poczekać bo jesteś zablokowana.

Kacha ja przed chwilką gości miałam 🙃 a co do paznokci to po trochę jak nie śpi. Nie obcinałabym jak karmię bo jeszcze się zadławi. U mnie też śpi jak zając i ciężko podczas snu. 😜
Wielka Dziękuję za pochwały mojego Aniołka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Noo właśnie ja nawet nie zagaduję do Natalki, gdy ona wcina mleczko, żeby się nie zadławiła to też za paznokcie brać się nie będę 🙂 ale muszę ją dorwać jakoś bo już czas najwyższy. Boję się, że jej krzywdę zrobię ale jak mnie jutro lekarka opierdziuli to się chyba zapadnę pod ziemię 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka wiesz dla faceta to też wielkie przeżycie.. ja stwierdzam że to że mój facet był przy porodzie od początku do końca właśnie świadczy o jego dzielności bo nie każdy by się odważył 🙂... chociaż nie wiem jak to było u ciebie bo ty chyba cc miałaś.. 🙂 ale niech się cieszy że dzielny byl :P a my wiemy kto tu był najdzielniejszy ! :P..

Skoreczka ja tam ssię nie gniewam że piszesz na innym wątku :P obyś i u nas pisała to będzzie ok 🙂

Kacha pobyt u teściowej? hmm może nie będzie tak źle jak ci się wydaje... no i poskarż się na męża... niech go mama w obroty weźmie!! 🙂

Skoreczka to moja chyba też ,,cycusia" jest 🙂 a co do szczepionek to mi powiedziano że nie każda szczepionka nfzetowska ma rtęć... np u mnie w przychodni wybierają te które nie mają... (bo ponoć wybór jest)... a jak będzie jej troszkę to dziecku nic się nie stanie.. tak słyszałam 🙂 A i ja tyż nie pracuję ale mam zamiar szukać pracy 😁

Nikusia dobrze że chrzciny się udały !! 🙂 a Emilcia ślicznie wyglądała 🙂

Kacha ja obcinam jak śpi... ale jak ma głęboki sen.. 🙂

Natia witam 🙂 cieszę się że dołączyłaś do nas 🙂 co u was słychać??! 🙂

A my po spacerku, po zakupach i przed kąpielą 🙂 więc uciekam wszystko szykować 🙂 dobrej nocy dziewczyny i do jutra 😉...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...