Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Skoreczka to sobie zrobiłaś opatrunek, 🙃
Elka mnie raczej rozbawiła Twoja bezpośredniość, jak chcesz to ja Ci też mogę dawać oklaski 😁 😁 do afery potrzeba dużo więcej 😜
Kruszyna to macie szczepienie tak jak i my. Mam nadzieję, że tym razem już mi zaszczepi. 🙃 bo to moje trzecie podejście będzie.
Anabel Emilka pod białą sukienką białe śpioszki miała,bo nie mam białych rajtuz. Nie masz koleżanek, żeby popytać czy któraś nie ma sukieneczki pożyczyć? Bo moja pożyczona była, Kruszyna mówiła, że ona też miała pożyczoną. 🙃
Jeśli chodzi o chrzciny to uroczystość lepiej po. Na spokojnie nakarmisz sobie Kingusię, ubierzesz ją, naszykujesz siebie i Jakuba. A tak będziesz rozdarta miedzy gośćmi, szykowaniem itd.
Kacha ja do teraz nie wiem jaką szczepionkę brać, masz rację co osoba to opinia.
Kruszyna boskie fotki. I tak ładnie ubrana 😘 😘 😘
Elka ubranko fajne, ale cena 😮
U nas chrzest był 11, w sumie najpierw msza a potem chrzciny o 12. Potem obiad itd.

Lecę obiad kończyć 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Teraz mogę na spokojnie Was poczytać 🙂 Jak ja lubię ten ruch na forum jak na bazarze 🙃 😁

Nikusia
moja pyzunia z Avatarka waży 4390 g 🤪
Kruszyna czyli trzeba męża pogłaskać i mówić mu jaki on biedny dla świętego spokoju 🙃? Mój mnie tak wpienia jak chory 😠 Gorączki nie ma aaaaale jaki on umierającyyyy 😮 😁 Pojechał do lekarza, ciekawe co mu powie 🙂 Co do dodatkowego urlopu macierzyńskiego to ja od razu złożyłam wniosek o ten dodatkowy urlop po zakończeniu podstawowego i o jeden dodatkowy papierek mniej 😉 a potem chcę urlop wykorzystać z tamtego roku i część z nowego 🙂
Beata przyda się przy następnym szczepieniu (w kwietniu) bo teraz już za późno 😞 Musiałam coś wybrać sama 😞
Ela przygotowania do chrztu to jak przygotowania do wesela 😆 Będą super wspomnienia 😆
Natia, Skoreczka ja po zmianie mleka już nie mam problemów z kupką. Natalka sadzi ładnie, bezproblemowo.
Skoreczko jak zwykle śliczny avatarek 🤪

c d n............




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
oj tak...
u nas jest msza o 11.00
obiad o 12.30
schabowy,bevolaj,duszone mieso
ziemniaki,
mizeria i kapusta zasmazana.
potem torcik i kawka
potem kolacja
pieczen z kluskami slaskimi i buraczki zasmazane

i na koniec kwasnica z zeberkiem o ile beda tyle siedziec 😁 😁 😁

a na stole ciasto wedlina i 2 radz.sałatelk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa widzisz Skoreczka jak mi zapisały z tylu w książeczce datę i godzinę wizyty to w nawiasie zapisały 190 zł. A mąż to ja nie wiem jak słuchał...... albo ona mu tak specjalnie powiedziała 😠 tzn nie powiedziała wszystkiego 😠 A teraz mi powiedziała, że jak nie wezmę tej szczepionki to będą 6 razy męczyć Małą 😮 więc w takim wypadku logicznym było wybranie opcji 6 w 1 aaaale nic nie wspomniały, że są inne opcje 😠 😠 😠
W kwietniu to ja się bardziej przygotuję 😠 Poproszę o informację o kolejnych szczepieniach 🙂 Będę bardzo, bardzo wdzięczna 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha u nas to nie jest wina mleczka ale wina przejadania się tym mleczkiem 😁 Dobrze ze problem nie występuje czesto tylko sporadycznie 😉
Nikusia ja mam gaga i odłozylam je, bo Błażejek co chwilke miał mokry bok 🤢 Zastanawiałam się czemu tak się dzieje, czy to moze ja źle zakładam ale nie, bo teraz mam Dada i jest extra, nic nie przemaka i są delikatne. Czyli firma do kitu ta GaGa 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha napisał(a):
Skoreczko no śliczne masz włoski. Zazdroszczę 🙂 🙂 🙂 🙂


Kacha nie masz czego zazdrościć bo ja pamiętam twój avatorek w ciąży i tez masz się czym pochwalić 🙂 😘Już miałam kiedys to pisać 😎

A wypadaja Wam juz włosy po porodzie?Mi jeszcze nie ale chciałabym tego uniknąć. Po pierwszym porodzie bardzo mi leciały, brałam skrzyp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no mi tez wypaduja , w ciazy nie a teraz tak 😞

a tu u tesciów w niedziele 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/012cpe.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/7950/012cpe.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/259/0124v.jpg/][IMG]http://img259.imageshack.us/img259/6408/0124v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wklejam fotke Mikołajka w Dzień Chrztu, taki miał garniturek, teraz czeka w półce na Błażejka 🙂

Usunełam bo juz obejrzałyście 🙂

Dodam że miał 7 miesięcy 🙂

Elka czy mi sie wydaje czy Jaś sam twardo trzyma glówkę??? Chyba ze oparty jest o ciebie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka bardzo prosty a tez koło 100zł kosztował, przesadzają z tymi cenami 🥴

Wydaje mi sie ze Wam becik jest niepotrzebny 😉 My na pewno juz nie bedziemy mieć becika bo dziecko i tak już bedzie większe a i w lato jest ciepło 🙂 Mam kocyk i podusię do chrztu, wydziergane przez teściową na szydełku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak tylko u nas w kosciele chrzest jest o 18 30 dopiero ...

Kruszynka a Zoska swietna 😉 super te spodenki z krówka 😉

Hehehe Nikusia moje kolezanki maja samych synków 😉

Kacha ,moj jak choruje to jest taki jak Twoj tylko glaskac po glwce i współczuć..

Mi juz zaczynaja wlosy leciec



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no ja tez mysle ze bez niczego.


tak sie zastanawialam co z szatka bo to chrzestna kupuje a ona bedzie dopiero przed swietami i jak kupi to babcia nie zdazy wytszyc daty i imienia.
a tu babcia mi powiedziala ze ona jej juz dala do wyszycia jak teraz była 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny ja na chwilkę ostatnio nie mam czasu. Nikoś coraz mniej śpi w dzień a od 17 do 19 to jest zawsze tak marudny że nie wiadomo co mu jest,tearz tez próbuje zasnąć i się odzywa.
Anabel my też mamy mszę na 18.30 ze starszym synkiem też mieliśmy mszę wieczorem a w restauracji zrobiliśmy wcześniej kawe o 16.30 a potem szliśmy na mszę i po mszy kolacja teraz też tak zrobimy ale jak Ty z tego co pamiętam robisz w domu chrzciny to radzę zrobić wszystko po mszy bedziesz miała więcej czasu na naszykowanie wszystkiego.
Elka super fotki !!!
Nikusia to dobrze że chrzciny sie udały fotki super
Dziewczyny nie nadażam czytać forum i wszystkim odpisywać jak czytam 6 stron to potem nie pamiętam komu co odpowiedzieć, więc z góry przepraszam.
A ja Nikodusiowi do chrztu założe biały kaftanik, bluzeczkę i śpioszki białe a nwierzch i tak musi mieć pajacyk ocieplany a ma niebieski więc taki mu założe, nie mam innego ale uważam że niebieski może być.Dostałam taki pled ecry ręcznie robiony jakby z wełenki to narzucę na niego żeby było coś jasnego, a w kościele i tak będzie we wózku sobie leżał tylko na moment chrztu go wyciagnę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...