Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Natia1980 tez karmię mlekiem z butelki, u nas sporadyczne zaparcia, zawsze sa jakieś za i przeciw, ale myslę ze jak dzieciaczki troszke podrosną to wszystko sie wyklaruje 🙂
Beata właśnie tak być powinno, dlatego Ty jesteś mamą karmiacą piersią bez przeszkód, masz stworzone do tego warunki. Mojego męża to prawie nie ma ale jak jest to potrafi dużo zdziałać 🙂 Oklask dla Twojego męża 🙂
Elka ale fajne te teksty 🙂
Kruszyna tak jak pisałam ja nie pracuję 🤢
A co do Twojego gg to pozwoliłam sobie spisać z twojego profilu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My już po spacerku. 😜
Mam pytanie używacie może pieluch Gaga, bo dostaliśmy dwie paczki i one nam bokiem przemakają. Nie wiem czy Emilka ma takie chude nóżki czy co. Pieluszka potrafi być prawie sucha a wszystko mokre. Jak ma dady to nie ma problemu.
Kruszyna ja nie mam macierzyńskiego.
Nadia napisz o szczepieniach bo mu idziemy dopiero w piątek na pierwsze.
Skoreczka i Elka cześć 😘 😘
Beata super, że mąż taki wyrozumiały. 😜 Mój zależy od dnia, chociaż jakby słyszał, że się na niego poskarżyłam to by się oburzał. Są rzeczy, które w nim doceniam a są takie które mnie denerwują i tak chyba u wszystkich 😁 😁
idę bo Emilka krzyczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie pisałam Wam ostatnio co zrobiłam 🙃 😮
Podpaliłam sobie kciuka 😁 A było to tak: skaleczyłam się zmywajac talerze, krwi było duzo, nie mogłam zatamować pod wodą, i na dodatek nie miałam plastra. Wzięłam wacik i taśmę klejaca papierową. Zrobiłam sobie taki magiczny opatrunek 🙃 I odpaliłam palnik i jak paluch w ogniu nie stanął, na kilka cm, i paznokieć przyjarany 😎 I pomyśleć ze ja mam swój wiek 😁 😁 😁
Mąż wrócił, mówie mu co się stało, a on na to: plastry są na szafie w apteczce 🙃 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Skoreczka specjalnie dla Ciebie jak ten avatarek mi się opatrzy to wrócę do poprzedniego. 😁 😁
Beata aż jestem ciekawa ile Emilka waży. Coś mi się wydaję, że Twój Aleks więcej 🙃
Elka mnie oklaski cieszą, ale jakby mi ktoś miał ciągle klaskać to bym nie chciała, bo by przestały być zabawne. 🙃
Skoreczka śliczny avatarek
cdn
znowu krzyczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elka zadnej afery nie ma, jak dwa lata temu pisałam na brzuszku z dziewczynami to mialysmy wlasnie taki sposób ze oklask szedł po prostu ze słowem Dzień dobry 🙂 Wszystkie miały duzo, nie było rywalizacji, ze ktoś jest lubiany, podziwiany a ktos inny bidny z 2 oklaskami 🙂
A ten oklask Ci się należy 😘 😘 😘
1. Najaktywniejsza mamusia;
2. Góralka z krwi i kości 🙂
3.Baba z jajami 😁
4. Młoda a zarazem zaradna mamusia 😉

Beata
mój pewnie tez coś koło tej wagi 😉 Ale idą w górę dzieciaczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Beata dzięki za dokładne objaśnienie no to muszę do pracodawcy a już mi się kiszki skręcają na samą myśl,że będe musiała się tam wybrać. Gdybym tylko mogła to załatwiłabym to drogą pocztową 🤔
Skoreczka pierwsza pomoc była 🙂 a to najważniejsze 😁 😁 😁 😁
a my w piątek na szczepieni i będę wiedziała ile moja kluseczka już waży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia ja do koscioła mała ubiore w spiworek bo mam biały tylko kwiatki musze jeszcze jakies kupic zeby misia zakryc na tym spiworku a tak to mamy fioletowa sukienke i kolorowe rajstopki no chyba ze jeszcze do jakiegos lumpka wyskocze i coś białego dostane ...bo jak patrze na Emilke to ane take uroczysta 😉

Natia-Kobziorek no to super ze Kaja taka grzeczna 😉 mało kto moze sie pochwalic takim dzieciatkiem 😉

Kruszynka ja mówilam o tym dodatkowym urlopie zaraz jak urodziłam i rzeby szef wzioł go pod uwago bo akurat przedłuzam go wtedy jak mamyy najwiecej pracy czyli maju i juz mam ujety ksiegowy obliczył ze do pracy powinnam wrócic 6 czerwca...

Beatka wyporzycz mi meza na jeden weekend 😉 😉 😉

Skoreczko masz racje z tym karmieniem bo mi chyba brakuje tego spokoju i skupienia na dziecki i karmieni i dlatego co chwilke pojawia sie jakis problem nic wiecej nie pisze zeby nie zapeszac... 😆 😆 😆

Kruszynaka ja o tym urllopie mówilam szefowi no i to chyba jego trzeba poinformowac bo on musi nmiec osobe na nasze miejsce a on informuje zus
Beata hmmm u nas nie pracuje 20 osób a ja wszystko u szefa załatwiałam...

Skoreczka no niezły pomysł miałas 😉u mnie to ja jestem odpowiedzialna za apteczke 😉 bo moj maz to nigdy nie wie cio gdzie ma 😉

Ja tez jestem ciekawa ile mala wazy zastanawiam sie czy jechac jutro ja zwazyc...

Była u mnie siostra dzis na kawce 😉 przekonała mnie zeby impreze zrobic dopiero po kosciele bo chciałam najpierw zrobic kawke pózniej do koscioło no i troszke zimnego i kolacja no ale zrobimy wszystko po chrzcie troszke to zamieszane bedzie bo msza jest puzno no ale cóz przynajmniej w spokoju sobie wszystko poszykuje 😉



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wróciliśmy ze szczepień... ja nie wiem jak ten mój chłop słuchał położnej 😮 Miało być niby 6 szczepień 😮 Ile wy miałyście??? Ja byłam zdziwiona i babki zaczęły mi wyliczać (lekarka i położna) i faktycznie 6 😮 Wzięłam tą 6 w 1 (za 190 zł). Był jeden zastrzyk i po krzyku. Niby bardzo rzadko występuję po tym gorączka i inne dolegliwości. Zobaczymy... No już po szczepieniu. Pytałam wiele osób o te szczepionki, którą wybrać itd i powiem Wam, że każdy mówi coś innego. Nie ma tak, że większość jest za jedną a mniejszość za pojedynczymi. Każdy ma inne doświadczenia więc w sumie sama musiałam zadecydować i to zrobiłam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co tam ja też wstawię fotki 🙂
A oto mój nocny skrzacik
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/37/img0162bi.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/5876/img0162bi.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
A tutaj moja boksereczka
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/690/img0165xa.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1913/img0165xa.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A teraz póki pamiętam 🙃 Pamii pytałam o potówki bo moja też troszeczkę ich ma, ale nie ma u mnie tragedii. Powiedziano mi, aby po każdym posiłku przemywać buzię przegotowaną wodą i że organizm dzieciaczka jeszcze się oczyszcza z naszych hormonów i innych rzeczy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha wzięłaś tę najdroższą szczepionkę czyli 6w1, mi tez o niej mówiono.
Jak szczepiłam małego tą 5w1 to płaciłam 100zł. Było jedno ukłucie a druga szczepionka darmowa przeciwko zółtaczce i tez jedno ukłucie. Pewnie Ty miałaś ją w zestawie 6w1.
Kruszyna ale ta wasza dziewczynka kolorowa, wygląda na szcześliwą 🙂 Piękniusia!
Anabel chyba siostra ma rację, zrobić wszystko po kosciele, bo przed to musisz mysleć głownie o Kindze i całej wyprawie 🙂

Dziękuje za słowa o moim avatorku, to z sobotniej sesji 🙃 Małego nie widać bo wtulony w mamcię 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...