Skocz do zawartości

Styczniowe dzieciaczki 2012 :) | Forum dla mam


skoreczka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
MartaMay może nie są aż takie złe te zdjęcia ale myślę, że mógł się bardziej postarać 🙂 "Niezłe laski" 😁 Nie wszystkie bo ja na pewno nie 🤢 tu i tam za dużo i wcale nie zapowiada się na spadek samoistny a ćwiczyć jeszcze niezbyt mogę 😞 Coś mi się wydaje, że ja już będę wyglądać jak taka typowa grubaśna mamuśka 😞
KingaS jaki śliczny chłopczyk 🤪 Takie maleństwo 😘 i jaka ładna Kinga 🤪 i rodzinka jaka fajna 🤪 Miło widzieć 😘
Skoreczka, Ela moja Natalka dziwnie ale od początku mocno główkę w górze trzymała. Serio 😮 W szpitalu położne były pod wrażeniem 😮 A tak mnie w ciąży straszyli, że dzidzia mała i nie wiadomo co 😠 A dzidzia zdrowa i silna uffff 😆
Ela współczuję mężowi no i Tobie bo biedna się martwisz i męczysz 😞 😘
Pamii
ja też wiecznie wyliczam godziny karmienia 🙃 Myślałam, że tylko ja tak pilnuję i tak jakbym "nawiedzona" na tym punkcie była 🙃 ale wygląda na to, że jestem normalna dzięki Tobie 😁 Odnośnie przemywania buzi wodą po każdym posiłku, gdy się coś uleje, to do mnie przemawia bo jednak nie wystarczy pieluszką przetrzeć. Ja też o tym nie pomyślałam. Teraz muszę to wdrożyć. Odnośnie szczepionek to zła jestem bo mogło to wyglądać inaczej gdybym miała świadomość co one do mnie mówią. Tzn. ja rozumiałam co mówią 😁 ale mówiły, że albo 6 w 1 albo kłuć będą 6 razy!!!! Dokładnie tak powiedziały!!!! Więc uznałam za niezbędne, by oszczędzić Natalce bólu i stresu 🤢 Ale teraz myślę, że dałam się trochę nabrać 😞 😞 😞

Jak Wasze dzieciątka zachowywały się po szczepionkach? Natalka śpi 😮 😮 cały czas jakby była baaardzo zmęczona 😮 ale zakupiłam syropek na gorączkę w razie gdyby ją miała. Ale chyba nie ma skoro śpi i nie płacze. I mam nadzieję, że płakać nie będzie 😆


Acha i jeszcze chciałam Wam napisać, że znów mi tak miło i dumna jestem bo zarówno położna jak i lekarka pochwaliły Natalkę, że taka zadbana i czyściutka jest 🤪 a na pytanie o kichanie i potówki i inne to powiedziała, że mam się od dziecka odczepić 😁 bo ładniusia jest i nic jej się nie dzieje 😆

Pamiętam jak w ciąży się martwiłam, że nie dam sobie rady, że nie będę wiedziała co i jak robić. Zwłaszcza, że jestem tu sama (no z mężem ale chłop to chłop 🙃 ) i zarówno moja mama jak i teściowa są daleko. Jednak miałyście rację, że serce i rozum podpowiada a poza tym mam Was i zawsze coś dobrego doradzicie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • skoreczka_m

    1635

  • Nikusia102_m

    1886

  • elka144_m

    1127

  • Kruszyna123_m

    1183

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny w końcu udało mi się wejść !!! 😁
Pół dnia pisałam referat z koleżanką 🙂
nie mam szans Was nadrobić,ale może potem poczytam troszkę 🙂 zmykam się kąpać,bo psychicznie jestem wykończona, fizycznie zresztą po wf też,bo na siłowni nas facio zabrał 🙃
Potem wpadnę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Popołudniu mnie nie było a tu 7 stron 🙃
Byliśmy w realu, kupiłam Emilce smoczek z Aventa o podobnym kształcie jak mam butelka. Teraz go testujemy, jutro Wam napiszę czy rada Anabel była dobra 😜 Kupiłam jeszcze 6 op chusteczek pampers sensitive za 25,99, były jeszcze body za 5,99 ale promocja do dziś więc wszystko bardzo poprzebierane. No i mi bodziaków nie potrzeba, raczej śpioszków na 62.
Teraz wyprasowałam moją górę ciuchów i mam jeszcze dwa PIT-Y do rozliczeni, ale już chyba nie zdążę przed kąpielą małej, bo chciałam Was poczytać 😉
Kacha jednym słowem Cię naciągnęły na tą szczepionkę, dobrze rozumiem?
Skoreczka bo ja bym rozumiałam jakby chłopakowi czasem pampers przeciekł, bo z siusiakami różnie bywa, ale codziennie i dziewczynce 😮
Obcięłaś się? Bo na poprzednim zdjęciu miałaś dłuższe włosy 😜
Po pierwszym porodzie bardzo mi włosy wypadały, ale teraz na razie nie.
Elka fajne foteczki 😜
Co do becika to zależy czy będzie zimno i jak Ty chcesz. Z tym, że mały w kwietniu będzie miał prawie 4 m-ce i już będzie cieplej więc raczej nie.
Anabel bo tak się mówi, że facet jak ma 37 st gorączki to umiera a kobieta to jeszcze sprząta i gotuje 😁 😁 😁
Kinga nasza szatka i świeca mają elementy różowego, małą miałam w polarowym kombinezonie w kolorze ecri. Jak chciałam synka to miałam go w białym rożku, a ubranko miał biało-niebieski. 😉
Marta jeśli to Cię zmotywuje to musisz się ostro zabrać za siebie jak chcesz zostać z nami w grupie 😁 😁 😁, sorry musiałam to napisać 🙃. A na serio to akceptujemy Cię taką jaką jesteś, ale wspólnie się motywujemy do walki z naszymi pociążowymi niedoskonałościami.
Kinga ale z Ciebie laska. 😘 😘
Elka spokojnie, wiem że człowiek się załamuje jak przychodzi choroba. Też to przerabiałam jak zachorowałam na cukrzycę, a jeszcze bardziej jak zachorował Kuba. Ale głowa do góry i do przodu. Ja sobie zawsze mówię, że inni mają gorzej. Możemy się poruszać, nie jesteśmy zależni od kogoś, a co ważne tego nie widać. 😘 😘 😘 Uściski
Pamii18 i udaję Ci się tak wg zegarka małą ustawić, bo może wezmę z Ciebie przykład hi hi hi 🙂 (jakbym nie miałam problemów z wagą to bym ją ustawiała a tak to jestem szczęśliwa jak je)
Kacha takim maluszkom się raczej daje czopki na gorączkę. I to w dawce 50mg paracetamolu (czyli najmniej) nie powiedziała Ci tego pediatra?
Widzisz wiedziałam, że sobie poradzisz 😜
Kasiulka dobrze, że się zalogowałaś
piszę na raty 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Nikusia 🙂 Masz oklaska za motywowanie 🙂 😉

Wrzucam 2 linki - uwielbiam LB Kass - ona tworzy choreografie do roznych piosenek i potem mozna sobie to w domu cwiczyc/tanczyc 🙂 Chcecie sprobowac? Podobne do Zumby 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=Z6SDDcMg9Ag

a drugi link obejrzyjcie od minuty 2.15, bo wczesniej ona tlumaczy jak to robic.
http://www.youtube.com/watch?v=tIR-uZwoh6w

Dzieki za mile slowa Skoreczka! 🙂

Brawa dla Pamii za skakanie na skakance 🤪

Nikusia102 napisał(a):

Marta jeśli to Cię zmotywuje to musisz się ostro zabrać za siebie jak chcesz zostać z nami w grupie 😁 😁 😁, sorry musiałam to napisać 🙃. A na serio to akceptujemy Cię taką jaką jesteś, ale wspólnie się motywujemy do walki z naszymi pociążowymi niedoskonałościami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja wlazłam na wagę i jest jakieś pół kg mniej 😉 To od biegania po domu 😁

A właśnie dziewczyny najważniejsze ze palec uratowany 😉

Pamii a to w takim razie życzę powodzonka na szczepieniu 🙂
Dziękuje za docenienie mojego przystojniaczka 🙂
Nikusia nie obciełam, ale taka wygieta jestem ze włosy rzeczywiście wydaja sie krótsze. tez to zauwazylam 😜 Tak to jest jak człowiek ustawia samowyzwalacz i pedzi ustawić się do foty 🙂
Kacha bo to tak jest ze to te drobinki są bardzo silne 😉
A jak pomyslałam ze trzeba by dziecko kłuć 6 razy to byłaby jakaś masakra. Dobrze ze nie ma takiej opcji szczepień. A twój mąż źle zrozumiał ale chciał dobrze. Następnym razem bedzie inaczej 🙂

Ciągle muszę edytowac bo klawiatura płata mi figle 🙂 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia no to dobrze że tak pije 🙂 mój Niko teraz przed spaniem wypił pierś i 60 mleka z butli, a co do smoczka to lubi go tylko jak nic go nie męczy, bo jak męczy go ulanie albo odbicie to wypluwa, nawet tak jakby się dławił nim.Dzisiaj jak mu tak chciałam dać to tak z niego wyleciało mleko bardzo mocno ulał, chyba smoczek spodowoał że mu się cofneło jedzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Smoczka już nie kupię, ten bedzie z nami do 3 miesiaca, potem ko kosza skoro syn go nie chce.
Nikusia to super że Emilka zjada już wiecej, bedziesz spokojniejsza 🙂
Pamii w tym artukule co wkleiłam jest napisane ze włosy zaczynają wypadać dopiero 3 miesiace po porodzie, więc okaże się jak to będzie 😮

Nic już tu po mnie, napisałam się dzisiaj, macie mnie przesyt - spadam więc spać 😉 😎

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nikusia trochę się czuję oszukana 🤨 ale też mój mąż tak słuchał, że nic z tego potem nie wiedział, a może ta położna mu tak mówiła chaotycznie 🤨 A dziś byłam sama no i tak mi to na szybko przedstawiły, że albo-albo no i wybrałam moim zdaniem lepiej dla Natalki. Zresztą było-minęło i nie ma co roztrząsać. Pewnie wybrałabym podobnie jak Skoreczka 5 w 1 ale wyszło jak wyszło. Zresztą żadna ze szczepionek (jakąkolwiek byśmy wybrały bądź nie wybrały) na pewno nie ma działać na niekorzyść 😆 Na prawdę każdy ma inne podejście do tematu i każdy ma rację 😆 Tak jak u nas na forum: każda pisała coś innego 🙂 Następnym razem będę bardziej przygotowana, by mnie nic nie zaskoczyło.

Tak mi się przypomniało... okres miałam ja, Kasiulka i Nikusia? Reszta to szczęściary 🙃 Aaaale mnie coś dziś brzuch na dole boliiiii 🤢 mam nadzieję, że nie na okres bo to byłaby przesada w tym momencie 😠 Acha i jakiś taki brzuch większy się zrobił 😠

Nikusia
to super, że Emilka coraz więcej zjada 🙂 Nie będę chwalić, by nie zapeszyć 😜 ale cieszę się! Może jednak babcia zna się na rzeczy 🙃 😁 ciiiiiiii 😉

Kinga
a ja mam 3 różne smoczki 🙃 tylko te dwa się dziś gdzieś schowały 😠 i to tak, że znaleźć nie mogę 😮 Dobrze, że chociaż jeden został bo mój ssak ma mega ssanie od urodzenia 😁 Ja się na tym nie znam ale w szpitalu położne mówiły, że ma niezły odruch ssania i w moim przypadku bez smoczka się nie obejdzie. Ciekawe skąd one to wiedzą 🤨

Skoreczka
to dupa z mojego zapuszczania włosów 😞 a miałam nadzieję, że się uda 🤔

Elka
a ja wciąż ubieram Natalkę w ciuszki 56 chociaż powoli zaczynam też zakładać 62 chociaż są troszkę jeszcze za duże. No ale rosną te nasze dzieciaczki 😆 Ela koniecznie musicie zbić gorączkę! Brał jakieś leki? Skuteczny jest prysznic od ciepłej wody, przez letnią do zimnej 😆 Bo szkoda żeby się męczył i Ty również 😘

Nikusia
tak mi się przypomniało... za Twoją namową kupiłam na allegro 3 sukienki za 17 zł (razem z przesyłką 😮 😲 ). Śliczne są 🙂 Jutro wrzucę fotki na FB 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja jeszcze na chwilkę (zamiast iść się myć :silly 🙂
Skoreczka dlatego ja wolę samą Emilkę w avatarku 🙂 bo sama nie umiem sobie z nią fotki zrobić. No w sumie to nie próbowałam. 😜
Kinga ona powinna być dużo więcej, ale najważniejsze że już jest więcej. Z tym, że to pierwszy dzień, jutro też będę spisywała i zobaczymy.
U mnie mała nie ulewa, ew wymiotuje, ale wtedy to leci pod takim ciśnieniem, że masakra. Z wymiotami to było tak, że wieczorem po kapieli ona zaczynała krzyczeć, dostawała butelkę, trochę zjadła, przysnęła, potem znowu krzyk i szuka. To znowu butla i tak kilka razy, potem już krzyk, ale taki wrzask. A potem wymioty. Chwilką na odpoczynek i znowu od początku. 😞
Teraz zjadła tylko troszeczkę i śpi bez smoczka. Nie wiem czy się obudzi, żeby dojeść czy co.
A co soczku pisała mi Anabel, bo ja kupiłam Nuka ale Emilka wrzeszczała jak go dostała. A teraz wydawała się zadowolona z Aventa.
Elka a co lekarze na ew nawrót choroby?
Ubierasz śpiochy na 68? Ja większe z 56 i mniejsze z 62. Body mam albo z 62 albo 62/68 (są ciut duże) bluzeczki z 62. Brak mi pajacyjów na 62 i może jakiś śpiochów. Muszę zrobić remanent w tym co mam.
Kacha nie wiem czy na następnym szczepieniu nie usłyszysz, że skoro takie wybrałaś to teraz musisz kontynuować 😜
Ja jeszcze mam okres, a Skoreczka swój przewidziała na 10.03 😁 😁, potem Pamii w kolejce. 🙃 😁 😁 😁
Co do babci to szkoda, że nie słyszała wczorajszych wrzasków Emilki. To by od razu zwątpiła. 😁 😁 😁
Czekam na fotki sukienek. 😉

a teraz idę się myć, bo brzuszki już zrobiłam. 😜
Dobrej Nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O matko ale ciezko was nadrobic 😉
Nie bede sie rozpisywac bo mala zaraz wstanie na mleczko a jak nie ma od razu to ryk taki ze bebenki w uszach pekaja 😜
Daje tylko znac ze wszystko ok, chociaz Anusia ma katarek.
Jak bede miala wiecej czasu to cos wiecej tu naszkrobie.
Milego dnia mamuski 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczynki ja na chwilkę bo mały sie budzi.
Kacha jak dziecko ssie pierś a nie ciągnie tzn. że chce sobie tylko possac i wtedy smoczek to jedyny ratunek, Twoja mała jest słodka!!!
Nikusia mój Niko jak za dużo zje to jak pije to się tak złości denerwuje, a potem mocno uleje także wiem że wtedy męczy go ulanie i z reguły czekam az mu sie uleje i ewentualnie daje potem mleczko.
ja dzisiaj ide do ginekologa na 1 wizyte po porodzie aż mam strach!!!
pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry dziewczynki 😁
Popijam kawusię mniam mniam 🙃
Adzia82 dobrze, że się odezwałaś 🙂

Dziewczyny przemywanie pupci wodą to faktycznie super sprawa! Wydaje mi się, że Natalka miała odparzenia od tych mokrych chusteczek... chyba ją podrażniają 🤢 więc używam ich tylko w nocy. Muszę wypróbować może te białe pampers sensitive czy będzie lepiej. Ale tych pampers "baby fresh" mam jeszcze 3 opakowania 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam kochane ja zasnełam wczoraj razem z Fabianem o 20,15 masakra mało tego żyłki mi w oczach po pekały wyglądałam jak jakieś ząbi noc spokojna ale ja już nie mam siły znów zasikał mi pościel a pampers suchy nie śpimy od 6 o 12 jade do banku z małym zaczynamy już podrużować razem a to się dopiero zaczyna

Skoreczka opatrunek pierwsza klasa 

Kacha u nas jest tak jak zaszczepisz raz dziecko 6w1 to potem musisz tak do konca


Skóreczka mi włosy jak na razie nie wypadaja ale inno patrzeć

Anabel ja musze pojechać do mammy i poszukać ubranka po mojej siostrze tylko miał różową sukienkę z weluru i do tego spodeneczki jak znajde to zrobie fotke i ci wysle bo jak ci się spodoba to ci je wysle poczta ja tam jestem zauroczona nim jak by Fabian się urodził dziewczynką to pewnie bym nim chrzciła tak to musze kupic

Kinga ja to robie tak jak mam dużo stron to otwieram Word-a i nim odpisuje a potem kopiuj w klej

Elka bardzo mi przykro wiem co to za paskudna choroba



MartaMay z drugiego filmiku na pewno skorzystam

Kacha Natalka ma taki sam odruch sania jak Fabian ledwo weszłam do domu ze szpitala już smok był w buzi mawet jak go wypluje to szczenka mu chodzi na spaniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny widzę,że sobie chwalicie pieluchy chyba z biedronki 😉 Ja filuje na promocje i kupuję pampersy 😮
Dzięki za pochwały Zosi 🙂
Beata ty to jesteś obcykana w tych sprawach 🙂dzięki 🙂
Ja też mam nadzieję,że wypadanie włosów mnie oszczędzi 😲 oj chyba nie bo doczytałam 🥴
Elka ładne rodzinne zdjęcie 🙂i musisz być silna i dobrej myśli,że wszystko z twoim będzie dobrze 🙂
Elka twój strój jest bardzo kompletny ja bym już w nic więcej Jasia nie wkładała 🙂
Skoreczka ja nie zdążyłam zobaczyć zdjecia 🤨
Skoreczka wszyscy się dziwią i pytają się ile ma dokładnie Zosia bo głowa juz jej nie lata i jest bardzo silna 🙂
Kacha chory mąż w domu to tragedia 🙃 🙃 Jak z jajkiem trzeba się opiekować 🙂
A powiedz mi jaki masz syrop na goraczkę bo mi w aptece sprzedała tylko czopki bo wszystko inne było dopiero po 3 miesiącu 😮
Pamiija też lubię skakankę i cieszę się zawsze,że nikt podemną nie mieszka bo by im sufity popękały 🙂
Nikusia a u mnie z rozmiarówką jest tragedia dziś Zosia ma pjacyk na 56 a wczoraj miała na 3miesięczne dziecko 😁 a ta krowa był odłożona bo rozmiar jest na 68 a okazało się,że jest juz na styk 🙂 więc codziennie moja ma inny rozmiar 🙃
Kinga w końcu widzimy twojego Nikodema 🙂 o i w końcu ciebie 🙂 Jak miło 🙂
A powiedzcie mi dlaczego usuwacie zdjęcia 🤢 osoby które nie należą do grona naszych znajomych nie zobaczą ich 🙂 tak mamy ustawione prawie wszystkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...